ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 czerwiec 2021
dodaj sparing
pokaż:
26 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
14:00  Odra Chojna - Orkan Suchań więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Iskra Banie więcej
14:00  Stal Lipiany - Morzycko Moryń więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Ogniwo Babinek więcej
14:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz więcej
14:00  Orzeł Grzędzice - A.P. Gavia Choszczno więcej
14:00  Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany więcej
14:00  Unia Dolice - Dąb Dębno więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo więcej
14:00  Biali Sądów - Sparta Węgorzyno więcej
14:00  Mechanik Bobolice - Leśnik Manowo więcej
14:00  Wieża Postomino - Lech Czaplinek więcej
14:00  Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek więcej
14:00  Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
14:00  Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin więcej
16:00  Rasel Dygowo - Olimp Gościno więcej
18:00  Sokół Karlino - Ina Goleniów więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
16:00  Derby Karścino - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
13:00  Bryza Reńsko - GKS Golenice więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
11:00  GOSRiT Luzino - LFA Szczecin więcej
12:00  Victoria Niemcz Osielsko - KA4 resPect Krobia więcej
12:00  Energetyk Junior Gryfino - Błękitni Stargard więcej
13:00  Spójnia Białe Błota - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
19:00  Marcus Gdynia - MKS Lew Lębork więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Pamet Świdwin więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Ikar Krosino więcej
17:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  STLA Szczecinek - Victoria Sianów więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Zryw Kretomino więcej
17:00  Iskra Białogard - Sparta Gryfice więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
16:00  Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec więcej
16:00  Mieszko Gniezno - Pomorzanin Toruń więcej
16:00  Unia Janikowo - Gwardia Koszalin więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin więcej
16:00  Sokół Kleczew - Chemik Police więcej
16:00  Bałtyk Koszalin - Gryf Wejherowo więcej
16:00  Flota Świnoujście - Jarota Jarocin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
16:00  Świt Szczecin - GKS Przodkowo więcej
16:00  Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  Pogoń II Szczecin - Elana Toruń więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
14:00  Piast Chociwel - Iskra Golczewo więcej
14:00  Sparta Gryfice - Mewa Resko więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard więcej
14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
14:00  Orzeł Łoźnica - Stal Szczecin więcej
14:00  KS Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów więcej
14:00  Dąb Dębice - Mierzynianka Mierzyn więcej
14:00  Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
14:00  Gryf Polanów - Sława Sławno więcej
14:00  Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo więcej
14:00  Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino więcej
14:00  Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
14:00  Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz więcej
14:00  Strong Zielenica - LZS Kowalewice więcej
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno więcej
14:00  Płomień Myślino - Radew Białogórzyno więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Mateńko odpowiada na py »
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
80 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
39 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
23 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
16 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
14 » Iskra Białogard-Zefir W »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
12 » Pomorzanin Cychry-Witni »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
11 » Rasel Dygowo-Mechanik B »
11 » Koral Mostkowo-Piast Ko »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74783
• użytkowników: 78993
• komentarzy: 1116030
• zdjęć: 812125
• relacji: 39223
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies