ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - A klasa gr. 5 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Rolpol Chlebowo 24 68 22 2 0 123 / 28 12 0 0 66 / 10 10 2 0 57 / 18
2.  Kluczevia II Stargard 24 61 20 1 3 89 / 30 10 0 2 50 / 16 10 1 1 39 / 14
3.  Dęby Rogowo 24 42 14 0 10 75 / 48 7 0 5 44 / 23 7 0 5 31 / 25
4.  Orzeł Małkocin 24 37 11 4 9 52 / 54 7 2 3 30 / 22 4 2 6 22 / 32
5.  Czarni Marianowo 24 36 11 3 10 62 / 57 6 3 3 36 / 23 5 0 7 26 / 34
6.  Ina Stradzewo 24 35 11 2 11 87 / 70 5 0 7 45 / 38 6 2 4 42 / 32
7.  Iskra Pomień 24 32 8 8 8 50 / 55 4 5 3 26 / 24 4 3 5 24 / 31 2 4 1 1 0 4 / 2
8.  Błękitni Pomierzyn 24 32 9 5 10 58 / 46 6 1 5 33 / 20 3 4 5 25 / 26 2 1 0 1 1 2 / 4
9.  Orkan Suchań 24 27 8 3 13 36 / 63 6 2 4 22 / 27 2 1 9 14 / 36 2 3 1 0 1 5 / 3
10.  Świt Barnimie 24 27 7 6 11 38 / 72 5 3 4 19 / 27 2 3 7 19 / 45 2 3 1 0 1 3 / 5
11.  Orkan Dalewo 24 19 5 4 15 35 / 86 2 3 7 17 / 40 3 1 8 18 / 46
12.  Sparta Skalin 24 17 5 2 17 51 / 98 3 1 8 27 / 49 2 1 9 24 / 49
13.  Orzeł Pęzino 24 13 3 4 17 44 / 93 2 2 8 25 / 41 1 2 9 19 / 52
wyniki spotkań - A klasa gr. 5 2023/2024
  12345678910111213
1.  Błękitni Pomierzyn
 
2.  Czarni Marianowo
 
3.  Dęby Rogowo
 
4.  Ina Stradzewo
 
5.  Iskra Pomień
 
6.  Kluczevia II Stargard
 
7.  Orkan Dalewo
 
8.  Orkan Suchań
 
9.  Orzeł Małkocin
 
10.  Orzeł Pęzino
 
11.  Rolpol Chlebowo
 
12.  Sparta Skalin
 
13.  Świt Barnimie
 
terminarz - A klasa gr. 5 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 4 - 1 0 0 4
Dęby Rogowo - Sparta Skalin 2 - 4 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Iskra Pomień 0 - 2 0 0 1
Kluczevia II Stargard - Orzeł Małkocin 5 - 0 0 0 1
Ina Stradzewo - Świt Barnimie 9 - 1 0 0 2
Orkan Suchań - Orkan Dalewo 1 - 0 0 0 2
2 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Kluczevia II Stargard 1 - 3 0 0 1
Orzeł Małkocin - Błękitni Pomierzyn 1 - 0 0 0 2
Iskra Pomień - Rolpol Chlebowo 3 - 3 0 0 0
Czarni Marianowo - Ina Stradzewo 0 - 1 0 0 2
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 - 6 0 0 7
Świt Barnimie - Dęby Rogowo 0 - 3 0 0 2
3 kolejka relacja fotki komentarze
Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin 7 - 0 0 0 4
Orzeł Pęzino - Sparta Skalin 4 - 0 0 0 4
Dęby Rogowo - Czarni Marianowo 4 - 2 0 0 3
Błękitni Pomierzyn - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 4
Ina Stradzewo - Iskra Pomień 0 - 1 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 5 - 0 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Pomień - Dęby Rogowo 4 - 2 0 0 0
Świt Barnimie - Orzeł Pęzino 2 - 2 0 0 1
Orzeł Małkocin - Ina Stradzewo 3 - 2 0 0 12
Kluczevia II Stargard - Błękitni Pomierzyn 4 - 2 0 0 1
Orkan Dalewo - Sparta Skalin 3 - 5 0 0 0
Orkan Suchań - Rolpol Chlebowo 0 - 9 0 0 6
5 kolejka relacja fotki komentarze
Dęby Rogowo - Orzeł Małkocin 1 - 2 0 0 1
Rolpol Chlebowo - Kluczevia II Stargard 4 - 1 0 0 2
Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 2 - 3 0 0 1
Sparta Skalin - Świt Barnimie 3 - 3 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Orkan Dalewo 5 - 0 0 0 0
Ina Stradzewo - Orkan Suchań 2 - 4 0 0 2
6 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Sparta Skalin 3 - 1 0 0 1
Iskra Pomień - Orzeł Pęzino 2 - 1 0 0 2
Orkan Dalewo - Świt Barnimie 2 - 2 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Rolpol Chlebowo 1 - 3 0 0 0
Orkan Suchań - Dęby Rogowo 1 - 4 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Ina Stradzewo 4 - 3 0 0 4
7 kolejka relacja fotki komentarze
Dęby Rogowo - Kluczevia II Stargard 1 - 3 0 0 0
Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin 2 - 2 0 0 8
Sparta Skalin - Iskra Pomień 0 - 7 0 53 1
Świt Barnimie - Czarni Marianowo 2 - 1 0 0 2
Ina Stradzewo - Błękitni Pomierzyn 5 - 6 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 10 - 2 0 0 5
8 kolejka relacja fotki komentarze
Rolpol Chlebowo - Ina Stradzewo 6 - 0 0 0 4
Błękitni Pomierzyn - Dęby Rogowo 2 - 4 0 0 0
Iskra Pomień - Świt Barnimie 6 - 0 0 0 0
Orzeł Małkocin - Sparta Skalin 5 - 4 0 0 2
Orkan Suchań - Orzeł Pęzino 3 - 0 0 0 4
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 1 - 4 0 0 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Barnimie - Orzeł Małkocin 0 - 3 0 0 0
Czarni Marianowo - Iskra Pomień 2 - 2 0 0 2
Orzeł Pęzino - Kluczevia II Stargard 1 - 7 0 0 2
Sparta Skalin - Orkan Suchań 6 - 1 0 0 5
Ina Stradzewo - Orkan Dalewo 5 - 3 0 0 0
Dęby Rogowo - Rolpol Chlebowo 1 - 2 0 0 3
10 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo 3 - 1 0 0 14
Ina Stradzewo - Dęby Rogowo 0 - 5 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Orzeł Pęzino 7 - 1 0 0 1
Orkan Suchań - Świt Barnimie 4 - 1 0 0 1
Orkan Dalewo - Iskra Pomień 2 - 2 0 0 2
Kluczevia II Stargard - Sparta Skalin 4 - 1 0 0 2
11 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Barnimie - Kluczevia II Stargard 1 - 3 0 0 1
Czarni Marianowo - Orkan Suchań 6 - 0 0 0 2
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 2 - 6 0 0 5
Iskra Pomień - Orzeł Małkocin 0 - 0 0 0 0
Sparta Skalin - Błękitni Pomierzyn 0 - 6 0 0 0
Dęby Rogowo - Orkan Dalewo 13 - 1 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin 1 - 5 0 0 0
Ina Stradzewo - Orzeł Pęzino 6 - 1 0 0 4
Rolpol Chlebowo - Sparta Skalin 7 - 0 0 0 5
Błękitni Pomierzyn - Świt Barnimie 4 - 0 0 0 0
Orkan Suchań - Iskra Pomień 2 - 0 0 82 20
Kluczevia II Stargard - Czarni Marianowo 7 - 1 0 0 5
13 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo 3 - 4 0 0 1
Świt Barnimie - Rolpol Chlebowo 0 - 6 0 0 1
Iskra Pomień - Kluczevia II Stargard 0 - 0 0 0 16
Czarni Marianowo - Błękitni Pomierzyn 2 - 2 0 0 2
Orzeł Małkocin - Orkan Suchań 2 - 0 0 0 0
Sparta Skalin - Ina Stradzewo 1 - 3 0 0 2
14 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Małkocin - Kluczevia II Stargard 1 - 3 0 0 2
Sparta Skalin - Dęby Rogowo 1 - 3 0 0 0
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 0 - 5 0 0 2
Iskra Pomień - Błękitni Pomierzyn 2 - 2 0 0 1
Świt Barnimie - Ina Stradzewo 3 - 3 0 72 0
Orkan Dalewo - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 3
15 kolejka relacja fotki komentarze
Dęby Rogowo - Świt Barnimie 4 - 2 0 0 0
Ina Stradzewo - Czarni Marianowo 3 - 1 0 0 0
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 0 - 3 0 0 3
Rolpol Chlebowo - Iskra Pomień 6 - 2 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Orzeł Małkocin 1 - 0 0 0 1
Kluczevia II Stargard - Orkan Suchań 4 - 1 0 0 3
16 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Pomień - Ina Stradzewo 1 - 4 0 0 3
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 2 - 2 0 0 1
Czarni Marianowo - Dęby Rogowo 4 - 2 0 0 0
Orkan Dalewo - Kluczevia II Stargard 0 - 1 0 0 5
Sparta Skalin - Orzeł Pęzino 4 - 2 0 0 3
Orkan Suchań - Błękitni Pomierzyn 1 - 1 0 0 1
17 kolejka relacja fotki komentarze
Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań 5 - 0 0 0 0
Orzeł Pęzino - Świt Barnimie 2 - 2 0 0 1
Sparta Skalin - Orkan Dalewo 2 - 4 0 0 0
Dęby Rogowo - Iskra Pomień 5 - 1 0 0 3
Błękitni Pomierzyn - Kluczevia II Stargard 1 - 2 0 0 1
Ina Stradzewo - Orzeł Małkocin 2 - 3 0 0 6
18 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo 1 - 3 0 0 3
Świt Barnimie - Sparta Skalin 3 - 2 0 0 0
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 6 - 1 0 0 3
Orkan Dalewo - Błękitni Pomierzyn 2 - 2 0 0 8
Orkan Suchań - Ina Stradzewo 3 - 2 0 0 1
Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo 2 - 3 0 0 4
19 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Stradzewo - Kluczevia II Stargard 2 - 7 0 0 1
Świt Barnimie - Orkan Dalewo 1 - 0 0 0 8
Orzeł Pęzino - Iskra Pomień 1 - 3 0 0 9
Sparta Skalin - Czarni Marianowo 2 - 6 0 0 2
Rolpol Chlebowo - Błękitni Pomierzyn 3 - 1 0 0 0
Dęby Rogowo - Orkan Suchań 3 - 0 0 0 2
20 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Świt Barnimie 5 - 0 0 0 1
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 0 - 4 0 0 1
Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 3 - 3 0 0 6
Błękitni Pomierzyn - Ina Stradzewo 3 - 3 0 0 0
Iskra Pomień - Sparta Skalin 3 - 2 0 0 2
Kluczevia II Stargard - Dęby Rogowo 5 - 1 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Pęzino - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 0
Sparta Skalin - Orzeł Małkocin 3 - 1 0 0 3
Dęby Rogowo - Błękitni Pomierzyn 2 - 0 0 0 1
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 1 - 1 0 0 20
Świt Barnimie - Iskra Pomień 2 - 2 0 77 1
Ina Stradzewo - Rolpol Chlebowo 2 - 4 0 0 1
22 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Małkocin - Świt Barnimie 2 - 3 0 0 8
Rolpol Chlebowo - Dęby Rogowo 2 - 0 0 0 1
Iskra Pomień - Czarni Marianowo 2 - 4 0 0 2
Orkan Suchań - Sparta Skalin 1 - 1 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 4 - 0 0 0 0
Orkan Dalewo - Ina Stradzewo 2 - 8 0 0 18
23 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin 5 - 2 0 0 6
Świt Barnimie - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 1
Iskra Pomień - Orkan Dalewo 1 - 4 0 0 35
Orzeł Pęzino - Błękitni Pomierzyn 1 - 2 0 0 2
Dęby Rogowo - Ina Stradzewo 1 - 5 0 0 0
Sparta Skalin - Kluczevia II Stargard 0 - 3 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Małkocin - Iskra Pomień 5 - 1 0 0 3
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 8 - 1 0 0 2
Błękitni Pomierzyn - Sparta Skalin 5 - 2 0 0 0
Orkan Suchań - Czarni Marianowo 0 - 2 0 0 6
Kluczevia II Stargard - Świt Barnimie 0 - 3 0 0 3
Orkan Dalewo - Dęby Rogowo 2 - 0 0 0 7
25 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo 2 - 0 0 0 16
Sparta Skalin - Rolpol Chlebowo 5 - 10 0 0 5
Czarni Marianowo - Kluczevia II Stargard 2 - 6 0 0 5
Orzeł Pęzino - Ina Stradzewo 5 - 8 0 0 23
Świt Barnimie - Błękitni Pomierzyn 3 - 1 0 0 0
Iskra Pomień - Orkan Suchań 2 - 2 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Kluczevia II Stargard - Iskra Pomień 6 - 1 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Czarni Marianowo 4 - 0 0 0 2
Rolpol Chlebowo - Świt Barnimie 4 - 2 0 0 0
Dęby Rogowo - Orzeł Pęzino 7 - 1 0 0 1
Ina Stradzewo - Sparta Skalin 9 - 2 0 0 0
Orkan Suchań - Orzeł Małkocin 5 - 4 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » GKS Kołbaskowo - Przecł »
mecze:
6 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
5 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Świt Szczecin-KKS Kalis »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Wisła Płock-Kotwica Koł »
1 » KS Sieciemin-Astra Ustr »
1 » Iskierka Mirand Szczeci »
1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
mario26
gości: 81
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152685
• newsów: 78330
• użytkowników: 81246
• komentarzy: 1177714
• zdjęć: 904153
• relacji: 40709
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies