ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - IV liga zachodniopomorska 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 40 91 28 7 5 116 / 45 14 3 3 56 / 22 14 4 2 60 / 23
2.  Vineta Wolin 40 83 23 14 3 97 / 33 15 5 0 61 / 14 8 9 3 36 / 19
3.  Ina Goleniów 40 68 20 8 12 96 / 60 13 2 5 56 / 27 7 6 7 40 / 33
4.  Leśnik Manowo 40 67 20 7 13 81 / 75 10 6 4 44 / 33 10 1 9 37 / 42
5.  MKP Szczecinek 40 62 18 8 14 92 / 71 9 4 7 43 / 32 9 4 7 49 / 39
6.  Hutnik Szczecin 40 60 17 9 14 78 / 67 10 5 5 42 / 28 7 4 9 36 / 39
7.  Sokół Karlino 40 59 17 8 15 82 / 84 12 5 3 49 / 30 5 3 12 33 / 54
8.  Błękitni II Stargard 40 58 17 7 16 98 / 71 11 5 4 61 / 28 6 2 12 37 / 43
9.  Darłovia Darłowo 40 56 14 14 12 85 / 63 7 8 5 46 / 25 7 6 7 39 / 38
10.  Orzeł Wałcz 40 55 16 7 17 57 / 72 10 4 6 30 / 32 6 3 11 27 / 40 2 6 2 0 0 6 / 3
11.  Wieża Postomino 40 55 16 7 17 87 / 83 9 4 7 44 / 39 7 3 10 43 / 44 2 0 0 0 2 3 / 6
12.  Olimp Gościno 40 54 17 3 20 72 / 90 12 1 7 46 / 40 5 2 13 26 / 50
13.  Biali Sądów 40 53 15 8 17 74 / 79 11 5 4 48 / 28 4 3 13 26 / 51 6 10 3 1 2 15 / 13
14.  Rasel Dygowo 40 53 16 5 19 78 / 76 8 3 9 45 / 41 8 2 10 33 / 35 6 10 3 1 2 11 / 12
15.  Intermarche-Rega Trzebiatów 40 53 15 8 17 68 / 81 10 3 7 41 / 41 5 5 10 27 / 40 6 7 2 1 3 12 / 12
16.  Mechanik Bobolice 40 53 16 5 19 85 / 90 9 3 8 39 / 34 7 2 11 46 / 56 6 7 2 1 3 12 / 13
17.  Lech Czaplinek 40 50 13 11 16 54 / 60 8 3 9 22 / 28 5 8 7 32 / 32
18.  Iskierka Szczecin 40 49 13 10 17 64 / 72 8 5 7 33 / 31 5 5 10 31 / 41
19.  Gryf Kamień Pomorski 40 48 14 6 20 78 / 87 9 1 10 47 / 47 5 5 10 31 / 40
20.  Polonia Płoty 40 28 7 7 26 55 / 139 5 5 10 34 / 59 2 2 16 21 / 80
21.  Sparta Węgorzyno 40 24 7 3 30 53 / 152 3 1 16 24 / 80 4 2 14 29 / 72

W rozgrywkach IV ligi miejsce pierwsze uzyska awans do III ligi.

W rozgrywkach IV ligi miejsce 18,19,20,21 spadnie do Klasy Okręgowej – liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z III ligi do IV ligi zachodniopomorskiej.
wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2020/2021
  123456789101112131415161718192021
1.  Biali Sądów
 
2.  Błękitni II Stargard
 
3.  Darłovia Darłowo
 
4.  Gryf Kamień Pomorski
 
5.  Hutnik Szczecin
 
6.  Ina Goleniów
 
7.  Intermarche-Rega Trzebiatów
 
8.  Iskierka Szczecin
 
9.  Lech Czaplinek
 
10.  Leśnik Manowo
 
11.  Mechanik Bobolice
 
12.  MKP Szczecinek
 
13.  Olimp Gościno
 
14.  Orzeł Wałcz
 
15.  Polonia Płoty
 
16.  Polski Cukier Kluczevia Stargard
 
17.  Rasel Dygowo
 
18.  Sokół Karlino
 
19.  Sparta Węgorzyno
 
20.  Vineta Wolin
 
21.  Wieża Postomino
 
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 2 - 0 0 1 14
Wieża Postomino - Leśnik Manowo 3 - 0 0 0 14
Polonia Płoty - Lech Czaplinek 2 - 1 0 24 26
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 3 0 94 10
Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 1 5
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo 1 - 2 0 15 31
Sokół Karlino - Olimp Gościno 5 - 0 0 0 13
Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek 1 - 2 0 47 20
Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 2 - 2 1 21 8
Biali Sądów - Ina Goleniów 2 - 1 0 0 22
2 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Mechanik Bobolice 2 - 0 0 21 21
Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin 2 - 1 0 0 15
Darłovia Darłowo - Sokół Karlino 3 - 0 0 13 29
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 40 12
Leśnik Manowo - Polonia Płoty 2 - 2 0 0 34
Olimp Gościno - Biali Sądów 4 - 1 0 0 34
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 14
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 4 - 1 0 0 23
Ina Goleniów - Vineta Wolin 0 - 3 0 0 12
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 3 0 0 11
3 kolejka relacja fotki komentarze
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 4 - 2 0 0 15
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 5 - 0 0 152 8
Polonia Płoty - MKP Szczecinek 1 - 1 0 0 47
Lech Czaplinek - Leśnik Manowo 1 - 0 0 0 13
Biali Sądów - Darłovia Darłowo 2 - 1 0 0 35
Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 0 16
Iskierka Szczecin - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 1 10
Mechanik Bobolice - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 3 0 0 15
Vineta Wolin - Olimp Gościno 2 - 0 0 0 7
Wieża Postomino - Hutnik Szczecin 0 - 5 0 0 21
4 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 3 - 5 0 1 14
Darłovia Darłowo - Vineta Wolin 2 - 2 0 12 21
Mechanik Bobolice - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 18
Błękitni II Stargard - Sokół Karlino 1 - 2 0 0 9
Ina Goleniów - Iskierka Szczecin 4 - 2 0 0 20
MKP Szczecinek - Lech Czaplinek 1 - 1 0 91 19
Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 0 38 6
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wieża Postomino 0 - 5 0 0 13
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 2 - 0 0 0 20
Hutnik Szczecin - Polonia Płoty 3 - 1 0 0 51
5 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 3 0 0 28
Wieża Postomino - Sparta Węgorzyno 4 - 1 0 0 21
Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin 2 - 3 0 0 13
Leśnik Manowo - MKP Szczecinek 3 - 2 0 0 23
Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo 2 - 3 0 0 27
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 5 - 1 0 39 11
Mechanik Bobolice - Ina Goleniów 0 - 1 0 0 31
Sokół Karlino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 2 0 0 3
Iskierka Szczecin - Olimp Gościno 0 - 3 0 15 18
Vineta Wolin - Orzeł Wałcz 6 - 1 0 0 21
6 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 0 - 1 0 0 20
Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 3 - 2 0 0 23
Darłovia Darłowo - Iskierka Szczecin 3 - 3 0 0 38
Hutnik Szczecin - Leśnik Manowo 4 - 3 0 0 19
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów 2 - 0 0 1 14
Polonia Płoty - Sparta Węgorzyno 3 - 2 0 1 34
Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 0 42 15
Błękitni II Stargard - Vineta Wolin 3 - 0 0 28 9
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 1 - 4 0 0 44
Ina Goleniów - Wieża Postomino 2 - 2 0 0 10
7 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 0 0 15
Polonia Płoty - Ina Goleniów 1 - 6 0 0 34
Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 56 16
Wieża Postomino - Olimp Gościno 3 - 2 0 0 15
Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 24 28
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni II Stargard 2 - 1 0 1 7
Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 0 15
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 1 - 4 0 0 25
Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 0 0 3
Biali Sądów - Rasel Dygowo 3 - 1 0 0 8
8 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 0 1 8
Rasel Dygowo - Vineta Wolin 0 - 0 0 0 10
Sokół Karlino - Biali Sądów 2 - 2 0 0 16
Ina Goleniów - Lech Czaplinek 4 - 1 0 0 5
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 0 - 5 0 0 47
Błękitni II Stargard - Iskierka Szczecin 1 - 2 0 0 3
Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 19
Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 10
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 0 - 0 0 1 10
Olimp Gościno - Polonia Płoty 7 - 0 0 0 39
9 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 2 - 4 0 25 27
Leśnik Manowo - Ina Goleniów 1 - 2 0 0 10
Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 1 0 0 16
Lech Czaplinek - Olimp Gościno 1 - 0 0 40 6
Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo 1 - 2 0 0 14
Polonia Płoty - Darłovia Darłowo 2 - 4 0 1 35
MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno 3 - 1 0 0 11
Vineta Wolin - Sokół Karlino 6 - 0 0 57 6
Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 1 19 2
Mechanik Bobolice - Błękitni II Stargard 3 - 0 0 0 10
10 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 0 - 0 0 14 17
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice 3 - 4 0 1 14
Orzeł Wałcz - Polonia Płoty 3 - 0 0 1 54
Biali Sądów - Vineta Wolin 3 - 2 0 103 17
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 2 - 3 0 0 17
Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 0 0 6
Olimp Gościno - Leśnik Manowo 1 - 3 0 0 9
Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin 0 - 1 0 0 8
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 1 - 1 0 0 3
Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin 1 - 2 0 0 22
11 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 23
Leśnik Manowo - Darłovia Darłowo 1 - 1 0 0 22
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 4 - 3 0 0 10
Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 0 0 7
Polonia Płoty - Błękitni II Stargard 4 - 3 0 0 42
Gryf Kamień Pomorski - Biali Sądów 2 - 0 0 0 11
Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 1 28
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 0 - 2 0 0 19
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 3 - 0 0 1 21
Iskierka Szczecin - Sokół Karlino 3 - 0 0 39 7
12 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 2 0 0 7
Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 0 - 4 0 0 37
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Płoty 3 - 1 0 1 16
Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 0 50 14
Biali Sądów - Iskierka Szczecin 1 - 1 0 33 13
Orzeł Wałcz - Leśnik Manowo 1 - 0 0 32 14
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 3 - 1 0 0 17
Sokół Karlino - Mechanik Bobolice 5 - 1 0 0 31
Rasel Dygowo - Wieża Postomino 4 - 3 0 0 5
Błękitni II Stargard - Lech Czaplinek 1 - 0 0 0 12
13 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 2 - 5 0 0 31
Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard 3 - 2 0 0 8
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 2 - 0 0 0 20
Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 21
Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 72 4
Wieża Postomino - Sokół Karlino 3 - 2 0 0 5
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 - 2 0 1 32
Polonia Płoty - Rasel Dygowo 1 - 3 0 1 34
Mechanik Bobolice - Biali Sądów 3 - 4 0 0 27
Iskierka Szczecin - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 8
14 kolejka relacja fotki komentarze
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Leśnik Manowo 4 - 2 0 1 6
Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 0 0 14 9
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 1 - 0 0 1 45
Rasel Dygowo - Lech Czaplinek 3 - 4 0 0 11
Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 4 - 0 0 0 8
Gryf Kamień Pomorski - Iskierka Szczecin 2 - 1 0 1 6
Vineta Wolin - Mechanik Bobolice 3 - 0 1 0 20
Biali Sądów - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 21
Sokół Karlino - Polonia Płoty 4 - 1 0 0 64
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 6 - 1 0 0 19
15 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Sokół Karlino 0 - 0 0 0 8
MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 0 10
Ina Goleniów - Olimp Gościno 2 - 0 0 0 6
Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 1 12
Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 0 0 9
Wieża Postomino - Vineta Wolin 0 - 2 0 1 5
Polonia Płoty - Biali Sądów 1 - 0 0 0 56
Leśnik Manowo - Rasel Dygowo 3 - 0 0 2 25
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 2 - 3 0 0 9
Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo 3 - 1 0 0 29
16 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 0 0 0 13
Vineta Wolin - Polonia Płoty 4 - 0 0 2 54
Darłovia Darłowo - Ina Goleniów 1 - 3 0 8 13
Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 2 - 6 0 0 27
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 1 - 1 0 1 2
Sokół Karlino - Leśnik Manowo 0 - 3 0 0 5
Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno 2 - 3 0 0 26
Biali Sądów - Lech Czaplinek 2 - 2 0 0 12
Iskierka Szczecin - Mechanik Bobolice 1 - 6 0 0 16
Gryf Kamień Pomorski - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 6
17 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 2 - 1 0 0 18
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 1 32
Lech Czaplinek - Vineta Wolin 2 - 4 0 74 25
MKP Szczecinek - Sokół Karlino 3 - 0 0 0 12
Wieża Postomino - Iskierka Szczecin 6 - 0 0 0 12
Leśnik Manowo - Biali Sądów 0 - 1 0 0 11
Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 3 0 0 12
Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 0 0 67
Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard 1 - 5 0 0 20
Olimp Gościno - Darłovia Darłowo 1 - 2 0 0 8
18 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 3 - 1 0 0 10
Iskierka Szczecin - Polonia Płoty 0 - 3 0 0 23
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 2 - 2 0 1 19
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 4 - 2 0 0 5
Biali Sądów - MKP Szczecinek 1 - 2 0 0 14
Vineta Wolin - Leśnik Manowo 6 - 0 0 2 5
Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek 0 - 3 0 61 4
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 0 - 0 0 0 13
Rasel Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 0 0 7
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 4 - 1 0 0 11
19 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 0 0 3
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 1 - 2 0 0 37
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino 4 - 5 0 0 10
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 4 - 0 0 17 20
Lech Czaplinek - Iskierka Szczecin 3 - 1 0 0 24
Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo 2 - 6 0 0 28
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 0 4
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 3 - 2 0 0 4
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 27
Polonia Płoty - Mechanik Bobolice 5 - 4 0 0 50
20 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża Postomino - Polonia Płoty 2 - 2 0 0 3
Rasel Dygowo - Ina Goleniów 2 - 2 0 0 7
Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno 2 - 2 0 0 14
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 2 - 0 0 0 13
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 1 - 1 0 47 4
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 6 - 2 0 1 8
Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 1 - 10 2 1 43
Biali Sądów - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 0 0 10
Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 0 - 4 0 0 14
Iskierka Szczecin - Leśnik Manowo 2 - 3 0 0 8
21 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Manowo - Mechanik Bobolice 2 - 2 0 4 11
Sparta Węgorzyno - Biali Sądów 1 - 3 0 0 20
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 3 - 1 0 1 3
Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 37
Ina Goleniów - Sokół Karlino 2 - 0 0 0 8
Lech Czaplinek - Wieża Postomino 0 - 1 0 82 4
MKP Szczecinek - Iskierka Szczecin 5 - 0 0 0 10
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 1 - 0 0 0 8
Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 0 0 25
Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 15 6
22 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 0 0 16
Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 3 0 0 5
Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin 0 - 4 0 0 11
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 0 - 2 0 0 3
Ina Goleniów - Biali Sądów 7 - 1 0 148 9
MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice 1 - 3 0 0 30
Leśnik Manowo - Wieża Postomino 3 - 1 0 0 7
Hutnik Szczecin - Iskierka Szczecin 2 - 4 0 50 14
Olimp Gościno - Sokół Karlino 2 - 1 0 0 9
Lech Czaplinek - Polonia Płoty 5 - 0 0 2 26
23 kolejka relacja fotki komentarze
Vineta Wolin - Ina Goleniów 0 - 0 0 0 5
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 3 - 0 0 0 6
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 2 - 2 0 0 10
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 4 - 1 0 0 12
Polonia Płoty - Leśnik Manowo 0 - 2 0 0 14
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 3 - 2 0 0 7
Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin 3 - 2 0 0 12
Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski 0 - 4 0 0 11
Iskierka Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 0 11 10
Biali Sądów - Olimp Gościno 1 - 2 0 0 14
24 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino 0 - 1 0 0 5
Darłovia Darłowo - Biali Sądów 1 - 1 0 14 12
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mechanik Bobolice 2 - 3 0 0 15
MKP Szczecinek - Polonia Płoty 6 - 1 0 0 57
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 1 - 0 0 0 18
Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 - 4 1 0 5
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 0 0 14
Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 2 - 1 0 2 20
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2 - 2 0 0 6
Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin 3 - 3 0 16 26
25 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Hutnik Szczecin 0 - 4 0 0 31
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 0 - 3 0 0 4
Lech Czaplinek - MKP Szczecinek 0 - 2 0 0 11
Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 0 12
Wieża Postomino - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 2 0 0 12
Biali Sądów - Orzeł Wałcz 3 - 3 0 0 11
Vineta Wolin - Darłovia Darłowo 2 - 1 2 0 5
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 5 - 3 0 0 7
Iskierka Szczecin - Ina Goleniów 2 - 2 0 65 8
Sparta Węgorzyno - Mechanik Bobolice 0 - 1 0 0 10
26 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty 3 - 2 0 0 35
Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski 5 - 1 0 17 12
Hutnik Szczecin - Lech Czaplinek 2 - 1 0 26 5
MKP Szczecinek - Leśnik Manowo 3 - 0 0 0 4
Ina Goleniów - Mechanik Bobolice 5 - 1 0 245 2
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 3 - 3 0 0 3
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino 6 - 0 0 0 4
Sparta Węgorzyno - Wieża Postomino 0 - 4 0 0 6
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 0 - 2 0 0 24
Olimp Gościno - Iskierka Szczecin 0 - 3 0 0 14
27 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Wałcz 2 - 3 0 0 29
Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin 5 - 1 0 0 4
Wieża Postomino - Ina Goleniów 2 - 0 0 0 11
Iskierka Szczecin - Darłovia Darłowo 5 - 1 0 0 6
Sparta Węgorzyno - Polonia Płoty 5 - 3 0 0 33
Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 2 - 0 0 0 2
Lech Czaplinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 0 0 21
Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 2 - 1 0 0 7
Biali Sądów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 0 23
Sokół Karlino - Rasel Dygowo 2 - 1 0 0 27
28 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski 3 - 2 0 0 3
Olimp Gościno - Wieża Postomino 2 - 4 0 0 3
Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek 1 - 7 0 2 5
Ina Goleniów - Polonia Płoty 2 - 3 0 0 39
Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 6 - 1 0 24 6
Intermarche-Rega Trzebiatów - Leśnik Manowo 3 - 1 0 0 9
Orzeł Wałcz - Iskierka Szczecin 3 - 2 0 0 14
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 1 - 0 0 0 10
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 1 - 3 0 0 6
Rasel Dygowo - Biali Sądów 4 - 2 0 0 3
29 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Węgorzyno - Leśnik Manowo 0 - 3 0 0 3
Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard 1 - 1 0 0 6
Lech Czaplinek - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 6
Biali Sądów - Sokół Karlino 6 - 3 0 0 3
Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz 0 - 3 0 0 21
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 6 3
MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 0 0 0 13
Vineta Wolin - Rasel Dygowo 1 - 0 0 0 3
Polonia Płoty - Olimp Gościno 1 - 2 0 0 10
Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 4 0 0 6
30 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 7
Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin 3 - 3 0 0 7
Darłovia Darłowo - Polonia Płoty 9 - 0 0 0 34
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin 0 - 0 0 0 5
Olimp Gościno - Lech Czaplinek 3 - 1 0 0 2
Sokół Karlino - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 9
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 0 0 10
Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 0 - 3 0 0 9
Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice 3 - 0 0 0 4
Ina Goleniów - Leśnik Manowo 5 - 2 0 0 6
31 kolejka relacja fotki komentarze
MKP Szczecinek - Ina Goleniów 3 - 0 0 0 14
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 0 12
Vineta Wolin - Biali Sądów 4 - 0 0 0 3
Iskierka Szczecin - Rasel Dygowo 1 - 0 0 0 12
Leśnik Manowo - Olimp Gościno 2 - 1 0 0 5
Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 4 - 0 0 0 4
Polonia Płoty - Orzeł Wałcz 1 - 2 0 0 16
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 2 - 5 0 0 6
Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 0 - 0 0 35 11
Mechanik Bobolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 0 8
32 kolejka relacja fotki komentarze
Rasel Dygowo - Mechanik Bobolice 2 - 2 0 0 14
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wieża Postomino 0 - 2 0 0 14
Sparta Węgorzyno - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 4 0 0 6
Sokół Karlino - Iskierka Szczecin 1 - 0 0 0 4
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 7
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 2 - 2 0 2 24
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 0 - 2 0 0 5
Błękitni II Stargard - Polonia Płoty 6 - 0 0 0 15
Darłovia Darłowo - Leśnik Manowo 1 - 2 0 3 10
Biali Sądów - Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 0 0 2
33 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 2 0 0 26
Lech Czaplinek - Błękitni II Stargard 1 - 1 0 0 8
Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 0 6
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 4 - 0 0 0 5
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 1 - 0 0 0 5
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 2 - 4 0 0 21
Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin 1 - 2 0 0 9
Wieża Postomino - Rasel Dygowo 1 - 2 0 0 9
Mechanik Bobolice - Sokół Karlino 1 - 2 0 0 13
Iskierka Szczecin - Biali Sądów 3 - 1 0 0 4
34 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Karlino - Wieża Postomino 5 - 2 0 0 2
Biali Sądów - Mechanik Bobolice 2 - 0 0 0 3
Rasel Dygowo - Polonia Płoty 3 - 0 0 0 43
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 3 - 0 0 0 26
Vineta Wolin - Iskierka Szczecin 0 - 0 0 0 6
Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno 6 - 1 0 0 2
Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 0 0 24
Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin 1 - 1 0 9 7
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Lech Czaplinek 3 - 0 0 2 4
Błękitni II Stargard - Leśnik Manowo 2 - 3 0 0 2
35 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Darłovia Darłowo 1 - 1 0 0 9
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 40 5
Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 10 0 0 13
Lech Czaplinek - Rasel Dygowo 0 - 4 0 0 10
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 1 - 3 0 0 16
Wieża Postomino - Biali Sądów 3 - 0 0 0 5
Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno 3 - 2 0 0 5
Polonia Płoty - Sokół Karlino 3 - 3 0 0 31
Mechanik Bobolice - Vineta Wolin 0 - 4 0 0 5
Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 0 0 10
36 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia Darłowo - Sparta Węgorzyno 7 - 0 0 9 19
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 3 - 0 0 0 15
Gryf Kamień Pomorski - Mechanik Bobolice 6 - 3 0 0 6
Rasel Dygowo - Leśnik Manowo 0 - 1 0 0 8
Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 0 0 0 7
Sokół Karlino - Lech Czaplinek 1 - 1 0 0 6
Olimp Gościno - Ina Goleniów 1 - 9 0 0 11
Vineta Wolin - Wieża Postomino 6 - 2 0 0 2
Biali Sądów - Polonia Płoty 3 - 0 0 0 12
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin 6 - 3 0 0 7
37 kolejka relacja fotki komentarze
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 2 - 1 0 0 16
Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz 1 - 3 0 0 10
Leśnik Manowo - Sokół Karlino 5 - 1 0 0 7
Lech Czaplinek - Biali Sądów 1 - 0 0 0 5
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard 0 - 4 0 0 2
Polonia Płoty - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 12
Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 0 0 0 5
Wieża Postomino - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 0 0 3
Mechanik Bobolice - Iskierka Szczecin 2 - 1 0 0 17
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 2 9
38 kolejka relacja fotki komentarze
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 2 - 0 0 0 7
Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno 5 - 0 0 0 1
Iskierka Szczecin - Wieża Postomino 5 - 2 0 0 5
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 2 - 2 0 9 4
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 0 0 0 12
Biali Sądów - Leśnik Manowo 1 - 2 0 0 6
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 7 - 2 0 0 11
Vineta Wolin - Lech Czaplinek 2 - 2 0 0 14
Sokół Karlino - MKP Szczecinek 3 - 3 0 0 10
Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 0 - 5 0 0 16
39 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Sokół Karlino 3 - 2 0 0 4
Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 1 - 2 0 0 13
Leśnik Manowo - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 18
Polonia Płoty - Iskierka Szczecin 0 - 6 0 1 19
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 0 - 2 0 0 7
Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 9 0 0 16
MKP Szczecinek - Biali Sądów 3 - 2 0 0 10
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 5 - 4 0 0 7
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 4 - 2 0 0 21
Ina Goleniów - Błękitni II Stargard 2 - 0 0 0 9
40 kolejka relacja fotki komentarze
Vineta Wolin - MKP Szczecinek 2 - 2 0 0 14
Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 9 - 4 0 0 9
Mechanik Bobolice - Polonia Płoty 3 - 0 0 0 27
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 1 - 4 0 0 10
Iskierka Szczecin - Lech Czaplinek 0 - 1 0 0 7
Biali Sądów - Hutnik Szczecin 1 - 1 0 0 4
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 5 - 0 0 0 7
Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 0 0 11
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 7 - 1 0 0 5
Gryf Kamień Pomorski - Leśnik Manowo 1 - 3 0 0 10
41 kolejka relacja fotki komentarze
Leśnik Manowo - Iskierka Szczecin 3 - 0 0 0 2
Polonia Płoty - Wieża Postomino 2 - 8 0 0 19
Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino 1 - 8 0 0 15
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 3
Intermarche-Rega Trzebiatów - Biali Sądów 4 - 3 0 0 8
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 1 - 0 0 12 13
MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 3 - 3 0 0 20
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 0 - 4 0 2 17
Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 3 0 0 7
Ina Goleniów - Rasel Dygowo 5 - 0 0 0 3
42 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek 2 - 1 0 0 5
Biali Sądów - Sparta Węgorzyno 6 - 1 0 0 5
Sokół Karlino - Ina Goleniów 3 - 2 0 0 8
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 4 - 1 0 0 10
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 8
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 0 11
Wieża Postomino - Lech Czaplinek 2 - 2 0 2 4
Rasel Dygowo - Olimp Gościno 0 - 1 0 0 5
Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 2 0 0 10
Mechanik Bobolice - Leśnik Manowo 4 - 4 0 0 11
 
top komentarze
newsy:
2 » Sobieszczuk trenerem Wy »
1 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
1 » Tokio 2020: Koniec przy »
1 » Ernest Graś nowym piłka »
1 » Piotr Zajączkowski zwol »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
12 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
7 » Ikar Krosino-Polonia Pł »
7 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
5 » Świt Barnimie-Koral Mos »
4 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
2 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
2 » Leśnik Manowo-Gwardia K »
2 » Pogoń Szczecin-NK Osije »
2 » Polonia Giżyn-Ina Nadar »
2 » Błękitni Stargard-Gward »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
andrzeja3
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2930
• imprez: 130319
• newsów: 75172
• użytkowników: 79181
• komentarzy: 1121539
• zdjęć: 819788
• relacji: 39322
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies