ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 kwiecień 2021
pokaż:
24 kwiecień
PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów 2021 więcej
Wielkanocny Szosowy Rajd Rowerowy więcej
KSW 60 więcej
koszykówka Energa Basket Liga play off
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 84 : 73 więcej
piła nożna Sparingi
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 4 : 4 więcej
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Piast Chociwel - Mewa Resko 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
CRS Pogoń Barlinek - Odra Chojna 0 : 5 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany 0 : 4 więcej
Ogniwo Babinek - Dąb Dębno 0 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Orkan Suchań 5 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 0 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 0 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Ikar Krosino - KP Drawsko Pomorskie 1 : 1 więcej
Drawa Drawno - Olimp Złocieniec 2 : 7 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin 3 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Polonia Płoty 9 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin 0 : 0 więcej
Olimp Gościno - Lech Czaplinek 3 : 1 więcej
Sokół Karlino - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice 3 : 0 więcej
Derby Karścino - Bizon Cerkwica 2 : 4 więcej
Bałtyk Gostyń - Resko Karcino 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Masovia Maszewo - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 1 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 5 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Rolpol Chlebowo - Wicher Reptowo 0 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Płomień Lisowo 4 : 4 więcej
Orzeł Pęzino - Unia Stargard 1 : 0 więcej
Zorza Tychowo - Kluczevia II Stargard 1 : 4 więcej
Ina Ińsko - Sparta Skalin 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Steklno 4 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 4 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police 1 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Pomorzanin Cychry - Czcibor Cedynia 1 : 4 więcej
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 3 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin 6 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Piast Kolin 7 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Gryf Budowo - Grom Giżyno 3 : 2 więcej
Grom Szwecja - Sad Chwiram 2 : 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec 3 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 3 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Dęby Rogowo - Sparta II Węgorzyno 4 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Aquila II Szczecin - Iskierka II Szczecin 0 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Pionier Szczecin 3 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Victoria 95 Przecław 9 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Morzycko II Moryń - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Zryw Góralice - Sparta Sobiemyśl 0 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Wisła Płock 0 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2 : 2 więcej
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
KKS Lech Poznań - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Lechia Gdańsk 0 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia 0 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
KA4 resPect Krobia - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Spójnia Białe Błota 4 : 1 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - LFA Szczecin 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Marcus Gdynia 0 : 12 więcej
Energetyk Junior Gryfino - GOSRiT Luzino 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Olimpia Szczecin 3 : 3 więcej
GKS Katowice - Górnik Łęczna 1 : 6 więcej
Medyk Konin - AP Lotos Gdańsk 3 : 0 więcej
ROW Rybnik - Czarni Sosnowiec 0 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków 2 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 2 : 2 więcej
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław 4 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Motor Lublin 0 : 1 więcej
GKS Katowice - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Unifreeze Górzno - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 : 0 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Błękitni Gonne Małe 6 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 8 : 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 2 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 2 : 4 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino 5 : 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Pamet Świdwin 1 : 0 więcej
piła nożna I Liga PLO
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 2 : 6 więcej
STLA Szczecinek - Sparta Gryfice 6 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 4 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 3 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 1 : 0 więcej
Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Unia Białogard - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 4 więcej
Błękitni Stargard - Prawobrzeże Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki 2 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań SA 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 2 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Gryf Wejherowo 2 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Pomorzanin Toruń 0 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Chemik Police 1 : 1 więcej
Górnik Konin - Unia Janikowo 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 2 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Elana Toruń 3 : 3 więcej
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 4 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - SPR Stal Mielec 29 : 27 więcej
Energa MKS Kalisz - Łomża Vive Kielce 28 : 33 więcej
MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty SPR Tarnów 29 : 26 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław 30 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo 30 : 29 więcej
GKS Żukowo - SMS ZPRP Kwidzyn 48 : 28 więcej
Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk 21 : 23 więcej
Gwardia Koszalin - KPR Elbląg 37 : 30 więcej
Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn 23 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KPR Blejkan Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn 24 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/IV liga: 3
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
2 » Portugalczyk zagra w Po »
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Filipowicz ze Świtu Szc »
1 » Tokio 2020: Dobek z brą »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Ernest Graś nowym piłka »
1 » Futsal Szczecin wraca d »
mecze:
18 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
10 » Zefir Wyszewo-Darłovia  »
7 » Masovia Maszewo-Pomorza »
6 » Jeziorak Szczecin-Rasel »
6 » GKS Manowo-Gwardia Kosz »
5 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
4 » MKP Szczecinek-Orzeł Wa »
4 » Ina Goleniów-Flota Świn »
3 » Świt Barnimie-Koral Mos »
3 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Jorge15 jozin
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2931
• imprez: 130376
• newsów: 75205
• użytkowników: 79184
• komentarzy: 1121638
• zdjęć: 819900
• relacji: 39327
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies