ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Zawodnik41 - 04.08.2021 12:54
Sparingpartner poszukiwany

MKS Odra Chojna szuka sparingpartnera sobota, tj. 07.08 godz.17 lub 18, stadion w Chojnie. Tel. kontaktowy 500378401
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Raczek4 - 29.07.2021 09:35
Sparingpartner poszukiwany
LZS Gardominka Mechowo szuka sparingpartnera na terminy 14/15.08.2021 oraz 28/29.08.2021
Mecze do rozegrania w Mechowie albo na boisku rywala, możemy dojechać.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa bulinio - 23.07.2021 10:01
Sparingpartner poszukiwany
Błękitni Dobiegniew szukają sparing partnera 21 sierpień mecz w Dobiegniewie na głównej płycie.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa mt22222 - 20.07.2021 12:00
FC Aquila poszukuje sparing partnerów oraz nowych zawodników
Chętni zawodnicy do gry mogą zgłaszać się do trenera telefonicznie oraz są zaproszeni na treningi otwarte we wtorek i czwartek (27 i 29 lipca) o godzinie 19:00 na boisku w Kijewie przy ul. Orlej.

Dysponujemy również wolnymi terminami na mecze sparingowe:
31.07/01.08, 07/08.08, 14/15.08, 21/22.08
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa ahmed997 - 14.07.2021 19:13
Sparingpartner poszukiwany
Drugi zespół Unii Dolice poszukuje rywali w letnim okresie przygotowawczym. Dysponujemy terminami: 01.08, 08.08, 22.08

Mecze odbyły by się na płycie głównej Stadionu Gminnego w Dolicach. Zapewniamy również obsadę sędziowską.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa cola - 13.07.2021 23:43
Trener szuka drużyny
Trener z licencją GRASS C podejmie się pracy z drużyną piłkarską (Stargard i okolice) Wszelkich dodatkowych informacji udzielę w rozmowie telefonicznej. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem +48 781 185 577.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki me - 12.07.2021 08:53
Ósmoklasisto, ucz się i trenuj w Czarnych
Czas wakacji to czas naboru do szkół średnich, a więc decyzji uczniów, którzy właśnie skończyli szkołę podstawową. Decyzji mającej wpływ na przyszłość zawodową piętnastolatków.

Czarni Szczecin w porozumieniu z Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie, zapraszają zawodników z całego województwa, do nauki w szkole przy ulicy Hożej, zamieszkania na czas nauki w internacie oraz trenowania w zespole Juniorów Młodszych Klubu.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Milan8333 - 08.07.2021 19:26
Zagraj w Lotniku
Lotnik Czarne poszukuje zawodników do gry w B klasie.

Wszystkich chętnych zawodników zapraszamy na sparingi i treningi!
        starsze newsy   
 

B Klasa gr. 1 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Jantar II Dziwnów 14 37 12 1 1 75 / 15
2.  Prawobrzeże II Świnoujście 14 34 11 1 2 63 / 14
3.  Polonia II Płoty 14 30 10 0 4 85 / 22
4.  Wicher II Brojce 14 21 6 3 5 37 / 46
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 2 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Dęby Rogowo 12 33 11 0 1 49 / 20
2.  Gwiazda Żalęcino 12 26 8 2 2 48 / 18
3.  Orkan II Suchań 12 26 8 2 2 51 / 22
4.  Zorza II Dobrzany 12 16 5 1 6 24 / 37
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 3 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  GKS Kołbacz 20 55 18 1 1 99 / 26
2.  Okręt Szczecin 20 46 15 1 4 82 / 28
3.  Rybak Trzebież 19 43 14 1 4 73 / 37
4.  Prawobrzeże Szczecin 20 39 13 0 7 75 / 40
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 4 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Sokół II Pyrzyce 18 46 15 1 2 99 / 28
2.  Klon Krzymów 18 42 14 0 4 63 / 32
3.  Sokół Różańsko 18 33 10 3 5 47 / 29
4.  Stal II Lipiany 18 31 10 1 7 59 / 31
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B Klasa gr. 5 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń II Barlinek 12 34 11 1 0 61 / 14
2.  Ina Stradzewo 12 26 8 2 2 46 / 25
3.  Grom Płonno 12 21 7 0 5 26 / 33
4.  Skrzydlaci Będargowo 12 17 5 2 5 23 / 26
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
B Klasa gr. 1
3:0 - Prawobrzeże II Świnoujście - Jantar II Dziwnów
1:4 - Wicher II Brojce - Zieloni Wyszobór
2:11 - Lotnik Czarne - Polonia II Płoty
6:1 - Jantar II Dziwnów - Wicher II Brojce

B Klasa gr. 2
0:3 - Unia II Dolice - Gwiazda Żalęcino
0:6 - Sparta II Węgorzyno - Orkan II Suchań
9:0 - Dęby Rogowo - Pomorzanin Krąpiel

B Klasa gr. 3
3:4 - Iskierka II Szczecin - GKS Kołbacz
3:0 - Future Szczecin - Aquila II Szczecin
3:0 - Iskierka II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin
7:2 - Iskierka II Szczecin - Sztorm Szczecin
0:11 - Future Szczecin - Okręt Szczecin

B Klasa gr. 4
4:1 - Polonia Gryfino - Morzycko II Moryń
3:0 - Klon Krzymów - Sokół Różańsko
0:3 - Sparta Sobiemyśl - Stal II Lipiany
3:0 - Sokół II Pyrzyce - Korona Klępicz
3:0 - Sokół Różańsko - Sparta Sobiemyśl

B Klasa gr. 5
6:3 - Ina Stradzewo - Pionier Zwierzyn
2:5 - Pomorzanka Jarosławsko - Strzała Płotno
8:4 - Pogoń II Barlinek - Grom Płonno

 
top komentarze
newsy:
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
2 » Portugalczyk zagra w Po »
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Filipowicz ze Świtu Szc »
1 » Tokio 2020: Dobek z brą »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Ernest Graś nowym piłka »
1 » Futsal Szczecin wraca d »
mecze:
18 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
10 » Zefir Wyszewo-Darłovia  »
7 » Masovia Maszewo-Pomorza »
6 » GKS Manowo-Gwardia Kosz »
6 » Jeziorak Szczecin-Rasel »
4 » MKP Szczecinek-Orzeł Wa »
4 » Ina Goleniów-Flota Świn »
3 » Pogoń Połczyn Zdrój-Bia »
3 » Dąb Dębno-Chemik Police
3 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
vic95
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2931
• imprez: 130378
• newsów: 75206
• użytkowników: 79184
• komentarzy: 1121638
• zdjęć: 819900
• relacji: 39327
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies