ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A Klasa gr. 5 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Łabędź Widuchowa 24 60 19 3 2 99 / 26 11 1 0 55 / 8 8 2 2 44 / 18
2.  Witniczanka Witnica 24 54 17 3 4 96 / 45 10 1 1 47 / 13 7 2 3 49 / 32
3.  Zieloni Zielin 24 52 17 1 6 84 / 38 9 0 3 54 / 19 8 1 3 30 / 19
4.  Rurzyca Nawodna 24 47 14 5 5 73 / 48 8 2 2 45 / 25 6 3 3 28 / 23
5.  Myśla Dargomyśl 24 42 12 6 6 75 / 53 6 3 3 41 / 30 6 3 3 34 / 23
6.  Czcibor Cedynia 24 38 11 5 8 70 / 57 4 4 4 26 / 22 7 1 4 44 / 35
7.  Mieszko Mieszkowice 24 33 10 3 11 43 / 38 5 3 4 22 / 13 5 0 7 21 / 25
8.  Pomorzanin Cychry 24 32 9 5 10 66 / 54 6 2 4 42 / 23 3 3 6 24 / 31
9.  Sekwoja Brwice 24 28 9 1 14 49 / 79 5 1 6 28 / 40 4 0 8 21 / 39
10.  Chrobry Lisie Pole 24 21 7 0 17 32 / 75 4 0 8 16 / 37 3 0 9 16 / 38
11.  Piast Piaseczno 24 14 3 5 16 34 / 81 3 2 7 21 / 38 0 3 9 13 / 43
12.  Zjednoczeni Kurzycko 24 13 4 1 19 43 / 124 2 1 9 24 / 57 2 0 10 19 / 67 2 4 1 1 0 8 / 5
13.  LUKS Krzywin 24 13 3 4 17 27 / 73 2 1 9 9 / 36 1 3 8 18 / 37 2 1 0 1 1 5 / 8

W rozgrywkach klasy A miejsce pierwsze uzyskają awans do klasy Okręgowej.
W rozgrywkach klasy A, ostatnie miejsca spadną do klasy B

wyniki spotkań - A Klasa gr. 5 2020/2021
  12345678910111213
1.  Chrobry Lisie Pole
 
2.  Czcibor Cedynia
 
3.  LUKS Krzywin
 
4.  Łabędź Widuchowa
 
5.  Mieszko Mieszkowice
 
6.  Myśla Dargomyśl
 
7.  Piast Piaseczno
 
8.  Pomorzanin Cychry
 
9.  Rurzyca Nawodna
 
10.  Sekwoja Brwice
 
11.  Witniczanka Witnica
 
12.  Zieloni Zielin
 
13.  Zjednoczeni Kurzycko
 
terminarz - A Klasa gr. 5 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Cychry - Rurzyca Nawodna 1 - 1 0 0 6
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 2 - 1 0 0 7
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 5 - 1 0 0 21
Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 4 - 3 0 10 8
Sekwoja Brwice - LUKS Krzywin 4 - 2 0 0 5
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 - 3 0 0 8
2 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 0 - 2 0 0 8
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice 1 - 0 0 0 8
Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 6 - 1 0 0 10
Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry 4 - 2 0 0 9
Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno 4 - 2 0 0 8
Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 4 - 0 0 36 7
3 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 22
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 - 2 0 0 9
Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia 2 - 1 0 0 9
Sekwoja Brwice - Łabędź Widuchowa 1 - 6 0 0 10
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 2 0 0 9
Pomorzanin Cychry - LUKS Krzywin 4 - 2 0 0 10
4 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Piast Piaseczno 0 - 0 0 0 11
Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry 3 - 4 0 0 16
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 1 - 7 0 0 14
Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice 1 - 0 0 0 13
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 1 - 4 0 0 11
Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice 4 - 1 0 47 12
5 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 2 - 1 0 0 15
Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin 3 - 1 0 0 13
Pomorzanin Cychry - Łabędź Widuchowa 0 - 3 0 0 16
Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole 1 - 0 0 0 12
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 22
Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 2 0 0 13
6 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna 0 - 7 0 0 15
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 - 5 0 0 16
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 6 - 2 0 0 13
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 1 - 2 0 0 17
Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno 3 - 0 0 0 16
Czcibor Cedynia - Pomorzanin Cychry 1 - 1 0 0 16
7 kolejka relacja fotki komentarze
Myśla Dargomyśl - Łabędź Widuchowa 1 - 6 0 0 13
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 1 - 2 0 0 15
Rurzyca Nawodna - Zieloni Zielin 1 - 1 0 0 15
Piast Piaseczno - Czcibor Cedynia 2 - 7 0 0 13
Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole 7 - 2 0 0 13
Zjednoczeni Kurzycko - LUKS Krzywin 3 - 3 0 0 13
8 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 2 - 0 0 0 16
Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko 4 - 0 0 0 18
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 1 - 0 0 0 15
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 5 - 0 0 0 21
Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice 2 - 0 0 0 15
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 2 - 2 0 0 16
9 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Zieloni Zielin 0 - 3 0 0 16
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 1 - 2 0 0 15
Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 2 - 5 0 0 15
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 3 - 0 0 0 17
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 4 - 4 0 0 15
Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa 2 - 8 0 0 16
10 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 3 - 2 0 0 15
Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 0 15
Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno 4 - 1 0 0 14
Czcibor Cedynia - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 2 0 0 13
Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin 4 - 2 0 0 14
Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice 6 - 1 0 0 13
11 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Czcibor Cedynia 0 - 2 0 0 14
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 5 - 3 0 0 13
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 2 - 2 0 0 13
Zieloni Zielin - Łabędź Widuchowa 5 - 2 0 0 17
Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 0 - 3 0 0 14
Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice 0 - 5 0 0 18
12 kolejka relacja fotki komentarze
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 3 - 2 0 0 12
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 13 - 0 0 0 10
Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin 2 - 0 0 0 12
Sekwoja Brwice - Rurzyca Nawodna 1 - 3 0 0 13
Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 15
Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno 1 - 1 0 0 15
13 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Witniczanka Witnica 1 - 6 0 0 9
Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 0 0 13
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 3 - 5 0 0 18
Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 0 0 12
Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice 1 - 6 0 0 11
Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 10 - 0 0 0 11
14 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Sekwoja Brwice 0 - 1 0 0 8
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 3 - 1 0 0 10
Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry 4 - 2 0 0 17
Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 2 - 0 0 0 9
Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno 3 - 3 0 0 10
Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice 0 - 3 0 0 12
15 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko 13 - 2 0 0 10
Mieszko Mieszkowice - LUKS Krzywin 1 - 1 0 0 11
Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 1 - 1 0 0 11
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 0 - 5 0 0 13
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 1 - 8 0 0 12
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 2 - 1 0 0 11
16 kolejka relacja fotki komentarze
Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl 4 - 1 0 0 7
Łabędź Widuchowa - Sekwoja Brwice 7 - 0 0 0 6
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 6 - 2 0 0 12
LUKS Krzywin - Pomorzanin Cychry 1 - 0 0 0 8
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 4 - 3 0 0 7
Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 4 - 6 0 0 7
17 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin 2 - 3 0 0 10
Myśla Dargomyśl - Zjednoczeni Kurzycko 8 - 0 0 0 8
Piast Piaseczno - LUKS Krzywin 0 - 4 0 0 8
Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa 0 - 1 0 0 9
Sekwoja Brwice - Czcibor Cedynia 4 - 6 0 0 7
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 0 0 21
18 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Myśla Dargomyśl 1 - 2 0 0 8
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 0 - 2 0 0 7
Czcibor Cedynia - Mieszko Mieszkowice 1 - 2 0 0 9
Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna 3 - 4 0 0 8
Łabędź Widuchowa - Pomorzanin Cychry 6 - 3 0 0 8
Zieloni Zielin - Piast Piaseczno 9 - 0 0 0 9
19 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Cychry - Czcibor Cedynia 1 - 4 0 0 9
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 0 0 8
Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin 6 - 1 1 0 8
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 - 7 0 0 11
Piast Piaseczno - Łabędź Widuchowa 0 - 1 0 0 10
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 6 - 3 0 0 12
20 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 2 - 5 0 0 9
Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry 3 - 1 0 0 8
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 0 0 8
Zieloni Zielin - Rurzyca Nawodna 5 - 1 0 0 13
Łabędź Widuchowa - Myśla Dargomyśl 1 - 1 0 0 9
Czcibor Cedynia - Piast Piaseczno 3 - 1 0 0 9
21 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice 5 - 0 0 0 9
Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 1 - 4 0 0 8
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 0 - 5 0 0 10
Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole 7 - 3 0 0 8
Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica 1 - 4 0 0 12
Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia 2 - 2 0 0 9
22 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 7 - 2 0 0 9
Zieloni Zielin - LUKS Krzywin 7 - 1 0 0 11
Chrobry Lisie Pole - Myśla Dargomyśl 1 - 6 0 0 8
Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kurzycko 8 - 1 0 0 9
Sekwoja Brwice - Pomorzanin Cychry 2 - 2 0 0 8
Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna 1 - 3 0 0 7
23 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa 1 - 7 0 0 8
Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry 0 - 2 0 0 9
Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 6 - 2 0 0 9
Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Cedynia 3 - 8 0 0 8
Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice 0 - 4 0 0 8
Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica 4 - 1 0 0 14
24 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 4 - 0 0 0 8
Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 3 0 0 7
Łabędź Widuchowa - Zieloni Zielin 2 - 0 0 0 14
Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 0 - 2 0 0 7
Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl 2 - 7 0 0 9
Czcibor Cedynia - LUKS Krzywin 0 - 0 0 0 8
25 kolejka relacja fotki komentarze
LUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 3 - 1 0 0 7
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 1 - 1 0 0 9
Rurzyca Nawodna - Sekwoja Brwice 7 - 2 0 0 7
Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 6 - 0 0 0 8
Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 3 - 8 0 0 8
Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry 2 - 2 0 0 8
26 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna 2 - 2 0 0 7
Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin 3 - 1 0 0 8
Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa 2 - 2 0 0 10
Chrobry Lisie Pole - Zieloni Zielin 0 - 3 0 0 16
Sekwoja Brwice - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 1 0 0 8
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 3 - 0 0 0 8
 
top komentarze
newsy:
2 » Sobieszczuk trenerem Wy »
1 » Ernest Graś nowym piłka »
1 » Piotr Zajączkowski zwol »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
1 » Tokio 2020: Koniec przy »
mecze:
12 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
7 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
7 » Ikar Krosino-Polonia Pł »
5 » Świt Barnimie-Koral Mos »
4 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
2 » Polonia Giżyn-Ina Nadar »
2 » Błękitni Stargard-Gward »
2 » Klon Krzęcin-Kłos Pełcz »
2 » Pogoń Połczyn Zdrój-Bia »
2 » Pogoń Barlinek-Unia Dol »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Stal9Lipia...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2930
• imprez: 130319
• newsów: 75172
• użytkowników: 79181
• komentarzy: 1121539
• zdjęć: 819788
• relacji: 39322
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies