ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa gr. 4 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Gavia Choszczno 21 53 17 2 2 110 / 19 9 1 0 50 / 5 8 1 2 60 / 14
2.  Ina Ińsko 21 52 17 1 3 69 / 19 10 0 1 38 / 11 7 1 2 31 / 8
3.  Pogoń Barlinek 21 49 16 1 4 74 / 21 11 0 1 51 / 9 5 1 3 23 / 12
4.  Olimp Złocieniec 21 40 12 4 5 41 / 30 4 4 2 18 / 15 8 0 3 23 / 15
5.  Sokół Pyrzyce 21 39 12 3 6 42 / 23 7 1 2 29 / 10 5 2 4 13 / 13
6.  Kłos Pełczyce 21 34 10 4 7 45 / 37 5 1 5 27 / 23 5 3 2 18 / 14
7.  Zorza Dobrzany 21 33 10 3 8 44 / 45 6 1 3 23 / 18 4 2 5 21 / 27
8.  Calisia Kalisz Pomorski 21 30 8 6 7 37 / 43 5 5 1 21 / 14 3 1 6 16 / 29
9.  Pogoń Połczyn Zdrój 21 29 8 5 8 48 / 39 5 2 3 29 / 16 3 3 5 19 / 23 3 1 0 1 2 1 / 4
10.  Ina Recz 21 29 8 5 8 40 / 34 4 4 3 22 / 15 4 1 5 18 / 19 3 9 3 0 0 7 / 2
11.  Lech Czaplinek 21 29 8 5 8 35 / 33 5 3 4 23 / 15 3 2 4 12 / 18 2 1 0 1 1 1 / 3
12.  Drawa Drawsko Pom. 21 17 5 2 14 36 / 53 1 1 8 20 / 27 4 1 6 16 / 26
13.  Santos Kłębowiec 21 16 5 1 15 27 / 68 4 1 5 15 / 22 1 0 10 12 / 46
14.  Korona Człopa 21 14 4 2 15 23 / 74 4 0 6 18 / 25 0 2 9 5 / 49
15.  Orzeł Bierzwnik 21 10 2 4 15 23 / 67 2 1 7 17 / 33 0 3 8 6 / 34
16.  Sokół Suliszewo 21 5 1 2 18 25 / 114 1 0 9 9 / 51 0 2 9 16 / 63
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 4 2023/2024
  12345678910111213141516
1.  Calisia Kalisz Pomorski
 
2.  Drawa Drawsko Pom.
 
3.  Gavia Choszczno
 
4.  Ina Ińsko
 
5.  Ina Recz
 
6.  Kłos Pełczyce
 
7.  Korona Człopa
 
8.  Lech Czaplinek
 
9.  Olimp Złocieniec
 
10.  Orzeł Bierzwnik
 
11.  Pogoń Barlinek
 
12.  Pogoń Połczyn Zdrój
 
13.  Santos Kłębowiec
 
14.  Sokół Pyrzyce
 
15.  Sokół Suliszewo
 
16.  Zorza Dobrzany
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 4 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Pogoń Barlinek 0 - 0 0 58 21
Gavia Choszczno - Sokół Suliszewo 13 - 1 0 0 40
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 0 0 20
Lech Czaplinek - Zorza Dobrzany 4 - 1 0 0 8
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 2 0 2 23
Calisia Kalisz Pomorski - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 1 26
Sokół Pyrzyce - Orzeł Bierzwnik 4 - 0 0 0 16
Korona Człopa - Santos Kłębowiec 2 - 1 0 0 4
2 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 4 - 0 0 128 13
Zorza Dobrzany - Olimp Złocieniec 3 - 0 0 0 16
Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko 0 - 7 0 0 5
Sokół Suliszewo - Sokół Pyrzyce 1 - 3 0 27 10
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 1 - 2 0 39 7
Kłos Pełczyce - Ina Recz 1 - 0 0 0 11
Santos Kłębowiec - Gavia Choszczno 1 - 5 0 0 14
Korona Człopa - Pogoń Barlinek 0 - 4 0 0 9
3 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Zorza Dobrzany 3 - 3 0 95 13
Gavia Choszczno - Korona Człopa 7 - 0 0 0 14
Lech Czaplinek - Orzeł Bierzwnik 0 - 0 0 0 5
Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pom. 1 - 1 0 0 17
Pogoń Barlinek - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 2 20
Ina Recz - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 0 0 99 6
Ina Ińsko - Sokół Suliszewo 7 - 1 0 0 8
Sokół Pyrzyce - Santos Kłębowiec 7 - 1 0 1 16
4 kolejka relacja fotki komentarze
Drawa Drawsko Pom. - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 88 8
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 0 - 2 0 0 8
Kłos Pełczyce - Korona Człopa 4 - 0 0 0 9
Pogoń Połczyn Zdrój - Pogoń Barlinek 1 - 3 0 53 14
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 5 - 2 0 0 18
Zorza Dobrzany - Ina Recz 2 - 1 0 0 8
Sokół Suliszewo - Lech Czaplinek 1 - 3 0 3 7
Santos Kłębowiec - Ina Ińsko 0 - 5 0 0 10
5 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Recz - Drawa Drawsko Pom. 4 - 1 0 0 9
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 2 - 1 0 76 6
Sokół Pyrzyce - Korona Człopa 3 - 0 0 0 18
Ina Ińsko - Gavia Choszczno 0 - 5 0 0 42
Olimp Złocieniec - Sokół Suliszewo 1 - 1 0 0 11
Kłos Pełczyce - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 1 0 59 12
Lech Czaplinek - Santos Kłębowiec 5 - 1 0 0 9
Pogoń Barlinek - Zorza Dobrzany 4 - 1 0 0 15
6 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Lech Czaplinek 1 - 1 0 0 32
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Barlinek 1 - 5 0 18 11
Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 4 - 1 0 0 9
Orzeł Bierzwnik - Ina Recz 3 - 4 0 0 11
Sokół Pyrzyce - Ina Ińsko 2 - 0 0 0 19
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 0 71 10
Santos Kłębowiec - Olimp Złocieniec 0 - 4 0 0 9
Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 4 0 56 9
7 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Korona Człopa 7 - 0 0 0 26
Calisia Kalisz Pomorski - Santos Kłębowiec 1 - 0 0 73 7
Pogoń Barlinek - Orzeł Bierzwnik 7 - 0 0 0 16
Lech Czaplinek - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 26
Ina Recz - Sokół Suliszewo 8 - 3 0 83 38
Olimp Złocieniec - Gavia Choszczno 4 - 3 0 0 59
Pogoń Połczyn Zdrój - Zorza Dobrzany 2 - 0 0 47 10
Kłos Pełczyce - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 0 0 16
8 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 0 0 78 37
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 3 0 51 12
Sokół Pyrzyce - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 0 30
Ina Ińsko - Lech Czaplinek 3 - 0 0 0 10
Orzeł Bierzwnik - Kłos Pełczyce 0 - 4 0 0 14
Sokół Suliszewo - Pogoń Barlinek 1 - 5 0 0 21
Santos Kłębowiec - Ina Recz 0 - 0 0 0 12
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 4 - 3 0 0 13
9 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Korona Człopa 2 - 0 0 0 8
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Pyrzyce 0 - 0 0 69 8
Pogoń Barlinek - Santos Kłębowiec 5 - 1 0 0 16
Zorza Dobrzany - Drawa Drawsko Pom. 2 - 5 0 0 20
Ina Recz - Gavia Choszczno 3 - 3 0 71 69
Kłos Pełczyce - Sokół Suliszewo 6 - 0 0 0 8
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 0 - 3 0 0 25
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Bierzwnik 7 - 1 0 27 9
10 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 0 8
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 5 - 0 0 69 10
Korona Człopa - Drawa Drawsko Pom. 0 - 2 0 0 8
Orzeł Bierzwnik - Zorza Dobrzany 4 - 5 0 0 7
Santos Kłębowiec - Kłos Pełczyce 2 - 3 0 0 7
Sokół Pyrzyce - Ina Recz 4 - 2 0 4 30
Sokół Suliszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 7 0 50 6
Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 2 - 0 0 0 72
11 kolejka relacja fotki komentarze
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Bierzwnik 3 - 3 0 24 11
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 1 - 2 0 70 6
Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 0 - 3 0 0 45
Ina Recz - Ina Ińsko 1 - 3 0 0 30
Pogoń Połczyn Zdrój - Santos Kłębowiec 5 - 3 0 30 5
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 1 - 1 0 1 8
Zorza Dobrzany - Sokół Suliszewo 4 - 2 0 0 5
Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 1 - 9 0 0 35
12 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Suliszewo - Drawa Drawsko Pom. 0 - 3 0 2 10
Lech Czaplinek - Ina Recz 1 - 3 0 0 17
Gavia Choszczno - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 0 0 43 15
Ina Ińsko - Pogoń Barlinek 3 - 2 0 0 40
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 0 0 2
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 0 72 4
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 1 - 2 0 1 19
Santos Kłębowiec - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 3
13 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 3 - 0 0 62 3
Pogoń Barlinek - Lech Czaplinek 2 - 0 0 0 9
Kłos Pełczyce - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 28
Ina Recz - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 0 9
Orzeł Bierzwnik - Sokół Suliszewo 5 - 3 0 0 8
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Pyrzyce 1 - 1 0 45 10
Drawa Drawsko Pom. - Santos Kłębowiec 8 - 1 0 0 13
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 0 - 3 0 0 25
14 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Drawa Drawsko Pom. 5 - 0 0 0 30
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Recz 4 - 2 0 78 15
Lech Czaplinek - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 2
Pogoń Barlinek - Olimp Złocieniec 3 - 0 0 0 109
Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 3 7
Ina Ińsko - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 2 0 45 17
Korona Człopa - Sokół Suliszewo 5 - 0 0 0 4
Santos Kłębowiec - Orzeł Bierzwnik 3 - 0 0 0 6
15 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Barlinek - Calisia Kalisz Pomorski 5 - 2 0 75 11
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 2 - 3 0 0 8
Kłos Pełczyce - Olimp Złocieniec 2 - 3 0 0 10
Orzeł Bierzwnik - Gavia Choszczno 0 - 3 0 0 14
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 0 0 59 4
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 0 - 0 0 0 11
Ina Recz - Korona Człopa 1 - 1 0 0 7
Drawa Drawsko Pom. - Sokół Pyrzyce 1 - 2 0 0 14
16 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 3 0 133 14
Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek 4 - 2 0 0 10
Pogoń Barlinek - Ina Recz 2 - 1 0 0 15
Orzeł Bierzwnik - Sokół Pyrzyce 1 - 0 0 0 10
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 1 - 4 0 1 13
Sokół Suliszewo - Gavia Choszczno 0 - 16 0 0 14
Santos Kłębowiec - Korona Człopa 4 - 3 0 0 14
Drawa Drawsko Pom. - Ina Ińsko 1 - 3 0 0 8
17 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 18
Ina Ińsko - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 0 0 10
Ina Recz - Kłos Pełczyce 0 - 1 0 46 27
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 0 0 71 9
Pogoń Barlinek - Korona Człopa 12 - 0 0 0 14
Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom. 1 - 2 0 1 12
Gavia Choszczno - Santos Kłębowiec 6 - 0 0 0 8
Sokół Pyrzyce - Sokół Suliszewo 4 - 1 0 12 7
18 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Recz 1 - 2 0 1 8
Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek 2 - 2 0 1 17
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 0 69 10
Korona Człopa - Gavia Choszczno 3 - 8 0 0 31
Sokół Suliszewo - Ina Ińsko 0 - 7 0 0 7
Drawa Drawsko Pom. - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 3 19
Kłos Pełczyce - Pogoń Barlinek 1 - 3 0 74 20
Santos Kłębowiec - Sokół Pyrzyce 1 - 0 0 0 12
19 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Santos Kłębowiec 3 - 1 0 0 11
Ina Recz - Zorza Dobrzany 2 - 1 0 0 12
Lech Czaplinek - Sokół Suliszewo 7 - 1 0 0 9
Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 4 - 1 0 0 8
Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 2 - 1 0 0 15
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawsko Pom. 3 - 2 0 73 12
Pogoń Barlinek - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 0 0 39 17
Korona Człopa - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 7
20 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Ina Ińsko 3 - 1 0 0 32
Pogoń Połczyn Zdrój - Kłos Pełczyce 2 - 2 0 32 12
Sokół Suliszewo - Olimp Złocieniec 1 - 3 0 0 8
Zorza Dobrzany - Pogoń Barlinek 3 - 1 0 0 19
Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 86 9
Korona Człopa - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 8
Drawa Drawsko Pom. - Ina Recz 1 - 3 0 0 10
Santos Kłębowiec - Lech Czaplinek 3 - 0 0 1 11
21 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 6
Ina Recz - Orzeł Bierzwnik 0 - 0 0 0 12
Lech Czaplinek - Gavia Choszczno 0 - 4 0 0 11
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 5 - 0 0 1 4
Ina Ińsko - Sokół Pyrzyce 3 - 0 0 0 14
Olimp Złocieniec - Santos Kłębowiec 2 - 0 0 1 10
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 3 - 3 0 88 6
Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom. 6 - 0 0 0 17
22 kolejka relacja fotki komentarze
20-04 14:00  Sokół Suliszewo - Ina Recz 0 0 0
20-04 14:00  Zorza Dobrzany - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
20-04 15:00  Drawa Drawsko Pom. - Kłos Pełczyce 0 0 0
20-04 16:00  Korona Człopa - Ina Ińsko 0 0 0
20-04 16:00  Orzeł Bierzwnik - Pogoń Barlinek 0 0 0
20-04 16:00  Sokół Pyrzyce - Lech Czaplinek 0 0 0
21-04 13:00  Gavia Choszczno - Olimp Złocieniec 0 0 3
21-04 14:00  Santos Kłębowiec - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
27-04 13:00  Calisia Kalisz Pomorski - Gavia Choszczno 0 0 0
27-04 13:00  Ina Recz - Santos Kłębowiec 0 0 0
27-04 14:00  Pogoń Barlinek - Sokół Suliszewo 0 0 0
27-04 14:00  Lech Czaplinek - Ina Ińsko 0 0 0
27-04 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
27-04 14:00  Zorza Dobrzany - Korona Człopa 0 0 0
27-04 18:00  Kłos Pełczyce - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
28-04 12:00  Olimp Złocieniec - Sokół Pyrzyce 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
04-05   Ina Ińsko - Olimp Złocieniec 0 0 0
04-05 11:00  Drawa Drawsko Pom. - Zorza Dobrzany 0 0 0
04-05 12:00  Sokół Suliszewo - Kłos Pełczyce 0 0 0
04-05 15:00  Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 0 0
04-05 16:00  Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
04-05 16:00  Sokół Pyrzyce - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
05-05 13:00  Gavia Choszczno - Ina Recz 0 0 0
05-05 15:00  Santos Kłębowiec - Pogoń Barlinek 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
11-05   Kłos Pełczyce - Santos Kłębowiec 0 0 0
11-05 13:00  Ina Recz - Sokół Pyrzyce 0 0 1
11-05 14:00  Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 0 0 0
11-05 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo 0 0 0
11-05 14:00  Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
11-05 15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Ina Ińsko 0 0 0
11-05 15:00  Pogoń Barlinek - Gavia Choszczno 0 0 0
11-05 15:00  Drawa Drawsko Pom. - Korona Człopa 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
18-05   Santos Kłębowiec - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
18-05   Sokół Suliszewo - Zorza Dobrzany 0 0 0
18-05 14:00  Ina Ińsko - Ina Recz 0 0 0
18-05 14:00  Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
18-05 15:00  Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 0 0
18-05 16:00  Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 0 0 0
18-05 16:00  Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
18-05 16:00  Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
25-05   Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 0 0
25-05 13:00  Ina Recz - Lech Czaplinek 0 0 0
25-05 14:00  Zorza Dobrzany - Santos Kłębowiec 0 0 0
25-05 15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 0 0 0
25-05 15:00  Pogoń Barlinek - Ina Ińsko 0 0 0
25-05 15:00  Drawa Drawsko Pom. - Sokół Suliszewo 0 0 0
25-05 16:00  Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 0 0 0
26-05 12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Gavia Choszczno 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
30-05 12:00  Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 0 0
30-05 13:00  Lech Czaplinek - Pogoń Barlinek 0 0 0
30-05 14:00  Ina Ińsko - Kłos Pełczyce 0 0 0
30-05 14:00  Olimp Złocieniec - Ina Recz 0 0 0
30-05 14:00  Sokół Suliszewo - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
30-05 16:00  Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
30-05 16:00  Sokół Pyrzyce - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
31-05 15:00  Santos Kłębowiec - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
01-06 13:00  Ina Recz - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
02-06   Kłos Pełczyce - Lech Czaplinek 0 0 0
02-06 12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Ińsko 0 0 0
02-06 12:00  Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 0 0 0
02-06 13:00  Drawa Drawsko Pom. - Gavia Choszczno 0 0 0
02-06 13:00  Sokół Suliszewo - Korona Człopa 0 0 0
02-06 14:00  Olimp Złocieniec - Pogoń Barlinek 0 0 7
02-06 16:00  Orzeł Bierzwnik - Santos Kłębowiec 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
08-06 14:00  Ina Ińsko - Zorza Dobrzany 0 0 0
08-06 17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Barlinek 0 0 0
08-06 17:00  Gavia Choszczno - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
08-06 17:00  Korona Człopa - Ina Recz 0 0 0
08-06 17:00  Olimp Złocieniec - Kłos Pełczyce 0 0 0
08-06 17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 0 0 0
08-06 17:00  Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 0 0 0
08-06 17:00  Sokół Pyrzyce - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
5 » Ryszard Tarasiewicz now »
4 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
18 » Polski Cukier Kluczevia »
15 » Pogoń Barlinek-Drawa Dr »
14 » Ina Ińsko-Sokół Pyrzyce
12 » Wieża Postomino-Darłovi »
12 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
12 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
12 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
11 » Iskra Białogard-Gryf Po »
11 » Lech Czaplinek-Gavia Ch »
10 » Pogoń Szczecin-Ruch Cho »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 18
Aligowiecn... Dawidwilcz...
dzigit25 Eloelo320
filip9 gajowy1984
JanuszGol kameleon
kokej kozak19
Krzyzak23 Maks2173
Normanney pierin
Pilkanozna... Qry
Sit Zat
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151688
• newsów: 78104
• użytkowników: 81076
• komentarzy: 1172857
• zdjęć: 895149
• relacji: 40602
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies