ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A klasa gr. 5 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Rolpol Chlebowo 12 34 11 1 0 67 / 11 6 0 0 38 / 4 5 1 0 29 / 7
2.  Kluczevia II Stargard 12 31 10 1 1 46 / 15 6 0 0 29 / 7 4 1 1 17 / 8
3.  Orzeł Małkocin 12 26 8 2 2 26 / 23 5 0 0 14 / 7 3 2 2 12 / 16
4.  Iskra Pomień 12 23 6 5 1 29 / 12 3 3 0 15 / 6 3 2 1 14 / 6
5.  Dęby Rogowo 12 21 7 0 5 44 / 24 2 0 4 22 / 14 5 0 1 22 / 10
6.  Orkan Suchań 12 18 6 0 6 20 / 33 4 0 3 12 / 17 2 0 3 8 / 16
7.  Błękitni Pomierzyn 12 16 5 1 6 35 / 25 3 0 4 19 / 13 2 1 2 16 / 12
8.  Ina Stradzewo 12 15 5 0 7 36 / 35 3 0 4 27 / 21 2 0 3 9 / 14
9.  Czarni Marianowo 12 14 4 2 6 26 / 29 2 2 1 13 / 6 2 0 5 13 / 23
10.  Sparta Skalin 12 10 3 1 8 25 / 48 1 1 3 10 / 20 2 0 5 15 / 28
11.  Orzeł Pęzino 12 8 2 2 8 25 / 42 1 1 4 14 / 22 1 1 4 11 / 20
12.  Świt Barnimie 12 6 1 3 8 12 / 46 1 1 4 5 / 18 0 2 4 7 / 28
13.  Orkan Dalewo 12 2 0 2 10 15 / 63 0 2 4 9 / 24 0 0 6 6 / 39
wyniki spotkań - A klasa gr. 5 2023/2024
  12345678910111213
1.  Błękitni Pomierzyn
 
2.  Czarni Marianowo
 
3.  Dęby Rogowo
 
4.  Ina Stradzewo
 
5.  Iskra Pomień
 
6.  Kluczevia II Stargard
 
7.  Orkan Dalewo
 
8.  Orkan Suchań
 
9.  Orzeł Małkocin
 
10.  Orzeł Pęzino
 
11.  Rolpol Chlebowo
 
12.  Sparta Skalin
 
13.  Świt Barnimie
 
terminarz - A klasa gr. 5 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 4 - 1 0 0 4
Dęby Rogowo - Sparta Skalin 2 - 4 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Iskra Pomień 0 - 2 0 0 1
Kluczevia II Stargard - Orzeł Małkocin 5 - 0 0 0 1
Ina Stradzewo - Świt Barnimie 9 - 1 0 0 2
Orkan Suchań - Orkan Dalewo 1 - 0 0 0 2
2 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Kluczevia II Stargard 1 - 3 0 0 1
Orzeł Małkocin - Błękitni Pomierzyn 1 - 0 0 0 2
Iskra Pomień - Rolpol Chlebowo 3 - 3 0 0 0
Czarni Marianowo - Ina Stradzewo 0 - 1 0 0 2
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 - 6 0 0 7
Świt Barnimie - Dęby Rogowo 0 - 3 0 0 2
3 kolejka relacja fotki komentarze
Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin 7 - 0 0 0 4
Orzeł Pęzino - Sparta Skalin 4 - 0 0 0 4
Dęby Rogowo - Czarni Marianowo 4 - 2 0 0 3
Błękitni Pomierzyn - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 4
Ina Stradzewo - Iskra Pomień 0 - 1 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 5 - 0 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Pomień - Dęby Rogowo 4 - 2 0 0 0
Świt Barnimie - Orzeł Pęzino 2 - 2 0 0 1
Orzeł Małkocin - Ina Stradzewo 3 - 2 0 0 12
Kluczevia II Stargard - Błękitni Pomierzyn 4 - 2 0 0 1
Orkan Dalewo - Sparta Skalin 3 - 5 0 0 0
Orkan Suchań - Rolpol Chlebowo 0 - 9 0 0 6
5 kolejka relacja fotki komentarze
Dęby Rogowo - Orzeł Małkocin 1 - 2 0 0 1
Rolpol Chlebowo - Kluczevia II Stargard 4 - 1 0 0 2
Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 2 - 3 0 0 1
Sparta Skalin - Świt Barnimie 3 - 3 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Orkan Dalewo 5 - 0 0 0 0
Ina Stradzewo - Orkan Suchań 2 - 4 0 0 2
6 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Sparta Skalin 3 - 1 0 0 1
Iskra Pomień - Orzeł Pęzino 2 - 1 0 0 2
Orkan Dalewo - Świt Barnimie 2 - 2 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Rolpol Chlebowo 1 - 3 0 0 0
Orkan Suchań - Dęby Rogowo 1 - 4 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Ina Stradzewo 4 - 3 0 0 4
7 kolejka relacja fotki komentarze
Dęby Rogowo - Kluczevia II Stargard 1 - 3 0 0 0
Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin 2 - 2 0 0 8
Sparta Skalin - Iskra Pomień 0 - 7 0 53 1
Świt Barnimie - Czarni Marianowo 2 - 1 0 0 2
Ina Stradzewo - Błękitni Pomierzyn 5 - 6 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 10 - 2 0 0 5
8 kolejka relacja fotki komentarze
Rolpol Chlebowo - Ina Stradzewo 6 - 0 0 0 4
Błękitni Pomierzyn - Dęby Rogowo 2 - 4 0 0 0
Iskra Pomień - Świt Barnimie 6 - 0 0 0 0
Orzeł Małkocin - Sparta Skalin 5 - 4 0 0 2
Orkan Suchań - Orzeł Pęzino 3 - 0 0 0 4
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 1 - 4 0 0 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Barnimie - Orzeł Małkocin 0 - 3 0 0 0
Czarni Marianowo - Iskra Pomień 2 - 2 0 0 2
Orzeł Pęzino - Kluczevia II Stargard 1 - 7 0 0 2
Sparta Skalin - Orkan Suchań 6 - 1 0 0 5
Ina Stradzewo - Orkan Dalewo 5 - 3 0 0 0
Dęby Rogowo - Rolpol Chlebowo 1 - 2 0 0 3
10 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo 3 - 1 0 0 14
Ina Stradzewo - Dęby Rogowo 0 - 5 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Orzeł Pęzino 7 - 1 0 0 1
Orkan Suchań - Świt Barnimie 4 - 1 0 0 1
Orkan Dalewo - Iskra Pomień 2 - 2 0 0 2
Kluczevia II Stargard - Sparta Skalin 4 - 1 0 0 2
11 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Barnimie - Kluczevia II Stargard 1 - 3 0 0 1
Czarni Marianowo - Orkan Suchań 6 - 0 0 0 2
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 2 - 6 0 0 5
Iskra Pomień - Orzeł Małkocin 0 - 0 0 0 0
Sparta Skalin - Błękitni Pomierzyn 0 - 6 0 0 0
Dęby Rogowo - Orkan Dalewo 13 - 1 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin 1 - 5 0 0 0
Ina Stradzewo - Orzeł Pęzino 6 - 1 0 0 4
Rolpol Chlebowo - Sparta Skalin 7 - 0 0 0 5
Błękitni Pomierzyn - Świt Barnimie 4 - 0 0 0 0
Orkan Suchań - Iskra Pomień 2 - 0 0 82 20
Kluczevia II Stargard - Czarni Marianowo 7 - 1 0 0 5
13 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo 3 - 4 0 0 1
Świt Barnimie - Rolpol Chlebowo 0 - 6 0 0 1
Iskra Pomień - Kluczevia II Stargard 0 - 0 0 0 16
Czarni Marianowo - Błękitni Pomierzyn 2 - 2 0 0 2
Orzeł Małkocin - Orkan Suchań 2 - 0 0 0 0
Sparta Skalin - Ina Stradzewo 1 - 3 0 0 2
14 kolejka relacja fotki komentarze
09-03   Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 0 0 0
09-03   Iskra Pomień - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
09-03   Orkan Dalewo - Orkan Suchań 0 0 0
09-03   Orzeł Małkocin - Kluczevia II Stargard 0 0 0
09-03   Sparta Skalin - Dęby Rogowo 0 0 0
09-03   Świt Barnimie - Ina Stradzewo 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
16-03   Dęby Rogowo - Świt Barnimie 0 0 0
16-03   Ina Stradzewo - Czarni Marianowo 0 0 0
16-03   Kluczevia II Stargard - Orkan Suchań 0 0 0
16-03   Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 0 0 0
16-03   Rolpol Chlebowo - Iskra Pomień 0 0 0
17-03 13:00  Błękitni Pomierzyn - Orzeł Małkocin 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
23-03   Czarni Marianowo - Dęby Rogowo 0 0 0
23-03   Iskra Pomień - Ina Stradzewo 0 0 0
23-03   Orkan Dalewo - Kluczevia II Stargard 0 0 0
23-03   Orkan Suchań - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
23-03   Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 0 0 0
23-03   Sparta Skalin - Orzeł Pęzino 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
06-04   Błękitni Pomierzyn - Kluczevia II Stargard 0 0 0
06-04   Dęby Rogowo - Iskra Pomień 0 0 0
06-04   Ina Stradzewo - Orzeł Małkocin 0 0 0
06-04   Orzeł Pęzino - Świt Barnimie 0 0 0
06-04   Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań 0 0 0
06-04   Sparta Skalin - Orkan Dalewo 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
13-04   Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 0 0 0
13-04   Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo 0 0 0
13-04   Orkan Dalewo - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
13-04   Orkan Suchań - Ina Stradzewo 0 0 0
13-04   Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo 0 0 0
13-04   Świt Barnimie - Sparta Skalin 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
20-04   Dęby Rogowo - Orkan Suchań 0 0 0
20-04   Ina Stradzewo - Kluczevia II Stargard 0 0 0
20-04   Orzeł Pęzino - Iskra Pomień 0 0 0
20-04   Rolpol Chlebowo - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
20-04   Sparta Skalin - Czarni Marianowo 0 0 0
20-04   Świt Barnimie - Orkan Dalewo 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
27-04   Błękitni Pomierzyn - Ina Stradzewo 0 0 0
27-04   Czarni Marianowo - Świt Barnimie 0 0 0
27-04   Iskra Pomień - Sparta Skalin 0 0 0
27-04   Kluczevia II Stargard - Dęby Rogowo 0 0 0
27-04   Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 0 0 0
27-04   Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
04-05   Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 0 0 0
04-05   Dęby Rogowo - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
04-05   Ina Stradzewo - Rolpol Chlebowo 0 0 0
04-05   Orzeł Pęzino - Orkan Suchań 0 0 0
04-05   Sparta Skalin - Orzeł Małkocin 0 0 0
04-05   Świt Barnimie - Iskra Pomień 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
11-05   Iskra Pomień - Czarni Marianowo 0 0 0
11-05   Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 0 0 0
11-05   Orkan Dalewo - Ina Stradzewo 0 0 0
11-05   Orkan Suchań - Sparta Skalin 0 0 0
11-05   Orzeł Małkocin - Świt Barnimie 0 0 0
11-05   Rolpol Chlebowo - Dęby Rogowo 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
18-05   Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin 0 0 0
18-05   Dęby Rogowo - Ina Stradzewo 0 0 0
18-05   Iskra Pomień - Orkan Dalewo 0 0 0
18-05   Orzeł Pęzino - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
18-05   Sparta Skalin - Kluczevia II Stargard 0 0 0
18-05   Świt Barnimie - Orkan Suchań 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
25-05   Błękitni Pomierzyn - Sparta Skalin 0 0 0
25-05   Kluczevia II Stargard - Świt Barnimie 0 0 0
25-05   Orkan Dalewo - Dęby Rogowo 0 0 0
25-05   Orkan Suchań - Czarni Marianowo 0 0 0
25-05   Orzeł Małkocin - Iskra Pomień 0 0 0
25-05   Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
01-06   Czarni Marianowo - Kluczevia II Stargard 0 0 0
01-06   Iskra Pomień - Orkan Suchań 0 0 0
01-06   Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo 0 0 0
01-06   Orzeł Pęzino - Ina Stradzewo 0 0 0
01-06   Sparta Skalin - Rolpol Chlebowo 0 0 0
01-06   Świt Barnimie - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
09-06 16:00  Błękitni Pomierzyn - Czarni Marianowo 0 0 0
09-06 16:00  Dęby Rogowo - Orzeł Pęzino 0 0 0
09-06 16:00  Ina Stradzewo - Sparta Skalin 0 0 0
09-06 16:00  Kluczevia II Stargard - Iskra Pomień 0 0 0
09-06 16:00  Orkan Suchań - Orzeł Małkocin 0 0 0
09-06 16:00  Rolpol Chlebowo - Świt Barnimie 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
4 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
2 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
1 » Dąb Dębno-Rurzyca Nawod »
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
1 » SPR Pogoń Szczecin-Samb »
1 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
1 » Mechanik Bobolice-Darło »
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151536
• newsów: 77968
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170569
• zdjęć: 889852
• relacji: 40529
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies