ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - kwiecień 2021
pokaż:
01 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 99 : 91 więcej
Zastal Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 89 : 74 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 0 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - GKS Katowice 1 : 1 więcej
AP Lotos Gdańsk - Czarni Sosnowiec 0 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 0 : 7 więcej
ROW Rybnik - Olimpia Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS Bielawianka Bielawa - LUKS Ziemia Lubińska 7 : 0 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS SMS III Łódź 1 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - WAP Włocławek 0 : 2 więcej
Unifreeze Górzno - KS Skra Częstochowa 1 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy 34k : 34 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Grupa Azoty Chemik Police - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 1 więcej
02 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 91 : 72 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin 94 : 100 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futsal Szczecin - LZS Bojano 8 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Rolnik B. Głogówek 3 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Medyk II Konin - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Sandra SPA Pogoń Szczecin 31 : 16 więcej
03 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 90 : 67 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Błonie Barwice - Drawa Drawno 0 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 4 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Wisła Płock - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - UMKS Zgierz 3 : 3 więcej
Best Drive Piła - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 3 : 3 więcej
KS Gniezno - Legia Futsal Warszawa 0 : 3 więcej
Futsal Oborniki - Widzew Łódź Futsal 1 : 5 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - TAF Toruń 9 : 3 więcej
piła nożna eWinner II liga
Wigry Suwałki - KKS Kalisz 2 : 0 więcej
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 0 : 2 więcej
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 1 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków 1 : 3 więcej
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa 1 : 3 więcej
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław 2 : 3 więcej
05 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 92 : 90 więcej
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 82 : 77 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Warta Poznań 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 3 : 1 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
06 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 88 : 81 więcej
Pszczółka Start Lublin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 83 : 87 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 27 : 35 więcej
07 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 81 : 83 więcej
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 80 : 91 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futbalo Białystok - MLKS Victoria Sulejówek 2 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 1 : 5 więcej
Motor Lublin - Skra Częstochowa 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Elana Toruń - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo 0 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin 2 : 0 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 4 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 30 : 29 więcej
08 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Pszczółka Start Lublin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 101 : 109 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 72 : 79 więcej
piła nożna eWinner II liga
Znicz Pruszków - GKS Katowice 1 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock 22 : 32 więcej
09 kwiecień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 2 : 1 więcej
Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - EUROBUD JKS Jarosław 28 : 25 więcej
10 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Światowid 63 Łobez - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Morzycko II Moryń - Zryw Góralice 3 : 0 więcej
Stal II Lipiany - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Stal Mielec 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Gniezno - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 2 : 7 więcej
Futbalo Białystok - We-Met Futsal Club Kamienica 3 : 3 więcej
piła nożna eWinner II liga
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań 1 : 3 więcej
KKS Kalisz - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 2 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów 3 : 4 więcej
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda 3 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Unifreeze Górzno - UKS Bielawianka Bielawa 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Sokół Kleczew - Górnik Konin 3 : 1 więcej
Unia Janikowo - Gryf Wejherowo 1 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 0 : 3 więcej
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Pomorzanin Toruń - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Nielba Wągrowiec 3 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Radunia Stężyca - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Elana Toruń 0 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Torus Wybrzeże Gdańsk 32 : 29 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Azoty Puławy 28 : 40 więcej
Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec 28 : 24 więcej
Gwardia Opole - Łomża Vive Kielce 29 : 37 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 19 : 16 więcej
MKS Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin 28 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Nielba Wągrowiec - SKPR USAR Kwidzyn 35 : 34 więcej
Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn 26 : 31 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 2 więcej
11 kwiecień
piła nożna B Klasa gr. 1
Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lech Poznań - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Legia Futsal Warszawa - MLKS Victoria Sulejówek 7 : 2 więcej
Best Drive Piła - AZS UG Gdańsk 3 : 3 więcej
Futsal Szczecin - TAF Toruń 2 : 6 więcej
Futsal Oborniki - UMKS Zgierz 5 : 5 więcej
Widzew Łódź Futsal - LZS Bojano 6 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Śląsk II Wrocław - Bytovia Bytów 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 0 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Sandra SPA Pogoń Szczecin 25 : 28 więcej
Grupa Azoty SPR Tarnów - Górnik Zabrze 20 : 27 więcej
12 kwiecień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2 : 0 więcej
13 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 97 : 90 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 3 : 2 więcej
14 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 80 : 85 więcej
Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 87 : 76 więcej
piła nożna eWinner II liga
Bytovia Bytów - KKS Kalisz 2 : 3 więcej
Lech II Poznań - Znicz Pruszków 2 : 5 więcej
Hutnik Kraków - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
Sokół Ostróda - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław 6 : 0 więcej
Motor Lublin - Wigry Suwałki 0 : 1 więcej
15 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 67 : 80 więcej
16 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
WKS Śląsk Wrocław - Zastal Zielona Góra 75 : 80 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - KS SPR Chrobry Głogów 32 : 27 więcej
17 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 95 : 87 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Energetyk II Gryfino - Zryw Góralice 0 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Kraków - Warta Poznań 0 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Lech Poznań 3 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
UMKS Zgierz - Futbalo Białystok 5 : 1 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Futsal Szczecin 4 : 4 więcej
AZS UG Gdańsk - LZS Bojano 4 : 4 więcej
MLKS Victoria Sulejówek - KS Gniezno 2 : 6 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 1 : 2 więcej
Rolnik B. Głogówek - ROW Rybnik 2 : 3 więcej
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 1 : 3 więcej
piła nożna eWinner II liga
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów 4 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda 2 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS SMS III Łódź - UKS Bielawianka Bielawa 0 : 3 więcej
LUKS Ziemia Lubińska - Medyk II Konin 0 : 5 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk II Wrocław 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Unia Swarzędz - Mieszko Gniezno 3 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Pomorzanin Toruń 1 : 0 więcej
Chemik Police - Unia Janikowo 0 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 1 : 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 1 : 2 więcej
Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 4 : 2 więcej
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 2 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Radunia Stężyca 2 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 2 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Gwardia Opole 30 : 24 więcej
Orlen Wisła Płock - Energa MKS Kalisz 30 : 25 więcej
SPR Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 29 : 35 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn 22 : 21 więcej
KPR Elbląg - GKS Żukowo 20 : 31 więcej
Tytani Wejherowo - Nielba Wągrowiec 32 : 35 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - MKS Grudziądz 29 : 31 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 2 : 3 więcej
18 kwiecień
Mistrzostwa Polski Maraton Dębno więcej
piła nożna Sparingi
Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica 3 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Stal Mielec - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Widzew Łódź Futsal - Legia Futsal Warszawa 5 : 2 więcej
TAF Toruń - Futsal Oborniki 3 : 7 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Best Drive Piła 3 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI 1 : 5 więcej
Górnik Łęczna - AP Lotos Gdańsk 7 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice 0 : 2 więcej
Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów 3 : 4 więcej
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 : 1 więcej
KS Skra Częstochowa - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty SPR Tarnów 23 : 29 więcej
Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn 31 : 20 więcej
19 kwiecień
piła nożna Sparingi
UKS Victoria SP2 Sianów - MKS Lew Lębork 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Korona SA Kielce 3 : 3 więcej
20 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
A.P. Gavia Choszczno - CRS Pogoń Barlinek 1 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 : 0 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 3 więcej
Warta Poznań - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin 32 : 29 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 3 : 1 więcej
21 kwiecień
piła nożna Sparingi
Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 9 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Dobrowo 4 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polonia Płoty - Hutnik Szczecin 0 : 4 więcej
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - MKP Szczecinek 0 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
Wieża Postomino - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Orzeł Wałcz 3 : 3 więcej
Vineta Wolin - Darłovia Darłowo 2 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 5 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Ina Goleniów 2 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Mechanik Bobolice 0 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Rybak Trzebież - Victoria 95 Przecław 6 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 3 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 4 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Wisła Płock 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Garbarnia Kraków - Motor Lublin 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 0 : 2 więcej
22 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 84 : 72 więcej
23 kwiecień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Stal Rzeszów - KKS Kalisz 3 : 3 więcej
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock 23 : 29 więcej
Gwardia Opole - Górnik Zabrze 20 : 29 więcej
24 kwiecień
PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów 2021 więcej
KSW 60 więcej
Wielkanocny Szosowy Rajd Rowerowy więcej
koszykówka Energa Basket Liga play off
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 84 : 73 więcej
piła nożna Sparingi
Sarmata Dobra - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 4 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Piast Chociwel - Mewa Resko 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Morzycko Moryń - Orkan Suchań 5 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 0 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 0 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 0 : 4 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany 0 : 4 więcej
Ogniwo Babinek - Dąb Dębno 0 : 1 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Odra Chojna 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drawa Drawno - Olimp Złocieniec 2 : 7 więcej
Ikar Krosino - KP Drawsko Pomorskie 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Polonia Płoty 9 : 0 więcej
Sokół Karlino - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin 3 : 3 więcej
Olimp Gościno - Lech Czaplinek 3 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice 3 : 0 więcej
Derby Karścino - Bizon Cerkwica 2 : 4 więcej
Bałtyk Gostyń - Resko Karcino 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 1 : 2 więcej
Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 5 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Małkocin - Płomień Lisowo 4 : 4 więcej
Orzeł Pęzino - Unia Stargard 1 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Wicher Reptowo 0 : 2 więcej
Zorza Tychowo - Kluczevia II Stargard 1 : 4 więcej
Ina Ińsko - Sparta Skalin 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police 1 : 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Steklno 4 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin 6 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Czcibor Cedynia 1 : 4 więcej
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Piast Kolin 7 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec 3 : 1 więcej
Grom Szwecja - Sad Chwiram 2 : 3 więcej
Gryf Budowo - Grom Giżyno 3 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 3 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Dęby Rogowo - Sparta II Węgorzyno 4 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Okręt Szczecin - Victoria 95 Przecław 9 : 0 więcej
Aquila II Szczecin - Iskierka II Szczecin 0 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Pionier Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Morzycko II Moryń - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Zryw Góralice - Sparta Sobiemyśl 0 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2 : 2 więcej
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Płock 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
KKS Lech Poznań - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia 0 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Lechia Gdańsk 0 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Błękitni Stargard - Marcus Gdynia 0 : 12 więcej
KA4 resPect Krobia - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Spójnia Białe Błota 4 : 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - GOSRiT Luzino 3 : 0 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - LFA Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Górnik Łęczna 1 : 6 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Olimpia Szczecin 3 : 3 więcej
Medyk Konin - AP Lotos Gdańsk 3 : 0 więcej
ROW Rybnik - Czarni Sosnowiec 0 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Bytovia Bytów - Motor Lublin 0 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 2 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
GKS Katowice - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków 2 : 0 więcej
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław 4 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Unifreeze Górzno - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Błękitni Gonne Małe 6 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 8 : 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Pamet Świdwin 1 : 0 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 2 : 4 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino 5 : 2 więcej
piła nożna I Liga PLO
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 2 : 6 więcej
STLA Szczecinek - Sparta Gryfice 6 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 4 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 3 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 1 : 0 więcej
Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Unia Białogard - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Prawobrzeże Szczecin 4 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań SA 5 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 2 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Gryf Wejherowo 2 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Pomorzanin Toruń 0 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Chemik Police 1 : 1 więcej
Górnik Konin - Unia Janikowo 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Radunia Stężyca - Elana Toruń 3 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 2 : 1 więcej
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 4 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - SPR Stal Mielec 29 : 27 więcej
Energa MKS Kalisz - Łomża Vive Kielce 28 : 33 więcej
MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty SPR Tarnów 29 : 26 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław 30 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo 30 : 29 więcej
Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn 23 : 24 więcej
Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk 21 : 23 więcej
Gwardia Koszalin - KPR Elbląg 37 : 30 więcej
GKS Żukowo - SMS ZPRP Kwidzyn 48 : 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KPR Blejkan Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn 24 : 26 więcej
25 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 85 : 86 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - Sokół Pyrzyce 2 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice 3 : 0 więcej
Ina Goleniów - Leśnik Manowo 5 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie 14 : 0 więcej
Grot Gorawino - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 8 więcej
Syrena-Grot Rymań - Korona Stuchowo 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 5 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 3 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Grot Gardno - Czarni Czarnówko 4 : 1 więcej
Czarni Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 1 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Aquila Szczecin 2 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Łabędź Widuchowa 0 : 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 6 : 3 więcej
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 : 7 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Polonia Giżyn - Piast Karsko 0 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Iskra II Banie 1 : 1 więcej
Koral Mostkowo - Bryza Reńsko 2 : 7 więcej
Unia Swochowo - Wicher Przelewice 1 : 1 więcej
GKS Golenice - Mechanik Warnice 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 2 : 3 więcej
Iskra Pomień - Iskra Warszyn 13 : 0 więcej
Sokół Granowo - Ina Recz 3 : 3 więcej
Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec 3 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Korona Raduń 2 : 3 więcej
Iskra Lutówko - Świt Barnimie 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Olympic Warszkowo - Arkadia Malechowo 2 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica 2 : 3 więcej
Płomień Jeżyczki - Wieża II Postomino 2 : 2 więcej
KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo 3 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Błękitni Tychowo 8 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
KS Gwda Wielka - Sokół Spore 3 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Bonin 0 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Grom Świelino 4 : 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Błękitni Gonne Małe 3 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wicher Mierzym 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 3 : 1 więcej
Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn 1 : 7 więcej
Kopanik Lubno - Wspólni Różewo 3 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo 0 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Wicher II Brojce 15 : 0 więcej
Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 10 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Pomorzanin Krąpiel - Zorza II Dobrzany 2 : 3 więcej
Gwiazda Żalęcino - Orkan II Suchań 5 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Sztorm Szczecin - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce 4 : 2 więcej
Stal II Lipiany - Klon Krzymów 1 : 2 więcej
Korona Klępicz - Polonia Gryfino 1 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko 7 : 0 więcej
Strzała Płotno - Pogoń II Barlinek 0 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Ina Stradzewo 3 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 2 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze S.A. 5 : 1 więcej
Korona SA Kielce - Wisła Kraków SA 3 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Legia Warszawa S.A. 2 : 4 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - UKS SMS Łódź 0 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
MKS Lew Lębork - Victoria Niemcz Osielsko 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Rolnik B. Głogówek 9 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Lech II Poznań - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WKS Śląsk II Wrocław - LUKS Ziemia Lubińska 9 : 1 więcej
Medyk II Konin - UKS SMS III Łódź 6 : 1 więcej
UKS Bielawianka Bielawa - WAP Włocławek 0 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Chemik Police 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 4 : 4 więcej
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 4 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 3 : 0 więcej
Świt Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 : 1 więcej
Chemik Police - Sparta Gryfice 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lotos Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań 3 : 3 więcej
FASE Szczecin - Olimpijczyk Kwakowo 1 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 1 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
AP Reissa Poznań - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 5 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Torus Wybrzeże Gdańsk 30 : 26 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin 29 : 31 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 28 : 21 więcej
KPR Ruch Chorzów - KPR Gminy Kobierzyce 29 : 40 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - EKS Start Elbląg 23k : 23 więcej
26 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Iskra Banie - A.P. Gavia Choszczno 0 : 0 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KS Tytani Wejherowo - MKS Kusy Szczecin 31 : 34 więcej
27 kwiecień
piła nożna Sparingi
Pogoń Połczyn Zdrój - Głaz Tychowo 5 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Future Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 : 8 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
KKS Lech Poznań - Błękitni Wronki 2 : 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - Tytani Wejherowo 36 : 31 więcej
28 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Zastal Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 89 : 75 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski 1 : 0 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Sparta Węgorzyno 4 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Polonia Płoty 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Vineta Wolin 1 : 3 więcej
Drawa Drawno - Błękitni II Stargard 2 : 4 więcej
Wicher Brojce - Hutnik Szczecin 0 : 1 więcej
Dąb Dębice - Iskierka Szczecin 3 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Chemik Police 5 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów 3 : 0 więcej
Unia Dolice - Flota Świnoujście 0 : 5 więcej
Błonie Barwice - Darłovia Darłowo 0 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
Resko Karcino - Olimp Gościno 0 : 7 więcej
Strong Zielenica - Wieża Postomino 0 : 9 więcej
Ikar Krosino - Leśnik Manowo 0 : 2 więcej
Iskra Białogard - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 0 : 3 więcej
Gryf Polanów - Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Orzeł Łubowo - MKP Szczecinek 1 : 2 więcej
Korona Człopa - Orzeł Wałcz 0 : 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 0 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz 2 : 0 więcej
Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice 2 : 2 więcej
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 1 : 1 więcej
KKS Kalisz - Sokół Ostróda 2 : 0 więcej
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków 0 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - GKS Katowice 2 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Lech II Poznań 0 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - Olimpijczyk Kwakowo 7 : 1 więcej
Warta Poznań - AP Reissa Poznań 1 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów 28 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
KPR Elbląg - SMS ZPRP Gdańsk 30 : 25 więcej
29 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Zastal Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 71 : 87 więcej
piła nożna Sparingi
Jeziorak Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Aquila Szczecin - Czarni Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Elana Toruń - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Sambor Latocha Agropom Tczew - KS Szczypiorniak Olsztyn 23 : 28 więcej
30 kwiecień
Szczecin Match Race więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Ina Goleniów 3 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 1 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Wicher II Brojce 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Sztorm Szczecin - Pionier Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Legia Warszawa S.A. - KKS Lech Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo 1 : 8 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 3 więcej
Błękitni Wronki - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Chemik Police - Nielba Wągrowiec 2 : 6 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 1 : 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP Kwidzyn - Warmia Olsztyn 25 : 34 więcej
GKS Żukowo - SMS ZPRP Gdańsk 37 : 30 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/IV liga: 3
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
2 » Portugalczyk zagra w Po »
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
1 » Ernest Graś nowym piłka »
1 » Futsal Szczecin wraca d »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Filipowicz ze Świtu Szc »
1 » Tokio 2020: Dobek z brą »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
18 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
10 » Zefir Wyszewo-Darłovia  »
7 » Masovia Maszewo-Pomorza »
6 » GKS Manowo-Gwardia Kosz »
6 » Jeziorak Szczecin-Rasel »
4 » MKP Szczecinek-Orzeł Wa »
4 » Ina Goleniów-Flota Świn »
3 » Świt Barnimie-Koral Mos »
3 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
3 » Pogoń Połczyn Zdrój-Bia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Fazi877
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2931
• imprez: 130378
• newsów: 75206
• użytkowników: 79184
• komentarzy: 1121638
• zdjęć: 819900
• relacji: 39327
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies