ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - A klasa gr. 6 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Iskra Lutówko 26 62 20 2 4 73 / 27 12 1 0 46 / 7 8 1 4 27 / 20
2.  Klon Krzęcin 26 60 19 3 4 128 / 32 12 0 1 64 / 11 7 3 3 64 / 21
3.  Piast Karsko 26 57 18 3 5 108 / 45 11 0 2 65 / 19 7 3 3 43 / 26
4.  Polonia Giżyn 26 55 18 1 7 87 / 39 10 1 2 42 / 15 8 0 5 45 / 24
5.  Stal Lipiany 26 54 16 6 4 128 / 39 9 4 0 64 / 14 7 2 4 64 / 25
6.  Sęp Brzesko 26 51 15 6 5 73 / 38 10 1 2 48 / 18 5 5 3 25 / 20
7.  Piast Kolin 26 37 12 1 13 60 / 56 8 0 5 36 / 23 4 1 8 24 / 33
8.  Ina Nadarzyn 26 36 11 3 12 113 / 89 5 3 5 49 / 43 6 0 7 64 / 46
9.  Korona Raduń 26 34 10 4 12 63 / 57 4 3 6 32 / 28 6 1 6 31 / 29
10.  Wicher Przelewice 26 25 8 1 17 53 / 80 6 1 6 37 / 33 2 0 11 16 / 47
11.  Mechanik Warnice 26 20 6 2 18 36 / 115 4 2 7 23 / 51 2 0 11 13 / 64
12.  Pomorzanin Zamęcin 26 13 4 1 21 17 / 174 3 0 10 14 / 79 1 1 11 3 / 95
13.  Gwiazda Żalęcino 26 12 3 3 20 33 / 88 2 2 9 18 / 37 1 1 11 15 / 51
14.  Skrzydlaci Będargowo 26 11 3 2 21 29 / 122 3 1 9 16 / 69 0 1 12 13 / 53
wyniki spotkań - A klasa gr. 6 2023/2024
  1234567891011121314
1.  Gwiazda Żalęcino
 
2.  Ina Nadarzyn
 
3.  Iskra Lutówko
 
4.  Klon Krzęcin
 
5.  Korona Raduń
 
6.  Mechanik Warnice
 
7.  Piast Karsko
 
8.  Piast Kolin
 
9.  Polonia Giżyn
 
10.  Pomorzanin Zamęcin
 
11.  Sęp Brzesko
 
12.  Skrzydlaci Będargowo
 
13.  Stal Lipiany
 
14.  Wicher Przelewice
 
terminarz - A klasa gr. 6 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Sęp Brzesko - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 0 0 6
Mechanik Warnice - Polonia Giżyn 1 - 5 0 0 0
Wicher Przelewice - Gwiazda Żalęcino 6 - 2 0 0 6
Klon Krzęcin - Piast Karsko 4 - 2 0 0 0
Skrzydlaci Będargowo - Korona Raduń 0 - 4 0 0 0
Ina Nadarzyn - Stal Lipiany 1 - 7 0 0 5
Piast Kolin - Iskra Lutówko 0 - 1 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - Polonia Giżyn 3 - 1 0 98 7
Korona Raduń - Klon Krzęcin 1 - 3 0 0 4
Pomorzanin Zamęcin - Mechanik Warnice 1 - 2 0 0 8
Gwiazda Żalęcino - Skrzydlaci Będargowo 2 - 0 0 0 2
Iskra Lutówko - Sęp Brzesko 4 - 1 0 0 2
Ina Nadarzyn - Wicher Przelewice 6 - 2 0 0 7
Piast Karsko - Piast Kolin 3 - 1 0 0 2
3 kolejka relacja fotki komentarze
Klon Krzęcin - Gwiazda Żalęcino 5 - 0 0 0 5
Skrzydlaci Będargowo - Ina Nadarzyn 0 - 10 0 0 5
Sęp Brzesko - Piast Karsko 2 - 2 0 0 0
Mechanik Warnice - Iskra Lutówko 1 - 2 0 0 0
Wicher Przelewice - Stal Lipiany 1 - 8 0 0 1
Piast Kolin - Korona Raduń 4 - 1 0 0 1
Polonia Giżyn - Pomorzanin Zamęcin 9 - 0 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Raduń - Sęp Brzesko 2 - 2 0 0 0
Stal Lipiany - Pomorzanin Zamęcin 10 - 0 0 0 1
Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin 2 - 5 0 0 12
Gwiazda Żalęcino - Piast Kolin 0 - 2 0 0 2
Wicher Przelewice - Skrzydlaci Będargowo 3 - 1 0 0 0
Iskra Lutówko - Polonia Giżyn 1 - 0 0 0 2
Piast Karsko - Mechanik Warnice 3 - 0 0 0 6
5 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Warnice - Korona Raduń 0 - 3 0 0 0
Piast Kolin - Ina Nadarzyn 1 - 5 0 0 2
Sęp Brzesko - Gwiazda Żalęcino 5 - 0 0 0 0
Skrzydlaci Będargowo - Stal Lipiany 0 - 17 0 0 0
Polonia Giżyn - Piast Karsko 2 - 3 0 0 1
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 1 - 3 0 0 2
Klon Krzęcin - Wicher Przelewice 1 - 2 0 0 2
6 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - Iskra Lutówko 2 - 2 0 0 12
Gwiazda Żalęcino - Mechanik Warnice 1 - 2 0 0 1
Skrzydlaci Będargowo - Klon Krzęcin 0 - 9 0 0 0
Wicher Przelewice - Piast Kolin 5 - 0 0 0 0
Korona Raduń - Polonia Giżyn 0 - 2 0 0 1
Ina Nadarzyn - Sęp Brzesko 0 - 0 0 0 3
Piast Karsko - Pomorzanin Zamęcin 17 - 0 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Skrzydlaci Będargowo 3 - 1 0 0 0
Mechanik Warnice - Ina Nadarzyn 0 - 9 0 0 5
Polonia Giżyn - Gwiazda Żalęcino 2 - 0 0 0 0
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 0 - 7 0 0 0
Sęp Brzesko - Wicher Przelewice 5 - 0 0 0 2
Iskra Lutówko - Piast Karsko 2 - 1 0 0 0
Klon Krzęcin - Stal Lipiany 2 - 1 0 91 3
8 kolejka relacja fotki komentarze
Klon Krzęcin - Piast Kolin 4 - 1 0 0 3
Stal Lipiany - Piast Karsko 4 - 4 0 0 3
Korona Raduń - Iskra Lutówko 0 - 3 0 0 3
Gwiazda Żalęcino - Pomorzanin Zamęcin 5 - 0 0 0 2
Skrzydlaci Będargowo - Sęp Brzesko 0 - 5 0 0 1
Wicher Przelewice - Mechanik Warnice 2 - 0 0 0 1
Ina Nadarzyn - Polonia Giżyn 4 - 1 0 0 2
9 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Karsko - Korona Raduń 6 - 2 0 0 0
Piast Kolin - Stal Lipiany 0 - 6 0 0 1
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 5 - 1 0 0 2
Iskra Lutówko - Gwiazda Żalęcino 4 - 1 0 0 0
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 0 - 18 0 0 2
Polonia Giżyn - Wicher Przelewice 6 - 3 0 0 1
Mechanik Warnice - Skrzydlaci Będargowo 3 - 1 0 1 5
10 kolejka relacja fotki komentarze
Klon Krzęcin - Mechanik Warnice 3 - 0 0 0 10
Stal Lipiany - Korona Raduń 3 - 0 0 0 5
Piast Kolin - Sęp Brzesko 2 - 3 0 0 4
Gwiazda Żalęcino - Piast Karsko 3 - 6 0 0 1
Skrzydlaci Będargowo - Polonia Giżyn 0 - 8 0 0 0
Wicher Przelewice - Pomorzanin Zamęcin 10 - 0 0 0 1
Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 1 - 4 0 0 25
11 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Raduń - Gwiazda Żalęcino 4 - 4 0 0 1
Piast Karsko - Ina Nadarzyn 10 - 4 0 0 3
Pomorzanin Zamęcin - Skrzydlaci Będargowo 3 - 0 0 0 13
Iskra Lutówko - Wicher Przelewice 3 - 1 0 0 2
Mechanik Warnice - Piast Kolin 0 - 0 0 0 1
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 1 - 1 0 0 1
Sęp Brzesko - Stal Lipiany 4 - 1 0 110 7
12 kolejka relacja fotki komentarze
Sęp Brzesko - Mechanik Warnice 6 - 0 0 65 12
Stal Lipiany - Gwiazda Żalęcino 6 - 0 0 65 1
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 3 - 3 0 0 1
Piast Kolin - Polonia Giżyn 1 - 0 0 0 0
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 12 - 0 0 0 4
Skrzydlaci Będargowo - Iskra Lutówko 0 - 3 0 0 12
Wicher Przelewice - Piast Karsko 1 - 2 0 0 3
13 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Raduń - Wicher Przelewice 4 - 2 0 0 1
Iskra Lutówko - Klon Krzęcin 2 - 1 0 0 54
Mechanik Warnice - Stal Lipiany 4 - 0 0 0 12
Piast Karsko - Skrzydlaci Będargowo 5 - 0 0 0 10
Gwiazda Żalęcino - Ina Nadarzyn 1 - 9 0 0 4
Pomorzanin Zamęcin - Piast Kolin 0 - 11 0 0 1
Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 1 - 0 0 47 9
14 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Zamęcin - Sęp Brzesko 1 - 4 0 0 8
Korona Raduń - Skrzydlaci Będargowo 6 - 1 0 0 0
Gwiazda Żalęcino - Wicher Przelewice 1 - 2 0 0 1
Iskra Lutówko - Piast Kolin 3 - 0 0 0 2
Polonia Giżyn - Mechanik Warnice 2 - 1 0 0 0
Piast Karsko - Klon Krzęcin 4 - 3 0 0 6
Stal Lipiany - Ina Nadarzyn 8 - 0 0 68 4
15 kolejka relacja fotki komentarze
Klon Krzęcin - Korona Raduń 3 - 0 0 0 1
Piast Kolin - Piast Karsko 2 - 1 0 0 5
Sęp Brzesko - Iskra Lutówko 1 - 0 0 91 6
Skrzydlaci Będargowo - Gwiazda Żalęcino 3 - 2 0 0 1
Wicher Przelewice - Ina Nadarzyn 6 - 2 0 0 4
Mechanik Warnice - Pomorzanin Zamęcin 6 - 0 0 0 1
Polonia Giżyn - Stal Lipiany 3 - 5 0 79 1
16 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Karsko - Sęp Brzesko 2 - 3 0 0 8
Gwiazda Żalęcino - Klon Krzęcin 0 - 4 0 0 5
Iskra Lutówko - Mechanik Warnice 12 - 0 0 0 1
Ina Nadarzyn - Skrzydlaci Będargowo 7 - 7 0 0 10
Pomorzanin Zamęcin - Polonia Giżyn 1 - 6 0 0 0
Korona Raduń - Piast Kolin 4 - 0 0 0 2
Stal Lipiany - Wicher Przelewice 3 - 0 0 139 5
17 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Gwiazda Żalęcino 5 - 0 0 0 4
Klon Krzęcin - Ina Nadarzyn 8 - 1 0 0 3
Mechanik Warnice - Piast Karsko 1 - 6 0 0 0
Sęp Brzesko - Korona Raduń 2 - 3 0 0 14
Pomorzanin Zamęcin - Stal Lipiany 2 - 12 0 110 0
Skrzydlaci Będargowo - Wicher Przelewice 5 - 1 0 0 4
Polonia Giżyn - Iskra Lutówko 2 - 1 0 0 5
18 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - Skrzydlaci Będargowo 4 - 0 0 78 4
Gwiazda Żalęcino - Sęp Brzesko 1 - 1 0 0 2
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 6 - 0 0 0 1
Ina Nadarzyn - Piast Kolin 1 - 4 0 0 0
Korona Raduń - Mechanik Warnice 6 - 2 0 0 0
Wicher Przelewice - Klon Krzęcin 0 - 0 0 0 1
Piast Karsko - Polonia Giżyn 3 - 4 0 0 10
19 kolejka relacja fotki komentarze
Klon Krzęcin - Skrzydlaci Będargowo 6 - 0 0 0 1
Piast Kolin - Wicher Przelewice 2 - 1 0 0 6
Mechanik Warnice - Gwiazda Żalęcino 0 - 2 0 0 3
Iskra Lutówko - Stal Lipiany 1 - 1 0 43 10
Pomorzanin Zamęcin - Piast Karsko 1 - 5 0 0 0
Sęp Brzesko - Ina Nadarzyn 4 - 2 0 0 2
Polonia Giżyn - Korona Raduń 5 - 0 0 0 4
20 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Nadarzyn - Mechanik Warnice 10 - 1 0 0 4
Stal Lipiany - Klon Krzęcin 3 - 3 0 0 13
Gwiazda Żalęcino - Polonia Giżyn 1 - 2 0 0 1
Skrzydlaci Będargowo - Piast Kolin 1 - 2 0 0 4
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 0 - 1 0 0 7
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 1 - 4 0 0 2
Piast Karsko - Iskra Lutówko 3 - 0 0 0 6
21 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 5 - 2 0 0 4
Pomorzanin Zamęcin - Gwiazda Żalęcino 1 - 0 0 0 7
Iskra Lutówko - Korona Raduń 2 - 1 0 0 2
Sęp Brzesko - Skrzydlaci Będargowo 3 - 2 0 0 5
Piast Karsko - Stal Lipiany 3 - 0 0 72 3
Piast Kolin - Klon Krzęcin 2 - 3 0 0 5
Polonia Giżyn - Ina Nadarzyn 3 - 1 0 0 4
22 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - Piast Kolin 7 - 2 0 105 2
Gwiazda Żalęcino - Iskra Lutówko 1 - 4 0 0 0
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 5 - 0 0 0 28
Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 4 - 0 0 0 5
Skrzydlaci Będargowo - Mechanik Warnice 4 - 3 0 0 2
Korona Raduń - Piast Karsko 1 - 1 0 0 0
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 1 - 7 0 62 1
23 kolejka relacja fotki komentarze
Sęp Brzesko - Piast Kolin 4 - 1 0 0 11
Mechanik Warnice - Klon Krzęcin 1 - 20 0 0 10
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 3 - 0 0 0 2
Pomorzanin Zamęcin - Wicher Przelewice 3 - 0 0 0 6
Korona Raduń - Stal Lipiany 2 - 4 0 0 1
Polonia Giżyn - Skrzydlaci Będargowo 5 - 0 0 0 2
Piast Karsko - Gwiazda Żalęcino 3 - 2 0 0 4
24 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Mechanik Warnice 4 - 1 0 0 2
Stal Lipiany - Sęp Brzesko 1 - 1 0 0 21
Ina Nadarzyn - Piast Karsko 2 - 7 0 0 4
Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 4 - 3 0 0 8
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanin Zamęcin 2 - 2 0 0 37
Wicher Przelewice - Iskra Lutówko 0 - 3 0 0 7
Gwiazda Żalęcino - Korona Raduń 0 - 3 0 0 1
25 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 2 - 3 0 0 1
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 1 - 1 0 0 8
Gwiazda Żalęcino - Stal Lipiany 2 - 2 0 58 2
Iskra Lutówko - Skrzydlaci Będargowo 3 - 0 0 20 4
Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin 0 - 11 0 0 2
Piast Karsko - Wicher Przelewice 3 - 0 0 0 1
Polonia Giżyn - Piast Kolin 1 - 0 0 0 9
26 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Nadarzyn - Gwiazda Żalęcino 7 - 2 0 0 7
Klon Krzęcin - Iskra Lutówko 8 - 1 0 0 37
Piast Kolin - Pomorzanin Zamęcin 10 - 0 0 0 6
Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 4 - 6 0 0 8
Skrzydlaci Będargowo - Piast Karsko 1 - 3 0 0 6
Stal Lipiany - Mechanik Warnice 10 - 1 0 59 0
Wicher Przelewice - Korona Raduń 1 - 4 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 16
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78314
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177678
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies