ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Ekstraliga kobiet 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  GKS Katowice 16 38 12 2 2 36 / 13 8 0 0 19 / 3 4 2 2 17 / 10
2.  Pogoń Szczecin 16 35 11 2 3 43 / 14 5 1 2 22 / 7 6 1 1 21 / 7
3.  UKS SMS Łódź 17 31 9 4 4 39 / 17 6 1 1 21 / 7 3 3 3 18 / 10
4.  APLG Gdańsk 16 29 9 2 5 25 / 17 5 1 3 14 / 9 4 1 2 11 / 8
5.  Czarni Sosnowiec 16 28 8 4 4 32 / 18 5 3 0 19 / 6 3 1 4 13 / 12
6.  Śląsk Wrocław 16 26 8 2 6 34 / 26 4 2 2 18 / 11 4 0 4 16 / 15
7.  Górnik Łęczna 17 24 7 3 7 26 / 24 4 1 4 13 / 13 3 2 3 13 / 11
8.  Pogoń Tczew 16 20 6 2 8 24 / 44 3 1 4 13 / 25 3 1 4 11 / 19
9.  AZS UJ Kraków 16 14 3 5 8 20 / 32 2 3 2 11 / 10 1 2 6 9 / 22 2 4 1 1 0 4 / 2
10.  Rekord Bielsko-Biała 16 14 4 2 10 18 / 27 3 1 4 10 / 10 1 1 6 8 / 17 2 1 0 1 1 2 / 4
11.  Medyk Konin 16 10 3 1 12 14 / 43 2 1 5 12 / 20 1 0 7 2 / 23
12.  Stomilanki Olsztyn 16 7 2 1 13 9 / 45 1 0 7 2 / 25 1 1 6 7 / 20
wyniki spotkań - Ekstraliga kobiet 2023/2024
  123456789101112
1.  APLG Gdańsk
 
2.  AZS UJ Kraków
 
3.  Czarni Sosnowiec
 
4.  GKS Katowice
 
5.  Górnik Łęczna
 
6.  Medyk Konin
 
7.  Pogoń Szczecin
 
8.  Pogoń Tczew
 
9.  Rekord Bielsko-Biała
 
10.  Stomilanki Olsztyn
 
11.  Śląsk Wrocław
 
12.  UKS SMS Łódź
 
terminarz - Ekstraliga kobiet 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UJ Kraków - Pogoń Szczecin 1 - 2 0 0 0
Śląsk Wrocław - Stomilanki Olsztyn 0 - 0 0 0 0
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 4 - 1 0 0 0
Pogoń Tczew - UKS SMS Łódź 1 - 7 0 0 0
Rekord Bielsko-Biała - Medyk Konin 1 - 0 0 0 0
APLG Gdańsk - Górnik Łęczna 0 - 0 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław 5 - 1 0 0 0
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 0 - 0 0 0 0
Medyk Konin - AZS UJ Kraków 4 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin - APLG Gdańsk 1 - 1 2 78 0
Pogoń Tczew - Rekord Bielsko-Biała 3 - 2 0 0 0
Stomilanki Olsztyn - GKS Katowice 0 - 3 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Katowice - Górnik Łęczna 2 - 1 0 0 0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1 - 3 1 0 3
Pogoń Tczew - AZS UJ Kraków 1 - 1 0 0 0
Rekord Bielsko-Biała - UKS SMS Łódź 0 - 2 0 0 0
Czarni Sosnowiec - Stomilanki Olsztyn 5 - 1 0 0 0
APLG Gdańsk - Medyk Konin 3 - 0 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Rekord Bielsko-Biała - AZS UJ Kraków 1 - 1 0 0 0
UKS SMS Łódź - Stomilanki Olsztyn 3 - 2 0 0 0
Pogoń Tczew - APLG Gdańsk 0 - 3 0 0 0
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 3 - 0 0 0 0
Medyk Konin - Śląsk Wrocław 2 - 5 0 0 0
Pogoń Szczecin - GKS Katowice 1 - 0 2 95 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Śląsk Wrocław - Pogoń Tczew 1 - 4 0 0 0
Stomilanki Olsztyn - Górnik Łęczna 0 - 5 0 0 0
Czarni Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2 - 2 1 0 0
AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź 2 - 2 0 0 0
GKS Katowice - Medyk Konin 2 - 0 0 0 0
APLG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 3 - 2 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Szczecin - Stomilanki Olsztyn 4 - 0 0 75 0
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 2 - 0 0 0 0
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna 4 - 0 0 0 0
APLG Gdańsk - AZS UJ Kraków 0 - 1 0 0 0
Pogoń Tczew - GKS Katowice 3 - 4 0 0 0
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 3 - 0 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Stomilanki Olsztyn - Medyk Konin 1 - 0 0 0 0
GKS Katowice - Rekord Bielsko-Biała 1 - 0 0 0 0
Śląsk Wrocław - AZS UJ Kraków 4 - 0 0 0 0
APLG Gdańsk - UKS SMS Łódź 1 - 0 0 0 0
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 0 - 3 1 0 1
Czarni Sosnowiec - Pogoń Tczew 3 - 0 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Medyk Konin - Górnik Łęczna 2 - 5 0 0 0
Pogoń Tczew - Stomilanki Olsztyn 2 - 1 0 0 0
Rekord Bielsko-Biała - Czarni Sosnowiec 1 - 2 0 0 0
APLG Gdańsk - Śląsk Wrocław 0 - 3 0 0 0
UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin 0 - 3 0 0 0
AZS UJ Kraków - GKS Katowice 1 - 1 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź 2 - 0 0 0 0
Górnik Łęczna - Pogoń Tczew 1 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - Medyk Konin 5 - 0 0 0 0
GKS Katowice - APLG Gdańsk 5 - 1 0 0 0
Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków 2 - 0 0 0 0
Stomilanki Olsztyn - Rekord Bielsko-Biała 1 - 2 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Tczew - Pogoń Szczecin 1 - 6 1 0 1
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 6 - 0 0 0 0
Śląsk Wrocław - GKS Katowice 2 - 2 0 0 0
AZS UJ Kraków - Stomilanki Olsztyn 3 - 2 0 0 0
APLG Gdańsk - Czarni Sosnowiec 2 - 0 0 0 0
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 0 - 1 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Medyk Konin - Pogoń Tczew 1 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 4 - 0 1 78 0
Czarni Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2 - 1 0 0 0
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 1 - 0 0 0 0
Stomilanki Olsztyn - APLG Gdańsk 0 - 1 0 0 0
Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków 2 - 1 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Łęczna - APLG Gdańsk 1 - 0 0 0 0
UKS SMS Łódź - Pogoń Tczew 5 - 1 0 0 0
Medyk Konin - Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 0 0 0
Stomilanki Olsztyn - Śląsk Wrocław 0 - 3 0 0 0
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice 3 - 0 0 0 0
Pogoń Szczecin - AZS UJ Kraków 6 - 1 2 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Katowice - Stomilanki Olsztyn 3 - 0 0 0 0
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 3 - 1 0 0 0
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Tczew 3 - 0 0 0 0
AZS UJ Kraków - Medyk Konin 0 - 1 0 0 0
APLG Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 - 2 2 0 0
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 2 - 2 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
UKS SMS Łódź - Rekord Bielsko-Biała 1 - 0 0 0 0
Medyk Konin - APLG Gdańsk 0 - 1 0 0 0
Górnik Łęczna - GKS Katowice 0 - 4 0 0 0
Stomilanki Olsztyn - Czarni Sosnowiec 0 - 7 0 0 0
AZS UJ Kraków - Pogoń Tczew 1 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1 - 2 2 98 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Śląsk Wrocław - Medyk Konin 5 - 1 0 0 0
AZS UJ Kraków - Rekord Bielsko-Biała 3 - 1 0 0 0
GKS Katowice - Pogoń Szczecin 1 - 0 1 0 0
APLG Gdańsk - Pogoń Tczew 4 - 1 0 0 0
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna 0 - 0 0 0 0
Stomilanki Olsztyn - UKS SMS Łódź 0 - 4 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Medyk Konin - GKS Katowice 0 - 3 0 0 0
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków 2 - 1 0 0 0
Pogoń Tczew - Śląsk Wrocław 2 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Czarni Sosnowiec 0 - 3 2 86 0
Górnik Łęczna - Stomilanki Olsztyn 0 - 1 0 0 0
Rekord Bielsko-Biała - APLG Gdańsk 1 - 4 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 1 - 1 0 0 0
20-04 12:00  Śląsk Wrocław - Rekord Bielsko-Biała 0 0 0
20-04 13:00  GKS Katowice - Pogoń Tczew 0 0 0
20-04 14:30  Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 0 0 0
21-04 13:00  Stomilanki Olsztyn - Pogoń Szczecin 0 0 0
27-04   AZS UJ Kraków - APLG Gdańsk 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
27-04 12:00  Pogoń Tczew - Czarni Sosnowiec 0 0 0
27-04 12:00  Medyk Konin - Stomilanki Olsztyn 0 0 0
28-04 12:00  UKS SMS Łódź - APLG Gdańsk 0 0 0
28-04 12:00  Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna 0 0 0
28-04 13:30  Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice 0 0 0
04-05   AZS UJ Kraków - Śląsk Wrocław 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
05-05 11:45  Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź 0 0 0
05-05 12:00  Śląsk Wrocław - APLG Gdańsk 0 0 0
05-05 13:00  Stomilanki Olsztyn - Pogoń Tczew 0 0 0
05-05 15:00  Czarni Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 0 0 0
11-05   Górnik Łęczna - Medyk Konin 0 0 0
11-05   GKS Katowice - AZS UJ Kraków 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
11-05 12:00  UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 0 0 0
11-05 12:00  APLG Gdańsk - GKS Katowice 0 0 0
11-05 14:00  Pogoń Tczew - Górnik Łęczna 0 0 0
25-05   AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 0 0 0
25-05   Rekord Bielsko-Biała - Stomilanki Olsztyn 0 0 0
25-05   Medyk Konin - Pogoń Szczecin 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
25-05 13:30  Czarni Sosnowiec - APLG Gdańsk 0 0 0
08-06   Medyk Konin - UKS SMS Łódź 0 0 0
08-06   Pogoń Szczecin - Pogoń Tczew 0 0 0
08-06   Górnik Łęczna - Rekord Bielsko-Biała 0 0 0
08-06   Stomilanki Olsztyn - AZS UJ Kraków 0 0 0
08-06   GKS Katowice - Śląsk Wrocław 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
09-06 17:00  UKS SMS Łódź - GKS Katowice 0 0 0
09-06 17:00  Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 0 0 0
09-06 17:00  APLG Gdańsk - Stomilanki Olsztyn 0 0 0
09-06 17:00  Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 0 0 0
09-06 17:00  Pogoń Tczew - Medyk Konin 0 0 0
15-06   AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
4 » Ryszard Tarasiewicz now »
1 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
18 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
16 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
13 » Polski Cukier Kluczevia »
11 » Biali Sądów-Błękitni II »
11 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
10 » Wieża Postomino-Darłovi »
10 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
10 » KS Dzikowo-Wrzos Borne  »
10 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
9 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78120
• użytkowników: 81088
• komentarzy: 1173097
• zdjęć: 895701
• relacji: 40611
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies