ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębno 32 78 24 6 2 115 / 25 14 1 1 72 / 8 10 5 1 43 / 17
2.  Odra Chojna 32 70 21 7 4 118 / 34 12 2 2 69 / 18 9 5 2 49 / 16
3.  Morzycko Moryń 32 69 21 6 5 98 / 47 13 1 2 62 / 19 8 5 3 36 / 28
4.  Pogoń Barlinek 32 59 17 8 7 72 / 40 12 2 2 39 / 14 5 6 5 33 / 26
5.  Stal Lipiany 32 52 16 4 12 97 / 71 10 2 4 49 / 30 6 2 8 48 / 41
6.  Iskra Banie 32 50 15 5 12 82 / 84 9 3 4 47 / 37 6 2 8 35 / 47
7.  Osadnik Myślibórz 32 49 15 4 13 66 / 59 8 4 4 34 / 27 7 0 9 32 / 32
8.  Unia Dolice 32 44 12 8 12 50 / 60 6 6 4 30 / 26 6 2 8 20 / 34 4 7 2 1 1 6 / 6
9.  Zorza Dobrzany 32 44 13 5 14 53 / 58 7 2 7 25 / 32 6 3 7 28 / 26 4 5 1 2 1 3 / 3
10.  A.P. Gavia Choszczno 32 44 13 5 14 64 / 64 8 2 6 37 / 26 5 3 8 27 / 38 4 4 1 1 2 4 / 4
11.  Sokół Pyrzyce 32 40 12 4 16 53 / 72 7 2 7 25 / 32 5 2 9 28 / 40
12.  Energetyk Gryfino 32 39 11 6 15 66 / 98 5 3 8 35 / 48 6 3 7 31 / 50
13.  Orzeł Grzędzice 32 30 8 6 18 39 / 86 6 3 7 23 / 40 2 3 11 16 / 46
14.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 32 28 8 4 20 47 / 91 4 3 9 20 / 43 4 1 11 27 / 48
15.  Kłos Pełczyce 32 27 7 6 19 49 / 92 5 4 7 20 / 27 2 2 12 29 / 65
16.  Orkan Suchań 32 25 5 10 17 46 / 80 3 7 6 31 / 43 2 3 11 15 / 37
17.  Ogniwo Babinek 32 19 5 4 23 45 / 99 4 2 10 29 / 43 1 2 13 16 / 56

W rozgrywkach Klas Okręgowych miejsce pierwsze z grupy 2 oraz miejsca pierwsze z grupy A (awansowej) z gr. nr 1,3,4 uzyskają awans do IV ligi.

W rozgrywkach Klasy Okręgowej drużyny z miejsc 15,16,17, z grupy 2, oraz dwie najgorsze drużyny* z miejsc: 14 w grupie 2, 5 w grupach spadkowych 1 i 3, 6 z grupy spadkowej 4 spadną do A klasy.

Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi.

* decyduje wskaźnik: suma zdobytych punktów/ilość spotkań z całego sezonu. Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają równe ilości wskaźnika, WGiE ZZPN zarządzi mecz/e barażowe
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
  1234567891011121314151617
1.  A.P. Gavia Choszczno
 
2.  Dąb Dębno
 
3.  Energetyk Gryfino
 
4.  Iskra Banie
 
5.  Kłos Pełczyce
 
6.  Morzycko Moryń
 
7.  Odra Chojna
 
8.  Ogniwo Babinek
 
9.  Orkan Suchań
 
10.  Orzeł Grzędzice
 
11.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój
 
12.  Osadnik Myślibórz
 
13.  Pogoń Barlinek
 
14.  Sokół Pyrzyce
 
15.  Stal Lipiany
 
16.  Unia Dolice
 
17.  Zorza Dobrzany
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 5 - 2 0 0 12
Orzeł Grzędzice - Zorza Dobrzany 2 - 1 0 1 11
Odra Chojna - Stal Lipiany 5 - 3 0 0 9
Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno 0 - 0 1 0 30
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - A.P. Gavia Choszczno 1 - 2 0 0 8
Pogoń Barlinek - Ogniwo Babinek 7 - 1 1 1 32
Unia Dolice - Iskra Banie 1 - 1 0 0 3
Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 0 22
2 kolejka relacja fotki komentarze
A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 0 21
Zorza Dobrzany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 3 0 1 2
Orkan Suchań - Unia Dolice 2 - 3 0 0 3
Odra Chojna - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 14
Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 3
Osadnik Myślibórz - Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 52
Dąb Dębno - Orzeł Grzędzice 2 - 1 1 119 31
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 3 - 2 0 0 8
3 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 3 - 7 0 0 16
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno 0 - 1 1 65 24
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 3 - 2 0 0 5
Pogoń Barlinek - A.P. Gavia Choszczno 2 - 0 0 0 40
Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 10
Unia Dolice - Odra Chojna 1 - 6 0 42 4
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 2 - 5 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Iskra Banie 0 - 1 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 2 - 0 0 0 5
Zorza Dobrzany - Pogoń Barlinek 4 - 3 0 0 24
A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 0 - 3 0 0 24
Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 3 - 3 0 0 6
Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 0 0 0 1
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 6 - 0 0 0 9
Stal Lipiany - Ogniwo Babinek 5 - 1 0 0 4
Dąb Dębno - Kłos Pełczyce 4 - 0 1 61 38
5 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań 3 - 2 0 0 8
Kłos Pełczyce - Iskra Banie 3 - 0 0 0 7
Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 3 - 2 1 0 8
Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz 1 - 6 0 0 2
Pogoń Barlinek - Dąb Dębno 3 - 1 2 0 69
Unia Dolice - Stal Lipiany 2 - 0 0 61 4
Morzycko Moryń - Zorza Dobrzany 4 - 0 0 0 4
Orzeł Grzędzice - Odra Chojna 1 - 1 0 0 24
6 kolejka relacja fotki komentarze
A.P. Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek 5 - 1 0 29 3
Iskra Banie - Pogoń Barlinek 1 - 6 0 0 31
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 5 - 1 0 142 22
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 4 - 4 0 0 29
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 1 - 3 0 0 6
Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 7
Dąb Dębno - Morzycko Moryń 3 - 3 0 79 65
Energetyk Gryfino - Orzeł Grzędzice 4 - 1 0 0 5
7 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Energetyk Gryfino 0 - 2 0 0 2
Pogoń Barlinek - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 22
Osadnik Myślibórz - A.P. Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 9
Morzycko Moryń - Iskra Banie 7 - 1 0 0 7
Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany 0 - 4 0 0 5
Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany 3 - 2 1 50 9
Orzeł Grzędzice - Unia Dolice 2 - 1 0 0 7
Kłos Pełczyce - Odra Chojna 0 - 4 0 0 31
8 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 - 3 0 46 10
Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce 4 - 2 0 0 6
Orkan Suchań - Morzycko Moryń 2 - 2 0 0 8
Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 6
Odra Chojna - Pogoń Barlinek 0 - 0 0 0 21
Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 1 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Orzeł Grzędzice 2 - 2 0 0 9
Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 5 - 1 1 71 40
9 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 - 2 0 0 27
Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino 2 - 0 0 0 23
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 0 - 7 0 0 22
A.P. Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 - 0 0 0 5
Morzycko Moryń - Odra Chojna 2 - 2 0 0 21
Orzeł Grzędzice - Stal Lipiany 3 - 8 0 45 37
Ogniwo Babinek - Iskra Banie 4 - 2 0 0 3
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 - 1 1 88 70
10 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 3 - 1 0 0 6
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 15
Orkan Suchań - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 17
Unia Dolice - Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 27
Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 33 18
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 2 - 5 0 0 23
Orzeł Grzędzice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 0 0 6
Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno 6 - 0 1 80 50
11 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 2 - 1 0 0 18
A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 1 - 3 0 0 5
Kłos Pełczyce - Orzeł Grzędzice 0 - 3 0 0 28
Morzycko Moryń - Unia Dolice 4 - 0 1 0 7
Ogniwo Babinek - Odra Chojna 1 - 3 0 0 4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 3 - 1 0 26 18
Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 0 - 4 1 0 29
Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań 1 - 1 0 0 5
12 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek 1 - 1 0 0 9
Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 13
Stal Lipiany - Dąb Dębno 1 - 3 1 131 71
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 3 - 3 0 0 13
Iskra Banie - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 8
Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 16
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 2 - 0 0 0 8
Orzeł Grzędzice - Pogoń Barlinek 0 - 6 0 0 12
13 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 8
Morzycko Moryń - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 0 8
Zorza Dobrzany - Orkan Suchań 1 - 1 0 0 11
A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna 0 - 3 0 0 7
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 1 - 1 0 0 11
Dąb Dębno - Iskra Banie 5 - 0 0 69 21
Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 7 - 0 0 0 14
Ogniwo Babinek - Unia Dolice 0 - 3 0 0 6
14 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Pogoń Barlinek 1 - 3 0 0 24
Energetyk Gryfino - A.P. Gavia Choszczno 3 - 2 0 0 8
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń 0 - 5 0 0 9
Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 3
Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek 3 - 1 0 10 8
Stal Lipiany - Iskra Banie 5 - 3 0 50 11
Orkan Suchań - Dąb Dębno 2 - 2 1 0 51
Odra Chojna - Zorza Dobrzany 4 - 3 0 0 6
15 kolejka relacja fotki komentarze
A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice 4 - 0 0 0 6
Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce 5 - 2 0 0 8
Zorza Dobrzany - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 0 4
Iskra Banie - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 2
Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice 1 - 2 0 0 7
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 4 - 0 0 0 13
Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 0 - 1 0 117 23
Dąb Dębno - Odra Chojna 0 - 2 1 0 72
16 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 2 - 2 0 0 3
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 2 - 3 1 0 21
Stal Lipiany - Orkan Suchań 2 - 0 0 50 12
Pogoń Barlinek - Morzycko Moryń 1 - 1 0 0 28
Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno 3 - 2 0 0 18
Odra Chojna - Iskra Banie 8 - 2 0 0 2
Orzeł Grzędzice - Osadnik Myślibórz 2 - 4 0 0 11
Unia Dolice - Zorza Dobrzany 0 - 0 0 0 4
17 kolejka relacja fotki komentarze
A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 0 2
Orkan Suchań - Odra Chojna 0 - 0 0 0 18
Morzycko Moryń - Stal Lipiany 4 - 2 0 26 5
Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 2 - 0 0 0 18
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 4 - 3 0 0 4
Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce 4 - 3 0 0 40
Dąb Dębno - Unia Dolice 7 - 1 2 85 31
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 1 0 0 4
18 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 0 12
Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 0 12
Ogniwo Babinek - Pogoń Barlinek 3 - 1 0 0 17
Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice 2 - 1 0 0 5
Iskra Banie - Unia Dolice 1 - 1 0 0 8
A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 0 0 0 7
Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 3 - 0 0 0 29
Stal Lipiany - Odra Chojna 1 - 5 0 27 26
19 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Orkan Suchań 1 - 2 0 0 5
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 2 - 2 0 0 6
Pogoń Barlinek - Osadnik Myślibórz 2 - 1 0 0 18
Morzycko Moryń - Ogniwo Babinek 5 - 0 0 0 10
Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 2 - 1 0 0 6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany 2 - 4 0 0 4
Orzeł Grzędzice - Dąb Dębno 1 - 9 0 49 26
Kłos Pełczyce - A.P. Gavia Choszczno 1 - 1 0 0 19
20 kolejka relacja fotki komentarze
A.P. Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 8
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 1 - 1 0 20 14
Odra Chojna - Unia Dolice 5 - 0 0 0 9
Stal Lipiany - Energetyk Gryfino 7 - 0 0 0 19
Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 1 - 2 0 0 13
Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 1 - 2 0 0 12
Dąb Dębno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 8 - 0 0 0 33
Iskra Banie - Orzeł Grzędzice 5 - 1 0 0 3
21 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Barlinek - Zorza Dobrzany 1 - 0 0 0 6
Sokół Pyrzyce - Odra Chojna 1 - 5 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Orkan Suchań 1 - 0 0 0 1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie 1 - 4 0 0 0
Kłos Pełczyce - Dąb Dębno 0 - 3 0 0 26
Ogniwo Babinek - Stal Lipiany 3 - 3 0 122 3
Morzycko Moryń - A.P. Gavia Choszczno 5 - 2 0 0 1
Unia Dolice - Energetyk Gryfino 5 - 5 0 0 2
22 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Banie - Kłos Pełczyce 6 - 4 0 0 2
Stal Lipiany - Unia Dolice 2 - 1 0 38 1
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 1 - 5 0 0 1
Zorza Dobrzany - Morzycko Moryń 2 - 0 0 0 4
Dąb Dębno - Pogoń Barlinek 4 - 0 0 90 13
Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 5 0 0 2
Odra Chojna - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 0 14
Osadnik Myślibórz - Ogniwo Babinek 3 - 2 0 0 2
23 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna 1 - 0 0 0 5
Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 0 - 1 0 0 3
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 0 - 2 0 21 29
Pogoń Barlinek - Iskra Banie 7 - 1 0 0 5
Kłos Pełczyce - Orkan Suchań 2 - 2 0 45 0
Orzeł Grzędzice - Energetyk Gryfino 1 - 1 0 0 1
Ogniwo Babinek - A.P. Gavia Choszczno 2 - 5 0 0 1
Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany 3 - 2 0 48 8
24 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Pogoń Barlinek 2 - 2 0 0 11
Iskra Banie - Morzycko Moryń 7 - 3 0 0 6
Zorza Dobrzany - Ogniwo Babinek 3 - 1 0 0 1
Unia Dolice - Orzeł Grzędzice 2 - 0 0 0 1
A.P. Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 3 - 0 0 0 2
Energetyk Gryfino - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 4 0 0 3
Odra Chojna - Kłos Pełczyce 19 - 1 0 4 28
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 4 - 1 0 77 8
25 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Barlinek - Odra Chojna 0 - 5 0 0 2
A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany 0 - 4 0 64 1
Ogniwo Babinek - Dąb Dębno 0 - 1 0 0 6
Morzycko Moryń - Orkan Suchań 5 - 0 0 0 4
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 0 - 4 0 0 3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 0 - 3 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 0 - 4 0 0 5
Orzeł Grzędzice - Sokół Pyrzyce 2 - 2 0 0 4
26 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Dobrzany - A.P. Gavia Choszczno 1 - 0 0 0 5
Iskra Banie - Ogniwo Babinek 1 - 2 0 0 1
Energetyk Gryfino - Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 4
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 0 11
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 4 - 0 0 62 11
Stal Lipiany - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 0 13
Odra Chojna - Morzycko Moryń 0 - 3 0 0 28
Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 1 0 0 3
27 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 0 - 5 0 0 12
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 41
Pogoń Barlinek - Unia Dolice 1 - 1 0 0 2
Ogniwo Babinek - Orkan Suchań 1 - 2 0 0 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orzeł Grzędzice 0 - 0 0 0 2
A.P. Gavia Choszczno - Dąb Dębno 1 - 4 0 0 6
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 2 - 2 0 0 3
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 4 - 0 0 0 3
28 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Banie - A.P. Gavia Choszczno 0 - 0 0 0 1
Unia Dolice - Morzycko Moryń 2 - 2 0 0 5
Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 5 0 62 15
Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 21 5
Orzeł Grzędzice - Kłos Pełczyce 3 - 2 0 1 26
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 0 - 1 0 0 3
Odra Chojna - Ogniwo Babinek 4 - 1 0 0 3
Dąb Dębno - Zorza Dobrzany 5 - 0 0 79 34
29 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Dobrzany - Iskra Banie 0 - 3 0 0 2
Ogniwo Babinek - Energetyk Gryfino 2 - 2 0 0 2
Pogoń Barlinek - Orzeł Grzędzice 4 - 0 0 0 3
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 0 - 6 0 0 9
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 4 - 1 0 0 3
Kłos Pełczyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 1 0 0 12
Dąb Dębno - Stal Lipiany 6 - 0 0 185 16
A.P. Gavia Choszczno - Orkan Suchań 3 - 0 0 0 1
30 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Ogniwo Babinek 5 - 1 0 0 5
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 2 - 6 0 0 2
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 3 - 0 0 108 5
Iskra Banie - Dąb Dębno 3 - 6 0 99 9
Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 3 - 1 0 0 2
Orzeł Grzędzice - Morzycko Moryń 1 - 2 0 0 6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pogoń Barlinek 1 - 5 0 0 9
Odra Chojna - A.P. Gavia Choszczno 5 - 2 0 0 9
31 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Dobrzany - Odra Chojna 2 - 1 0 0 9
Pogoń Barlinek - Kłos Pełczyce 2 - 0 0 0 6
Iskra Banie - Stal Lipiany 2 - 1 0 0 5
A.P. Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 3 - 4 0 8 0
Morzycko Moryń - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 2 0 0 0
Ogniwo Babinek - Sokół Pyrzyce 1 - 2 0 0 1
Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 1 - 0 0 0 3
Dąb Dębno - Orkan Suchań 3 - 0 0 0 12
32 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - A.P. Gavia Choszczno 3 - 0 0 0 6
Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 4
Energetyk Gryfino - Zorza Dobrzany 0 - 3 0 0 8
Stal Lipiany - Pogoń Barlinek 3 - 2 0 118 3
Orkan Suchań - Iskra Banie 0 - 5 0 0 3
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 - 1 0 7 39
Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek 2 - 0 0 0 2
Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń 0 - 0 0 0 7
33 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Dobrzany - Unia Dolice 2 - 3 0 0 1
A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 6 - 2 0 0 3
Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 4 0 0 5
Iskra Banie - Odra Chojna 4 - 4 0 0 3
Orkan Suchań - Stal Lipiany 3 - 8 0 78 4
Morzycko Moryń - Pogoń Barlinek 3 - 0 0 0 16
Osadnik Myślibórz - Orzeł Grzędzice 5 - 2 0 0 1
Dąb Dębno - Energetyk Gryfino 7 - 0 0 0 18
34 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany 0 - 3 0 0 3
Odra Chojna - Orkan Suchań 3 - 0 0 0 1
Energetyk Gryfino - Iskra Banie 1 - 6 0 0 3
Stal Lipiany - Morzycko Moryń 2 - 4 0 0 1
Kłos Pełczyce - Ogniwo Babinek 3 - 0 0 0 9
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz 3 - 2 0 0 1
Orzeł Grzędzice - A.P. Gavia Choszczno 1 - 2 0 1 1
Unia Dolice - Dąb Dębno 2 - 2 0 0 26
 
top komentarze
newsy:
2 » Sobieszczuk trenerem Wy »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
1 » Tokio 2020: Koniec przy »
1 » Ernest Graś nowym piłka »
1 » Piotr Zajączkowski zwol »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
12 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
7 » Ikar Krosino-Polonia Pł »
7 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
5 » Świt Barnimie-Koral Mos »
4 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
2 » Błękitni Stargard-Gward »
2 » Klon Krzęcin-Kłos Pełcz »
2 » Pogoń Połczyn Zdrój-Bia »
2 » Pogoń Barlinek-Unia Dol »
2 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
ziutas536
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2930
• imprez: 130319
• newsów: 75172
• użytkowników: 79181
• komentarzy: 1121539
• zdjęć: 819788
• relacji: 39322
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies