ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Iskra Białogard 19 47 15 2 2 65 / 19 9 0 0 35 / 5 6 2 2 30 / 14
2.  Zefir Wyszewo 19 45 14 3 2 60 / 15 8 0 1 31 / 5 6 3 1 29 / 10
3.  Vimobilia Będzino 19 42 13 3 3 71 / 28 7 1 1 40 / 13 6 2 2 31 / 15
4.  Sława Sławno 19 37 11 4 4 52 / 18 7 2 0 28 / 5 4 2 4 24 / 13
5.  Wiekowianka Wiekowo 19 33 9 6 4 50 / 26 4 3 3 23 / 15 5 3 1 27 / 11 2 3 1 0 1 6 / 5
6.  Gryf Polanów 19 33 10 3 6 39 / 34 8 0 1 24 / 12 2 3 5 15 / 22 2 3 1 0 1 5 / 5
7.  Głaz Tychowo 19 33 10 3 6 45 / 29 5 2 3 23 / 14 5 1 3 22 / 15 2 3 1 0 1 6 / 7
8.  Pomorzanin Sławoborze 19 29 9 2 8 37 / 36 5 2 3 19 / 19 4 0 5 18 / 17
9.  Astra Ustronie Morskie 19 28 7 7 5 30 / 19 4 3 2 10 / 8 3 4 3 20 / 11
10.  Wybrzeże Biesiekierz 19 27 7 6 6 42 / 36 5 4 0 24 / 8 2 2 6 18 / 28
11.  Radew Białogórzyno 19 22 6 4 9 37 / 40 3 3 4 23 / 15 3 1 5 14 / 25
12.  Saturn Mielno 19 21 6 3 10 37 / 55 3 2 4 20 / 28 3 1 6 17 / 27 1 3 1 0 0 3 / 2
13.  LZS Kowalewice 19 21 5 6 8 39 / 39 3 4 2 23 / 17 2 2 6 16 / 22 1 0 0 0 1 2 / 3
14.  Victoria Sianów 19 19 5 4 10 34 / 44 4 1 5 22 / 24 1 3 5 12 / 20
15.  Błękitni Stary Jarosław 19 18 6 0 13 22 / 52 4 0 5 11 / 20 2 0 8 11 / 32
16.  Strong Zielenica 19 16 4 4 11 34 / 62 2 3 6 21 / 40 2 1 5 13 / 22
17.  Iskra Kłanino 19 6 2 0 17 18 / 97 1 0 9 9 / 42 1 0 8 9 / 55 1 3 1 0 0 5 / 2
18.  Płomień Myślino 19 6 2 0 17 24 / 87 1 0 9 16 / 44 1 0 8 8 / 43 1 0 0 0 1 2 / 5
  • dwie najgorsze drużyny z miejsc 14* oraz miejsca 15,16,17,18 i 19 spadną do Klasy A. Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi powyżej czterech. W sytuacji spadku z IV ligi pięciu drużyn – trzy najgorsze drużyny z miejsc 14* spadną do A klasy, w sytuacji spadku z IV ligi sześciu drużyn miejsca 14 spadną do klasy A, w przypadku spadku z IV ligi siedmiu drużyn najgorsza drużyna z miejsc 13* spadnie do A klasy, itd
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
      123456789101112131415161718
    1.  Astra Ustronie Morskie
     
            
    2.  Błękitni Stary Jarosław 
     
           
    3.  Głaz Tychowo
     
           
    4.  Gryf Polanów 
     
           
    5.  Iskra Białogard 
     
           
    6.  Iskra Kłanino   
     
        
    7.  LZS Kowalewice    
     
        
    8.  Płomień Myślino   
     
        
    9.  Pomorzanin Sławoborze   
     
        
    10.  Radew Białogórzyno  
     
         
    11.  Saturn Mielno      
     
      
    12.  Sława Sławno   
     
         
    13.  Strong Zielenica    
     
      
    14.  Victoria Sianów     
     
      
    15.  Vimobilia Będzino     
     
       
    16.  Wiekowianka Wiekowo      
     
     
    17.  Wybrzeże Biesiekierz        
     
    18.  Zefir Wyszewo        
     
    terminarz - Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo 2 - 2 0 1 20
    Płomień Myślino - LZS Kowalewice 1 - 4 0 0 2
    Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław 3 - 4 0 0 1
    Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 3 0 0 4
    Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie 3 - 2 0 1 5
    Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 2 - 3 0 0 6
    Iskra Białogard - Saturn Mielno 2 - 0 0 0 4
    Głaz Tychowo - Sława Sławno 0 - 4 0 0 25
    Iskra Kłanino - Vimobilia Będzino 0 - 6 0 0 34
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 2 - 1 0 0 23
    Saturn Mielno - Iskra Kłanino 3 - 0 0 0 11
    LZS Kowalewice - Strong Zielenica 5 - 1 0 0 12
    Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze 4 - 3 0 0 10
    Gryf Polanów - Victoria Sianów 2 - 1 0 0 5
    Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 0 - 0 0 0 15
    Sława Sławno - Płomień Myślino 7 - 0 0 38 19
    Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 0 1 5
    Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 3 - 0 0 0 11
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 2 - 2 0 0 13
    Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 0 0 6
    Iskra Białogard - Gryf Polanów 4 - 1 0 0 4
    Pomorzanin Sławoborze - Saturn Mielno 3 - 2 0 0 1
    Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 5 0 0 6
    Strong Zielenica - Sława Sławno 1 - 1 0 0 13
    Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 0 1 2
    Iskra Kłanino - Zefir Wyszewo 0 - 5 0 0 9
    Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 4 - 0 0 0 20
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Saturn Mielno - Głaz Tychowo 1 - 2 0 0 17
    LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 0 - 3 0 16 15
    Victoria Sianów - Iskra Białogard 0 - 4 0 0 14
    Wybrzeże Biesiekierz - Strong Zielenica 3 - 0 0 0 2
    Vimobilia Będzino - Płomień Myślino 6 - 0 0 5 1
    Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 2 - 1 0 2 17
    Gryf Polanów - Iskra Kłanino 7 - 2 0 2 13
    Astra Ustronie Morskie - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 0 0 5
    Sława Sławno - Radew Białogórzyno 4 - 0 0 41 19
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 2 0 0 8
    Strong Zielenica - Vimobilia Będzino 2 - 9 0 0 4
    Płomień Myślino - Saturn Mielno 1 - 4 0 0 0
    Pomorzanin Sławoborze - Gryf Polanów 1 - 1 0 0 6
    Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 3 - 1 0 0 3
    Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 3 - 2 0 1 5
    Iskra Kłanino - Victoria Sianów 0 - 4 0 0 19
    Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 0 - 3 0 0 9
    Głaz Tychowo - Zefir Wyszewo 1 - 2 0 76 30
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 1 - 3 0 0 5
    Saturn Mielno - Strong Zielenica 5 - 1 0 0 0
    Iskra Białogard - Iskra Kłanino 8 - 0 0 0 8
    Gryf Polanów - Głaz Tychowo 4 - 2 0 0 9
    Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2 - 2 0 1 2
    Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 2 - 2 0 0 9
    Astra Ustronie Morskie - LZS Kowalewice 3 - 1 0 0 6
    Sława Sławno - Błękitni Stary Jarosław 4 - 0 0 30 7
    Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 6 - 0 0 2 15
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 0 0 1
    Radew Białogórzyno - Saturn Mielno 1 - 3 0 0 12
    Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 1 - 1 0 0 5
    Płomień Myślino - Gryf Polanów 2 - 4 0 0 3
    Strong Zielenica - Zefir Wyszewo 0 - 7 0 0 13
    Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard 2 - 0 0 0 7
    Iskra Kłanino - Astra Ustronie Morskie 0 - 9 0 0 6
    LZS Kowalewice - Sława Sławno 2 - 2 0 0 9
    Głaz Tychowo - Victoria Sianów 5 - 1 0 0 16
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 0 - 5 0 0 7
    Iskra Białogard - Głaz Tychowo 3 - 0 0 0 3
    Victoria Sianów - Płomień Myślino 6 - 5 0 2 6
    Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 4 - 0 0 0 6
    Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 2 - 2 0 0 6
    Vimobilia Będzino - Błękitni Stary Jarosław 3 - 0 0 0 1
    Gryf Polanów - Strong Zielenica 1 - 0 0 0 0
    Iskra Kłanino - Pomorzanin Sławoborze 0 - 4 0 0 5
    Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 2 - 1 0 0 16
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 0 10
    Głaz Tychowo - Iskra Kłanino 2 - 3 0 0 19
    Płomień Myślino - Iskra Białogard 0 - 4 0 0 8
    LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino 2 - 2 0 0 21
    Radew Białogórzyno - Gryf Polanów 2 - 1 0 0 8
    Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo 1 - 2 0 1 15
    Strong Zielenica - Victoria Sianów 3 - 3 0 0 6
    Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 0 0 13
    Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 3 - 0 0 0 2
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Saturn Mielno - LZS Kowalewice 3 - 2 0 57 15
    Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 6 - 0 0 0 8
    Strong Zielenica - Iskra Białogard 3 - 3 0 0 1
    Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 1 - 3 0 0 8
    Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław 4 - 0 0 2 19
    Pomorzanin Sławoborze - Głaz Tychowo 0 - 3 0 0 10
    Vimobilia Będzino - Sława Sławno 2 - 1 0 0 16
    Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 1 0 0 3
    Iskra Kłanino - Płomień Myślino 5 - 2 0 0 6
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 3 - 1 0 0 7
    Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 1 - 0 0 0 9
    Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 0 - 2 0 0 2
    Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 0 0 4
    Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 0 5
    Strong Zielenica - Iskra Kłanino 5 - 1 0 0 3
    Sława Sławno - Saturn Mielno 1 - 1 0 45 16
    LZS Kowalewice - Zefir Wyszewo 0 - 0 0 2 9
    Błękitni Stary Jarosław - Gryf Polanów 1 - 4 0 0 2
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 0 0 6
    Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 4 0 0 3
    Głaz Tychowo - Płomień Myślino 1 - 0 0 17 4
    Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica 5 - 3 0 0 9
    Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 4 - 2 0 0 7
    Zefir Wyszewo - Sława Sławno 3 - 2 0 0 39
    Gryf Polanów - LZS Kowalewice 2 - 0 0 0 4
    Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 1 - 3 0 0 6
    Iskra Kłanino - Radew Białogórzyno 1 - 3 0 0 7
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Vimobilia Będzino - Saturn Mielno 10 - 1 0 0 4
    Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 1 - 3 0 0 5
    Wiekowianka Wiekowo - Iskra Kłanino 8 - 0 0 1 1
    Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 2 - 2 0 1 8
    Strong Zielenica - Głaz Tychowo 1 - 4 0 0 3
    Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 2 - 3 0 3 4
    Sława Sławno - Gryf Polanów 2 - 1 0 33 22
    LZS Kowalewice - Victoria Sianów 1 - 1 0 0 25
    Błękitni Stary Jarosław - Iskra Białogard 2 - 6 0 0 6
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno 2 - 1 0 0 0
    Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno 4 - 1 0 0 23
    Płomień Myślino - Strong Zielenica 1 - 2 0 3 1
    Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 0 0 0 0
    Victoria Sianów - Sława Sławno 0 - 1 0 0 18
    Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 1 - 3 0 0 4
    Iskra Białogard - LZS Kowalewice 4 - 1 0 0 1
    Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 3 0 0 1
    Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino 1 - 2 0 0 8
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 3 - 4 0 1 5
    Vimobilia Będzino - Gryf Polanów 5 - 1 0 0 6
    Saturn Mielno - Zefir Wyszewo 3 - 8 0 3 4
    Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 9 - 0 0 0 13
    Strong Zielenica - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 0 0 3
    Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 2 - 1 0 0 3
    Sława Sławno - Iskra Białogard 2 - 2 0 29 27
    Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 1 - 0 0 0 2
    LZS Kowalewice - Iskra Kłanino 10 - 2 0 0 3
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Gryf Polanów - Saturn Mielno 3 - 2 0 0 2
    Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 1 - 4 0 0 0
    Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 0 0 0 4
    Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 3 - 1 0 0 0
    Głaz Tychowo - Błękitni Stary Jarosław 4 - 1 0 16 2
    Płomień Myślino - Wiekowianka Wiekowo 1 - 7 0 5 3
    Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 1 - 5 0 0 3
    Iskra Kłanino - Sława Sławno 0 - 3 0 0 14
    Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 0 - 0 0 0 3
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 3 - 0 0 3 5
    Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 0 - 1 0 0 1
    Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Kłanino 6 - 0 3 0 3
    Wiekowianka Wiekowo - Strong Zielenica 2 - 2 0 0 1
    Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 0 1
    Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 2 - 4 0 0 1
    Saturn Mielno - Victoria Sianów 1 - 1 0 0 5
    LZS Kowalewice - Głaz Tychowo 0 - 6 0 0 22
    Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 2 - 0 0 48 7
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 5 - 0 0 2 8
    Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno 1 - 2 0 0 11
    Sława Sławno - Głaz Tychowo 3 - 1 0 0 10
    Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 4 - 0 0 0 3
    Vimobilia Będzino - Iskra Kłanino 6 - 1 0 0 3
    Saturn Mielno - Iskra Białogard 0 - 5 0 0 9
    Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 0 - 4 0 12 5
    LZS Kowalewice - Płomień Myślino 3 - 0 0 0 15
    Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów 0 - 0 0 0 3
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław 6 - 0 0 0 19
    Strong Zielenica - LZS Kowalewice 2 - 0 0 21 10
    Płomień Myślino - Sława Sławno 0 - 7 0 0 14
    Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 2 0 8 9
    Victoria Sianów - Gryf Polanów 2 - 2 0 0 4
    Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 0 6
    Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 1 - 0 0 0 18
    Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino 0 - 3 0 0 5
    Iskra Kłanino - Saturn Mielno 1 - 3 0 12 12
     
    top komentarze
    newsy:
    2 » Sobieszczuk trenerem Wy »
    1 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
    1 » Tokio 2020: Koniec przy »
    1 » Ernest Graś nowym piłka »
    1 » Piotr Zajączkowski zwol »
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    mecze:
    12 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
    7 » Ikar Krosino-Polonia Pł »
    7 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
    5 » Świt Barnimie-Koral Mos »
    4 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
    2 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
    2 » Leśnik Manowo-Gwardia K »
    2 » Pogoń Szczecin-NK Osije »
    2 » Polonia Giżyn-Ina Nadar »
    2 » Błękitni Stargard-Gward »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    andrzeja3
    gości: 1
    statystyki portalu
    • drużyn: 2930
    • imprez: 130319
    • newsów: 75172
    • użytkowników: 79181
    • komentarzy: 1121539
    • zdjęć: 819788
    • relacji: 39322
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2021 - by ligowiec team
    Polityka Cookies