ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa filipmbarca - 05.08.2021 13:12
Sparingpartner poszukiwany
Piast Karsko poszukuje rywala na mecz kontrolny ze względu na wycofanie się sparingpartnera.

Mecz odbędzie się w sobotę jesteśmy w stanie dojechać na mecz. Zainteresowane zespoły prosimy o kontakt pod numerem telefonu - 608 707 463 - trener Filip Mrzygłód
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 02.08.2021 13:04
Sparta Gryfice poszukuje sparingpartnera
Sparta Gryfice poszukuje rywala na mecz kontrolny ze względu na wycofanie się sparingpartnera.

Mecz odbędzie się w sobotę, 7 sierpnia 2021 r. o 17:00 na stadionie miejskim w Gryficach. Zainteresowane zespoły prosimy o kontakt pod numerem telefonu - 601 239 709 - trener M. Kańczucki.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawskopom - 02.08.2021 11:14
Sparingpartner poszukiwany!
Klub Piłkarski Drawsko Pomorskie poszukuje sparingaprtnera na najbliższy czwartek (5 sierpnia 2021 roku). Mecz rozegrany zostanie na naturalnej trawie w Drawsku Pomorskim. Zapewniamy obsadę sędziowską.
Chętne drużyny proszone są o kontakt pod numerem 667 614 268.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa juniorzks - 31.07.2021 22:01
Sparingpartner poszukiwany
Sparta Skalin poszukuje zawodników do gry w A klasie gr.4 Zapraszamy na treningi w wtorki o godz. 19 w Skalinie. Serdecznie Zapraszamy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Belami - 30.07.2021 10:00
Sparingpartner poszukiwany
GKS Golenice poszukuje sparingpartnera do rozegrania meczu kontrolnego w najbliższy weekend ( sobota lub niedziela ) w Golenicach w godzinach popołudniowych.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa cristiano15 - 29.07.2021 09:47
Sparingpartner poszukiwany
Sparta Skalin poszukuje sparingpartnera do rozegrania meczu kontrolnego dnia 31.07 w Skalinie.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa RubiqPL - 28.07.2021 12:08
Sparingpartner poszukiwany
KS Hanza Goleniów poszukuje sparingpartnera na mecz 1.08 (niedziela) o godzinie 18:00 na euroboisku na stadionie w Goleniowie. Możemy również dojechać lub ustalić inny termin.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa luis221 - 28.07.2021 10:47
Sparingpartner poszukiwany
KP Orzeł Małkocin szuka drużyny do rozegrania sparingu w najbliższą sobotę 31.07.2021. Boisko Małkocin, zapewniamy obsadę sędziowską.
        starsze newsy   
 

A klasa gr. 1 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Korona Stuchowo 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Wicher Brojce 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Radowia Radowo Małe 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  KS Fala Międzyzdroje 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 2 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Ina Recz 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Orzeł Grzędzice 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Orzeł Małkocin 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 3 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Chemik II Police 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Promień Mosty 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Vielgovia Szczecin 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Wicher Reptowo 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 4 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Odrzanka Radziszewo 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Sęp Brzesko 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Piast Kolin 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Mechanik Warnice 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 5 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Sokół Granowo 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Piast Karsko 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Iskra Lutówko 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Korona Raduń 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 6 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Czcibor Cedynia 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Myśla Dargomyśl 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Chrobry Lisie Pole 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Zieloni Zielin 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 7 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Płomień Myślino 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Syrena-Grot Rymań 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Wrzos Wrzosowo 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Saturn Mielno 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 8 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Arkadia Malechowo 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Płomień Jeżyczki 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Błękitni Stary Jarosław 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Olympic Warszkowo 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 9 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Błonie Barwice 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Orzeł Łubowo 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Hubertus Biały Bór 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Błękitni Gonne Małe 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 10 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Mirstal Mirosławiec 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Drzewiarz Świerczyna 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Grom Giżyno 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Kopanik Lubno 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A klasa gr. 1
28-08 Radowia Radowo Małe - Pomorzanin Przybiernów
28-08 Pionier Żarnowo - Wicher Brojce
28-08 Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska
28-08 Bałtyk Gostyń - Jantar II Dziwnów
28-08 Orzeł Łoźnica - Korona Stuchowo
28-08 Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica
28-08 Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje

A klasa gr. 2
28-08 Orkan Suchań - Czarni Marianowo
28-08 Płomień Lisowo - Orkan Dalewo
28-08 Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
28-08 Dęby Rogowo - Dąb Dębice
28-08 Orzeł Pęzino - Ina Recz
28-08 Orzeł Małkocin - Sokół Sokoliniec
28-08 Dęby Rogowo - Dąb Dębice

A klasa gr. 3
28-08 Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów
28-08 Świat Drzewa KP Przecław - Wicher Reptowo
28-08 Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo
28-08 Znicz Niedźwiedź - Czarni Szczecin
28-08 OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze
28-08 Zryw Kołbaskowo - Promień Mosty
28-08 Chemik II Police - Aquila Szczecin

A klasa gr. 4
28-08 Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno
28-08 Ogniwo Babinek - Wicher Steklno
28-08 GKS Kołbacz - Sparta Skalin
28-08 Kluczevia II Stargard - Bryza Reńsko
28-08 Sokół II Pyrzyce - Unia Swochowo
28-08 Unia Stargard - Piast Kolin
28-08 Mechanik Warnice - Sęp Brzesko

A klasa gr. 5
28-08 Świt Barnimie - Koral Mostkowo
28-08 Orzeł Żeńsko - Korona Raduń
28-08 Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce
28-08 Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo
28-08 Pogoń II Barlinek - Iskra Lutówko
28-08 Polonia Giżyn - Ina Nadarzyn
28-08 Wicher Przelewice - Piast Karsko

A klasa gr. 6
28-08 Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno
28-08 Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice
28-08 Rurzyca Nawodna - Zieloni Zielin
28-08 Witniczanka Witnica - Iskra II Banie
28-08 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole
28-08 GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice
28-08 Czcibor Cedynia - Pomorzanin Cychry

A klasa gr. 7
28-08 Sokół Lulewice - Resko Karcino
28-08 Saturn Mielno - AP Kotwica Kołobrzeg
28-08 Derby Karścino - Wicher Mierzym
28-08 Płomień Pobłocie Wielkie - Hajka Zegrze Pomorskie
28-08 Fala ABFrost Gąski - Grot Gorawino
28-08 Płomień Myślino - Gryf Dobrowo
28-08 Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań

A klasa gr. 8
28-08 Wieża II Postomino - Derby Gwiazdowo
28-08 Płomień Jeżyczki - Błękitni Stary Jarosław
28-08 Passat Bukowo Morskie - Błękitni Tychowo
28-08 Darłovia II Darłowo - Strong Zielenica
28-08 KS Sieciemin - Darpol Barzowice
28-08 KS Skibno - Arkadia Malechowo

A klasa gr. 9
28-08 Błękitni Gonne Małe - Grom Świelino
28-08 Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice
28-08 Pionier 95 Borne Sulinowo - Iskra Kłanino
28-08 Sokół Spore - KS Gwda Wielka
28-08 Wicher Rąbino - Pogoń Wierzchowo
28-08 Drzewiarz Krosino - Wrzos Borne Sulinowo

A klasa gr. 10
28-08 Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo
28-08 Znicz Dzikowo - Legion Strączno
28-08 Grom Szwecja - Bytyń Nakielno
28-08 Drzewiarz Świerczyna - Kopanik Lubno
28-08 Sokół Suliszewo - Grom Giżyno
28-08 Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram

rozegrane mecze:
 
top komentarze
newsy:
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
2 » Portugalczyk zagra w Po »
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
1 » Ernest Graś nowym piłka »
1 » Futsal Szczecin wraca d »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Filipowicz ze Świtu Szc »
1 » Tokio 2020: Dobek z brą »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
18 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
10 » Zefir Wyszewo-Darłovia  »
7 » Masovia Maszewo-Pomorza »
6 » Jeziorak Szczecin-Rasel »
6 » GKS Manowo-Gwardia Kosz »
5 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
4 » MKP Szczecinek-Orzeł Wa »
4 » Ina Goleniów-Flota Świn »
3 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
3 » Świt Barnimie-Koral Mos »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
CarpeDiem Solar1946
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2931
• imprez: 130376
• newsów: 75205
• użytkowników: 79184
• komentarzy: 1121638
• zdjęć: 819900
• relacji: 39327
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies