ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A Klasa gr. 10 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Błękitni Pomierzyn 26 65 21 2 3 107 / 33 12 1 0 62 / 11 9 1 3 45 / 22
2.  Wspólni Różewo 26 64 21 1 4 104 / 32 12 0 1 65 / 13 9 1 3 39 / 19
3.  Pionier 95 Borne Sulinowo 26 56 18 2 6 114 / 44 12 0 1 72 / 15 6 2 5 42 / 29
4.  Sokół Suliszewo 26 55 17 4 5 91 / 43 9 2 2 46 / 22 8 2 3 45 / 21
5.  Santos Kłębowiec 26 43 13 4 9 72 / 53 8 1 4 38 / 26 5 3 5 34 / 27
6.  Mirstal Mirosławiec 26 42 12 6 8 68 / 42 7 3 3 39 / 16 5 3 5 29 / 26
7.  Znicz Dzikowo 26 39 12 3 11 66 / 50 7 2 4 38 / 20 5 1 7 28 / 30
8.  Sad Chwiram 26 37 12 1 13 76 / 78 6 1 6 37 / 39 6 0 7 39 / 39
9.  Grom Szwecja 26 34 10 4 12 52 / 70 7 2 4 28 / 24 3 2 8 24 / 46
10.  Bytyń Nakielno 26 28 7 7 12 47 / 72 1 7 5 24 / 34 6 0 7 23 / 38
11.  Legion Strączno 26 17 5 2 19 38 / 121 3 0 10 20 / 60 2 2 9 18 / 61
12.  Gryf Budowo 26 16 5 1 20 27 / 100 2 0 11 12 / 54 3 1 9 15 / 46
13.  Grom Giżyno 26 14 4 2 20 40 / 116 1 0 12 14 / 51 3 2 8 26 / 65 2 3 1 0 1 4 / 4
14.  Kopanik Lubno 26 14 3 5 18 36 / 84 0 3 10 17 / 41 3 2 8 19 / 43 2 3 1 0 1 4 / 4

W rozgrywkach klasy A miejsce pierwsze uzyskają awans do klasy Okręgowej.
W rozgrywkach klasy A, ostatnie miejsca spadną do klasy B

wyniki spotkań - A Klasa gr. 10 2020/2021
  1234567891011121314
1.  Błękitni Pomierzyn
 
2.  Bytyń Nakielno
 
3.  Grom Giżyno
 
4.  Grom Szwecja
 
5.  Gryf Budowo
 
6.  Kopanik Lubno
 
7.  Legion Strączno
 
8.  Mirstal Mirosławiec
 
9.  Pionier 95 Borne Sulinowo
 
10.  Sad Chwiram
 
11.  Santos Kłębowiec
 
12.  Sokół Suliszewo
 
13.  Wspólni Różewo
 
14.  Znicz Dzikowo
 
terminarz - A Klasa gr. 10 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 2 - 2 0 0 5
Kopanik Lubno - Gryf Budowo 1 - 1 0 0 0
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 7 - 1 0 0 0
Sokół Suliszewo - Błękitni Pomierzyn 2 - 4 0 0 0
Legion Strączno - Znicz Dzikowo 2 - 8 0 0 1
Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno 6 - 1 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Giżyno 9 - 1 0 0 3
2 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec 1 - 2 0 0 0
Gryf Budowo - Legion Strączno 2 - 1 0 0 0
Grom Szwecja - Kopanik Lubno 2 - 1 0 0 0
Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo 1 - 0 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec 4 - 3 0 0 0
Bytyń Nakielno - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 2 0 0 3
Sad Chwiram - Znicz Dzikowo 0 - 3 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Bytyń Nakielno 0 - 1 0 0 0
Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 7 - 1 0 0 2
Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo 1 - 5 0 0 0
Legion Strączno - Grom Szwecja 4 - 1 0 0 0
Kopanik Lubno - Grom Giżyno 2 - 3 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Pomierzyn 6 - 2 0 0 2
Znicz Dzikowo - Gryf Budowo 3 - 0 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Giżyno - Legion Strączno 2 - 6 0 0 0
Grom Szwecja - Znicz Dzikowo 1 - 3 0 0 1
Wspólni Różewo - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 4 0 0 9
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 3 - 3 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Mirstal Mirosławiec 2 - 0 0 0 0
Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno 2 - 2 0 0 0
Sad Chwiram - Gryf Budowo 1 - 3 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo 0 - 0 0 0 0
Legion Strączno - Bytyń Nakielno 1 - 3 0 0 0
Santos Kłębowiec - Sad Chwiram 1 - 0 0 0 0
Kopanik Lubno - Błękitni Pomierzyn 0 - 3 0 0 0
Gryf Budowo - Grom Szwecja 2 - 3 0 0 2
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo 2 - 3 0 0 4
Znicz Dzikowo - Grom Giżyno 8 - 1 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Giżyno - Gryf Budowo 2 - 3 0 0 0
Wspólni Różewo - Kopanik Lubno 10 - 1 0 0 0
Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 4 - 0 0 1 2
Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno 5 - 0 0 0 0
Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo 0 - 0 0 0 0
Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 2 0 0 2
Sad Chwiram - Grom Szwecja 4 - 3 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Santos Kłębowiec 1 - 1 0 0 1
Grom Szwecja - Grom Giżyno 3 - 1 0 0 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram 4 - 0 0 0 3
Legion Strączno - Wspólni Różewo 0 - 2 0 0 0
Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo 0 - 2 0 1 0
Gryf Budowo - Bytyń Nakielno 1 - 4 0 0 0
Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn 3 - 2 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Legion Strączno 3 - 1 0 0 0
Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo 2 - 0 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Gryf Budowo 6 - 2 0 0 0
Bytyń Nakielno - Grom Szwecja 3 - 4 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec 1 - 0 0 0 0
Sad Chwiram - Grom Giżyno 1 - 3 0 0 1
Santos Kłębowiec - Kopanik Lubno 3 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram 5 - 2 0 0 1
Grom Szwecja - Błękitni Pomierzyn 2 - 4 0 0 3
Grom Giżyno - Bytyń Nakielno 0 - 2 0 0 0
Kopanik Lubno - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 6 0 0 1
Legion Strączno - Santos Kłębowiec 0 - 8 0 0 0
Gryf Budowo - Wspólni Różewo 0 - 6 0 0 0
Znicz Dzikowo - Sokół Suliszewo 1 - 3 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno 5 - 1 0 0 0
Sokół Suliszewo - Gryf Budowo 4 - 2 0 0 0
Wspólni Różewo - Grom Szwecja 3 - 2 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno 9 - 0 0 0 2
Pionier 95 Borne Sulinowo - Legion Strączno 10 - 1 0 0 1
Sad Chwiram - Bytyń Nakielno 2 - 6 0 0 0
Santos Kłębowiec - Znicz Dzikowo 2 - 1 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 4 - 4 0 0 0
Gryf Budowo - Santos Kłębowiec 1 - 3 0 0 0
Grom Giżyno - Wspólni Różewo 0 - 6 0 0 0
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 3 - 7 0 0 0
Kopanik Lubno - Sad Chwiram 1 - 8 0 0 0
Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn 2 - 2 0 0 0
Znicz Dzikowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 2 0 0 6
12 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier 95 Borne Sulinowo - Gryf Budowo 7 - 1 0 0 2
Mirstal Mirosławiec - Znicz Dzikowo 2 - 1 0 0 1
Sokół Suliszewo - Grom Giżyno 4 - 1 0 0 0
Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno 4 - 0 0 0 0
Kopanik Lubno - Legion Strączno 1 - 2 0 0 0
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 4 - 2 0 0 0
Sad Chwiram - Błękitni Pomierzyn 0 - 6 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 1 0 0 4
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 0 - 6 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 4 - 1 0 0 9
Gryf Budowo - Mirstal Mirosławiec 0 - 5 0 0 0
Bytyń Nakielno - Sokół Suliszewo 2 - 1 0 0 1
Legion Strączno - Sad Chwiram 1 - 4 0 0 0
Znicz Dzikowo - Kopanik Lubno 2 - 3 0 0 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 - 1 0 0 0
Znicz Dzikowo - Legion Strączno 2 - 2 0 0 1
Gryf Budowo - Kopanik Lubno 0 - 3 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Sokół Suliszewo 3 - 3 0 0 2
Sad Chwiram - Wspólni Różewo 2 - 4 0 0 1
Grom Giżyno - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 4 0 0 1
Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec 1 - 1 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo 1 - 4 0 0 0
Legion Strączno - Gryf Budowo 3 - 0 0 0 0
Kopanik Lubno - Grom Szwecja 2 - 2 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno 7 - 0 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Bytyń Nakielno 7 - 1 0 0 0
Santos Kłębowiec - Błękitni Pomierzyn 1 - 4 0 0 0
Znicz Dzikowo - Sad Chwiram 6 - 1 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 2 - 5 0 0 0
Gryf Budowo - Znicz Dzikowo 1 - 4 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Pionier 95 Borne Sulinowo 5 - 0 0 79 0
Grom Giżyno - Kopanik Lubno 1 - 2 0 0 0
Sad Chwiram - Sokół Suliszewo 5 - 2 0 0 0
Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec 5 - 1 0 0 0
Grom Szwecja - Legion Strączno 4 - 0 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wspólni Różewo 4 - 2 0 0 1
Gryf Budowo - Sad Chwiram 2 - 6 0 0 0
Znicz Dzikowo - Grom Szwecja 4 - 1 0 0 0
Legion Strączno - Grom Giżyno 2 - 5 0 0 0
Kopanik Lubno - Bytyń Nakielno 0 - 3 0 0 1
Mirstal Mirosławiec - Błękitni Pomierzyn 1 - 3 0 0 0
Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 3 - 4 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 2 - 2 0 0 0
Sad Chwiram - Santos Kłębowiec 5 - 1 0 0 0
Grom Szwecja - Gryf Budowo 1 - 0 0 0 0
Sokół Suliszewo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 3 0 0 6
Wspólni Różewo - Mirstal Mirosławiec 3 - 0 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Kopanik Lubno 3 - 0 0 0 0
Grom Giżyno - Znicz Dzikowo 3 - 2 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Budowo - Grom Giżyno 3 - 2 0 0 0
Grom Szwecja - Sad Chwiram 2 - 3 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec 3 - 1 0 0 0
Kopanik Lubno - Wspólni Różewo 3 - 4 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo 0 - 4 0 0 0
Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn 1 - 7 0 0 0
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 3 - 1 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec 1 - 3 0 0 0
Wspólni Różewo - Legion Strączno 9 - 1 0 0 1
Grom Giżyno - Grom Szwecja 0 - 2 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo 6 - 1 0 0 0
Bytyń Nakielno - Gryf Budowo 1 - 2 0 0 0
Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 1 0 0 0
Sokół Suliszewo - Kopanik Lubno 3 - 0 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Bytyń Nakielno 4 - 1 0 0 0
Grom Giżyno - Sad Chwiram 0 - 6 0 0 0
Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn 0 - 4 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 1 0 0 0
Kopanik Lubno - Santos Kłębowiec 0 - 1 0 0 0
Znicz Dzikowo - Wspólni Różewo 0 - 1 0 0 3
Legion Strączno - Sokół Suliszewo 0 - 6 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Gryf Budowo 8 - 1 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Kopanik Lubno 5 - 2 0 0 4
Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja 10 - 0 0 0 2
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 4 - 4 0 0 0
Sad Chwiram - Mirstal Mirosławiec 3 - 1 0 0 0
Sokół Suliszewo - Znicz Dzikowo 2 - 1 0 0 0
Santos Kłębowiec - Legion Strączno 5 - 0 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Wspólni Różewo 2 - 1 0 0 0
Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn 2 - 3 0 0 0
Kopanik Lubno - Mirstal Mirosławiec 3 - 3 0 0 0
Bytyń Nakielno - Sad Chwiram 1 - 6 0 0 0
Gryf Budowo - Sokół Suliszewo 0 - 6 0 0 0
Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec 4 - 1 0 0 0
Legion Strączno - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 9 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 9 - 1 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Znicz Dzikowo 9 - 1 0 0 1
Santos Kłębowiec - Gryf Budowo 4 - 0 0 0 0
Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 3 - 2 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno 3 - 0 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno 9 - 0 0 0 0
Sad Chwiram - Kopanik Lubno 4 - 4 0 0 1
25 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Giżyno - Sokół Suliszewo 0 - 7 0 0 0
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 2 - 3 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Sad Chwiram 2 - 1 0 0 1
Gryf Budowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 7 0 0 0
Legion Strączno - Kopanik Lubno 3 - 0 0 0 0
Grom Szwecja - Santos Kłębowiec 0 - 4 0 0 0
Znicz Dzikowo - Mirstal Mirosławiec 2 - 2 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo 0 - 3 0 0 1
Wspólni Różewo - Błękitni Pomierzyn 2 - 1 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 5 - 0 0 0 0
Santos Kłębowiec - Grom Giżyno 4 - 4 0 0 0
Sad Chwiram - Legion Strączno 7 - 2 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Gryf Budowo 5 - 0 0 0 0
Sokół Suliszewo - Bytyń Nakielno 7 - 0 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Sobieszczuk trenerem Wy »
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Portugalczyk zagra w Po »
1 » Tokio 2020: Koniec przy »
1 » Ernest Graś nowym piłka »
mecze:
19 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
12 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
7 » Masovia Maszewo-Pomorza »
7 » Zefir Wyszewo-Darłovia  »
5 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
5 » Pogoń Połczyn Zdrój-Bia »
4 » MKP Szczecinek-Orzeł Wa »
4 » Jeziorak Szczecin-Rasel »
4 » Świt Barnimie-Koral Mos »
4 » GKS Manowo-Gwardia Kosz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2930
• imprez: 130368
• newsów: 75189
• użytkowników: 79182
• komentarzy: 1121616
• zdjęć: 819844
• relacji: 39324
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies