ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa LokomotivMoskwa - 22.07.2021 22:30
Sparingpartner poszukiwany
Drużyna GMLKS Głaz Tychowo poszukuje sparing partnera na dzień 31.07.2021r mecz odbędzie się w Tychowie godzina do ustalenia.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa wiekowianka - 16.07.2021 18:02
Przygotowania do sezonu
20 lipca Piłkarski Klub Sportowy Wiekowianka Wiekowo rozpocznie przygotowania do sezonu 2021-2022. W okresie przygotowań zaplanowano rozegranie trzech spotkań sparingowych.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa paulinus - 16.07.2021 15:48
Sobieszczuk trenerem Wybrzeża
autor: http://iskierkaszczecin.plZarząd LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal pragnie poinformować, że stanowisko pierwszego trenera drużyny seniorów obejmuje Krzysztof Sobieszczuk. W dotychczasowej karierze trener Sobieszczuk pracował między innymi w klubach: Pogoń Szczecin, Arkonia Szczecin, Mewa Resko oraz Iskierka Szczecin. Wierzymy, że zdobyte doświadczenie oraz wiedza trenerska będą pomocne w dalszym rozwoju umiejętności piłkarskich naszej młodej drużyny seniorów. Trenerze witamy w ekipie z R na sercu. 💪
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa cola - 13.07.2021 23:43
Trener szuka drużyny
Trener z licencją GRASS C podejmie się pracy z drużyną piłkarską (Stargard i okolice) Wszelkich dodatkowych informacji udzielę w rozmowie telefonicznej. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem +48 781 185 577.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa everton65 - 13.07.2021 08:54
Z Hutnika do Iskierki
Jakub Pożyczka i Yevhenii Izdebski odchodzą z Hutnika Szczecin i w nowym sezonie będą zawodnikami Iskierki Szczecin.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa me - 12.07.2021 20:26
Wygrał sport
autor: pzpn.pl
Jakiś czas temu mogliście przeczytać mój tekst dotyczący walkowerów w dwóch meczach. Nie chcę się powtarzać więc zainteresowanych odsyłam tam.

Dziś niejako dostaliśmy epilog tej historii - na stronie ZZPN pojawiła się oficjalna wersja weryfikacji spotkań, w której oba walkowery zostały anulowane i przywrócone są wyniki z boiska.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Milan8333 - 12.07.2021 19:31
Plan przygotowań Poloni
Na 19 lipca został zaplanowany pierwszy trening zespołu Poloni Płoty w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Oprócz treningów zaplanowano trzy mecze kontorlne, oraz udział w Memoriale Janusza Polubca oraz Marcina Labudy.

Zapraszamy serdecznie sympatyków na nasze mecze.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa me - 12.07.2021 09:00
Zagraj w barwach Lecha Czaplinek
autor: Lech Czaplinek
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w otwartym treningu drużyny seniorskiej Lecha Czaplinek, który odbędzie się w środę 14 lipca o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim w Czaplinku przy ulicy Parkowej.
        starsze newsy   
 

Miejski Klub Sportowy Olimp Złocieniec

dane uzupełnić pomogli: hihihaha, Guzuolimp, Sykus, olimpfans, wkaracho, wojtek091, massaro24, karaoke252, Teca, fanatyk19, Verso, dziki, arka19, MeRseK, krycha1332, marcin21, arturborubar, piratxx, chose, tyciozwicbar, AdasZlo, GlosyPrawdy, jednostronny, MKS92, OnlyMKS, niedzwiadek, PolandFan, Rajfur17, superspec, Adrian007, detoxx, spec85, MKSOlimpkibic - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
Klasa Okręgowa gr. 4 2021/2022
1.  Ina Ińsko 0 pkt 0 / 0
2.  Sarmata Dobra 0 pkt 0 / 0
3.  Sparta Węgorzyno 0 pkt 0 / 0
4.  Piast Chociwel 0 pkt 0 / 0
5.  Zorza Dobrzany 0 pkt 0 / 0
6.  Orzeł Bierzwnik 0 pkt 0 / 0
7.  Drawa Drawno 0 pkt 0 / 0
8.  Iskra Pomień 0 pkt 0 / 0
9.  Gavia Choszczno 0 pkt 0 / 0
10.  Olimp Złocieniec 0 pkt 0 / 0
11.  Lech Czaplinek 0 pkt 0 / 0
12.  Korona Człopa 0 pkt 0 / 0
13.  Calisia Kalisz Pomorski 0 pkt 0 / 0
14.  Błękitni Pomierzyn 0 pkt 0 / 0
15.  Światowid 63 Łobez 0 pkt 0 / 0
16.  KP Drawsko Pomorskie 0 pkt 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 5 : 3
Olimp Złocieniec - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 1
Olimp Złocieniec - Gryf Budowo 5 : 5
Olimp Złocieniec - Grom Giżyno 3 : 1
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 5 : 3
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 1 : 2
Olimp Złocieniec - Akademia MKP Szczecinek 2 : 2
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 6 : 0
Olimp Złocieniec - Czarni Czarne 1 : 3
Olimp Złocieniec - Gryf Budowo 10 : 1
Olimp Złocieniec - Sokół Suliszewo 6 : 2
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 7
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 8
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 3 : 2
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 2 : 3
Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 2 : 3
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 1 : 2
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 3 : 6
Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 6 : 4
Olimp Złocieniec - Sokół Suliszewo 1 : 1
Olimp Złocieniec - Głaz Tychowo 8 : 2
Olimp Złocieniec - Sokół Wyczechy 5 : 1
Olimp Złocieniec - Pomorzanin Sławoborze 4 : 4
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 3
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 3
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 0 : 5
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 0 : 5
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 2 : 7
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 0 : 5
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 4
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 1 : 1
Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 0 : 2
Błękitni II Stargard - Olimp Złocieniec 4 : 1
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 1 : 6
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 4 : 3
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 4 : 3
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 1 : 1
Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Olimp Złocieniec 14 sie
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 21 sie
Sparta Węgorzyno - Olimp Złocieniec 28 sie
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 04 wrz
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 11 wrz
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 18 wrz
Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany 25 wrz
Piast Chociwel - Olimp Złocieniec 02 paź˝
Olimp Złocieniec - Drawa Drawno 09 paź˝
KP Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 16 paź˝
Olimp Złocieniec - Błękitni Pomierzyn 23 paź˝
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 30 paź˝
Olimp Złocieniec - Iskra Pomień 06 lis
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 13 lis
Olimp Złocieniec - Sarmata Dobra 20 lis
 
top komentarze
newsy:
2 » Sobieszczuk trenerem Wy »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
1 » Tokio 2020: Koniec przy »
1 » Ernest Graś nowym piłka »
1 » Piotr Zajączkowski zwol »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
12 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
7 » Ikar Krosino-Polonia Pł »
7 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
5 » Świt Barnimie-Koral Mos »
4 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
2 » Klon Krzęcin-Kłos Pełcz »
2 » Pogoń Połczyn Zdrój-Bia »
2 » Pogoń Barlinek-Unia Dol »
2 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
2 » Pogoń Szczecin-NK Osije »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2930
• imprez: 130319
• newsów: 75172
• użytkowników: 79181
• komentarzy: 1121532
• zdjęć: 819705
• relacji: 39322
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies