ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń Połczyn Zdrój 18 49 16 1 1 73 / 20 9 0 0 35 / 7 7 1 1 38 / 13
2.  Calisia Kalisz Pomorski 18 41 12 5 1 47 / 17 5 4 0 19 / 9 7 1 1 28 / 8
3.  Olimp Złocieniec 19 38 12 2 5 54 / 30 6 1 2 29 / 17 6 1 3 25 / 13 2 4 1 1 0 6 / 2
4.  KP Drawsko Pomorskie 19 38 11 5 3 61 / 28 6 2 2 33 / 14 5 3 1 28 / 14 2 1 0 1 1 2 / 6
5.  Orzeł Bierzwnik 18 35 11 2 5 45 / 40 8 0 2 33 / 21 3 2 3 12 / 19
6.  Zawisza Grzmiąca 19 34 11 1 7 63 / 46 5 1 4 27 / 20 6 0 3 36 / 26
7.  Mechanik Turowo 18 32 9 5 4 33 / 24 5 2 2 23 / 14 4 3 2 10 / 10
8.  Korona Człopa 18 30 9 3 6 40 / 36 4 2 2 17 / 12 5 1 4 23 / 24
9.  Wiarus Żółtnica 19 24 7 3 9 39 / 45 3 1 5 19 / 21 4 2 4 20 / 24
10.  Drawa Drawno 19 23 7 2 10 45 / 47 3 0 6 24 / 27 4 2 4 21 / 20 1 3 1 0 0 3 / 0
11.  Ikar Krosino 19 23 7 2 10 41 / 42 4 1 5 28 / 20 3 1 5 13 / 22 1 0 0 0 1 0 / 3
12.  Światowid 63 Łobez 19 20 6 2 11 28 / 41 5 1 3 20 / 8 1 1 8 8 / 33
13.  Spójnia Świdwin 18 19 5 4 9 28 / 36 3 4 3 15 / 11 2 0 6 13 / 25
14.  Orzeł Łubowo 18 11 3 2 13 27 / 52 1 0 8 13 / 29 2 2 5 14 / 23
15.  Redłovia Redło 18 9 2 3 13 22 / 65 1 2 6 10 / 31 1 1 7 12 / 34
16.  Drzewiarz Świerczyna 18 2 0 2 16 19 / 82 0 1 8 10 / 45 0 1 8 9 / 37
17.  Błonie Barwice 23 27 9 0 14 46 / 60 4 0 7 25 / 25 5 0 7 21 / 35
  • dwie najgorsze drużyny z miejsc 14* oraz miejsca 15,16,17,18 i 19 spadną do Klasy A. Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi powyżej czterech. W sytuacji spadku z IV ligi pięciu drużyn – trzy najgorsze drużyny z miejsc 14* spadną do A klasy, w sytuacji spadku z IV ligi sześciu drużyn miejsca 14 spadną do klasy A, w przypadku spadku z IV ligi siedmiu drużyn najgorsza drużyna z miejsc 13* spadnie do A klasy, itd
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021
      1234567891011121314151617
    1.  Błonie Barwice
     
         
    2.  Calisia Kalisz Pomorski 
     
           
    3.  Drawa Drawno 
     
          
    4.  Drzewiarz Świerczyna 
     
          
    5.  Ikar Krosino  
     
        
    6.  Korona Człopa    
     
        
    7.  KP Drawsko Pomorskie  
     
        
    8.  Mechanik Turowo     
     
      
    9.  Olimp Złocieniec    
     
       
    10.  Orzeł Bierzwnik  
     
        
    11.  Orzeł Łubowo    
     
       
    12.  Pogoń Połczyn Zdrój      
     
     
    13.  Redłovia Redło      
     
     
    14.  Spójnia Świdwin    
     
      
    15.  Światowid 63 Łobez      
     
     
    16.  Wiarus Żółtnica       
     
    17.  Zawisza Grzmiąca      
     
    terminarz - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2020/2021
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna 6 - 2 0 51 5
    Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 4 - 1 0 0 13
    Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 3 - 2 0 1 22
    Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 2 - 0 0 0 6
    KP Drawsko Pomorskie - Błonie Barwice 7 - 0 1 36 14
    Spójnia Świdwin - Światowid 63 Łobez 3 - 0 1 5 13
    Orzeł Łubowo - Ikar Krosino 1 - 3 0 0 5
    Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 2 - 2 0 65 13
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    KP Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 2 - 2 2 16 19
    Redłovia Redło - Orzeł Bierzwnik 2 - 3 0 0 10
    Światowid 63 Łobez - Mechanik Turowo 1 - 2 0 0 6
    Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 0 - 3 0 0 7
    Błonie Barwice - Ikar Krosino 0 - 2 0 0 5
    Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 0 3 13
    Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica 2 - 0 0 78 6
    Drzewiarz Świerczyna - Spójnia Świdwin 1 - 3 0 0 14
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło 2 - 0 0 45 18
    Ikar Krosino - Zawisza Grzmiąca 7 - 1 0 0 13
    Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 2 - 3 0 0 18
    Spójnia Świdwin - Korona Człopa 1 - 2 0 8 7
    Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie 0 - 4 2 67 18
    Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna 5 - 0 0 0 7
    Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 2 0 0 7
    Orzeł Łubowo - Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 7
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Drawa Drawno 2 - 2 0 72 12
    KP Drawsko Pomorskie - Wiarus Żółtnica 4 - 2 1 7 9
    Korona Człopa - Mechanik Turowo 0 - 0 0 1 2
    Redłovia Redło - Spójnia Świdwin 2 - 1 0 0 7
    Światowid 63 Łobez - Ikar Krosino 5 - 0 0 0 45
    Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 0 41 5
    Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 0 - 2 0 0 6
    Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca 1 - 2 0 0 13
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - Drzewiarz Świerczyna 10 - 1 0 0 10
    Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 1 9 11
    Mechanik Turowo - Redłovia Redło 3 - 0 0 0 6
    Wiarus Żółtnica - Olimp Złocieniec 1 - 3 0 0 19
    Drawa Drawno - Błonie Barwice 2 - 3 0 59 11
    Orzeł Bierzwnik - KP Drawsko Pomorskie 4 - 6 0 18 13
    Zawisza Grzmiąca - Światowid 63 Łobez 3 - 1 0 0 18
    Orzeł Łubowo - Korona Człopa 1 - 2 0 0 5
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Ikar Krosino 3 - 1 0 1 39
    Drawa Drawno - Wiarus Żółtnica 4 - 2 0 65 4
    KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 1 1 2 12
    Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 6 - 0 0 0 13
    Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 1 - 1 0 0 4
    Błonie Barwice - Światowid 63 Łobez 5 - 2 0 0 9
    Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo 1 - 1 0 0 7
    Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca 2 - 8 0 0 13
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 45 26
    Ikar Krosino - Redłovia Redło 1 - 2 0 0 16
    Światowid 63 Łobez - Drzewiarz Świerczyna 4 - 0 0 0 14
    Spójnia Świdwin - KP Drawsko Pomorskie 1 - 1 3 33 11
    Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno 2 - 0 0 71 12
    Zawisza Grzmiąca - Korona Człopa 2 - 5 0 1 13
    Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 5 0 0 3
    Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 1 - 3 0 0 8
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Drawa Drawno - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 4 0 103 26
    KP Drawsko Pomorskie - Mechanik Turowo 0 - 0 1 10 10
    Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin 3 - 1 0 0 12
    Wiarus Żółtnica - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 0 0 6
    Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 4 - 0 0 1 15
    Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 1 - 7 0 0 8
    Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino 4 - 1 0 0 8
    Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna 5 - 3 0 0 8
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Turowo - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 0 13
    Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 6 - 1 0 53 16
    Spójnia Świdwin - Drawa Drawno 1 - 2 0 54 8
    Orzeł Bierzwnik - Błonie Barwice 6 - 4 0 83 9
    Światowid 63 Łobez - Redłovia Redło 2 - 2 0 2 13
    Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 3 0 0 6
    Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa 1 - 3 0 2 10
    KP Drawsko Pomorskie - Orzeł Łubowo 7 - 2 2 7 5
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 2 - 2 0 0 10
    Drawa Drawno - Mechanik Turowo 2 - 3 0 76 9
    KP Drawsko Pomorskie - Ikar Krosino 1 - 3 0 0 12
    Błonie Barwice - Korona Człopa 2 - 0 0 79 9
    Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 1 0 1 21
    Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin 5 - 4 0 0 11
    Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 4 - 2 0 1 19
    Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 3 - 0 0 0 5
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Redłovia Redło 5 - 2 0 0 6
    Spójnia Świdwin - Orzeł Bierzwnik 1 - 1 0 0 20
    Zawisza Grzmiąca - KP Drawsko Pomorskie 3 - 3 0 0 11
    Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 - 0 0 116 7
    Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 1 - 1 0 0 13
    Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 0 30
    Orzeł Łubowo - Drawa Drawno 6 - 2 0 0 11
    Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 4 0 0 9
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Bierzwnik - Mechanik Turowo 2 - 0 0 0 5
    Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 5 - 0 0 27 8
    Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 3 - 3 0 0 10
    Błonie Barwice - Redłovia Redło 10 - 1 0 0 3
    KP Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez 5 - 0 0 0 5
    Olimp Złocieniec - Zawisza Grzmiąca 3 - 8 0 0 44
    Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 2 - 2 0 74 11
    Drawa Drawno - Ikar Krosino 3 - 0 0 2 8
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Drzewiarz Świerczyna - KP Drawsko Pomorskie 1 - 9 0 0 7
    Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica 4 - 5 0 0 33
    Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 7 0 21 9
    Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 6 0 0 6
    Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 0 17
    Zawisza Grzmiąca - Drawa Drawno 4 - 1 0 0 11
    Orzeł Łubowo - Orzeł Bierzwnik 2 - 4 0 0 6
    Spójnia Świdwin - Błonie Barwice 0 - 1 0 0 13
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 3 - 4 0 0 33
    Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez 6 - 1 0 63 5
    Orzeł Bierzwnik - Ikar Krosino 3 - 1 0 0 5
    Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo 3 - 0 0 0 20
    Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna 1 - 0 0 0 21
    Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 0 24
    KP Drawsko Pomorskie - Korona Człopa 5 - 3 0 15 4
    Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 2 - 0 0 28 20
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 7 0 30 18
    Światowid 63 Łobez - Wiarus Żółtnica 0 - 1 0 0 27
    Drzewiarz Świerczyna - Drawa Drawno 1 - 2 0 59 10
    Mechanik Turowo - Błonie Barwice 5 - 2 0 0 7
    Zawisza Grzmiąca - Orzeł Bierzwnik 4 - 1 0 0 18
    Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 - 5 0 1 20
    Redłovia Redło - KP Drawsko Pomorskie 0 - 1 1 20 9
    Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 0 - 3 0 0 31
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna 2 - 0 0 0 19
    Drawa Drawno - Korona Człopa 2 - 3 0 57 10
    Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca 3 - 2 0 26 38
    KP Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 2 27 12
    Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 2 - 1 0 0 6
    Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 2 - 2 0 0 28
    Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 4 - 1 0 0 8
    Olimp Złocieniec - Redłovia Redło 4 - 1 0 0 12
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - Mechanik Turowo 0 - 2 0 0 7
    Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 0 24 7
    Korona Człopa - Wiarus Żółtnica 1 - 1 0 0 9
    Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 7 - 1 0 0 7
    Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 68 16
    Redłovia Redło - Drawa Drawno 0 - 6 0 0 9
    Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Bierzwnik 2 - 2 0 0 7
    Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 0 - 5 0 0 5
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - KP Drawsko Pomorskie 0 - 3 0 0 2
    Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 2 - 4 0 0 14
    Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 12 0 39 19
    Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 1 - 2 0 0 4
    Ikar Krosino - Orzeł Łubowo 2 - 0 0 0 4
    Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 2 - 1 0 68 8
    Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin 2 - 0 0 0 11
    Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 0 0 9
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 2 - 1 0 0 16
    Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 5 - 1 0 38 11
    Orzeł Bierzwnik - Redłovia Redło 5 - 4 0 0 6
    Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 0 12
    Olimp Złocieniec - KP Drawsko Pomorskie 4 - 0 0 3 21
    Mechanik Turowo - Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 0 29
    Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 2 - 3 0 0 7
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 0 - 3 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    Drawa Drawno - Olimp Złocieniec 2 - 7 0 63 5
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - Drawa Drawno 0 - 3 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid 63 Łobez - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 0 - 3 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Ikar Krosino - KP Drawsko Pomorskie 1 - 1 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    2 » Sobieszczuk trenerem Wy »
    1 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
    1 » Tokio 2020: Koniec przy »
    1 » Ernest Graś nowym piłka »
    1 » Piotr Zajączkowski zwol »
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    mecze:
    12 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
    7 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
    7 » Ikar Krosino-Polonia Pł »
    5 » Świt Barnimie-Koral Mos »
    4 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
    2 » Pogoń Szczecin-NK Osije »
    2 » Polonia Giżyn-Ina Nadar »
    2 » Błękitni Stargard-Gward »
    2 » Klon Krzęcin-Kłos Pełcz »
    2 » Pogoń Połczyn Zdrój-Bia »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 1
    statystyki portalu
    • drużyn: 2930
    • imprez: 130319
    • newsów: 75172
    • użytkowników: 79181
    • komentarzy: 1121532
    • zdjęć: 819705
    • relacji: 39322
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2021 - by ligowiec team
    Polityka Cookies