piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 08.05.2021 20:22
Kwidzyn zdobyty!
autor: materiał prasowy KPR Blejkan Gry
SMS ZPRP II Kwidzyn 21:24 KPR Blejkan Gryfino

Trzy punkty na plusie - straty odrobione, w dwumeczu jesteśmy lepsi +1…ale co to był za mecz…. A teraz do rzeczy.
Kamil Prokopczyk, cały sezon chłopa nie było - Kamil dzisiaj - można ??? w końcu jesteś MVP meczu. Dałeś dzisiaj czadu chłopaku - Czad na maksa !!! wielkie gratulacje !!!

piłka ręczna / II liga kobiet
piłka ręczna / II liga kobiet kempes7 - 04.05.2021 10:00
Kusy o krok od dużego sukcesu
autor: Wojciech KozłowskiBardzo udany jest drugi sezon w rozgrywkach II ligi dla MKS-u Kusego Szczecin. Zespół złożony z samych juniorek po raz kolejny zdominował pozostałe drużyny. Matematycznie mogą jeszcze nie być pierwsze, ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Można zatem śmiało powiedzieć, że odbudowa szczecińskiego szczypiorniaka idzie do przodu. Niemniej jednak, przed działaczami jeszcze długa droga. Miejmy nadzieję, że zakończy się pomyślnie i wkrótce miasto Szczecin znowu będzie miało zespół w najwyższej klasie rozgrywkowej.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn paulinus - 26.04.2021 09:33
Szczecinianie wygrywają w Lubinie
autor: Kuba HajdukPierwsze minuty nie wskazywały na późniejszą katastrofę. Trzy bramki Romana Chychykalo i trzy trafienia Łukasza Gieraka okaz bramka Dawida Fedeńczaka sprawiły, że było 3:4. Emocje skończyli się szybko, bo właśnie w tym momencie. Portowcy szybko odskoczyli i do przerwy prowadzili różnica pięciu bramek. Pierwsza połowa w wykonaniu Zagłębia była bardzo słaba, co wykorzystali goście, którzy z minuty na minutę zyskiwali pewność siebie.

piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 24.04.2021 22:34
Niespodzianka z udziałem KPR-u Blejkan Gryfino
autor: materiał prasowy KPR Blejkan GryDobry wieczór, mamy sobotę, 24 kwietnia 2021 roku. O godzinie 18:00 rozpoczęliśmy kolejny mecz II Ligi Pomorskiej. Przeciwnikiem był świeżo upieczony mistrz Polski juniorów - KS Szczypiorniak Olsztyn. Spotkanie zakończyło się niespodziewanym dla gospodarzy rezultatem, a mianowicie przegraną 24:26. Szersza relacja w materiale poniżej.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn paulinus - 18.04.2021 09:00
Sandra SPA Pogoń ze zwycięstwem, bezcennym w walce o pierwszą szóstkę
autor: Kuba HajdukSzczypiorniści Sandra SPA Pogoni po kapitalnej pierwszej połowie, w której prowadzili 16:7, ostatecznie odnieśli bezcenne zwycięstwo wygrywając z Gwardią Opole 30:24. Bohaterem spotkania został zdobywca 10 bramek Dawid Krysiak, a swoje w bramce zrobił będący w ostatnio w znakomitej formie Anton Terekhov.
Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni wiedzieli, jaki ciężar gatunkowy towarzyszy spotkaniu z Gwardią Opole. Jeśli chcieli sprostać założeniu przedsezonowemu - miejsca w pierwszej szóstce, to musieli mecz z podopiecznymi Rafała Kuptela bezwzględnie wygrać. Z kolei opolanie w przypadku zwycięstwa umocniliby się na szóstym miejscu i ochoczo spoglądali na 5. miejsce, które zajmowała Energa MKS Kalisz.

piłka ręczna / Superliga mężczyzn paulinus - 12.04.2021 10:09
MMTS Kwidzyn traci punkty na własnym boisku. Zaskakująca porażka ze Szczecinem
autor: Kuba Hajduk
Podopieczni trenera Bartłomieja Jaszki przegrali ligowe starcie z Sandrą SPA Pogonią Szczecin 25:28. Decydujące okazało się ostatnie 7 minut meczu, podczas których kwidzynianie nie zdołali zdobyć żadnej bramki z gry. Sukces przyniosła twarda i konsekwentna gra zawodników Pogoni, którzy po raz drugi w tym sezonie znaleźli receptę na drużynę z Kwidzyna.

Początek meczu należał do zespołu gości, którzy rozpoczęli grę od prowadzenia 0:3. Mimo starań gospodarzom początkowo nie udawało się przebić przez szczelną obronę Szczecina. Stało się to dopiero w 7 minucie po efektownym rzucie Damiana Przytuły. Wydawało się, że to przełamało początkową niemoc gospodarzy, bo już w 10 minucie kwidzynianie zbliżyli się do rywali na jedną bramkę - 4:5. Niestety chwilę później gole Pawła Krupy i Łukasza Gieraka dały szczecinianom trzybramkową przewagę - 4:7.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 04.04.2021 00:35
Wesołych Świąt!
Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom życzy Redakcja Ligowiec.net.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 20.03.2021 20:50
Ciąg dalszy zwycięskiej passy KPR-u Blejkan Gryfino
Dobry wieczór! Mamy sobotę, 20 marca 2021r. Ta data jest dla nasz szczególna, dlaczego? W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy bardzo dobrego zawodnika, ikonę piłki ręcznej w naszym mieście, gracza, który zdobył w barwach naszej Gryfińskich drużyn aż 800 bramek - Tomasz Matoszko (na zdjęciu u góry odbierający nagrodę) - Dziękujemy!