ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - I Liga Koszykówki 2023/2024
I Liga Koszykówki 2023/2024 bezpośrednie
    m pkt zw-por dom wyj pkt +/- różnica stosunek m pkt zw-por pkt +/-
1.  Miasto Szkła Krosno 34 60 26 - 8 16 - 1 10 - 7 2867 / 2612 255 1.0976
2.  Górnik Trans.eu Wałbrzych 34 59 25 - 9 14 - 3 11 - 6 2804 / 2441 363 1.1487 2 3 1 - 1 172 / 140
3.  TBS Śląsk II Wrocław 34 59 25 - 9 16 - 1 9 - 8 3055 / 2974 81 1.0272 2 3 1 - 1 140 / 172
4.  Enea Astoria Bydgoszcz 34 57 23 - 11 15 - 2 8 - 9 2743 / 2465 278 1.1128 2 3 1 - 1 160 / 141
5.  Weegree AZS Politechnika Opolska 34 57 23 - 11 13 - 4 10 - 7 2950 / 2778 172 1.0619 2 3 1 - 1 141 / 160
6.  Polpharma Starogard Gd. 34 56 22 - 12 12 - 5 10 - 7 2830 / 2568 262 1.102
7.  Sensation Kotwica Kołobrzeg 34 55 21 - 13 12 - 5 9 - 8 2876 / 2786 90 1.0323
8.  GKS Tychy 34 53 19 - 15 12 - 5 7 - 10 2789 / 2764 25 1.009 2 4 2 - 0 177 / 152
9.  HydroTruck Radom 34 53 19 - 15 12 - 5 7 - 10 2746 / 2769 -23 0.9917 2 2 0 - 2 152 / 177
10.  Enea Basket Poznań 34 52 18 - 16 10 - 7 8 - 9 2888 / 2741 147 1.0536
11.  Decka Pelplin 34 50 16 - 18 8 - 9 8 - 9 2754 / 2775 -21 0.9924
12.  MKKS Żak Koszalin 34 48 14 - 20 8 - 9 6 - 11 2776 / 2914 -138 0.9526
13.  Polonia Warszawa 34 47 13 - 21 7 - 10 6 - 11 2702 / 2808 -106 0.9623
14.  Niedźwiadki Chemart Przemyśl 34 45 11 - 23 7 - 10 4 - 13 2776 / 2891 -115 0.9602
15.  WKK Wrocław 34 44 10 - 24 5 - 12 5 - 12 2672 / 2878 -206 0.9284
16.  AZS AGH Kraków 34 42 8 - 26 6 - 11 2 - 15 2649 / 2992 -343 0.8854
17.  Sokół Międzychód 34 41 7 - 27 5 - 12 2 - 15 2742 / 3126 -384 0.8772
18.  AZS AWF Katowice 34 40 6 - 28 2 - 15 4 - 13 2654 / 2991 -337 0.8873
wyniki spotkań - I Liga Koszykówki 2023/2024
  123456789101112131415161718
1.  AZS AGH Kraków
 
2.  AZS AWF Katowice
 
3.  Decka Pelplin
 
4.  Enea Astoria Bydgoszcz
 
5.  Enea Basket Poznań
 
6.  GKS Tychy
 
7.  Górnik Trans.eu Wałbrzych
 
8.  HydroTruck Radom
 
9.  Miasto Szkła Krosno
 
10.  MKKS Żak Koszalin
 
11.  Niedźwiadki Chemart Przemyśl
 
12.  Polonia Warszawa
 
13.  Polpharma Starogard Gd.
 
14.  Sensation Kotwica Kołobrzeg
 
15.  Sokół Międzychód
 
16.  TBS Śląsk II Wrocław
 
17.  Weegree AZS Politechnika Opolska
 
18.  WKK Wrocław
 
terminarz - I Liga Koszykówki 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS AWF Katowice 88 - 81 0 0 0
AZS AGH Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz 70 - 88 0 0 0
WKK Wrocław - Sokół Międzychód 91 - 59 0 0 0
HydroTruck Radom - Polpharma Starogard Gd. 66 - 73 0 0 0
Enea Basket Poznań - Decka Pelplin 78 - 96 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - GKS Tychy 65 - 71 0 0 0
Polonia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 67 - 92 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 63 - 56 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - MKKS Żak Koszalin 94 - 87 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
TBS Śląsk II Wrocław - HydroTruck Radom 104 - 66 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polonia Warszawa 73 - 66 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - Weegree AZS Politechnika Opolska 61 - 50 0 0 0
GKS Tychy - Enea Basket Poznań 98 - 97 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 90 - 64 0 0 0
AZS AWF Katowice - Sensation Kotwica Kołobrzeg 76 - 84 0 0 0
Decka Pelplin - WKK Wrocław 73 - 78 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Sokół Międzychód 77 - 71 0 0 0
AZS AGH Kraków - MKKS Żak Koszalin 72 - 79 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Warszawa - AZS AWF Katowice 69 - 77 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - MKKS Żak Koszalin 91 - 63 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 68 - 60 0 0 1
WKK Wrocław - GKS Tychy 85 - 70 0 0 0
HydroTruck Radom - AZS AGH Kraków 76 - 74 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS Śląsk II Wrocław 89 - 97 0 0 0
Enea Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 78 - 68 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 - 82 0 0 0
Decka Pelplin - Sokół Międzychód 104 - 54 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Polpharma Starogard Gd. - Polonia Warszawa 78 - 76 0 0 0
GKS Tychy - Sokół Międzychód 99 - 94 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - HydroTruck Radom 98 - 73 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 95 - 85 0 0 0
AZS AGH Kraków - Weegree AZS Politechnika Opolska 68 - 88 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Decka Pelplin 95 - 90 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Enea Basket Poznań 66 - 63 0 0 0
AZS AWF Katowice - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 74 - 90 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg 81 - 76 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków 88 - 95 0 69 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - MKKS Żak Koszalin 91 - 62 0 0 0
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 - 88 0 0 0
HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 84 - 72 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Sokół Międzychód 92 - 85 0 0 0
Decka Pelplin - GKS Tychy 71 - 66 0 0 0
Enea Basket Poznań - AZS AWF Katowice 101 - 80 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - Polonia Warszawa 95 - 90 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Polpharma Starogard Gd. 57 - 81 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin 82 - 72 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - Enea Basket Poznań 71 - 79 0 0 0
AZS AGH Kraków - Polonia Warszawa 78 - 85 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 70 - 66 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Sokół Międzychód 98 - 68 0 0 0
AZS AWF Katowice - WKK Wrocław 89 - 94 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 72 - 65 0 0 0
HydroTruck Radom - Weegree AZS Politechnika Opolska 100 - 83 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 83 - 80 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Weegree AZS Politechnika Opolska - Enea Astoria Bydgoszcz 82 - 79 0 0 0
Sokół Międzychód - AZS AWF Katowice 86 - 88 0 0 0
Enea Basket Poznań - TBS Śląsk II Wrocław 92 - 97 0 0 0
Decka Pelplin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 64 - 97 0 0 0
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 93 - 87 0 0 0
Polonia Warszawa - MKKS Żak Koszalin 87 - 81 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - AZS AGH Kraków 77 - 73 0 0 0
WKK Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 64 - 71 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - HydroTruck Radom 103 - 105 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 88 - 55 0 0 0
AZS AWF Katowice - Decka Pelplin 68 - 75 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - Sokół Międzychód 90 - 57 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Enea Astoria Bydgoszcz 73 - 70 0 0 0
HydroTruck Radom - Polonia Warszawa 63 - 58 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 88 - 78 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Sensation Kotwica Kołobrzeg 88 - 91 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - WKK Wrocław 89 - 70 0 0 0
AZS AGH Kraków - Enea Basket Poznań 79 - 92 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Tychy - AZS AWF Katowice 91 - 81 0 0 0
Polonia Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 83 - 71 0 0 0
Decka Pelplin - Polpharma Starogard Gd. 77 - 69 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 70 - 79 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 81 - 66 0 0 0
Enea Basket Poznań - MKKS Żak Koszalin 64 - 72 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - HydroTruck Radom 97 - 91 0 0 0
AZS AGH Kraków - WKK Wrocław 85 - 83 0 0 0
Sokół Międzychód - TBS Śląsk II Wrocław 90 - 96 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
AZS AWF Katowice - Miasto Szkła Krosno 78 - 83 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa 87 - 72 0 0 0
AZS AGH Kraków - Sokół Międzychód 95 - 91 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - WKK Wrocław 81 - 73 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 58 - 48 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - GKS Tychy 71 - 63 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin 91 - 86 0 0 0
HydroTruck Radom - Enea Basket Poznań 67 - 88 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 97 - 83 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. 94 - 88 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Sensation Kotwica Kołobrzeg 61 - 86 0 0 0
Sokół Międzychód - MKKS Żak Koszalin 94 - 82 0 0 0
GKS Tychy - TBS Śląsk II Wrocław 90 - 73 0 0 0
Decka Pelplin - AZS AGH Kraków 85 - 67 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AWF Katowice 86 - 69 0 0 0
WKK Wrocław - HydroTruck Radom 69 - 70 0 0 0
Enea Basket Poznań - Weegree AZS Politechnika Opolska 75 - 80 0 0 0
Polonia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 68 - 72 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS AWF Katowice 99 - 62 0 0 0
HydroTruck Radom - Sokół Międzychód 88 - 73 0 0 0
AZS AGH Kraków - GKS Tychy 77 - 80 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Decka Pelplin 91 - 92 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 - 66 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 99 - 94 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Enea Basket Poznań 86 - 105 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 110 - 77 0 0 0
Polonia Warszawa - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 77 - 94 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
WKK Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg 96 - 97 0 0 0
AZS AWF Katowice - Polpharma Starogard Gd. 71 - 79 0 0 0
Decka Pelplin - HydroTruck Radom 89 - 85 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - TBS Śląsk II Wrocław 91 - 57 0 0 0
GKS Tychy - MKKS Żak Koszalin 92 - 105 0 0 0
Enea Basket Poznań - Polonia Warszawa 66 - 68 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Enea Astoria Bydgoszcz 77 - 98 0 0 0
Sokół Międzychód - Weegree AZS Politechnika Opolska 83 - 90 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - AZS AGH Kraków 96 - 64 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
TBS Śląsk II Wrocław - AZS AWF Katowice 83 - 78 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Miasto Szkła Krosno 84 - 83 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin 81 - 74 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Enea Basket Poznań 101 - 89 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Polpharma Starogard Gd. 73 - 60 0 0 0
HydroTruck Radom - GKS Tychy 82 - 83 0 0 0
AZS AGH Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 85 - 92 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Sokół Międzychód 85 - 73 0 0 0
Polonia Warszawa - WKK Wrocław 97 - 77 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
TBS Śląsk II Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 97 - 93 0 0 0
GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska 79 - 88 0 0 0
AZS AWF Katowice - AZS AGH Kraków 78 - 65 0 0 0
WKK Wrocław - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 84 - 102 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - HydroTruck Radom 85 - 62 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - MKKS Żak Koszalin 77 - 57 0 0 0
Decka Pelplin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 85 - 87 0 0 0
Sokół Międzychód - Polonia Warszawa 67 - 90 0 0 0
Enea Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 95 - 74 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
HydroTruck Radom - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 - 75 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - AZS AGH Kraków 86 - 63 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - TBS Śląsk II Wrocław 94 - 88 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 83 - 68 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno 101 - 90 0 0 0
Enea Basket Poznań - WKK Wrocław 89 - 77 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - AZS AWF Katowice 89 - 69 0 0 0
Polonia Warszawa - Decka Pelplin 76 - 77 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Sokół Międzychód 98 - 82 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Miasto Szkła Krosno - Sensation Kotwica Kołobrzeg 97 - 84 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - MKKS Żak Koszalin 83 - 85 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - AZS AGH Kraków 87 - 80 0 0 0
GKS Tychy - Polonia Warszawa 84 - 72 0 0 0
WKK Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 62 - 100 0 0 0
Decka Pelplin - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 92 - 83 0 0 0
AZS AWF Katowice - HydroTruck Radom 77 - 91 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 85 - 90 0 0 0
Sokół Międzychód - Enea Basket Poznań 85 - 82 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Tychy - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 101 - 79 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - HydroTruck Radom 95 - 70 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Sensation Kotwica Kołobrzeg 84 - 58 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Polonia Warszawa 93 - 74 0 0 0
Sokół Międzychód - WKK Wrocław 74 - 83 0 0 0
AZS AWF Katowice - Weegree AZS Politechnika Opolska 82 - 85 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS AGH Kraków 97 - 66 0 0 0
Decka Pelplin - Enea Basket Poznań 82 - 78 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - TBS Śląsk II Wrocław 102 - 103 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Weegree AZS Politechnika Opolska - Polpharma Starogard Gd. 76 - 88 0 0 0
WKK Wrocław - Decka Pelplin 68 - 84 0 0 0
Enea Basket Poznań - GKS Tychy 81 - 89 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS AWF Katowice 94 - 88 0 0 0
HydroTruck Radom - TBS Śląsk II Wrocław 95 - 84 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Miasto Szkła Krosno 74 - 75 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - AZS AGH Kraków 86 - 91 0 0 0
Polonia Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 64 - 87 0 0 0
Sokół Międzychód - Enea Astoria Bydgoszcz 81 - 91 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
AZS AWF Katowice - Polonia Warszawa 79 - 94 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Enea Astoria Bydgoszcz 70 - 66 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 99 - 97 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 87 - 69 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Enea Basket Poznań 80 - 69 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - Sensation Kotwica Kołobrzeg 99 - 107 0 0 0
GKS Tychy - WKK Wrocław 96 - 93 0 0 0
AZS AGH Kraków - HydroTruck Radom 81 - 86 0 0 0
Sokół Międzychód - Decka Pelplin 75 - 93 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 71 - 77 0 0 0
Polonia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 73 - 97 0 0 0
Decka Pelplin - Enea Astoria Bydgoszcz 48 - 67 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - AZS AWF Katowice 86 - 89 0 0 0
Enea Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych 92 - 88 0 0 0
HydroTruck Radom - MKKS Żak Koszalin 93 - 90 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS AGH Kraków 89 - 78 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - TBS Śląsk II Wrocław 98 - 75 0 0 0
Sokół Międzychód - GKS Tychy 77 - 75 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Polpharma Starogard Gd. - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 93 - 87 0 0 0
AZS AWF Katowice - Enea Basket Poznań 67 - 88 0 0 0
GKS Tychy - Decka Pelplin 85 - 87 0 0 0
Polonia Warszawa - TBS Śląsk II Wrocław 83 - 99 0 0 0
AZS AGH Kraków - Sensation Kotwica Kołobrzeg 83 - 72 0 0 0
Sokół Międzychód - Miasto Szkła Krosno 86 - 89 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 84 - 66 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Weegree AZS Politechnika Opolska 74 - 82 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 93 - 64 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
WKK Wrocław - AZS AWF Katowice 90 - 66 0 0 0
Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 68 - 75 0 0 0
Polonia Warszawa - AZS AGH Kraków 108 - 83 0 0 0
GKS Tychy - Enea Astoria Bydgoszcz 85 - 78 0 0 0
Sokół Międzychód - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 - 89 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - MKKS Żak Koszalin 86 - 78 1 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - HydroTruck Radom 87 - 98 0 0 0
Enea Basket Poznań - Polpharma Starogard Gd. 85 - 76 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - TBS Śląsk II Wrocław 101 - 89 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin 84 - 56 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 81 - 76 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Weegree AZS Politechnika Opolska 81 - 59 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Polonia Warszawa 92 - 90 0 0 0
AZS AWF Katowice - Sokół Międzychód 86 - 87 0 0 0
HydroTruck Radom - Sensation Kotwica Kołobrzeg 78 - 74 0 0 0
AZS AGH Kraków - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 93 - 85 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - WKK Wrocław 68 - 78 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - Enea Basket Poznań 98 - 95 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Basket Poznań - AZS AGH Kraków 85 - 78 0 0 0
Decka Pelplin - AZS AWF Katowice 85 - 86 0 0 0
GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 88 - 96 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 80 - 77 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Miasto Szkła Krosno 61 - 69 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - MKKS Żak Koszalin 85 - 88 0 0 0
Polonia Warszawa - HydroTruck Radom 77 - 89 0 0 0
WKK Wrocław - TBS Śląsk II Wrocław 88 - 109 0 0 0
Sokół Międzychód - Polpharma Starogard Gd. 84 - 92 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
WKK Wrocław - AZS AGH Kraków 96 - 71 0 0 0
HydroTruck Radom - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 84 - 77 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - Sokół Międzychód 100 - 96 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Polonia Warszawa 96 - 91 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Enea Basket Poznań 85 - 86 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 95 - 83 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Sensation Kotwica Kołobrzeg 79 - 86 0 0 0
AZS AWF Katowice - GKS Tychy 62 - 81 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - Decka Pelplin 95 - 65 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Basket Poznań - HydroTruck Radom 74 - 71 0 0 0
GKS Tychy - Polpharma Starogard Gd. 83 - 77 0 0 0
Polonia Warszawa - Sensation Kotwica Kołobrzeg 95 - 94 0 0 0
Sokół Międzychód - AZS AGH Kraków 95 - 88 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - AZS AWF Katowice 93 - 68 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Weegree AZS Politechnika Opolska 69 - 89 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Enea Astoria Bydgoszcz 75 - 83 0 0 0
WKK Wrocław - MKKS Żak Koszalin 80 - 84 0 0 0
Decka Pelplin - TBS Śląsk II Wrocław 81 - 93 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
AZS AWF Katowice - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 - 85 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - Miasto Szkła Krosno 77 - 81 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 78 - 73 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Sokół Międzychód 92 - 109 0 0 0
AZS AGH Kraków - Decka Pelplin 72 - 106 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Polonia Warszawa 75 - 64 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Enea Basket Poznań 89 - 88 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - GKS Tychy 82 - 93 0 0 0
HydroTruck Radom - WKK Wrocław 78 - 63 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Tychy - AZS AGH Kraków 92 - 84 0 0 0
Decka Pelplin - MKKS Żak Koszalin 94 - 85 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław 82 - 68 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Polonia Warszawa 73 - 76 0 0 0
Sokół Międzychód - HydroTruck Radom 66 - 96 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polpharma Starogard Gd. 85 - 87 0 0 0
AZS AWF Katowice - Enea Astoria Bydgoszcz 70 - 82 0 0 0
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 75 - 98 0 0 0
Enea Basket Poznań - Sensation Kotwica Kołobrzeg 93 - 98 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 78 - 75 0 0 0
Polonia Warszawa - Enea Basket Poznań 75 - 102 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - AZS AWF Katowice 117 - 92 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - GKS Tychy 64 - 86 0 0 0
HydroTruck Radom - Decka Pelplin 89 - 75 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Sokół Międzychód 120 - 96 0 0 0
AZS AGH Kraków - Miasto Szkła Krosno 82 - 74 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 83 - 81 0 0 0
Sensation Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 75 - 82 0 0 0
31 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Tychy - HydroTruck Radom 94 - 70 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - Enea Astoria Bydgoszcz 82 - 70 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - MKKS Żak Koszalin 101 - 69 0 0 0
Enea Basket Poznań - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 90 - 76 0 0 0
Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska 67 - 88 0 0 0
Sokół Międzychód - Sensation Kotwica Kołobrzeg 97 - 96 0 0 0
WKK Wrocław - Polonia Warszawa 99 - 76 0 0 0
AZS AWF Katowice - TBS Śląsk II Wrocław 87 - 95 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Kraków 86 - 60 0 0 0
32 kolejka relacja fotki komentarze
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin 100 - 85 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Enea Basket Poznań 86 - 65 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - WKK Wrocław 77 - 50 0 0 0
HydroTruck Radom - Miasto Szkła Krosno 73 - 74 0 0 0
AZS AGH Kraków - AZS AWF Katowice 96 - 80 0 0 0
Polonia Warszawa - Sokół Międzychód 95 - 73 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 81 - 72 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - TBS Śląsk II Wrocław 99 - 70 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 80 - 88 0 0 0
33 kolejka relacja fotki komentarze
WKK Wrocław - Enea Basket Poznań 75 - 93 0 0 0
Sokół Międzychód - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 98 - 105 0 0 0
Decka Pelplin - Polonia Warszawa 81 - 82 0 0 0
TBS Śląsk II Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 92 - 75 0 0 0
GKS Tychy - Sensation Kotwica Kołobrzeg 82 - 97 0 0 0
AZS AWF Katowice - MKKS Żak Koszalin 93 - 85 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - HydroTruck Radom 76 - 75 0 0 0
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 85 - 80 0 0 0
AZS AGH Kraków - Polpharma Starogard Gd. 78 - 99 0 0 0
34 kolejka relacja fotki komentarze
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 68 - 84 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - WKK Wrocław 103 - 75 0 0 0
Enea Basket Poznań - Sokół Międzychód 91 - 63 0 0 0
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Decka Pelplin 105 - 95 0 0 0
Polonia Warszawa - GKS Tychy 84 - 64 0 0 0
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 90 - 87 0 0 0
HydroTruck Radom - AZS AWF Katowice 95 - 88 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 78 - 102 0 0 0
AZS AGH Kraków - TBS Śląsk II Wrocław 75 - 105 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
mecze:
34 » Klon Krzęcin-Iskra Lutó »
32 » Czcibor Cedynia-Kłos Ka »
31 » Zawisza Grzmiąca-Wspóln »
16 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
15 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
15 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
13 » Gryf Kamień Pomorski-En »
13 » Iskierka Mirand Szczeci »
13 » Błękitni II Stargard-In »
12 » Wieża Postomino-Orzeł W »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 7
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151757
• newsów: 78276
• użytkowników: 81225
• komentarzy: 1177543
• zdjęć: 903432
• relacji: 40696
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies