piłka nożna / Kobiety paulinus - 14.05.2021 11:12
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. Przed nami wiosenne rozgrywki w ligach kobiecych. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 14.05.2021 11:35
Olimpia zagra z KKP Bydgoszcz
autor: www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczeW sobotę o godzinie 16:00 na stadionie przy Bandurskiego piłkarki Olimpii Szczecin zagrają z Sportis KKP Bydgoszcz. Olimpia w tej chwili plasuje się na ósmym miejscu z dorobkiem dziewiętnastu punktów, natomiast bydgoszczanki zajmują dziesiąte miejsce z piętnastoma oczkami. Na meczu będą mogli pojawić się kibice, ale z ograniczeniami. Należy najpierw zapisać się na listę, wysyłając wiadomość na profilu fejsbukowym Olimpii. Lista zostanie zamknięta w piątek o godzinie 19:00.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 11.05.2021 08:13
Honorowa porażka Victorii Sp2 Sianów
Dobry mecz zagrały piłkarki sianowskiej Victorii SP 2 w Szczecinie z wyżej notowanym zespołem LFA Szczecin. Poległy 4:1, ale mimo porażki zagrały dobry mecz, nie zawiodły i były bardzo blisko sprawienia niespodzianki. UKS Victoria SP pojechała na mecz bardzo osłabionym składem ale postawiła faworytowi spotkania trudne warunki. O wyniku i wygranej LFA Szczecin zadecydowała dopiero końcówka spotkania. Sianowianki rozpoczęły bardzo dobrze mecz i już w 8 minucie mogły prowadzić 1:0, niestety wychodząca sam na sam z bramkarką szczecińskiego zespołu Malwina Grzelak uderzyła nieprecyzyjnie.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 10.05.2021 09:52
Ale to już było ....
autor: www.facebook.com/MKSOlimpiaSzcze... i wróciło znowu. Parafraza piosenki Maryli Rodowicz najlepiej przedstawia to jak Olimpia rozgrywa swoje pojedynki w rudzie wiosennej. Po piorunującym początku i prowadzeniu, przychodzi zastój zakończony stratą punktu lub punktów. Identycznie było w sobotę w Katowicach, gdzie po golach Patrycji Michalczyk oraz Marianny Litwiniec szczecinianki prowadziły już dwiema bramkami, żeby ostatecznie ulec gospodyniom 2:3.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 06.05.2021 13:36
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 05.05.2021 08:20
Nieudana wyprawa do lidera
autor: victoria sp 2 sianówNie udał się sianowskiej Victorii SP 2 wyjazd na III ligowy mecz do lidera tabeli zespołu Marcusa Gdynia. Sianowianki przegrały z kretesem aż 11:1. Do przerwy było 4:1 dla gdynianek. Mecz rozpoczął się niefortunnie dla sianowianek bo już w 6 minucie straciły bramkę po strzale Darii Potrykus sprzed linii pola karnego. W 9 minucie gdynianki prowadziły już 2:0 a autorką bramki była najlepsza na boisku Klaudia Kamińska. Po chwilowym szoku okraszonym stratą 2 bramek sianowianki wzięły się do roboty i efektem tego była strzelona w 16 minucie bramka po indywidualnej akcji przez Malwinę Grzelak. I było 2:1 dla Gdyni. Zaskoczone stratą gola piłkarki Marcusa przez 15 minut nie grały już tak jak na początku spotkania. Jednak po chwilowym przestoju wzięły się do roboty i już w 31 minucie po strzale Andżeliki Bużan prowadziły 3:1. W 38 minucie Klaudia Kamińska głową podwyższyła rezultat spotkania na 4:1. I tym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 04.05.2021 12:44
Młodziczki Victorii SP2 trzecie w zawodach strefowych
W Karninie k/Gorzowa rozegrany został strefowy turniej Klubowych Mistrzostw Polski Młodziczek U-13. W zawodach wzięły udział 4 zespoły :UKS Victoria SP2 Sianów, Checz Gdynia, Polonia Środa Wielkopolska oraz MUKS Stilon Gorzów. Zawodniczki Victorii SP 2 Sianów zajęły 3 miejsce w turnieju i nie zakwalifikowały się do dalszych rozgrywek. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Checzy Gdynia, drugie Polonia Środa Wielkopolska, trzecie Victoria SP 2 Sianów a czwarte MUKS Stilon Gorzów.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 04.05.2021 12:36
Trzy punkty zostają w Gdańsku
autor: www.facebook.com/ladiesfootballaLechia Gdańsk liczyła na wiosenny rewanż z LFA Szczecin i gospodyniom udało się zainkasować trzy punkty. Mecz od samego początku mógł się podobać, szybka piłka, próby rozgrywania od tyłu i wiele okazji z dwóch stron. 22’ to po błędach drużyny LFA Szczecin drużyna gospodarzy wychodzi na prowadzenie i taki wynik już pozostaje bez zmian do końca pierwszej połowy. Druga połowa to gonienie wyniku, wiele okazji drużyny ze Szczecina lecz przy każdej 100% sytuacji brakowało kropki na i a bramkarka gospodyń była w bardzo dobrej dyspozycji.