ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 kwiecień 2021
pokaż:
24 kwiecień
PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów 2021 więcej
Wielkanocny Szosowy Rajd Rowerowy więcej
KSW 60 więcej
koszykówka Energa Basket Liga play off
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 84 : 73 więcej
piła nożna Sparingi
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 4 : 4 więcej
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Piast Chociwel - Mewa Resko 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
CRS Pogoń Barlinek - Odra Chojna 0 : 5 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany 0 : 4 więcej
Ogniwo Babinek - Dąb Dębno 0 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Orkan Suchań 5 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 0 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 0 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Ikar Krosino - KP Drawsko Pomorskie 1 : 1 więcej
Drawa Drawno - Olimp Złocieniec 2 : 7 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin 3 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Polonia Płoty 9 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin 0 : 0 więcej
Olimp Gościno - Lech Czaplinek 3 : 1 więcej
Sokół Karlino - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice 3 : 0 więcej
Derby Karścino - Bizon Cerkwica 2 : 4 więcej
Bałtyk Gostyń - Resko Karcino 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Masovia Maszewo - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 1 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 5 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Rolpol Chlebowo - Wicher Reptowo 0 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Płomień Lisowo 4 : 4 więcej
Orzeł Pęzino - Unia Stargard 1 : 0 więcej
Zorza Tychowo - Kluczevia II Stargard 1 : 4 więcej
Ina Ińsko - Sparta Skalin 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Steklno 4 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 4 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police 1 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Pomorzanin Cychry - Czcibor Cedynia 1 : 4 więcej
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 3 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin 6 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Piast Kolin 7 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Gryf Budowo - Grom Giżyno 3 : 2 więcej
Grom Szwecja - Sad Chwiram 2 : 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec 3 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 3 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Dęby Rogowo - Sparta II Węgorzyno 4 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Aquila II Szczecin - Iskierka II Szczecin 0 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Pionier Szczecin 3 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Victoria 95 Przecław 9 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Morzycko II Moryń - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Zryw Góralice - Sparta Sobiemyśl 0 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Wisła Płock 0 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2 : 2 więcej
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
KKS Lech Poznań - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Lechia Gdańsk 0 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia 0 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
KA4 resPect Krobia - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Spójnia Białe Błota 4 : 1 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - LFA Szczecin 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Marcus Gdynia 0 : 12 więcej
Energetyk Junior Gryfino - GOSRiT Luzino 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Olimpia Szczecin 3 : 3 więcej
GKS Katowice - Górnik Łęczna 1 : 6 więcej
Medyk Konin - AP Lotos Gdańsk 3 : 0 więcej
ROW Rybnik - Czarni Sosnowiec 0 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków 2 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 2 : 2 więcej
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław 4 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Motor Lublin 0 : 1 więcej
GKS Katowice - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Unifreeze Górzno - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 : 0 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Błękitni Gonne Małe 6 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 8 : 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 2 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 2 : 4 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino 5 : 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Pamet Świdwin 1 : 0 więcej
piła nożna I Liga PLO
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 2 : 6 więcej
STLA Szczecinek - Sparta Gryfice 6 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 4 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 3 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 1 : 0 więcej
Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Unia Białogard - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 4 więcej
Błękitni Stargard - Prawobrzeże Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki 2 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań SA 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 2 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Gryf Wejherowo 2 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Pomorzanin Toruń 0 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Chemik Police 1 : 1 więcej
Górnik Konin - Unia Janikowo 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 2 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Elana Toruń 3 : 3 więcej
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 4 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - SPR Stal Mielec 29 : 27 więcej
Energa MKS Kalisz - Łomża Vive Kielce 28 : 33 więcej
MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty SPR Tarnów 29 : 26 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław 30 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo 30 : 29 więcej
GKS Żukowo - SMS ZPRP Kwidzyn 48 : 28 więcej
Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk 21 : 23 więcej
Gwardia Koszalin - KPR Elbląg 37 : 30 więcej
Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn 23 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KPR Blejkan Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn 24 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
22 » Bednarek odpowiada na p »
6 » Mateńko odpowiada na py »
1 » Dominik Wilczek żegna s »
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
43 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
37 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
35 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
21 » Witniczanka Witnica-Chr »
15 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
14 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
13 » Iskra Białogard-Zefir W »
13 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
13 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
13 » Orzeł Wałcz-Iskierka Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 siwybamber
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128214
• newsów: 74803
• użytkowników: 79005
• komentarzy: 1116288
• zdjęć: 812224
• relacji: 39230
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies