ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - IV liga zachodniopomorska 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 17 48 16 0 1 64 / 14 9 0 0 37 / 4 7 0 1 27 / 10
2.  Gwardia Koszalin 17 46 15 1 1 75 / 7 7 0 1 35 / 5 8 1 0 40 / 2
3.  Bałtyk Koszalin 16 43 14 1 1 50 / 8 7 1 1 32 / 7 7 0 0 18 / 1
4.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 16 33 10 3 3 53 / 15 6 1 1 30 / 6 4 2 2 23 / 9
5.  Biali Sądów 17 32 10 2 5 42 / 39 6 0 2 25 / 17 4 2 3 17 / 22
6.  Perła URB Dygowo 17 28 8 4 5 32 / 24 3 3 2 15 / 9 5 1 3 17 / 15
7.  Ina Goleniów 16 26 8 2 6 39 / 29 6 1 2 23 / 10 2 1 4 16 / 19
8.  Iskierka Mirand Szczecin 16 25 7 4 5 31 / 23 3 2 4 15 / 14 4 2 1 16 / 9
9.  Mechanik Bobolice 16 22 7 1 8 24 / 48 4 0 3 10 / 15 3 1 5 14 / 33
10.  Błękitni II Stargard 17 19 6 1 10 21 / 37 3 0 5 12 / 13 3 1 5 9 / 24
11.  MKP Szczecinek 16 18 5 3 8 27 / 42 2 2 3 12 / 19 3 1 5 15 / 23 1 3 1 0 0 3 / 0
12.  Odra Chojna 17 18 5 3 9 19 / 42 3 2 3 12 / 15 2 1 6 7 / 27 1 0 0 0 1 0 / 3
13.  Olimp Gościno 17 16 5 1 11 25 / 41 2 1 6 13 / 22 3 0 5 12 / 19
14.  Chemik Police 16 14 3 5 8 22 / 31 2 2 4 12 / 16 1 3 4 10 / 15
15.  Orzeł Wałcz 17 12 3 3 11 21 / 45 2 2 5 13 / 23 1 1 6 8 / 22 1 3 1 0 0 2 / 1
16.  Darłovia Darłowo 17 12 4 0 13 21 / 48 4 0 5 17 / 20 0 0 8 4 / 28 1 0 0 0 1 1 / 2
17.  Unia Dolice 17 9 3 0 14 12 / 48 1 0 8 6 / 25 2 0 6 6 / 23
18.  Wieża Postomino 16 8 2 2 12 14 / 51 1 1 5 8 / 25 1 1 7 6 / 26
wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2023/2024
  123456789101112131415161718
1.  Bałtyk Koszalin
 
2.  Biali Sądów
 
3.  Błękitni II Stargard
 
4.  Chemik Police
 
5.  Darłovia Darłowo
 
6.  Gwardia Koszalin
 
7.  Ina Goleniów
 
8.  Iskierka Mirand Szczecin
 
9.  Mechanik Bobolice
 
10.  MKP Szczecinek
 
11.  Odra Chojna
 
12.  Olimp Gościno
 
13.  Orzeł Wałcz
 
14.  Perła URB Dygowo
 
15.  Polski Cukier Kluczevia Stargard
 
16.  Unia Dolice
 
17.  Wieża Postomino
 
18.  Wybrzeże Rewalskie Rewal
 
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Wieża Postomino 5 - 0 0 1 14
Iskierka Mirand Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 4 1 1 15
Unia Dolice - Biali Sądów 0 - 2 0 0 21
Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 2 - 0 0 5 14
Ina Goleniów - Perła URB Dygowo 0 - 1 0 0 20
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police 3 - 0 0 0 9
Odra Chojna - Błękitni II Stargard 1 - 1 0 0 11
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 0 - 2 0 0 5
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin 0 - 4 0 1 10
2 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 2 0 24 9
Bałtyk Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 0 0 7
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo 6 - 1 0 0 9
MKP Szczecinek - Odra Chojna 3 - 0 0 0 12
Biali Sądów - Ina Goleniów 5 - 4 0 0 9
Perła URB Dygowo - Olimp Gościno 5 - 0 0 0 13
Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 0 - 9 0 0 12
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 2 - 0 0 0 8
Mechanik Bobolice - Unia Dolice 2 - 0 0 0 8
3 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 0 0 16
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wieża Postomino 5 - 1 0 0 12
Darłovia Darłowo - Chemik Police 2 - 4 0 47 35
Odra Chojna - Perła URB Dygowo 1 - 3 0 0 12
Unia Dolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 0 0 28
Gwardia Koszalin - Błękitni II Stargard 7 - 0 0 2 9
Olimp Gościno - Biali Sądów 0 - 3 0 0 7
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 4 - 2 0 0 10
Ina Goleniów - Mechanik Bobolice 5 - 1 0 0 20
4 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskierka Mirand Szczecin 4 - 1 0 70 8
Perła URB Dygowo - Orzeł Wałcz 3 - 0 0 0 37
Bałtyk Koszalin - Darłovia Darłowo 4 - 0 0 0 9
Chemik Police - Unia Dolice 2 - 1 0 60 12
Biali Sądów - Odra Chojna 4 - 0 0 0 16
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 4 - 1 0 0 13
Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 2 - 1 0 0 10
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 0 - 7 0 0 42
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 2 - 0 0 0 9
5 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Wieża Postomino 4 - 0 0 74 13
Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 7 0 0 5
Odra Chojna - Mechanik Bobolice 1 - 4 0 0 15
Unia Dolice - Bałtyk Koszalin 0 - 6 0 0 7
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 7 0 0 25
Gwardia Koszalin - Perła URB Dygowo 4 - 1 0 2 23
Ina Goleniów - Chemik Police 3 - 3 0 57 8
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 2 - 2 0 0 22
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 2 - 1 0 0 8
6 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Ina Goleniów 5 - 2 0 0 6
Chemik Police - Olimp Gościno 1 - 2 0 47 9
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Unia Dolice 5 - 0 0 0 5
Iskierka Mirand Szczecin - Darłovia Darłowo 4 - 0 0 0 22
Perła URB Dygowo - Błękitni II Stargard 1 - 2 0 0 9
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Odra Chojna 6 - 0 0 0 8
Biali Sądów - Gwardia Koszalin 0 - 7 0 0 48
Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 0 15
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 0 - 3 0 0 6
7 kolejka relacja fotki komentarze
MKP Szczecinek - Perła URB Dygowo 1 - 1 0 0 8
Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 8
Ina Goleniów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 4 0 0 5
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 20
Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice 8 - 0 0 2 28
Odra Chojna - Chemik Police 0 - 0 0 0 9
Unia Dolice - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 4 0 0 7
Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 4 0 0 6
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 1 - 2 0 0 3
8 kolejka relacja fotki komentarze
Iskierka Mirand Szczecin - Ina Goleniów 2 - 2 0 0 17
Biali Sądów - MKP Szczecinek 4 - 1 0 0 9
Chemik Police - Orzeł Wałcz 2 - 2 0 0 12
Bałtyk Koszalin - Odra Chojna 4 - 1 0 0 8
Darłovia Darłowo - Unia Dolice 5 - 0 0 0 20
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin 1 - 1 0 0 53
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Olimp Gościno 2 - 1 0 0 4
Wieża Postomino - Perła URB Dygowo 1 - 2 0 0 8
Mechanik Bobolice - Błękitni II Stargard 0 - 3 0 0 8
9 kolejka relacja fotki komentarze
Perła URB Dygowo - Biali Sądów 3 - 3 0 0 13
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 3 0 0 8
Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 4 0 0 5
MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice 1 - 3 0 0 9
Olimp Gościno - Iskierka Mirand Szczecin 2 - 4 0 0 3
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 2 - 0 0 0 21
Gwardia Koszalin - Chemik Police 2 - 0 0 0 12
Unia Dolice - Wieża Postomino 0 - 2 0 0 7
Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 0 11
10 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Błękitni II Stargard 2 - 3 0 68 5
Wieża Postomino - Biali Sądów 2 - 4 0 0 10
Iskierka Mirand Szczecin - Odra Chojna 0 - 1 0 0 9
Mechanik Bobolice - Perła URB Dygowo 0 - 6 0 0 8
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 0 5
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 0 - 4 0 0 21
Unia Dolice - Ina Goleniów 0 - 2 0 0 3
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0 - 2 0 8 25
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 6 - 0 0 0 4
11 kolejka relacja fotki komentarze
Perła URB Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 23
Wieża Postomino - Ina Goleniów 1 - 5 0 0 4
Orzeł Wałcz - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 1 0 0 9
Biali Sądów - Mechanik Bobolice 6 - 0 0 0 20
MKP Szczecinek - Chemik Police 1 - 1 0 53 7
Odra Chojna - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 0 25
Olimp Gościno - Unia Dolice 4 - 0 0 0 8
Gwardia Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 0 2 39
Błękitni II Stargard - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 13
12 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Odra Chojna 0 - 1 0 0 10
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 6
Chemik Police - Perła URB Dygowo 2 - 1 0 54 9
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 2 - 2 0 0 10
Iskierka Mirand Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 3 0 74 21
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów 4 - 0 0 0 10
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 1 - 2 0 0 31
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 4 - 0 0 0 7
Ina Goleniów - Olimp Gościno 2 - 0 0 0 13
13 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Gościno - Wieża Postomino 4 - 0 0 0 7
Perła URB Dygowo - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 0 6
Ina Goleniów - Odra Chojna 2 - 1 0 0 12
Mechanik Bobolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 2 0 0 24
Biali Sądów - Chemik Police 2 - 1 0 0 10
Gwardia Koszalin - Darłovia Darłowo 4 - 0 0 1 10
MKP Szczecinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 6 0 0 11
Orzeł Wałcz - Unia Dolice 2 - 3 0 0 16
Błękitni II Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 4 0 0 9
14 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Biali Sądów 7 - 0 0 0 8
Chemik Police - Mechanik Bobolice 1 - 4 0 0 11
Olimp Gościno - Odra Chojna 1 - 1 0 0 2
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 5 - 0 0 0 5
Iskierka Mirand Szczecin - MKP Szczecinek 1 - 1 0 0 14
Unia Dolice - Gwardia Koszalin 0 - 3 0 0 14
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 3 - 0 0 0 19
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Perła URB Dygowo 5 - 0 0 0 7
24-02 13:30  Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 11
15 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Bobolice - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 23
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 2 - 0 0 2 17
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 3 - 1 0 0 11
Odra Chojna - Wieża Postomino 3 - 1 0 4 11
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 2 - 4 0 0 26
Perła URB Dygowo - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 0 0 0 12
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 2 - 1 0 1 5
Błękitni II Stargard - Unia Dolice 1 - 2 0 0 9
Biali Sądów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 0 0 28
16 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Goleniów - Błękitni II Stargard 4 - 0 0 0 15
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 9
Darłovia Darłowo - Perła URB Dygowo 1 - 2 0 0 19
Odra Chojna - Orzeł Wałcz 4 - 2 0 0 8
Olimp Gościno - Gwardia Koszalin 1 - 4 0 0 21
Unia Dolice - MKP Szczecinek 3 - 4 0 0 4
Chemik Police - Wieża Postomino 1 - 1 0 0 7
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mechanik Bobolice 7 - 0 0 0 7
Iskierka Mirand Szczecin - Biali Sądów 3 - 1 0 0 10
17 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Odra Chojna 7 - 2 0 1 9
Biali Sądów - Darłovia Darłowo 4 - 2 0 0 27
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 2 - 0 0 0 7
Perła URB Dygowo - Unia Dolice 2 - 0 0 0 6
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 5 - 0 0 0 6
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 0 0 23
24-02 12:00  Ina Goleniów - MKP Szczecinek 0 0 12
24-02 13:00  Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 0 9
25-02 12:30  Mechanik Bobolice - Iskierka Mirand Szczecin 0 0 5
18 kolejka relacja fotki komentarze
02-03   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 0 0 0
02-03 12:00  Chemik Police - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
02-03 13:00  Perła URB Dygowo - Ina Goleniów 0 0 1
02-03 13:00  Wieża Postomino - Bałtyk Koszalin 0 0 0
02-03 14:00  Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 0 0 1
02-03 14:00  MKP Szczecinek - Olimp Gościno 0 0 1
02-03 15:30  Biali Sądów - Unia Dolice 0 0 0
03-03 11:00  Gwardia Koszalin - Orzeł Wałcz 0 0 7
03-03 13:00  Błękitni II Stargard - Odra Chojna 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
09-03   Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
09-03   Olimp Gościno - Perła URB Dygowo 0 0 0
09-03   Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 0 0 0
09-03   Unia Dolice - Mechanik Bobolice 0 0 0
09-03 12:00  Ina Goleniów - Biali Sądów 0 0 0
09-03 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bałtyk Koszalin 0 0 0
09-03 14:00  Odra Chojna - MKP Szczecinek 0 0 0
09-03 14:30  Iskierka Mirand Szczecin - Chemik Police 0 0 0
10-03 11:00  Gwardia Koszalin - Wieża Postomino 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
16-03   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Dolice 0 0 0
16-03 12:00  Bałtyk Koszalin - Iskierka Mirand Szczecin 0 0 0
16-03 13:00  Chemik Police - Darłovia Darłowo 0 0 0
16-03 13:00  Perła URB Dygowo - Odra Chojna 0 0 0
16-03 13:00  Wieża Postomino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
16-03 14:00  Mechanik Bobolice - Ina Goleniów 0 0 0
16-03 14:00  MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 0 0 0
16-03 15:30  Biali Sądów - Olimp Gościno 0 0 0
17-03 13:00  Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
23-03   Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin 0 0 0
23-03   Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
23-03   Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 0 0 0
23-03   Orzeł Wałcz - Perła URB Dygowo 0 0 0
23-03   Unia Dolice - Chemik Police 0 0 0
23-03 14:00  Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 0 0 0
23-03 14:00  Odra Chojna - Biali Sądów 0 0 0
23-03 14:30  Iskierka Mirand Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
23-03 16:00  Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
30-03 13:00  Bałtyk Koszalin - Unia Dolice 0 0 0
30-03 13:00  Biali Sądów - Orzeł Wałcz 0 0 0
30-03 13:00  Chemik Police - Ina Goleniów 0 0 0
30-03 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 0 0 0
30-03 13:00  Mechanik Bobolice - Odra Chojna 0 0 0
30-03 13:00  MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 0 0 0
30-03 13:00  Perła URB Dygowo - Gwardia Koszalin 0 0 0
30-03 13:00  Wieża Postomino - Iskierka Mirand Szczecin 0 0 0
30-03 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Darłovia Darłowo 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
06-04   Darłovia Darłowo - Iskierka Mirand Szczecin 0 0 0
06-04   Odra Chojna - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
06-04   Olimp Gościno - Chemik Police 0 0 0
06-04   Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 0 0 0
06-04   Unia Dolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
06-04 13:00  Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 0 0 0
06-04 15:00  Gwardia Koszalin - Biali Sądów 0 0 0
06-04 15:00  MKP Szczecinek - Wieża Postomino 0 0 0
06-04 18:00  Błękitni II Stargard - Perła URB Dygowo 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
13-04   Chemik Police - Odra Chojna 0 0 0
13-04   Iskierka Mirand Szczecin - Unia Dolice 0 0 0
13-04   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 0 0 0
13-04 12:00  Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 0 0 0
13-04 12:00  Biali Sądów - Błękitni II Stargard 0 0 0
13-04 12:00  Perła URB Dygowo - MKP Szczecinek 0 0 0
13-04 13:00  Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 0 0 0
13-04 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ina Goleniów 0 0 0
13-04 16:00  Mechanik Bobolice - Gwardia Koszalin 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
20-04   Gwardia Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
20-04   Odra Chojna - Bałtyk Koszalin 0 0 0
20-04   Olimp Gościno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
20-04   Orzeł Wałcz - Chemik Police 0 0 0
20-04   Unia Dolice - Darłovia Darłowo 0 0 0
20-04 11:00  Perła URB Dygowo - Wieża Postomino 0 0 0
20-04 15:00  MKP Szczecinek - Biali Sądów 0 0 0
20-04 16:00  Ina Goleniów - Iskierka Mirand Szczecin 0 0 0
20-04 18:00  Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
27-04   Chemik Police - Gwardia Koszalin 0 0 0
27-04   Darłovia Darłowo - Ina Goleniów 0 0 0
27-04   Iskierka Mirand Szczecin - Olimp Gościno 0 0 0
27-04   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 0 0 0
27-04   Wieża Postomino - Unia Dolice 0 0 0
27-04 12:00  Bałtyk Koszalin - Orzeł Wałcz 0 0 0
27-04 12:00  Biali Sądów - Perła URB Dygowo 0 0 0
27-04 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Odra Chojna 0 0 0
27-04 16:00  Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
01-05   Biali Sądów - Wieża Postomino 0 0 0
01-05   MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
01-05   Odra Chojna - Iskierka Mirand Szczecin 0 0 0
01-05   Olimp Gościno - Darłovia Darłowo 0 0 0
01-05   Orzeł Wałcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
01-05 11:00  Błękitni II Stargard - Chemik Police 0 0 0
01-05 11:00  Ina Goleniów - Unia Dolice 0 0 0
01-05 11:00  Perła URB Dygowo - Mechanik Bobolice 0 0 0
01-05 17:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
04-05   Chemik Police - MKP Szczecinek 0 0 0
04-05   Darłovia Darłowo - Odra Chojna 0 0 0
04-05   Iskierka Mirand Szczecin - Orzeł Wałcz 0 0 0
04-05   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Perła URB Dygowo 0 0 0
04-05   Unia Dolice - Olimp Gościno 0 0 0
04-05 12:00  Bałtyk Koszalin - Błękitni II Stargard 0 0 0
04-05 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gwardia Koszalin 0 0 0
04-05 16:00  Ina Goleniów - Wieża Postomino 0 0 0
04-05 16:00  Mechanik Bobolice - Biali Sądów 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
11-05   Biali Sądów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
11-05   Odra Chojna - Unia Dolice 0 0 0
11-05   Olimp Gościno - Ina Goleniów 0 0 0
11-05   Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 0 0 0
11-05 12:00  Perła URB Dygowo - Chemik Police 0 0 0
11-05 16:00  Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 0 0 0
11-05 16:00  MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 0 0 0
11-05 17:00  Gwardia Koszalin - Iskierka Mirand Szczecin 0 0 0
11-05 18:00  Błękitni II Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
18-05   Chemik Police - Biali Sądów 0 0 0
18-05   Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin 0 0 0
18-05   Iskierka Mirand Szczecin - Błękitni II Stargard 0 0 0
18-05   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice 0 0 0
18-05   Odra Chojna - Ina Goleniów 0 0 0
18-05   Unia Dolice - Orzeł Wałcz 0 0 0
18-05   Wieża Postomino - Olimp Gościno 0 0 0
18-05 12:00  Bałtyk Koszalin - Perła URB Dygowo 0 0 0
18-05 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - MKP Szczecinek 0 0 0
31 kolejka relacja fotki komentarze
25-05   Biali Sądów - Bałtyk Koszalin 0 0 0
25-05   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wieża Postomino 0 0 0
25-05   Odra Chojna - Olimp Gościno 0 0 0
25-05   Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 0 0 0
25-05 12:00  Perła URB Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
25-05 16:00  Mechanik Bobolice - Chemik Police 0 0 0
25-05 16:00  MKP Szczecinek - Iskierka Mirand Szczecin 0 0 0
25-05 17:00  Gwardia Koszalin - Unia Dolice 0 0 0
26-05 13:00  Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 0 0 0
32 kolejka relacja fotki komentarze
01-06   Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
01-06   Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 0 0 0
01-06   Iskierka Mirand Szczecin - Perła URB Dygowo 0 0 0
01-06   Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 0 0 0
01-06   Unia Dolice - Błękitni II Stargard 0 0 0
01-06   Wieża Postomino - Odra Chojna 0 0 0
01-06 12:00  Bałtyk Koszalin - Mechanik Bobolice 0 0 0
01-06 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów 0 0 0
01-06 16:00  Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 0 0 0
33 kolejka relacja fotki komentarze
08-06   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 0 0 0
08-06   Orzeł Wałcz - Odra Chojna 0 0 0
08-06   Wieża Postomino - Chemik Police 0 0 0
08-06 12:00  Biali Sądów - Iskierka Mirand Szczecin 0 0 0
08-06 12:00  Perła URB Dygowo - Darłovia Darłowo 0 0 0
08-06 16:00  Mechanik Bobolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
08-06 16:00  MKP Szczecinek - Unia Dolice 0 0 0
08-06 17:00  Gwardia Koszalin - Olimp Gościno 0 0 0
09-06 13:00  Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 0 0 0
34 kolejka relacja fotki komentarze
15-06 16:00  Bałtyk Koszalin - Chemik Police 0 0 0
15-06 16:00  Darłovia Darłowo - Biali Sądów 0 0 0
15-06 16:00  Iskierka Mirand Szczecin - Mechanik Bobolice 0 0 0
15-06 16:00  MKP Szczecinek - Ina Goleniów 0 0 0
15-06 16:00  Odra Chojna - Gwardia Koszalin 0 0 0
15-06 16:00  Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 0 0 0
15-06 16:00  Unia Dolice - Perła URB Dygowo 0 0 0
15-06 16:00  Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 0 0 0
15-06 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
4 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
2 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
1 » Wieża Postomino-Polski  »
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151537
• newsów: 77972
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170572
• zdjęć: 889853
• relacji: 40529
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies