ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Jeziorak Szczecin 19 47 15 2 2 91 / 22 8 1 1 56 / 10 7 1 1 35 / 12
2.  Pomorzanin Nowogard 19 41 12 5 2 47 / 18 6 3 1 27 / 13 6 2 1 20 / 5
3.  Iskra Golczewo 19 40 12 4 3 45 / 16 7 1 1 26 / 6 5 3 2 19 / 10
4.  Mewa Resko 19 32 10 2 7 53 / 38 4 1 4 20 / 20 6 1 3 33 / 18 1 3 1 0 0 3 / 0
5.  Arkonia Szczecin 19 32 9 5 5 34 / 22 7 2 1 27 / 7 2 3 4 7 / 15 1 0 0 0 1 0 / 3
6.  Piast Chociwel 19 30 9 3 7 33 / 40 5 2 2 18 / 16 4 1 5 15 / 24 1 3 1 0 0 4 / 1
7.  Sparta Gryfice 19 30 9 3 7 40 / 43 5 2 2 24 / 18 4 1 5 16 / 25 1 0 0 0 1 1 / 4
8.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 19 29 8 5 6 45 / 34 4 3 3 27 / 15 4 2 3 18 / 19
9.  Prawobrzeże Świnoujście 19 28 8 4 7 31 / 31 4 1 5 15 / 17 4 3 2 16 / 14
10.  Sarmata Dobra 19 27 8 3 8 38 / 42 4 2 4 18 / 16 4 1 4 20 / 26
11.  Stal Szczecin 19 26 6 8 5 38 / 33 4 4 1 18 / 11 2 4 4 20 / 22 1 1 0 1 0 2 / 2
12.  Jantar Dziwnów 19 26 7 5 7 43 / 42 4 3 3 24 / 16 3 2 4 19 / 26 1 1 0 1 0 2 / 2
13.  Mierzynianka Mierzyn 19 24 6 6 7 26 / 32 3 2 4 12 / 16 3 4 3 14 / 16
14.  Dąb Dębice 19 16 5 1 13 26 / 55 4 1 5 17 / 21 1 0 8 9 / 34 1 3 1 0 0 3 / 1
15.  Wicher Brojce 19 16 3 7 9 24 / 46 0 3 6 12 / 22 3 4 3 12 / 24 1 0 0 0 1 1 / 3
16.  KS Fala Międzyzdroje 19 13 4 1 14 23 / 52 3 1 6 16 / 24 1 0 8 7 / 28
17.  Orzeł Łoźnica 19 11 3 2 14 31 / 66 1 0 8 14 / 40 2 2 6 17 / 26
18.  Tanowia Tanowo 19 10 2 4 13 34 / 70 0 3 6 15 / 28 2 1 7 19 / 42
  • dwie najgorsze drużyny z miejsc 14* oraz miejsca 15,16,17,18 i 19 spadną do Klasy A. Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi powyżej czterech. W sytuacji spadku z IV ligi pięciu drużyn – trzy najgorsze drużyny z miejsc 14* spadną do A klasy, w sytuacji spadku z IV ligi sześciu drużyn miejsca 14 spadną do klasy A, w przypadku spadku z IV ligi siedmiu drużyn najgorsza drużyna z miejsc 13* spadnie do A klasy, itd
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
      123456789101112131415161718
    1.  Arkonia Szczecin
     
           
    2.  Dąb Dębice 
     
          
    3.  Fala Międzyzdroje  
     
         
    4.  Iskra Golczewo  
     
          
    5.  Jantar Dziwnów   
     
        
    6.  Jeziorak Szczecin  
     
         
    7.  Mewa Resko  
     
          
    8.  Mierzynianka Mierzyn  
     
          
    9.  Orzeł Łoźnica     
     
       
    10.  Piast Chociwel     
     
       
    11.  Pomorzanin Nowogard      
     
     
    12.  Prawobrzeże Świnoujście   
     
        
    13.  Sarmata Dobra     
     
      
    14.  Sparta Gryfice       
     
     
    15.  Stal Szczecin       
     
     
    16.  Tanowia Tanowo        
     
    17.  Wicher Brojce       
     
     
    18.  Wybrzeże Rewalskie Rewal       
     
    terminarz - Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Mewa Resko - Piast Chociwel 2 - 3 0 0 9
    Arkonia Szczecin - Tanowia Tanowo 1 - 1 0 72 3
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 1 - 1 0 0 1
    Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica 5 - 0 0 51 15
    Dąb Dębice - Sparta Gryfice 0 - 1 0 0 15
    Sarmata Dobra - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 0 0 32
    Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 5 - 0 0 31 6
    Pomorzanin Nowogard - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 0 0 0 70
    Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 1 - 4 0 0 11
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 0 - 2 1 51 12
    Stal Szczecin - Dąb Dębice 5 - 1 0 0 6
    Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 0 22
    Mewa Resko - Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 0 0
    Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 5
    Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 1 3
    Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 67 4
    Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 1 34 6
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica 3 - 1 0 1 1
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 2 - 2 0 0 1
    Dąb Dębice - Iskra Golczewo 1 - 1 0 0 21
    Jeziorak Szczecin - Sparta Gryfice 4 - 1 1 39 8
    Fala Międzyzdroje - Piast Chociwel 3 - 1 0 0 0
    Jantar Dziwnów - Stal Szczecin 2 - 2 0 67 4
    Pomorzanin Nowogard - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 0 39
    Sarmata Dobra - Wicher Brojce 1 - 1 1 0 21
    Prawobrzeże Świnoujście - Tanowia Tanowo 5 - 2 0 0 2
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 51 17
    Mewa Resko - Dąb Dębice 3 - 2 0 0 10
    Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 0 0 0
    Mierzynianka Mierzyn - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 1 0 57 6
    Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 6 0 0 63
    Piast Chociwel - Tanowia Tanowo 3 - 2 0 0 3
    Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 4 - 3 1 44 17
    Wicher Brojce - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 39 2
    Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 4 - 1 0 1 6
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 28 1
    Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 4 - 0 0 81 6
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 0 - 2 0 0 1
    Dąb Dębice - Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 0 7
    Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 3 - 3 0 51 20
    Jantar Dziwnów - Mewa Resko 1 - 3 0 0 3
    Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce 1 - 1 0 0 76
    Sarmata Dobra - Stal Szczecin 3 - 1 0 0 15
    Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica 1 - 0 0 0 5
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 0 0 0 3
    Mewa Resko - Jeziorak Szczecin 2 - 2 0 92 11
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębice 7 - 1 0 0 1
    Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Tanowia Tanowo 2 - 6 0 0 1
    Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 2 0 0 4
    Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 39 45
    Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 3 - 0 0 1 8
    Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 2 - 2 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 0 0 2
    Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin 2 - 2 0 0 24
    Dąb Dębice - Piast Chociwel 2 - 4 0 0 1
    Tanowia Tanowo - Wicher Brojce 1 - 5 0 0 3
    Jeziorak Szczecin - Fala Międzyzdroje 8 - 1 0 1 2
    Sarmata Dobra - Mewa Resko 1 - 2 0 0 5
    Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Łoźnica 1 - 3 0 41 2
    Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 1 - 3 0 0 0
    Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 0 - 0 0 52 23
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 1 6
    Mewa Resko - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 0 15
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin 6 - 5 0 60 24
    Dąb Dębice - Jantar Dziwnów 2 - 1 0 0 15
    Piast Chociwel - Orzeł Łoźnica 2 - 2 0 0 1
    Fala Międzyzdroje - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 1
    Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 0 0 14
    Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo 6 - 2 1 42 9
    Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 0 1 69
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - Piast Chociwel 0 - 1 0 0 1
    Arkonia Szczecin - Fala Międzyzdroje 3 - 0 0 0 3
    Jeziorak Szczecin - Dąb Dębice 5 - 0 0 67 16
    Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce 0 - 1 0 0 2
    Tanowia Tanowo - Stal Szczecin 1 - 3 0 0 0
    Mierzynianka Mierzyn - Sparta Gryfice 2 - 3 0 0 10
    Sarmata Dobra - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 5 0 0 10
    Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 2 - 1 0 0 70
    Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 0 - 1 0 0 9
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - Jeziorak Szczecin 1 - 6 0 1 8
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 0 1
    Dąb Dębice - Sarmata Dobra 2 - 1 0 0 44
    Piast Chociwel - Wicher Brojce 0 - 0 0 0 1
    Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Nowogard 0 - 4 0 0 32
    Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 6 - 3 1 43 6
    Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 23 7
    Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 4 0 0 0
    Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo 7 - 1 0 25 8
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Dąb Dębice 8 - 1 0 79 6
    Orzeł Łoźnica - Stal Szczecin 2 - 1 0 0 2
    Prawobrzeże Świnoujście - Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 0 0
    Tanowia Tanowo - Mewa Resko 3 - 6 0 0 0
    Wicher Brojce - Sparta Gryfice 1 - 1 0 42 13
    Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 8 - 0 0 63 17
    Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 3 - 0 0 0 3
    Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 64
    Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 0 - 2 0 69 10
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala Międzyzdroje - Tanowia Tanowo 4 - 0 0 0 1
    Stal Szczecin - Wicher Brojce 1 - 1 1 0 6
    Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 8
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 0 2
    Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 0 - 3 0 0 88
    Piast Chociwel - Sparta Gryfice 4 - 1 0 0 9
    Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 1 - 1 0 1 17
    Jeziorak Szczecin - Sarmata Dobra 7 - 2 0 99 45
    Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 4 - 0 0 0 1
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Iskra Golczewo 1 - 4 0 1 6
    Orzeł Łoźnica - Mewa Resko 2 - 9 0 0 0
    Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 - 2 0 155 11
    Sarmata Dobra - Piast Chociwel 4 - 1 0 0 33
    Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 41 0
    Prawobrzeże Świnoujście - Dąb Dębice 2 - 0 0 0 4
    Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 7 - 1 0 0 46
    Mierzynianka Mierzyn - Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 94 5
    Sparta Gryfice - Stal Szczecin 2 - 2 0 32 6
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Mewa Resko - Wicher Brojce 0 - 3 0 0 3
    Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 0 1
    Piast Chociwel - Stal Szczecin 2 - 1 0 0 2
    Dąb Dębice - Tanowia Tanowo 1 - 2 0 0 19
    Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 4 - 1 0 46 5
    Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica 2 - 1 0 0 1
    Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 0 88 91
    Sarmata Dobra - Arkonia Szczecin 1 - 1 0 62 14
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn 0 - 1 0 0 5
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 2 - 1 0 92 6
    Tanowia Tanowo - Jantar Dziwnów 3 - 4 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 3 0 0 0
    Wicher Brojce - Fala Międzyzdroje 3 - 4 0 1 0
    Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra 2 - 3 0 55 203
    Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 2 - 6 0 75 7
    Stal Szczecin - Iskra Golczewo 2 - 1 0 39 14
    Sparta Gryfice - Mewa Resko 0 - 3 0 41 8
    Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębice 1 - 0 0 0 28
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Mewa Resko - Stal Szczecin 4 - 3 0 0 1
    Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica 4 - 3 0 0 11
    Jantar Dziwnów - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 0 0 0
    Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo 9 - 1 0 66 11
    Piast Chociwel - Iskra Golczewo 2 - 1 0 0 11
    Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 2 0 4 26
    Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 0 - 4 0 33 0
    Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 0 0 87
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 8 - 0 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin 0 - 1 0 0 0
    Stal Szczecin - Fala Międzyzdroje 4 - 0 0 0 2
    Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 15
    Iskra Golczewo - Mewa Resko 2 - 1 0 1 10
    Wicher Brojce - Dąb Dębice 1 - 3 0 0 7
    Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 3 - 6 0 0 3
    Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 0 63 5
    Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 2 - 1 0 18 64
    Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 56 47
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Arkonia Szczecin 1 - 1 0 82 3
    Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 4
    Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 2 - 2 0 0 0
    Iskra Golczewo - Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 37 1
    Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin 0 - 5 0 77 4
    Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 0 0 12
    Mierzynianka Mierzyn - Sarmata Dobra 2 - 2 0 0 17
    Sparta Gryfice - Dąb Dębice 2 - 1 0 0 7
    Piast Chociwel - Mewa Resko 3 - 2 0 32 8
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 5 - 1 0 56 4
    Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo 4 - 2 0 36 16
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 0 - 2 0 0 4
    Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 5 - 1 1 46 2
    Fala Międzyzdroje - Mewa Resko 2 - 4 0 0 0
    Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel 1 - 1 0 0 4
    Dąb Dębice - Stal Szczecin 3 - 4 0 0 1
    Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 1 - 3 0 0 17
    Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce 7 - 0 1 77 8
     
    top komentarze
    newsy:
    2 » Sobieszczuk trenerem Wy »
    2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Portugalczyk zagra w Po »
    1 » Tokio 2020: Koniec przy »
    1 » Ernest Graś nowym piłka »
    mecze:
    19 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
    12 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
    7 » Masovia Maszewo-Pomorza »
    7 » Zefir Wyszewo-Darłovia  »
    5 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
    5 » Pogoń Połczyn Zdrój-Bia »
    4 » MKP Szczecinek-Orzeł Wa »
    4 » Jeziorak Szczecin-Rasel »
    4 » Świt Barnimie-Koral Mos »
    4 » GKS Manowo-Gwardia Kosz »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 1
    statystyki portalu
    • drużyn: 2930
    • imprez: 130368
    • newsów: 75189
    • użytkowników: 79182
    • komentarzy: 1121616
    • zdjęć: 819844
    • relacji: 39324
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2021 - by ligowiec team
    Polityka Cookies