piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety paulinus - 05.08.2021 09:28
Olimpia wygrywa w sparingach
autor: aszefCoraz bliżej start nowego sezonu w Ekstralidze Kobiet. W ostatnim czasie Olimpia Szczecin rozegrała dwa mecze sparingowe. Najpierw rywalem podopiecznych Adama Gołubowskiego był zespół AP Lotos Gdańsk, który przegrał 0:4. Dla Olimpii trafiały dwukrotnie Natalia Oleszkiewicz oraz Patrycja Michalczyk i Agnieszka Garbowska.
Z kolei w środę szczecinianki zmierzyły się z drugoligową Wandą Kraków i wygrały 7:0.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 28.07.2021 17:48
Nowe zawodniczki w Olimpii
autor: www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczeEkstraligowa Olimpia Szczecin powitała oficjalnie na pokładzie dwie nowe zawodniczki. Do zespołu dołączyły Aleksandra Bieryło i Marta Czartoryska. Pierwsza to 28-letnia piłkarka pochodząca z Podlasia, ostatnio grająca w II-ligowym Włókniarzu Białystok. Na testach była już w maju i z zespołem trenuje od początku okresu przygotowawczego.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.07.2021 16:08
Co słychać w LFA?
autor: www.facebook.com/ladiesfootballaWiele dzieje się w LFA Szczecin po zakończeniu sezonu. Po pierwsze w zespole trzecioligowca doszło do zmiany trenera. Igora Czuryszkiewicza zastąpił Paweł Osuch. - Przede wszystkim jestem podekscytowany tym, że wracam na ławkę trenerska w piłce kobiecej. Cieszę się ze jest to LFA Szczecin, bo to klub, któremu od początku istnienia kibicuje, za który trzymałem kciuki, aby się rozwijał. Jest to klub, w którym jest bardzo profesjonalna organizacja.
Przychodzę do LFA, gdyż wierze w ten projekt! Chce zbudować silną drużynę, która będzie grała ofensywnie i z odpowiednią jakością w każdym momencie meczu, ale również taką która będzie miała mentalność zwycięzców.
- możemy przeczytać na fejsbuku LFA Szczecin.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.07.2021 11:03
Olimpia gra sparingi
autor: www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczeEkstraligowa Olimpia Szczecin rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Rotacje w składzie zespołu trwają a drużyna pod wodzą Adama Gołubowskiego rozegrała już trzy sparingi. W sobotę szczecinianki przegrały 2:4 ze Sportisem KKP Bydgoszcz. Bramki dla Olimpii zdobyły Agnieszka Garbowska (na 1:0) oraz Malwina Szcześniak (na 2:4). Kilka dni wcześniej szczecinianki zmierzyły się z Medykiem Konin. Tutaj też wynik był niekorzystny, 3:2 dla Medyka.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 04.07.2021 16:45
'Grosik' w Czarnych
autor: www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczeKornelia Grosicka, której ostatnio wygasł kontrakt z Olimpią została nową zawodniczką Czarnych Sosnowiec - mistrza Polski i triumfatora rozgrywek o Puchar Polski ostatniego sezonu. W sierpniu Czarni z Kornelią w składzie zagrają w eliminacjach UEFA Women's Champions League 🏆
piłka nożna / Kobiety paulinus - 28.06.2021 14:34
Nieudana wyprawa do Gdańska
autor: victoria sp 2 sianów Nie udał się sianowskiej Victorii SP 2 wyjazd na ostatni mecz ligowy do Gdańska. Ich przeciwnikiem była plasująca się w czołówce tabeli Lechia Gdańsk. Sianowianki przegrały wysoko 7:1. Pierwszą bramkę straciły już po kilkunastu sekundach meczu a szczęśliwą strzelczynią była najlepsza na boisku, jak się później okazało Weronika Szmatuła. Ta bramka ustawiła mecz. Sianowianki próbowały zaatakować, odkryły się i straciły następne dwie bramki w 5 i 14 minucie. Strzelczynią była ponownie Weronika Szmatuła, która w ciągu 14 minut strzeliła klasycznego hattricka. Po stracie trzeciej bramki sianowianki dokonały korekty w ustawieniu zawodniczek i mecz trochę się wyrównał a nawet piłkarki Victorii SP 2 strzeliły w 40 minucie kontaktowego gola na 1:3a strzelczynią była Oliwia Olszak. Kiedy wydawało się, że sianowianki mogą powalczyć o lepszy wynik, straciły czwartą bramkę w 45 minucie po strzale Heleny Szprada. Tak więc na przerwę sianowianki zeszły przegrywając 4:1.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 26.06.2021 11:55
Transfery w Olimpii
autor: MKS OlimpiaEkstraligowa Olimpia Szczecin pożegnała się z czterema znaczącymi piłkarkami Aleksandrą Witczak, Kornelią Grosicką, Amelią Bińkowską i Marianną Litwiniec. Teraz informuje o piłkarkach, które zasilą zespół. Olimpia jak ma w zwyczaju stawia na młode zawodniczki. Wczoraj do drużyny dołączyła Agnieszka Garbowska, występująca w KKP Bydgoszcz, dziś natomiast pojawiła się informacja o transferze Patrycji Ziemby. W rundzie wiosennej występowała w Polonii Środa Wielkopolska, a wcześniej w Promieniu Żary. Jest wychowanką MUKS 11 Zielona Góra. Do Szczecina przychodzi aby móc zadebiutować i grać w Ekstralidze.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 25.06.2021 18:38
Agnieszka Garbowska nową piłkarką Olimpii
autor: www.facebook.com/MKSOlimpiaSzcze19-letnia Agnieszka jest wychowanką Narwi Choroszcz. W 2014 roku przeniosła się do Włókniarza Białystok, a następnie do Unifreeze Górzno z którym miała okazję wywalczyć awans i grać w Ekstralidze w której zadebiutowała w 2017 roku. Z kolei przez ostatnie dwa lata występowała w Ekstraligowym zespole KKP Bydgoszcz.