ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 marzec 2021
pokaż:
13 marzec
Turniej eliminacyjny 'Kinder + SPORT Joy of moving' więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - SMS Police 3:1 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 88 : 109 więcej
HydroTruck Radom - Anwil Włocławek 70 : 64 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 75 : 80 więcej
Dziki Warszawa - Decka Pelplin 73 : 70 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - TBS Śląsk II Wrocław 62 : 74 więcej
WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 : 64 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik 84 : 70 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - GKS Tychy 97 : 48 więcej
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - Rawlplug Sokół Łańcut 73 : 76 więcej
KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska 79 : 87 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - MKKS Żak Koszalin 69 : 90 więcej
piła nożna Sparingi
Fala ABFrost Gąski - Grot Bonin 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 5 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo 4 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 0 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 5 : 1 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Mewa Resko 2 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel 1 : 1 więcej
Dąb Dębice - Stal Szczecin 3 : 4 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 1 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce 7 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Unia Dolice - Orkan Suchań 1 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 2 : 2 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Osadnik Myślibórz 2 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Ogniwo Babinek 5 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 2 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław 6 : 0 więcej
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 2 : 0 więcej
Płomień Myślino - Sława Sławno 0 : 7 więcej
Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Victoria Sianów - Gryf Polanów 2 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 1 : 1 więcej
Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Ikar Krosino - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 5 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Redłovia Redło 5 : 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - KP Drawsko Pomorskie 4 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 2 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino 0 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mechanik Bobolice 2 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Polonia Płoty 6 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 1 : 0 więcej
Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 : 4 więcej
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 2 : 1 więcej
Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 4 : 0 więcej
Promień Mosty - Hanza Goleniów 1 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 3 : 3 więcej
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 3 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Ina Ińsko 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Ehrle Dobra Szczecińska - Zryw Kołbaskowo 3 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
LUKS Krzywin - Sekwoja Brwice 0 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 3 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Jedność Przewłoki - Mechanik Warnice 0 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo 6 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Radunia Stężyca - Chemik Police 9 : 0 więcej
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Mieszko Gniezno - Świt Szczecin 0 : 5 więcej
Górnik Konin - GKS Przodkowo 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1 : 5 więcej
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec 1 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Płock - Raków Częstochowa 2 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Warta Poznań 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Escola Varsovia 2 : 4 więcej
Cracovia SSA Kraków - Wisła Kraków SA 2 : 5 więcej
Śląsk Wrocław - KKS Lech Poznań 4 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa S.A. 1 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - MLKS Victoria Sulejówek 6 : 5 więcej
Futbalo Białystok - Futsal Oborniki 4 : 2 więcej
UMKS Zgierz - Legia Futsal Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 4 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Rolnik B. Głogówek 9 : 0 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Górnik Łęczna 1 : 8 więcej
AP Lotos Gdańsk - Olimpia Szczecin 0 : 0 więcej
ROW Rybnik - GKS Katowice 0 : 7 więcej
piła nożna eWinner II liga
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków 0 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków 2 : 2 więcej
KKS Kalisz - Skra Częstochowa 0 : 1 więcej
Sokół Ostróda - Górnik Polkowice 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Żaki Szczecin - Chemik Police 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Unia Białogard 10 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Warta Poznań - KKS Lech Poznań 1 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Bałtyk Koszalin - Błękitni Wronki 2 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Warta Poznań SA 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 2 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin 22 : 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Warmia Olsztyn - Tytani Wejherowo 24k : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew 27 : 31 więcej
MKS Brodnica - MKS Handball Czersk 46 : 40 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin 20 : 25 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
APS Rumia - UKS Szamotulanin Szamotuły 0 : 3 więcej
AZS UMK Toruń - KS Pałac II Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Energa MKS Truso Elbląg - Gedania Gdańsk 0 : 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - MKS Sokół Mogilno 1 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Sobieszczuk trenerem Wy »
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
1 » Ernest Graś nowym piłka »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Portugalczyk zagra w Po »
1 » Tokio 2020: Koniec przy »
mecze:
19 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
12 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
7 » Masovia Maszewo-Pomorza »
7 » Zefir Wyszewo-Darłovia  »
5 » Pogoń Połczyn Zdrój-Bia »
5 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
4 » GKS Manowo-Gwardia Kosz »
4 » MKP Szczecinek-Orzeł Wa »
4 » Jeziorak Szczecin-Rasel »
4 » Świt Barnimie-Koral Mos »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2930
• imprez: 130368
• newsów: 75189
• użytkowników: 79182
• komentarzy: 1121616
• zdjęć: 819844
• relacji: 39324
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies