redaktor dyżurny:
Bengoro
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
strona wymaga zalogowania
Zaloguj się, aby obejrzeć zdjęcia, dodać komentarz lub opinię na forum.
Jeśli nie masz jeszcze u nas konta
załóż nowe
.
A klasa gr. 6
2022/2023
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Ina Recz
26
67
22
1
3
140 / 23
2.
Iskra Pomień
26
67
22
1
3
124 / 42
3.
Błękitni Pomierzyn
26
59
19
2
5
102 / 29
4.
Klon Krzęcin
26
51
16
3
7
97 / 54
5.
Iskra Lutówko
26
49
15
4
7
78 / 53
6.
Ina Nadarzyn
26
46
15
1
10
95 / 84
7.
Orkan Suchań
26
40
12
4
10
75 / 63
8.
Korona Raduń
26
38
12
2
12
74 / 69
9.
Czarni Marianowo
26
34
11
1
14
55 / 79
10.
Skrzydlaci Będargowo
26
24
7
3
16
46 / 95
11.
Świt Barnimie
26
22
7
1
18
48 / 91
12.
Pomorzanin Zamęcin
26
18
6
0
20
37 / 106
13.
Calisia II/Grom Giżyno
26
12
4
0
22
41 / 129
14.
Sokół Granowo
26
7
2
1
23
33 / 128
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
A klasa gr. 6
0:2
-
Korona Raduń - Iskra Pomień
1:6
-
Calisia II/Grom Giżyno - Iskra Lutówko
3:1
-
Ina Recz - Błękitni Pomierzyn
4:1
-
Klon Krzęcin - Sokół Granowo
6:0
-
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin
0:4
-
Skrzydlaci Będargowo - Czarni Marianowo
6:1
-
Orkan Suchań - Świt Barnimie
top komentarze
newsy:
mecze:
22 »
Korona Człopa-Gavia Cho »
12 »
Gwardia Koszalin-MKP Sz »
12 »
Orzeł Łubowo-Wrzos Born »
12 »
Dąb Dębno-Kasta Szczeci »
11 »
GKS Manowo-Iskra Białog »
10 »
Orzeł Bierzwnik-Lech Cz »
9 »
Unia Dolice-Chemik Poli »
9 »
Orzeł Wałcz-Perła URB D »
9 »
Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
8 »
Santos Kłębowiec-Sokół »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
2
Borysss
Vukovic
gości:
2
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151633
• newsów:
78057
• użytkowników:
81033
• komentarzy:
1171933
• zdjęć:
892748
• relacji:
40576
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies