ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - luty 2021
pokaż:
01 luty
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 77 : 67 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Śląsk Wrocław 0 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła 3 : 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
17:00  SMS Police - MKS STEICO Noteć Czarnków więcej
02 luty
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 77 : 75 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 25 : 29 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - MKS Zagłębie Lubin 16 : 28 więcej
siatkówka Liga Mistrzów Kobiet grupa E
Dynamo Kazań - Igor Gorgonzola Novara Volley 1 : 3 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - VK UP Ołomuniec 3 : 0 więcej
03 luty
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Zastal Zielona Góra 70 : 93 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław 80 : 77 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl II Sopot 54 : 91 więcej
Ogniwo Szczecin - SMS PZKosz Władysławowo 99 : 61 więcej
piła nożna Sparingi
Chemik Police - Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 więcej
siatkówka Liga Mistrzów Kobiet grupa E
Igor Gorgonzola Novara Volley - VK UP Ołomuniec 3 : 1 więcej
Dynamo Kazań - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
04 luty
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 98 : 97 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Miasto Zakochanych Chełmno - Politechnika Gdańska 81 : 100 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Łomża Vive Kielce 24 : 34 więcej
siatkówka Liga Mistrzów Kobiet grupa E
VK UP Ołomuniec - Dynamo Kazań 1 : 3 więcej
Igor Gorgonzola Novara Volley - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 1 więcej
05 luty
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 80 : 97 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd. 102 : 90 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKS Szamotulanin Szamotuły - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0 : 3 więcej
06 luty
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Trefl Sopot 95 : 82 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 99 : 96 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Decka Pelplin 74 : 84 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 85 : 75 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Łowicz 98 : 74 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 : 76 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Pogoń Prudnik 79 : 65 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - WKK Wrocław 89 : 76 więcej
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - TS Wisła Chemart Kraków 73 : 59 więcej
GKS Tychy - Dziki Warszawa 82 : 71 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - KSK Noteć Inowrocław 84 : 88 więcej
MKKS Żak Koszalin - Miasto Zakochanych Chełmno 127 : 67 więcej
AZS UMK Toruń - SMS PZKosz Władysławowo 73 : 77 więcej
Sharks AWFiS Port Gdynia - AMW Asseco Arka Gdynia 58 : 88 więcej
piła nożna Sparingi
Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 2 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 4 : 2 więcej
Polonia Płoty - Piast Chociwel 2 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 1 : 0 więcej
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Raków Częstochowa 2 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futbalo Białystok - LZS Bojano 3 : 4 więcej
Futsal Oborniki - Legia Futsal Warszawa 1 : 1 więcej
Futsal Szczecin - KS Gniezno 0 : 5 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 34 : 25 więcej
KS SPR Chrobry Głogów - Sandra SPA Pogoń Szczecin 30 : 29 więcej
Łomża Vive Kielce - SPR Stal Mielec 38 : 28 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Ruch Chorzów 36 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Nielba Wągrowiec - GKS Żukowo 30 : 36 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
BKS Stal Bielsko-Biała - DPD Legionovia Legionowo 2 : 3 więcej
Enea PTPS Piła - E.Leclerc Radomka Radom 0 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
LUKS Wilki Wilczyn - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 0 więcej
07 luty
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 89 : 81 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Pszczółka Start Lublin 70 : 78 więcej
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 72 : 88 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Politechnika Gdańska - Ogniwo Szczecin 89 : 72 więcej
piła nożna Sparingi
Sportis KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 2 : 1 więcej
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - TAF Toruń 3 : 3 więcej
UMKS Zgierz - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 2 : 4 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - MLKS Victoria Sulejówek 6 : 2 więcej
Best Drive Piła - Widzew Łódź Futsal 6 : 6 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn 24 : 25 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - EKS Start Elbląg 24 : 25 więcej
KPR Gminy Kobierzyce - Młyny Stoisław Koszalin 30 : 21 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Sambor Latocha Agropom Tczew - ITS Jeziorak Iława 24 : 20 więcej
MKS Handball Czersk - AZS UMK Toruń 30 : 35 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KS Tytani Wejherowo - GUKS Drwęca Lubicz 26 : 31 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3 : 2 więcej
08 luty
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom 75 : 97 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc - Volley Wrocław 3 : 2 więcej
09 luty
siatkówka Puchar Polski Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła 3 : 0 więcej
10 luty
piła nożna Sparingi
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 2 : 0 więcej
Chemik Police - Hutnik Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna Fortuna Puchar Polski
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futbalo Białystok - TAF Toruń 3 : 4 więcej
siatkówka Puchar Polski Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - Volley Wrocław 3 : 2 więcej
11 luty
koszykówka Suzuki Puchar Polski
Pszczółka Start Lublin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 73 : 80 więcej
Zastal Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 90 : 68 więcej
piła nożna Sparingi
AP Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Szczecin 0 : 5 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 34 : 17 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Perła Lublin 22 : 23 więcej
12 luty
koszykówka Suzuki Puchar Polski
Legia Warszawa - Trefl Sopot 56 : 92 więcej
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 73 : 92 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - Enea PTPS Piła 3 : 0 więcej
siatkówka Puchar Polski Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 2 : 3 więcej
13 luty
koszykówka Suzuki I liga
Miasto Szkła Krosno - Pogoń Prudnik 95 : 70 więcej
WKK Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó 103 : 67 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut 73 : 70 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 92 : 97 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Weegree AZS Politechnika Opolska 72 : 60 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
KSK Noteć Inowrocław - Sharks AWFiS Port Gdynia 96 : 71 więcej
MKKS Żak Koszalin - Ogniwo Szczecin 95 : 54 więcej
koszykówka Suzuki Puchar Polski
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 73 : 84 więcej
Zastal Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 105 : 79 więcej
piła nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 4 : 2 więcej
Lotnik Czarne - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 4 więcej
Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin 2 : 4 więcej
Chemik Police - Vineta Wolin 3 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Jeziorak Szczecin 3 : 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Sparta Węgorzyno 0 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Polonia Jastrowie 2 : 2 więcej
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
Ina Recz - Orzeł Bierzwnik 0 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - TAF Toruń 3 : 3 więcej
KS Gniezno - Futsal Oborniki 0 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 23 : 27 więcej
SPR Stal Mielec - KS SPR Chrobry Głogów 26 : 27 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin 25 : 19 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec 34 : 28 więcej
GKS Żukowo - MKS Grudziądz 33 : 24 więcej
KPR Elbląg - Tytani Wejherowo 26 : 22 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - Warmia Olsztyn 25 : 24 więcej
17:00  SMS ZPRP Kwidzyn - SKPR USAR Kwidzyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Handball Czersk - KPR Blejkan Gryfino 19 : 30 więcej
MKS Brodnica - KU AZS UKW Bydgoszcz 44 : 35 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - AZS UMK Toruń 26 : 30 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SKS Gorzów Wielkopolski - Enea Energetyk Poznań 1 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 1 więcej
SMS Police - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
  MKS STEICO Noteć Czarnków - SPS Konspol Słupca więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Lębork 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKŻPS COCODRILLO Kościan 3 : 0 więcej
SMS Police - APS Rumia 1 : 3 więcej
Energa MKS Truso Elbląg - KS Pałac II Bydgoszcz 0 : 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - Gedania Gdańsk 0 : 3 więcej
MKS Sokół Mogilno - Enea Energetyk II Poznań 3 : 1 więcej
siatkówka III liga kobiet
MKS Koszalin - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3 : 1 więcej
KPS Czaplinek - UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin 3 : 1 więcej
UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3 : 1 więcej
MKS Koszalin - KPS Czaplinek 1 : 3 więcej
14 luty
koszykówka Suzuki I liga
TS Wisła Chemart Kraków - KS Księżak Łowicz 74 : 91 więcej
koszykówka Suzuki Puchar Polski
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 73 : 86 więcej
piła nożna Sparingi
Olimpia Szczecin - Medyk Konin 5 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 1 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Wicher Rąbino 6 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
Wisła Płock - Lech Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
LZS Bojano - Best Drive Piła 4 : 3 więcej
Widzew Łódź Futsal - We-Met Futsal Club Kamienica 7 : 0 więcej
MLKS Victoria Sulejówek - UMKS Zgierz 5 : 8 więcej
Legia Futsal Warszawa - Futbalo Białystok 7 : 2 więcej
Futsal Szczecin - AZS UG Gdańsk 2 : 6 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Łomża Vive Kielce 29 : 33 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - KPR Ruch Chorzów 31 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
Volley Wrocław - Grupa Azoty Chemik Police 2 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SMS Police - Enea Energetyk Poznań 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
AZS UMK Toruń - UKS Szamotulanin Szamotuły 0 : 3 więcej
Enea Energetyk II Poznań - UKS ZSMS Poznań 3 : 2 więcej
15 luty
piła nożna Sparingi
  Pomorzanin Nowogard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 1 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Stal Mielec 2 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
Grot Budowlani Łódź - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 1 : 3 więcej
16 luty
koszykówka Suzuki I liga
Decka Pelplin - TBS Śląsk II Wrocław 69 : 82 więcej
piła nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno 5 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez 3 : 5 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin 23 : 24 więcej
17 luty
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - SMS PZKosz Władysławowo 78 : 65 więcej
AZS UMK Toruń - Politechnika Gdańska 87 : 90 więcej
piła nożna Sparingi
Błękitni II Stargard - Olimp Złocieniec 4 : 1 więcej
13:30  AP Kotwica Kołobrzeg - LFA Szczecin więcej
Ina Goleniów - Chemik Police 2 : 6 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Enea PTPS Piła 3 : 1 więcej
18 luty
piła nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 2 : 2 więcej
20:00  Leśnik Manowo - Mechanik Bobolice więcej
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Orzeł Łubowo 4 : 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
19 luty
piła nożna Sparingi
18:00  Pogoń Szczecin - Gavia Choszczno więcej
Pomorzanin Nowogard - Korona Stuchowo 7 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Joker Świecie 3 : 2 więcej
20 luty
Szczecin Kids Futsal Cup 2021 więcej
FEN.32 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg 54 : 83 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - TS Wisła Chemart Kraków 88 : 90 więcej
Pogoń Prudnik - Decka Pelplin 76 : 85 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno 81 : 87 więcej
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 56 : 87 więcej
KS Księżak Łowicz - WKK Wrocław 72 : 92 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - Miasto Zakochanych Chełmno 81 : 101 więcej
Trefl II Sopot - Ogniwo Szczecin 54 : 96 więcej
Politechnika Gdańska - AMW Asseco Arka Gdynia 62 : 81 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - KSK Noteć Inowrocław 63 : 66 więcej
MKKS Żak Koszalin - AZS UMK Toruń 99 : 67 więcej
piła nożna Sparingi
Sława Sławno - Wrzos Wrześnica 2 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno 0 : 0 więcej
Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 3 : 4 więcej
Błękitni Stargard - Chemik Police 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Sparta Sycewice 3 : 4 więcej
15:00  Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno więcej
19:00  Wybrzeże Biesiekierz - Sokół Karlino więcej
13:30  AP Kotwica Kołobrzeg - LFA Szczecin więcej
15:30  Olimp Gościno - Rasel Dygowo więcej
13:30  Gwardia Koszalin - Wieża Postomino więcej
Światowid 63 Łobez - Unia Dolice 1 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 5 : 5 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Sarmata Dobra 6 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 : 3 więcej
Ina Recz - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 10 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Astra Ustronie Morskie 2 : 2 więcej
Polonia Płoty - Wicher Brojce 5 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 7 więcej
14:00  Energetyk II Gryfino - Rurzyca Nawodna więcej
Leśnik Manowo - Iskra Białogard 1 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 2 : 0 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Wisła Płock 5 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
UMKS Zgierz - Widzew Łódź Futsal 7 : 4 więcej
Futbalo Białystok - KS Gniezno 5 : 0 więcej
Futsal Oborniki - Futsal Szczecin 5 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Łomża Vive Kielce 26 : 33 więcej
Azoty Puławy - Grupa Azoty SPR Tarnów 38 : 23 więcej
KS SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 23 : 31 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Gwardia Opole 29 : 35 więcej
Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin 27 : 28 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce 29 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
ITS Jeziorak Iława - MKS Handball Czersk 22 : 27 więcej
KPR Blejkan Gryfino - MKS Brodnica 29 : 19 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - UKS Jedynka Kodo Morąg 34 : 33 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Kusy Szczecin 26 : 36 więcej
MKS Słupia Słupsk - KS Tytani Wejherowo 30 : 21 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom 3 : 0 więcej
siatkówka Puchar Polski Kobiet
Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 0 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 0 więcej
21 luty
Szczecin Kids Futsal Cup 2021 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Dziki Warszawa 96 : 77 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sharks AWFiS Port Gdynia - Sklep Polski MKK Gniezno 66 : 98 więcej
piła nożna Sparingi
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 3 : 13 więcej
14:00  Piast Piaseczno - Zieloni Zielin więcej
Błękitni Pomierzyn - Sokół Sokoliniec 5 : 1 więcej
Wicher Rąbino - Gryf Dobrowo 1 : 0 więcej
16:00  Lotnik Czarne - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 6 : 3 więcej
TAF Toruń - MLKS Victoria Sulejówek 6 : 2 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - LZS Bojano 2 : 4 więcej
Best Drive Piła - Legia Futsal Warszawa 8 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
SPR Stal Mielec - Górnik Zabrze 17 : 22 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin 28 : 25 więcej
KPR Ruch Chorzów - EKS Start Elbląg 28 : 27 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SKPR USAR Kwidzyn - KPR Elbląg 30 : 26 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
AZS UMK Toruń - Gedania Gdańsk 3 : 1 więcej
siatkówka Puchar Polski Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3 : 1 więcej
22 luty
piła nożna Sparingi
14:00  Masovia Maszewo - Sarmata Dobra więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Warta Poznań 0 : 1 więcej
23 luty
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Miasto Zakochanych Chełmno - Trefl II Sopot 78 : 84 więcej
piła nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Wicher Brojce 0 : 1 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
Fenerbahçe SK Stambuł - Igor Gorgonzola Novara 1 : 3 więcej
24 luty
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 25 : 25k więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KS Szczypiorniak Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 51 : 31 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
Savino Del Bene Scandicci - Imoco Volley Conegliano 2 : 3 więcej
25 luty
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 80 : 72 więcej
Zastal Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 110 : 89 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Torus Wybrzeże Gdańsk 30 : 23 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
KS Pałac II Bydgoszcz - SMS Police 1 : 3 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
UYBA Busto Arsizio - Eczacıbaşı Stambuł 3 : 1 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - VakifBank Stambuł 0 : 3 więcej
26 luty
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Pszczółka Start Lublin 74 : 72 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Warta Poznań - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin 31 : 30 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc - Developres SkyRes Rzeszów 2 : 3 więcej
Energa MKS Kalisz - DPD Legionovia Legionowo 3 : 1 więcej
27 luty
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Trampkarz U14 więcej
Kinder Joy of Moving więcej
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 93 : 100 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 83 : 91 więcej
Dziki Warszawa - Pogoń Prudnik 78 : 71 więcej
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 65 : 78 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 95 : 64 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - TBS Śląsk II Wrocław 84 : 77 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - KS Księżak Łowicz 93 : 63 więcej
piła nożna Sparingi
Bałtyk Koszalin - Polonia Płoty 9 : 0 więcej
Drawa Drawno - Błękitni Dobiegniew 6 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Radowia Radowo Małe 5 : 0 więcej
10:00  Hubertus Biały Bór - Głaz Tychowo więcej
Jeziorak Szczecin - Chemik Police 5 : 2 więcej
17:00  Korona Stuchowo - Iskra Golczewo więcej
KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 2 więcej
09:00  Gwardia Koszalin - Victoria Sianów więcej
11:00  Morzycko Moryń - Stal Szczecin więcej
12:00  Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz więcej
Świt Szczecin - Budowlani Murzynowo 5 : 4 więcej
15:00  Pomorzanin Sławoborze - Wicher Brojce więcej
15:00  Wiekowianka Wiekowo - KS Sieciemin więcej
Radew Białogórzyno - Sparta Gryfice 1 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - CRS Pogoń Barlinek 4 : 4 więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Strong Zielenica więcej
12:00  Polonia Giżyn - Gavia Choszczno więcej
Masovia Maszewo - Sarmata Dobra 1 : 6 więcej
Iskra Białogard - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
Błękitni Gonne Małe - Wiarus Żółtnica 3 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Unia Dolice - Zorza Dobrzany 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 0 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 3 więcej
Ina Goleniów - Biali Sądów 7 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin 0 : 4 więcej
MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice 1 : 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 2 : 1 więcej
Leśnik Manowo - Wieża Postomino 3 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 2 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Motor Lublin 1 : 0 więcej
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki 1 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - KKS Kalisz 1 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków 1 : 0 więcej
GKS Katowice - Sokół Ostróda 2 : 1 więcej
Lech II Poznań - Stal Rzeszów 5 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - KS SPR Chrobry Głogów 28k : 28 więcej
Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 18 : 27 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Łomża Vive Kielce 29 : 40 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EUROBUD JKS Jarosław 31 : 25 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Zagłębie Lubin 26 : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Warmia Olsztyn - KPR Elbląg 28 : 22 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - GKS Żukowo 34 : 31 więcej
MKS Grudziądz - Gwardia Koszalin 27 : 26 więcej
Nielba Wągrowiec - Sokół Kościerzyna 31 : 18 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Handball Czersk 34 : 33 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - KPR Blejkan Gryfino 21 : 40 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Brodnica - MKS Słupia Słupsk 25 : 21 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Enea Energetyk Poznań - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 0 więcej
  Trefl Lębork - MKS STEICO Noteć Czarnków więcej
SPS Konspol Słupca - SMS Police 3 : 0 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKS Szamotulanin Szamotuły - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
Gedania Gdańsk - UKŻPS COCODRILLO Kościan 0 : 3 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Energa MKS Truso Elbląg 3 : 0 więcej
APS Rumia - AZS UMK Toruń 2 : 3 więcej
28 luty
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard 73 : 75 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Trefl Sopot 81 : 83 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TS Wisła Chemart Kraków - GKS Tychy 58 : 67 więcej
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - Weegree AZS Politechnika Opolska 67 : 72 więcej
piła nożna Sparingi
Resko Karcino - Wicher Rąbino 12 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - KP Drawsko Pomorskie 2 : 3 więcej
Huragan Bierzwnica - KS Gwda Wielka 6 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni Tychowo 8 : 1 więcej
12:00  Sokół Lulewice - Gryf Dobrowo więcej
14:00  Sława Sławno - Wybrzeże Objazda więcej
Stal II Lipiany - Sokół Sokoliniec 5 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Klon Krzymów 4 : 2 więcej
12:00  Łabędź Widuchowa - Klon Krzymów więcej
14:00  Piast Piaseczno - Sokół Różańsko więcej
Lotnik Czarne - Błękitni Trzygłów 1 : 6 więcej
Akademia Piłkarska LG - Olimpia Szczecin 2 : 2 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - MKS Lew Lębork 3 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Dąb Dębno - Odra Chojna 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Iskierka Szczecin 2 : 4 więcej
Olimp Gościno - Sokół Karlino 2 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 2 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
Wisła Płock - Wisła Kraków 1 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Widzew Łódź Futsal - Futsal Szczecin 6 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Błękitni Stargard - Śląsk II Wrocław 1 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Chojniczanka Chojnice 2 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 24 : 19 więcej
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 25 : 29 więcej
Grupa Azoty SPR Tarnów - SPR Stal Mielec 24 : 20 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Ruch Chorzów 35 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS UMK Toruń - KS Szczypiorniak Olsztyn 32 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKS Szamotulanin Szamotuły - Gedania Gdańsk 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Mateńko odpowiada na py »
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
80 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
39 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
23 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
16 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
14 » Iskra Białogard-Zefir W »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
12 » Pomorzanin Cychry-Witni »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
11 » Koral Mostkowo-Piast Ko »
11 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
AdaSKo1
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74783
• użytkowników: 78993
• komentarzy: 1116030
• zdjęć: 812125
• relacji: 39223
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies