ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Klasa Okręgowa gr. 3 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  GKS Manowo 30 84 27 3 0 119 / 26 15 0 0 65 / 12 12 3 0 54 / 14
2.  Zefir Wyszewo 30 73 23 4 3 98 / 36 10 3 2 53 / 21 13 1 1 45 / 15
3.  AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 30 62 19 5 6 91 / 33 12 2 1 59 / 11 7 3 5 32 / 22
4.  Sława Sławno 30 61 19 4 7 75 / 33 12 1 2 44 / 13 7 3 5 31 / 20
5.  Gryf Polanów 30 56 17 5 8 84 / 48 11 2 2 55 / 20 6 3 6 29 / 28
6.  Astra Ustronie Morskie 30 52 16 4 10 77 / 46 11 1 3 51 / 15 5 3 7 26 / 31
7.  MKS Sokół Karlino 30 51 15 6 9 64 / 51 10 3 2 38 / 23 5 3 7 26 / 28
8.  Victoria Sianów 30 34 10 4 16 50 / 54 4 4 7 21 / 25 6 0 9 29 / 29
9.  Vimobilia Będzino 30 33 10 3 17 47 / 74 8 2 5 34 / 27 2 1 12 13 / 47
10.  Wybrzeże Biesiekierz 30 30 8 6 16 51 / 71 5 1 9 29 / 41 3 5 7 22 / 30 2 4 1 1 0 6 / 4
11.  Wiekowianka Wiekowo 30 30 8 6 16 58 / 80 4 4 7 33 / 36 4 2 9 25 / 44 2 1 0 1 1 4 / 6
12.  Pomorzanin Sławoborze 30 29 8 5 17 67 / 93 4 4 7 35 / 34 4 1 10 32 / 59 2 4 1 1 0 7 / 3
13.  Iskra Białogard 30 29 8 5 17 55 / 90 3 2 10 25 / 41 5 3 7 30 / 49 2 1 0 1 1 3 / 7
14.  Radew Białogórzyno 30 27 8 3 19 51 / 96 7 0 8 32 / 38 1 3 11 19 / 58
15.  Arkadia Malechowo 30 16 4 4 22 39 / 126 3 4 8 22 / 53 1 0 14 17 / 73 2 6 2 0 0 8 / 4
16.  Głaz Tychowo 30 16 3 7 20 27 / 96 2 4 9 15 / 32 1 3 11 12 / 64 2 0 0 0 2 4 / 8
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 3 2023/2024
  12345678910111213141516
1.  AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
 
2.  Arkadia Malechowo
 
3.  Astra Ustronie Morskie
 
4.  GKS Manowo
 
5.  Głaz Tychowo
 
6.  Gryf Polanów
 
7.  Iskra Białogard
 
8.  MKS Sokół Karlino
 
9.  Pomorzanin Sławoborze
 
10.  Radew Białogórzyno
 
11.  Sława Sławno
 
12.  Victoria Sianów
 
13.  Vimobilia Będzino
 
14.  Wiekowianka Wiekowo
 
15.  Wybrzeże Biesiekierz
 
16.  Zefir Wyszewo
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 3 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
MKS Sokół Karlino - GKS Manowo 1 - 1 0 0 11
Victoria Sianów - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 2
Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 3 - 3 0 0 1
Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 0 - 6 0 0 12
Arkadia Malechowo - Gryf Polanów 1 - 5 0 0 9
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 0 - 4 0 0 13
Sława Sławno - Głaz Tychowo 4 - 0 0 43 8
Vimobilia Będzino - Astra Ustronie Morskie 1 - 4 0 0 1
2 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Vimobilia Będzino 2 - 0 0 0 6
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 2 0 0 3
MKS Sokół Karlino - Radew Białogórzyno 3 - 1 0 0 4
Astra Ustronie Morskie - Iskra Białogard 7 - 0 0 0 11
Arkadia Malechowo - Victoria Sianów 1 - 0 0 0 1
Gryf Polanów - Sława Sławno 4 - 2 0 0 11
Głaz Tychowo - Zefir Wyszewo 0 - 1 0 0 2
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 7 - 0 0 0 4
3 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 0 0 6
MKS Sokół Karlino - Głaz Tychowo 5 - 1 0 0 8
Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 4 - 1 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 2 - 3 0 0 11
Sława Sławno - Victoria Sianów 4 - 0 0 48 12
Iskra Białogard - GKS Manowo 0 - 5 0 0 33
Arkadia Malechowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 0 0 3
Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 2 - 1 0 0 8
4 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 0 0 0 13
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo 3 - 0 0 0 5
Arkadia Malechowo - Sława Sławno 0 - 3 0 0 3
Gryf Polanów - MKS Sokół Karlino 3 - 1 0 0 17
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 4 - 0 0 0 30
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 1 - 2 0 0 4
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 0 - 0 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 6 - 2 0 0 2
5 kolejka relacja fotki komentarze
Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 5 - 1 0 0 3
Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 2 - 1 0 0 4
MKS Sokół Karlino - Victoria Sianów 2 - 1 0 0 9
Zefir Wyszewo - Arkadia Malechowo 6 - 1 0 0 6
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 1 - 2 0 0 23
Vimobilia Będzino - Gryf Polanów 2 - 1 0 0 4
Pomorzanin Sławoborze - GKS Manowo 1 - 3 0 0 5
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Sława Sławno 1 - 0 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Wiekowianka Wiekowo 1 - 0 0 0 21
Gryf Polanów - Iskra Białogard 10 - 1 0 0 12
Arkadia Malechowo - MKS Sokół Karlino 1 - 4 0 0 3
Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 1 0 0 5
Sława Sławno - Zefir Wyszewo 1 - 2 0 0 3
Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 2 - 2 0 0 3
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 0 - 3 0 1 2
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 4 - 0 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Zefir Wyszewo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 0 0 3
MKS Sokół Karlino - Sława Sławno 3 - 1 0 0 5
Vimobilia Będzino - Arkadia Malechowo 3 - 2 0 0 2
Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno 3 - 4 0 0 5
Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 1 - 1 0 0 6
Iskra Białogard - Victoria Sianów 0 - 3 0 0 13
Pomorzanin Sławoborze - Głaz Tychowo 1 - 1 0 0 6
Astra Ustronie Morskie - GKS Manowo 1 - 2 0 0 12
8 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 0 0 0 3
Arkadia Malechowo - Iskra Białogard 2 - 2 0 0 9
Gryf Polanów - Pomorzanin Sławoborze 3 - 1 0 0 4
Głaz Tychowo - Wiekowianka Wiekowo 5 - 2 0 0 3
Sława Sławno - Vimobilia Będzino 3 - 0 0 0 0
Zefir Wyszewo - MKS Sokół Karlino 2 - 2 0 0 19
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - GKS Manowo 1 - 1 0 0 4
Astra Ustronie Morskie - Radew Białogórzyno 4 - 0 0 0 2
9 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Radew Białogórzyno 6 - 0 0 0 5
Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 2 - 3 0 0 3
Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 4 - 1 0 4 4
MKS Sokół Karlino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 0 0 2
Iskra Białogard - Sława Sławno 1 - 1 0 0 4
Vimobilia Będzino - Zefir Wyszewo 0 - 4 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów 0 - 5 0 0 2
Astra Ustronie Morskie - Głaz Tychowo 6 - 0 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
MKS Sokół Karlino - Vimobilia Będzino 1 - 0 0 0 6
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 3 - 3 0 0 9
Arkadia Malechowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 6 0 0 2
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 0 0 21 5
Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 0 2
Głaz Tychowo - GKS Manowo 0 - 0 0 0 6
Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 3 - 0 0 0 9
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Radew Białogórzyno 11 - 1 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Gryf Polanów 6 - 3 0 0 8
Wiekowianka Wiekowo - Arkadia Malechowo 4 - 0 0 0 6
Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno 1 - 1 0 0 5
Radew Białogórzyno - Głaz Tychowo 5 - 1 0 0 4
Iskra Białogard - MKS Sokół Karlino 0 - 3 0 0 15
Vimobilia Będzino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 0 0 2
Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 1 - 3 0 0 4
Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów 4 - 1 0 0 2
12 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Astra Ustronie Morskie 3 - 3 0 0 6
Victoria Sianów - GKS Manowo 1 - 3 0 0 3
MKS Sokół Karlino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 2 0 0 2
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 4 - 1 0 54 3
Gryf Polanów - Radew Białogórzyno 5 - 0 0 0 1
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 7 - 1 0 0 1
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Głaz Tychowo 6 - 0 0 0 2
Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 8 - 2 0 0 5
13 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Arkadia Malechowo 9 - 0 0 0 3
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 4 - 0 0 0 3
Głaz Tychowo - Gryf Polanów 1 - 2 0 0 0
Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo 0 - 3 0 0 5
Iskra Białogard - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 - 4 0 0 3
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 0 - 3 0 0 7
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 1 - 1 0 0 3
Pomorzanin Sławoborze - MKS Sokół Karlino 2 - 3 0 0 3
14 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Radew Białogórzyno 2 - 2 0 0 1
MKS Sokół Karlino - Wiekowianka Wiekowo 5 - 2 0 0 1
Zefir Wyszewo - Astra Ustronie Morskie 1 - 2 0 0 6
Victoria Sianów - Głaz Tychowo 1 - 1 0 0 0
Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze 2 - 2 0 0 3
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 5 0 0 7
Sława Sławno - GKS Manowo 3 - 6 0 74 10
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Gryf Polanów 4 - 1 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Zefir Wyszewo 3 - 2 0 2 17
MKS Sokół Karlino - Astra Ustronie Morskie 1 - 0 0 0 10
Gryf Polanów - Victoria Sianów 1 - 0 0 0 1
Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 7 - 2 0 0 1
Głaz Tychowo - Arkadia Malechowo 1 - 3 0 0 6
Wybrzeże Biesiekierz - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 0 0 1
Radew Białogórzyno - Sława Sławno 2 - 6 0 0 2
Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard 2 - 2 0 0 5
16 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - MKS Sokół Karlino 2 - 1 0 0 8
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 0 0 0 1
Radew Białogórzyno - Zefir Wyszewo 0 - 1 0 0 9
Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 5 - 2 0 24 2
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 1 - 3 0 0 9
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów 2 - 0 0 0 1
Głaz Tychowo - Sława Sławno 0 - 1 0 0 4
Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 6 - 0 0 0 2
17 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Arkadia Malechowo 4 - 1 0 0 1
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 2 - 3 0 0 9
Sława Sławno - Gryf Polanów 2 - 1 0 78 5
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 4 - 2 0 0 3
Vimobilia Będzino - GKS Manowo 1 - 2 0 0 4
Pomorzanin Sławoborze - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 - 5 0 0 0
Radew Białogórzyno - MKS Sokół Karlino 2 - 1 0 0 5
Zefir Wyszewo - Głaz Tychowo 7 - 1 0 0 7
18 kolejka relacja fotki komentarze
Wiekowianka Wiekowo - Pomorzanin Sławoborze 5 - 0 0 0 2
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Arkadia Malechowo 4 - 0 0 0 0
Gryf Polanów - Zefir Wyszewo 2 - 2 0 77 4
Głaz Tychowo - MKS Sokół Karlino 1 - 1 0 0 4
Radew Białogórzyno - Vimobilia Będzino 4 - 3 0 0 0
Victoria Sianów - Sława Sławno 0 - 3 0 0 3
GKS Manowo - Iskra Białogard 4 - 2 0 0 11
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 3 0 0 3
19 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Białogard - Radew Białogórzyno 2 - 1 0 0 11
Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie 4 - 0 0 0 2
MKS Sokół Karlino - Gryf Polanów 1 - 1 0 0 2
Sława Sławno - Arkadia Malechowo 6 - 0 0 63 6
Vimobilia Będzino - Głaz Tychowo 3 - 0 0 0 0
Wiekowianka Wiekowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 0 0 1
Wybrzeże Biesiekierz - GKS Manowo 2 - 4 0 0 4
Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 6 - 2 0 30 3
20 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Zefir Wyszewo 0 - 7 0 0 0
GKS Manowo - Pomorzanin Sławoborze 8 - 0 0 55 3
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 0 0 0 5
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 3 - 0 0 0 1
Victoria Sianów - MKS Sokół Karlino 1 - 2 0 0 2
Sława Sławno - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 59 7
Gryf Polanów - Vimobilia Będzino 1 - 0 0 0 1
Głaz Tychowo - Iskra Białogard 1 - 3 0 0 12
21 kolejka relacja fotki komentarze
MKS Sokół Karlino - Arkadia Malechowo 5 - 2 0 0 2
Wiekowianka Wiekowo - GKS Manowo 0 - 8 0 0 4
Astra Ustronie Morskie - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 0 0 2
Iskra Białogard - Gryf Polanów 1 - 1 0 0 11
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 4 - 0 0 0 4
Zefir Wyszewo - Sława Sławno 1 - 0 0 0 2
Vimobilia Będzino - Victoria Sianów 1 - 0 0 0 2
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 3 - 0 0 0 5
22 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Vimobilia Będzino 2 - 0 0 0 5
GKS Manowo - Astra Ustronie Morskie 3 - 2 0 0 1
Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo 2 - 3 0 0 7
Victoria Sianów - Iskra Białogard 0 - 3 0 0 4
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 2 0 0 1
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Zefir Wyszewo 1 - 4 0 0 13
Głaz Tychowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 4 0 0 4
Sława Sławno - MKS Sokół Karlino 1 - 0 0 0 2
23 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 0 0 4
MKS Sokół Karlino - Zefir Wyszewo 1 - 3 0 0 7
Iskra Białogard - Arkadia Malechowo 9 - 1 0 0 29
Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie 1 - 4 0 0 2
Vimobilia Będzino - Sława Sławno 2 - 5 0 0 9
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 3 - 4 0 0 9
Pomorzanin Sławoborze - Gryf Polanów 1 - 2 0 0 5
Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 1 - 1 0 0 6
24 kolejka relacja fotki komentarze
Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino 5 - 1 0 0 2
Sława Sławno - Iskra Białogard 2 - 0 0 0 5
Radew Białogórzyno - GKS Manowo 1 - 3 0 0 1
Arkadia Malechowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 5 0 0 4
Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 3 - 1 0 0 3
Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie 0 - 4 0 0 1
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 4 - 1 0 0 4
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - MKS Sokół Karlino 3 - 1 0 0 1
25 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 1 - 3 0 0 5
GKS Manowo - Głaz Tychowo 9 - 1 0 0 7
Radew Białogórzyno - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 0 0 0
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 0 - 3 0 0 0
Vimobilia Będzino - MKS Sokół Karlino 4 - 2 0 0 1
Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów 3 - 1 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 7 - 2 0 0 1
Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 0 - 3 0 0 10
26 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 0 0 2
MKS Sokół Karlino - Iskra Białogard 1 - 4 0 0 9
Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 0 6
Gryf Polanów - GKS Manowo 1 - 4 0 0 8
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Vimobilia Będzino 6 - 0 0 0 4
Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno 2 - 1 0 0 8
Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 5 - 0 0 61 7
Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 1 0 0 14
27 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Victoria Sianów 3 - 0 1 0 3
Astra Ustronie Morskie - Arkadia Malechowo 2 - 0 0 0 1
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 1 - 4 0 0 3
Radew Białogórzyno - Gryf Polanów 1 - 5 0 0 1
Głaz Tychowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - MKS Sokół Karlino 2 - 3 0 0 5
Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo 2 - 4 0 0 8
Iskra Białogard - Vimobilia Będzino 2 - 0 0 0 8
28 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - GKS Manowo 1 - 9 0 0 2
Vimobilia Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 1 0 0 2
Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 2 - 0 0 54 1
Radew Białogórzyno - Victoria Sianów 0 - 5 0 0 2
MKS Sokół Karlino - Pomorzanin Sławoborze 5 - 3 0 0 1
Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 6 - 1 0 0 2
Gryf Polanów - Głaz Tychowo 7 - 0 0 0 1
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Iskra Białogard 3 - 3 0 0 5
29 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Sława Sławno 2 - 0 0 0 11
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 2 - 6 0 1 6
Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 3 - 4 0 0 0
Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo 4 - 2 0 0 1
Wiekowianka Wiekowo - MKS Sokół Karlino 2 - 2 0 0 1
Gryf Polanów - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 0 0 3
Głaz Tychowo - Victoria Sianów 2 - 5 0 0 2
Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino 8 - 1 0 0 2
30 kolejka relacja fotki komentarze
Astra Ustronie Morskie - MKS Sokół Karlino 2 - 0 0 0 1
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 0 0 3
Arkadia Malechowo - Głaz Tychowo 5 - 3 0 0 3
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 1 - 5 0 0 12
Sława Sławno - Radew Białogórzyno 5 - 2 0 60 7
Victoria Sianów - Gryf Polanów 0 - 1 0 0 1
Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo 1 - 2 0 0 10
Zefir Wyszewo - GKS Manowo 0 - 3 0 0 3
 
top komentarze
newsy:
3 » 29 zawodników na starci »
1 » Bartosz Klebaniuk odcho »
mecze:
15 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
14 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
13 » Klon Krzęcin-Wołczkowo  »
13 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
11 » Iskierka Mirand Szczeci »
10 » Gryf Kamień Pomorski-En »
9 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
8 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
8 » Ina Ińsko-Orzeł Wałcz
7 » Wieża Postomino-Orzeł W »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 560
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151775
• newsów: 78288
• użytkowników: 81229
• komentarzy: 1177598
• zdjęć: 903664
• relacji: 40698
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies