ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
terminarz - Puchar Polski ZZPN 2016/2017
wersja do druku
1 runda relacja fotki komentarze
Lotnik Czarne - Radowia Radowo Małe 3 - 0 0 0 1
Chrobry Boleszkowice - Olimpia Smolnica 0 - 2 0 0 0
Sokół II Pyrzyce - Goplana Żabów 3 - 4 0 0 0
Bryza Reńsko - Orzeł Pęzino 0 - 7 0 0 0
Merkury Nowogródek Pom. - GKS Golenice 0 - 3 0 0 4
Gardominka Mechowo - Korona Stuchowo 2 - 3 0 48 1
Zieloni Wyszobór - Jastrząb Łosośnica 1 - 3 0 0 2
Ogniwo II Babinek - Unia Swochowo 3 - 2 0 0 1
Gwiazda Żalęcino - Orzeł Grzędzice 0 - 5 0 0 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Sowianka Sowno 5 - 0 0 0 0
Pionier Szczecin - Aquila Szczecin 0 - 12 0 76 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo 4 - 0 0 0 4
Sparta Skalin - Światowid 63 Łobez 1 - 4 1 0 3
Dęby Rogowo - Hanza Goleniów 0 - 1 0 0 0
Saturn Szadzko - Ina Recz 5 - 4 0 0 1
Skrzydlaci Będargowo - Piast II Karsko 0 - 11 0 0 2
Iskra Banie - Piast Piaseczno 6 - 2 0 0 1
Bizon Cerkwica - KS Fala Międzyzdroje 4 - 2 0 0 0
Iskra Lutówko - Jedność Przewłoki 1 - 2 0 0 0
Grot Gardno - wolny los  
Piast Kolin - Unia Stargard 0 - 4 0 0 0
Tywa Swobnica - Czcibor Cedynia 1 - 6 0 0 0
Arkonia II Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 0 2 0 3
Bałtyk Gostyń - Jantar Dziwnów 1 - 5 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Zryw Kołbaskowo 6 - 2 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 6 - 5 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Dąb Dębice 7 - 8 0 0 1
Komarex Komarowo - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Świat Drzewa KP Przecław 0 - 3 1 0 8
2 runda relacja fotki komentarze
Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo 3 - 1 0 50 1
Olimpia Smolnica - Mieszko Mieszkowice 3 - 2 0 0 3
Unia Stargard - Masovia Maszewo 6 - 4 0 1 0
Goplana Żabów - Mechanik Warnice 2 - 3 0 0 1
Czcibor Cedynia - Morzycko Moryń 0 - 5 0 0 3
Orzeł Pęzino - Biali Sądów 6 - 2 0 0 0
GKS Golenice - Kłos Pełczyce 5 - 4 0 0 6
Korona Stuchowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 0 31 0
Jastrząb Łosośnica - Sparta Gryfice 1 - 5 0 55 0
Ogniwo II Babinek - Błękit Pniewo 0 - 2 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Iskierka Szczecin 1 - 10 0 40 0
Orzeł Grzędzice - Sarmata Dobra 3 - 2 0 0 4
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 5 0 0 0
Lotnik Czarne - Polonia Płoty 0 - 5 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Promień Mosty 4 - 2 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Ina Ińsko 4 - 1 1 9 1
Hanza Goleniów - Pomorzanin Nowogard 2 - 3 0 0 2
Dąb Dębice - Błękitni II Stargard 2 - 1 0 0 6
Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 2 - 5 0 0 0
Saturn Szadzko - Orkan Suchań 1 - 4 0 0 0
Świat Drzewa KP Przecław - Odrzanka Radziszewo 2 - 1 0 0 0
Piast II Karsko - Gavia Choszczno 1 - 6 0 0 5
Rurzyca Nawodna - Ogniwo Babinek 2 - 4 0 0 0
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 3 - 2 0 0 0
Bizon Cerkwica - Błękitni Trzygłów 5 - 9 0 0 0
Jedność Przewłoki - Unia Dolice 3 - 0 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Arkonia Szczecin 0 - 2 0 0 1
Grot Gardno - Czarni Fiege Lubanowo 4 - 1 0 0 0
Stal Lipiany - Sęp Brzesko 5 - 2 0 0 0
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 5 - 2 0 1 1
Pomorzanin Krąpiel - Zorza Dobrzany 2 - 4 0 0 0
Orzeł Łoźnica - Mewa Resko 4 - 3 0 0 0
Koral Mostkowo - Klon Krzęcin 3 - 0 0 0 0
CRS Pogoń Barlinek - Piast Karsko 1 - 2 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Mierzynianka Mierzyn 2 - 6 0 0 0
Zieloni Zielin - Odra Chojna 0 - 9 0 0 0
Ehrle Dobra Szczecińska - Chemik Police 0 - 3 0 0 0
Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 7 - 0 0 0 0
Arkonia II Szczecin - Stal Szczecin 0 - 6 0 0 0
3 runda relacja fotki komentarze
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 0 0 4
Wicher Brojce - Polonia Płoty 5 - 6 0 0 11
Unia Stargard - Mechanik Warnice 1 - 0 0 0 0
Orzeł Łoźnica - Flota Świnoujście 0 - 5 0 50 9
Orzeł Pęzino - Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 0
GKS Golenice - Morzycko Moryń 0 - 4 0 0 2
Korona Stuchowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 3 0 0 0
Jedność Przewłoki - Zorza Dobrzany 3 - 0 0 0 0
Iskra Banie - Błękit Pniewo 2 - 0 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 5 0 0 0
Stal Lipiany - Energetyk Gryfino 4 - 0 0 0 4
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 1 38 6
Aquila Szczecin - Chemik Police 0 - 3 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Goleniów 6 - 7 0 0 8
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 3 - 2 0 0 9
Iskierka Szczecin - Arkonia Szczecin 4 - 2 0 0 2
Dąb Dębice - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 0 1
Grot Gardno - Odra Chojna 5 - 3 0 0 2
Świat Drzewa KP Przecław - Stal Szczecin 1 - 0 0 0 1
Koral Mostkowo - Piast Karsko 4 - 1 0 0 5
Polonia Giżyn - Dąb Dębno 7 - 6 0 0 4
Hutnik Szczecin - wolny los  
Olimpia Smolnica - Osadnik Myślibórz 3 - 0 0 0 4
Orkan Suchań - Sparta Węgorzyno 0 - 1 0 0 0
Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn 0 - 3 0 0 5
4 runda relacja fotki komentarze
Światowid 63 Łobez - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 19 17
Olimpia Smolnica - Morzycko Moryń 0 - 9 0 73 0
Świat Drzewa KP Przecław - Chemik Police 1 - 7 0 0 0
Gavia Choszczno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 3 0 0 1
Polonia Giżyn - Koral Mostkowo 4 - 0 0 0 2
Grot Gardno - Iskierka Szczecin 0 - 5 0 0 0
Jedność Przewłoki - Ina Goleniów 2 - 0 0 0 0
Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 1 - 4 0 0 4
Iskra Banie - Mierzynianka Mierzyn 1 - 5 0 0 0
Stal Lipiany - Jeziorak Szczecin 0 - 7 0 0 1
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 9 0 31 4
Flota Świnoujście - wolny los  
Unia Stargard - Hutnik Szczecin 0 - 19 0 0 12
5 runda relacja fotki komentarze
Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin 1 - 3 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Węgorzyno 0 - 4 1 43 3
Jedność Przewłoki - Pogoń II Szczecin 1 - 4 1 0 0
Polonia Giżyn - Świt Szczecin 2 - 6 0 0 1
Polonia Płoty - Morzycko Moryń 1 - 2 0 0 0
Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 0 0
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 1 - 5 0 89 1
Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 0 - 4 0 0 0
6 runda relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 0 - 3 0 0 6
Morzycko Moryń - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 0 11
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Świt Szczecin 1 - 3 0 1 2
Jeziorak Szczecin - Pogoń II Szczecin 1 - 4 3 0 4
1/4 finału relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Vineta Wolin 3 - 5 1 0 4
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 0 - 6 0 0 9
Morzycko Moryń - Pogoń II Szczecin 2 - 1 2 0 17
MKP Szczecinek - Astra Ustronie Morskie 4 - 1 0 104 8
1/2 finału relacja fotki komentarze
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 1 - 0 0 0 4
Morzycko Moryń - Rasel Dygowo 1 - 4 0 104 11
finał relacja fotki komentarze
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 6 - 4 2 89 38
 
top komentarze
newsy:
6 » Mateńko odpowiada na py »
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
80 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
39 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
23 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
16 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
14 » Iskra Białogard-Zefir W »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
12 » Pomorzanin Cychry-Witni »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
11 » Koral Mostkowo-Piast Ko »
11 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
emil123
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74783
• użytkowników: 78993
• komentarzy: 1116036
• zdjęć: 812125
• relacji: 39223
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies