ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2021
pokaż:
01 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 87 : 94 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 2 : 3 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
BKS Stal Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła 3 : 1 więcej
02 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 87 : 86 więcej
piła nożna Sparingi
KP Drawsko Pomorskie - Drzewiarz Świerczyna 3 : 6 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Brodnica - ITS Jeziorak Iława 35 : 33 więcej
03 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - Zastal Zielona Góra 76 : 104 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz Władysławowo 90 : 60 więcej
AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot 71 : 76 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Politechnika Gdańska 94 : 75 więcej
Ogniwo Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 99 : 69 więcej
piła nożna Sparingi
  Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica więcej
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 1 : 6 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 26 : 23 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahçe SK Stambuł 3 : 1 więcej
Imoco Volley Conegliano - Savino Del Bene Scandicci 3 : 0 więcej
04 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 79 : 65 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Wisła Płock 2 : 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 35 : 29 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
VakifBank Stambuł - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 0 więcej
Eczacıbaşı Stambuł - UYBA Busto Arsizio 1 : 3 więcej
05 marzec
Plebiscyt Roku 2021 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek 93 : 77 więcej
Trefl Sopot - Legia Warszawa 74 : 81 więcej
PGE Spójnia Stargard - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 84 : 83 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 57 : 69 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Grupa Azoty SPR Tarnów 32 : 21 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - KPR Ruch Chorzów 35 : 26 więcej
06 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - HydroTruck Radom 75 : 83 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin 81 : 78 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - TS Wisła Chemart Kraków 85 : 92 więcej
Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa 87 : 82 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 86 : 77 więcej
Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 80 : 75 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin 107 : 82 więcej
KS Księżak Łowicz - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó 78 : 79 więcej
GKS Tychy - WKK Wrocław 83 : 82 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 77 : 62 więcej
Trefl II Sopot - AMW Asseco Arka Gdynia 64 : 91 więcej
Politechnika Gdańska - Sklep Polski MKK Gniezno 74 : 85 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Sharks AWFiS Port Gdynia 82 : 60 więcej
MKKS Żak Koszalin - KSK Noteć Inowrocław 93 : 81 więcej
piła nożna Sparingi
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 4 : 3 więcej
LFA Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. 2 : 0 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - STLA Szczecinek 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 1 : 2 więcej
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 2 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin 0 : 5 więcej
Iskra Golczewo - KS Fala Międzyzdroje 2 : 0 więcej
Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Ogniwo Babinek - CRS Pogoń Barlinek 3 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 1 : 0 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Unia Dolice 1 : 1 więcej
Orkan Suchań - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno 1 : 2 więcej
Sława Sławno - Głaz Tychowo 3 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 4 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Kłanino 6 : 1 więcej
Saturn Mielno - Iskra Białogard 0 : 5 więcej
Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 2 : 4 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 12 więcej
Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 1 : 2 więcej
Ikar Krosino - Orzeł Łubowo 2 : 0 więcej
Błonie Barwice - KP Drawsko Pomorskie 0 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 2 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 4 : 1 więcej
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 3 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski 0 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin 3 : 2 więcej
Polonia Płoty - Leśnik Manowo 0 : 2 więcej
Vineta Wolin - Ina Goleniów 0 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Masovia Maszewo - Pionier Żarnowo 5 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 3 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 2 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wlkp. 1 : 2 więcej
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 : 3 więcej
Gryf Wejherowo - Unia Janikowo 1 : 4 więcej
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 0 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0 : 4 więcej
Chemik Police - Górnik Konin 1 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 3 : 0 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa S.A. - Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
Hutnik Kraków - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
Wisła Kraków SA - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Gniezno - Best Drive Piła 5 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 0 : 5 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - UKS SMS Łódź 1 : 0 więcej
GKS Katowice - Medyk Konin 0 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
GKS Katowice - Hutnik Kraków 0 : 2 więcej
Lech II Poznań - Sokół Ostróda 1 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów 1 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów 0 : 0 więcej
Znicz Pruszków - Motor Lublin 0 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki 0 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KKS Kalisz 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 4 : 0 więcej
Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Warta Poznań SA - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - AP Reissa Poznań 1 : 1 więcej
Błękitni Wronki - Lechia Gdańsk 2 : 3 więcej
FASE Szczecin - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin 29 : 27 więcej
Łomża Vive Kielce - Górnik Zabrze 34 : 30 więcej
Azoty Puławy - Gwardia Opole 30 : 28 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz 26 : 29 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin 34 : 24 więcej
MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg 29 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Handball Czersk 40 : 40k więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Brodnica 28 : 38 więcej
ITS Jeziorak Iława - UKS Jedynka Kodo Morąg 24 : 21 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 32 : 40 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Kusy Szczecin - GUKS Drwęca Lubicz 25 : 22 więcej
UKS Morski Sianów - MKS Słupia Słupsk 22 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
DPD Legionovia Legionowo - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 3 : 2 więcej
07 marzec
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Skrzat U6 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Enea Astoria Bydgoszcz 77 : 98 więcej
piła nożna Sparingi
  Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka więcej
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 4 : 5 więcej
Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica 1 : 6 więcej
14:00  Sparta Skalin - Gwiazda Żalęcino więcej
Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec 1 : 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - UKS Victoria SP2 Sianów 6 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mierzynianka Mierzyn - Sarmata Dobra 2 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Dąb Dębice 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Stal Lipiany - Odra Chojna 1 : 5 więcej
Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
LZS Kowalewice - Płomień Myślino 3 : 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 0 : 4 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wicher Steklno - Aquila Szczecin 3 : 2 więcej
Czarni Czarnówko - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 17 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
GKS Golenice - Koral Mostkowo 5 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
GKS Przodkowo - Elana Toruń 1 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Piast Gliwice - Stal Mielec 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Escola Varsovia 0 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia SSA Kraków 3 : 0 więcej
Korona SA Kielce - Jagiellonia Białystok SSA 0 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - SKS Gwarek Zabrze 0 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
LZS Bojano - UMKS Zgierz 2 : 5 więcej
Widzew Łódź Futsal - TAF Toruń 6 : 2 więcej
Legia Futsal Warszawa - We-Met Futsal Club Kamienica 7 : 1 więcej
Futsal Szczecin - Futbalo Białystok 3 : 3 więcej
MLKS Victoria Sulejówek - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 5 : 9 więcej
Futsal Oborniki - AZS UG Gdańsk 5 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - ROW Rybnik 3 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Rolnik B. Głogówek 8 : 0 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - AP Lotos Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna eWinner II liga
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław 2 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
AP Reissa Poznań - Lotos Gdańsk UKS 0 : 2 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
SPR Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 25 : 26 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 28 : 27 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Brodnica - KS Tytani Wejherowo 29 : 25 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz 3 : 2 więcej
08 marzec
1/4F PP kobiet JKS Jarosław K - PR Koszalin K 27:28 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Warta Poznań - Wisła Płock 2 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 1 więcej
09 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot 80 : 91 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 103 : 73 więcej
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 77 : 67 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Volley Wrocław 0 : 3 więcej
10 marzec
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Dziki Warszawa 91 : 85 więcej
GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 : 88 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 1 : 1 więcej
11 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 83 : 96 więcej
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 67 : 69 więcej
piła nożna eWinner II liga
Motor Lublin - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS COCODRILLO Kościan - Enea Energetyk II Poznań 3 : 1 więcej
12 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 72 : 66 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 3 : 1 więcej
Wigry Suwałki - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
FASE Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 : 0 więcej
13 marzec
Turniej eliminacyjny 'Kinder + SPORT Joy of moving' więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - SMS Police 3:1 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 88 : 109 więcej
HydroTruck Radom - Anwil Włocławek 70 : 64 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Dziki Warszawa - Decka Pelplin 73 : 70 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - TBS Śląsk II Wrocław 62 : 74 więcej
WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 : 64 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik 84 : 70 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 75 : 80 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - GKS Tychy 97 : 48 więcej
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - Rawlplug Sokół Łańcut 73 : 76 więcej
KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska 79 : 87 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - MKKS Żak Koszalin 69 : 90 więcej
piła nożna Sparingi
Fala ABFrost Gąski - Grot Bonin 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
KS Fala Międzyzdroje - Mewa Resko 2 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel 1 : 1 więcej
Dąb Dębice - Stal Szczecin 3 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 0 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 5 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce 7 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 1 : 3 więcej
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 5 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Morzycko Moryń - Ogniwo Babinek 5 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 2 : 2 więcej
Unia Dolice - Orkan Suchań 1 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 2 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany 2 : 4 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Osadnik Myślibórz 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 1 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 1 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław 6 : 0 więcej
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 2 : 0 więcej
Płomień Myślino - Sława Sławno 0 : 7 więcej
Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Victoria Sianów - Gryf Polanów 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 5 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Redłovia Redło 5 : 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - KP Drawsko Pomorskie 4 : 0 więcej
Ikar Krosino - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 2 : 3 więcej
Mechanik Turowo - Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Polonia Płoty 6 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino 0 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 2 : 1 więcej
Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2 : 2 więcej
Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 1 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mechanik Bobolice 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
OKS Center MD Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 4 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
Promień Mosty - Hanza Goleniów 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 3 : 3 więcej
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 3 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Ina Ińsko 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Czarni Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Zryw Kołbaskowo 3 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry 4 : 2 więcej
LUKS Krzywin - Sekwoja Brwice 0 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo 6 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - Mechanik Warnice 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Górnik Konin - GKS Przodkowo 1 : 2 więcej
Radunia Stężyca - Chemik Police 9 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Świt Szczecin 0 : 5 więcej
Elana Toruń - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1 : 5 więcej
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Legia Warszawa - Warta Poznań 3 : 2 więcej
Wisła Płock - Raków Częstochowa 2 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - KKS Lech Poznań 4 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - Wisła Kraków SA 2 : 5 więcej
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa S.A. 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Escola Varsovia 2 : 4 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - MLKS Victoria Sulejówek 6 : 5 więcej
UMKS Zgierz - Legia Futsal Warszawa 1 : 2 więcej
Futbalo Białystok - Futsal Oborniki 4 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AP Lotos Gdańsk - Olimpia Szczecin 0 : 0 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Górnik Łęczna 1 : 8 więcej
Czarni Sosnowiec - Rolnik B. Głogówek 9 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 4 : 0 więcej
Medyk Konin - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 0 więcej
ROW Rybnik - GKS Katowice 0 : 7 więcej
piła nożna eWinner II liga
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków 0 : 1 więcej
Sokół Ostróda - Górnik Polkowice 0 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków 2 : 2 więcej
KKS Kalisz - Skra Częstochowa 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Żaki Szczecin - Chemik Police 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Unia Białogard 10 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Warta Poznań - KKS Lech Poznań 1 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Bałtyk Koszalin - Błękitni Wronki 2 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Warta Poznań SA 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 2 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin 22 : 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Warmia Olsztyn - Tytani Wejherowo 24k : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Brodnica - MKS Handball Czersk 46 : 40 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew 27 : 31 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin 20 : 25 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
APS Rumia - UKS Szamotulanin Szamotuły 0 : 3 więcej
AZS UMK Toruń - KS Pałac II Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Energa MKS Truso Elbląg - Gedania Gdańsk 0 : 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - MKS Sokół Mogilno 1 : 3 więcej
14 marzec
SKS Gorzów Wielkopolski - SMS Police 3:2 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 100 : 70 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Ogniwo Szczecin - Miasto Zakochanych Chełmno 106 : 49 więcej
piła nożna Sparingi
GOSRiT Luzino - UKS Victoria SP2 Sianów 4 : 5 więcej
Lotnik Czarne - Syrena-Grot Rymań 4 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór 2 : 1 więcej
Pogoń II Barlinek - Sokół Sokoliniec 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - Dąb Dębno 1 : 9 więcej
Kłos Pełczyce - A.P. Gavia Choszczno 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
Iskra Kłanino - Saturn Mielno 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 0 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Sowianka Sowno 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Czarni Marianowo - Wicher Reptowo 4 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Zorza Tychowo 6 : 2 więcej
Unia Stargard - Sparta Skalin 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 1 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Odrzanka Radziszewo 5 : 2 więcej
Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 1 : 3 więcej
Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 5 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Wicher Steklno 0 : 8 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice 0 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno 3 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Bryza Reńsko - Piast Kolin 2 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 3 : 2 więcej
Iskra II Banie - GKS Golenice 1 : 4 więcej
Piast Karsko - Wicher Przelewice 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Znicz Dzikowo - Legion Strączno 2 : 2 więcej
Gryf Budowo - Kopanik Lubno 0 : 3 więcej
Grom Giżyno - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Sokół Suliszewo 3 : 3 więcej
Sad Chwiram - Wspólni Różewo 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. II
Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Gryf Wejherowo 3 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
Lech Poznań - Piast Gliwice 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Górnik Zabrze S.A. 0 : 0 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Korona SA Kielce 1 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Zagłębie Lubin 0 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Hutnik Kraków 3 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Widzew Łódź Futsal 3 : 6 więcej
TAF Toruń - LZS Bojano 7 : 2 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - KS Gniezno 4 : 4 więcej
Best Drive Piła - Futsal Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna eWinner II liga
Hutnik Kraków - Lech II Poznań 0 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WKS Śląsk II Wrocław - Medyk II Konin 4 : 3 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 0 więcej
LUKS Ziemia Lubińska - WAP Włocławek 0 : 4 więcej
KS Skra Częstochowa - UKS SMS III Łódź 4 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin 2 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 10 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lotos Gdańsk UKS - Akademia Pogoń Szczecin 4 : 0 więcej
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - EUROBUD JKS Jarosław 28 : 22 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 25 : 26 więcej
KPR Ruch Chorzów - MKS Zagłębie Lubin 27 : 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 31 : 19 więcej
AZS UMK Toruń - KPR Blejkan Gryfino 16 : 37 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - SMS Police 3 : 0 więcej
Energa MKS Truso Elbląg - UKS Szamotulanin Szamotuły 0 : 3 więcej
15 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Pszczółka Start Lublin 104 : 98 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3 : 1 więcej
16 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 71 : 82 więcej
Polpharma Starogard Gd. - PGE Spójnia Stargard 93 : 106 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Lech Czaplinek - Polonia Płoty 5 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - Energa MKS Truso Elbląg 3 : 1 więcej
17 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - HydroTruck Radom 97 : 87 więcej
GTK Gliwice - Legia Warszawa 80 : 89 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 90 : 80 więcej
Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek 80 : 84 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 92 : 75 więcej
Sharks AWFiS Port Gdynia - Politechnika Gdańska 63 : 88 więcej
piła nożna Sparingi
Wicher Rąbino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 13 więcej
piła nożna eWinner II liga
Hutnik Kraków - Górnik Polkowice 0 : 3 więcej
Garbarnia Kraków - KKS Kalisz 1 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Wigry Suwałki 3 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów 0 : 1 więcej
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice 0 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Stal Rzeszów 2 : 1 więcej
Lech II Poznań - GKS Katowice 1 : 2 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 0 : 3 więcej
VakifBank Stambuł - UYBA Busto Arsizio 2 : 3 więcej
18 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 88 : 93 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Pszczółka Start Lublin 89 : 92 więcej
19 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 80 : 64 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Cracovia Kraków 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Bruskowo Wielkie - Ikar Krosino 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Błękitni Wronki - AP Reissa Poznań 2 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - SPR Stal Mielec 41 : 24 więcej
20 marzec
SMS Police - SKS Gorzów Wielkopolski 2:3 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - Zastal Zielona Góra 90 : 103 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 102 : 95 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Decka Pelplin - Energa Kotwica Kołobrzeg 66 : 74 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz 98 : 70 więcej
Pogoń Prudnik - TS Wisła Chemart Kraków 84 : 82 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa 89 : 96 więcej
GKS Tychy - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó 72 : 92 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot 78 : 69 więcej
AMW Asseco Arka Gdynia - MKKS Żak Koszalin 85 : 91 więcej
Miasto Zakochanych Chełmno - AZS UMK Toruń 87 : 81 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - KSK Noteć Inowrocław 66 : 121 więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Bałtyk Gostyń - Lotnik Czarne więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca 0 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Górnik Konin 0 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Elana Toruń 0 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Gdynia 0 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Pomorzanin Toruń 1 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 1 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 2 : 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 4 : 2 więcej
Świt Szczecin - Jarota Jarocin 2 : 0 więcej
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 2 : 3 więcej
Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno 5 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Escola Varsovia - UKS SMS Łódź 2 : 1 więcej
Legia Warszawa S.A. - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Cracovia SSA Kraków 3 : 5 więcej
Wisła Kraków SA - Jagiellonia Białystok SSA 4 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - SKS Gwarek Zabrze 4 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Arka Gdynia SSA 1 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futsal Szczecin - We-Met Futsal Club Kamienica 1 : 4 więcej
Futbalo Białystok - AZS UG Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 1 : 1 więcej
Rolnik B. Głogówek - AP Lotos Gdańsk 0 : 5 więcej
Olimpia Szczecin - Medyk Konin 4 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard 3 : 1 więcej
KKS Kalisz - Śląsk II Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  Unia Białogard - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Hutnik Szczecin - Chemik Police 2 : 2 więcej
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 4 : 2 więcej
Warta Poznań SA - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Torus Wybrzeże Gdańsk 26 : 27 więcej
Energa MKS Kalisz - KS SPR Chrobry Głogów 27 : 32 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 23 : 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - MKS Grudziądz 20 : 33 więcej
Gwardia Koszalin - SKPR USAR Kwidzyn 34 : 28 więcej
GKS Żukowo - Tytani Wejherowo 35 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Handball Czersk - UKS Jedynka Kodo Morąg 46 : 30 więcej
KPR Blejkan Gryfino - KU AZS UKW Bydgoszcz 46 : 29 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
UKS Morski Sianów - KU AZS Politechnika Koszalińska 29 : 30 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
SMS Police - Gedania Gdańsk 0 : 3 więcej
UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS ZSMS Poznań 3 : 1 więcej
MKS Sokół Mogilno - UKŻPS COCODRILLO Kościan 3 : 0 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
KS Pałac II Bydgoszcz - APS Rumia 3 : 0 więcej
21 marzec
CL Juniorek U-15 Olimpia Szczecin - AP Lotos Gdańsk 1:1 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia 84 : 73 więcej
Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz 107 : 78 więcej
Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław 91 : 96 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 86 : 74 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 67 : 87 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Politechnika Gdańska - SMS PZKosz Władysławowo 64 : 69 więcej
Sharks AWFiS Port Gdynia - MKKS Żak Koszalin 78 : 96 więcej
piła nożna Sparingi
12:00  Błękitni Gonne Małe - Pogoń Wierzchowo więcej
Wicher Rąbino - Sokół Lulewice 3 : 4 więcej
14:00  Pomorzanin Krąpiel - Sokół Sokoliniec więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - MKS Lew Lębork 5 : 6 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0 : 4 więcej
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 0 więcej
Wisła Kraków - Stal Mielec 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
Korona SA Kielce - Śląsk Wrocław 0 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futsal Oborniki - Best Drive Piła 3 : 3 więcej
LZS Bojano - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 1 : 4 więcej
KS Gniezno - UMKS Zgierz 4 : 3 więcej
Legia Futsal Warszawa - TAF Toruń 4 : 1 więcej
Widzew Łódź Futsal - MLKS Victoria Sulejówek 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 0 : 2 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - ROW Rybnik 1 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI 2 : 2 więcej
piła nożna eWinner II liga
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 2 : 0 więcej
GKS Katowice - Górnik Polkowice 2 : 1 więcej
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 1 : 0 więcej
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WAP Włocławek - UKS SMS III Łódź 2 : 5 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - LUKS Ziemia Lubińska 1 : 1 więcej
Medyk II Konin - Unifreeze Górzno 4 : 3 więcej
WKS Śląsk II Wrocław - KS Skra Częstochowa 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 : 0 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 0 : 6 więcej
FASE Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Żaki Szczecin 4 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Sparta Gryfice 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Olimpijczyk Kwakowo - Warta Poznań 0 : 4 więcej
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
Lotos Gdańsk UKS - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty SPR Tarnów - Łomża Vive Kielce 20 : 31 więcej
Górnik Zabrze - Sandra SPA Pogoń Szczecin 28 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
ITS Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń 24 : 25 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
22 marzec
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - WKK Wrocław 94 : 92 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 : 67 więcej
piła nożna eWinner II liga
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
23 marzec
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 3 : 0 więcej
24 marzec
1/2F PP Kobiet PR Koszalin K - Perła Lublin K 20:33 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
KSK Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot 86 : 89 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Futbalo Białystok 7 : 4 więcej
UMKS Zgierz - We-Met Futsal Club Kamienica 9 : 5 więcej
TAF Toruń - Best Drive Piła 10 : 4 więcej
MLKS Victoria Sulejówek - Futsal Oborniki 4 : 5 więcej
LZS Bojano - KS Gniezno 5 : 1 więcej
Legia Futsal Warszawa - AZS UG Gdańsk 3 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Łomża Vive Kielce - MKS Zagłębie Lubin 44 : 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 31 : 39 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
UYBA Busto Arsizio - VakifBank Stambuł 0 : 3 więcej
26 marzec
piła nożna III liga gr. II
Elana Toruń - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Błękitni Wronki - FASE Szczecin 0 : 1 więcej
AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań 0 : 4 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Górnik Zabrze 24 : 29 więcej
27 marzec
koszykówka Suzuki I liga
WKK Wrocław - Pogoń Prudnik 103 : 82 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - Miasto Szkła Krosno 75 : 89 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin 93 : 87 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska 92 : 94 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Dziki Warszawa 80 : 75 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TBS Śląsk II Wrocław 94 : 70 więcej
KS Księżak Łowicz - GKS Tychy 108 : 97 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście 0 : 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 więcej
Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec 2 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo 1 : 1 więcej
Górnik Konin - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
Chemik Police - GKS Przodkowo 0 : 2 więcej
piła nożna eWinner II liga
Górnik Polkowice - Lech II Poznań 4 : 0 więcej
Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice 0 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 1 : 3 więcej
Znicz Pruszków - Sokół Ostróda 2 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
KS Skra Częstochowa - WAP Włocławek 2 : 1 więcej
Unifreeze Górzno - WKS Śląsk II Wrocław 2 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Grupa Azoty SPR Tarnów 31 : 26 więcej
Łomża Vive Kielce - MMTS Kwidzyn 40 : 26 więcej
Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole 28 : 18 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Warmia Olsztyn - GKS Żukowo 33 : 29 więcej
Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin 30 : 33 więcej
MKS Grudziądz - Nielba Wągrowiec 28 : 26 więcej
28 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 137 : 43 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 84 : 69 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - MKKS Żak Koszalin 64 : 76 więcej
Sharks AWFiS Port Gdynia - Trefl II Sopot 70 : 100 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 68 więcej
AMW Asseco Arka Gdynia - Miasto Zakochanych Chełmno 83 : 81 więcej
AZS UMK Toruń - Ogniwo Szczecin 85 : 90 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - Widzew Łódź Futsal 7 : 1 więcej
MLKS Victoria Sulejówek - LZS Bojano 7 : 6 więcej
TAF Toruń - KS Gniezno 5 : 2 więcej
UMKS Zgierz - Futsal Szczecin 8 : 8 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Oborniki 9 : 6 więcej
Best Drive Piła - Futbalo Białystok 8 : 6 więcej
Legia Futsal Warszawa - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 6 : 5 więcej
piła nożna eWinner II liga
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów 0 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - GKS Katowice 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - UKS Bielawianka Bielawa 4 : 1 więcej
LUKS Ziemia Lubińska - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 : 3 więcej
UKS SMS III Łódź - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin 23 : 21 więcej
Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz 36 : 22 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Zagłębie Lubin 17 : 29 więcej
KPR Gminy Kobierzyce - EKS Start Elbląg 20 : 20k więcej
MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin 36 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SKPR USAR Kwidzyn - Sokół Kościerzyna 29 : 24 więcej
siatkówka III liga kobiet
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin 2 : 3 więcej
SMS Police - MKS Koszalin 0 : 3 więcej
SMS Police - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0 : 3 więcej
UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin - MKS Koszalin 2 : 3 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
E.Leclerc Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
30 marzec
koszykówka Energa Basket Liga play off
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 76 : 71 więcej
Zastal Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 90 : 70 więcej
31 marzec
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Łowicz 76 : 86 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó 75 : 66 więcej
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 102 : 80 więcej
Decka Pelplin - TS Wisła Chemart Kraków 105 : 78 więcej
Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 67 : 96 więcej
Pogoń Prudnik - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 66 : 80 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Energa Kotwica Kołobrzeg 89 : 87 więcej
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 88 : 92 więcej
koszykówka Energa Basket Liga play off
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin 106 : 81 więcej
piła nożna eWinner II liga
Wigry Suwałki - Górnik Polkowice 0 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda 2 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/IV liga: 3
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Portugalczyk zagra w Po »
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
2 » Tokio 2020: Skrzypulec  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Filipowicz ze Świtu Szc »
1 » Tokio 2020: Dobek z brą »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Ernest Graś nowym piłka »
1 » Futsal Szczecin wraca d »
mecze:
18 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
10 » Zefir Wyszewo-Darłovia  »
7 » Masovia Maszewo-Pomorza »
6 » GKS Manowo-Gwardia Kosz »
6 » Jeziorak Szczecin-Rasel »
5 » NK Osijek-Pogoń Szczeci »
4 » Ina Goleniów-Flota Świn »
4 » MKP Szczecinek-Orzeł Wa »
3 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
3 » Pogoń Połczyn Zdrój-Bia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
CarpeDiem turbogrosi...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2931
• imprez: 130376
• newsów: 75205
• użytkowników: 79184
• komentarzy: 1121638
• zdjęć: 819900
• relacji: 39327
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies