ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębno 30 68 22 2 6 85 / 44 11 1 3 42 / 22 11 1 3 43 / 22
2.  Energetyk Gryfino 30 55 17 4 9 71 / 47 10 1 4 41 / 20 7 3 5 30 / 27 2 6 2 0 0 6 / 1
3.  GKS Kołbaskowo-Przecław 30 55 17 4 9 92 / 60 8 2 5 46 / 32 9 2 4 46 / 28 2 0 0 0 2 1 / 6
4.  Osadnik Myślibórz 30 53 17 2 11 75 / 48 9 1 5 38 / 23 8 1 6 37 / 25
5.  GKS Kołbacz 30 51 14 9 7 63 / 40 7 6 2 39 / 18 7 3 5 24 / 22
6.  Mierzynianka Mierzyn 30 49 15 4 11 78 / 62 10 1 4 48 / 28 5 3 7 30 / 34
7.  Jeziorak Szczecin 30 48 14 6 10 81 / 70 8 3 4 44 / 31 6 3 6 37 / 39 2 6 2 0 0 7 / 4
8.  Arkonia Szczecin 30 48 15 3 12 83 / 71 6 2 7 47 / 40 9 1 5 36 / 31 2 0 0 0 2 4 / 7
9.  Iskra Banie 30 46 13 7 10 82 / 65 8 3 4 47 / 28 5 4 6 35 / 37
10.  Rurzyca Nawodna 30 43 12 7 11 68 / 68 8 1 6 41 / 32 4 6 5 27 / 36 2 4 1 1 0 4 / 3
11.  Stal Szczecin 30 43 12 7 11 70 / 54 7 4 4 38 / 24 5 3 7 32 / 30 2 1 0 1 1 3 / 4
12.  Myśla Dargomyśl 30 33 9 6 15 51 / 97 7 4 4 30 / 25 2 2 11 21 / 72 2 4 1 1 0 6 / 3
13.  Hutnik Szczecin 30 33 8 9 13 40 / 49 3 5 7 19 / 25 5 4 6 21 / 24 2 1 0 1 1 3 / 6
14.  Kasta Szczecin-Majowe 30 24 6 6 18 39 / 74 3 2 10 17 / 39 3 4 8 22 / 35
15.  Morzycko Moryń 30 22 6 4 20 41 / 77 2 3 10 19 / 41 4 1 10 22 / 36
16.  Ehrle Dobra 30 8 2 2 26 22 / 115 1 2 12 11 / 46 1 0 14 11 / 69
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 2023/2024
  12345678910111213141516
1.  Arkonia Szczecin
 
2.  Dąb Dębno
 
3.  Ehrle Dobra
 
4.  Energetyk Gryfino
 
5.  GKS Kołbacz
 
6.  GKS Kołbaskowo-Przecław
 
7.  Hutnik Szczecin
 
8.  Iskra Banie
 
9.  Jeziorak Szczecin
 
10.  Kasta Szczecin-Majowe
 
11.  Mierzynianka Mierzyn
 
12.  Morzycko Moryń
 
13.  Myśla Dargomyśl
 
14.  Osadnik Myślibórz
 
15.  Rurzyca Nawodna
 
16.  Stal Szczecin
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Kasta Szczecin-Majowe - Morzycko Moryń 1 - 0 0 32 4
Mierzynianka Mierzyn - Hutnik Szczecin 0 - 3 0 0 9
Jeziorak Szczecin - Iskra Banie 6 - 1 0 98 2
GKS Kołbacz - Ehrle Dobra 4 - 1 0 1 0
Osadnik Myślibórz - Myśla Dargomyśl 3 - 3 0 0 7
Rurzyca Nawodna - Dąb Dębno 1 - 2 0 0 12
GKS Kołbaskowo-Przecław - Stal Szczecin 4 - 6 0 0 3
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 3 - 4 0 0 2
2 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 0 30 3
Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 4 - 1 0 0 6
Energetyk Gryfino - Jeziorak Szczecin 2 - 3 0 112 8
Hutnik Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 3 0 0 4
Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl 5 - 2 0 0 2
Arkonia Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 4 0 0 3
Dąb Dębno - GKS Kołbacz 0 - 0 0 68 15
Iskra Banie - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 0 2
3 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Myśla Dargomyśl 5 - 1 0 81 2
Kasta Szczecin-Majowe - Dąb Dębno 0 - 4 0 0 5
Mierzynianka Mierzyn - Energetyk Gryfino 6 - 2 0 0 6
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 0 3
Rurzyca Nawodna - Stal Szczecin 2 - 1 0 0 13
Hutnik Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Iskra Banie 3 - 4 0 0 1
Morzycko Moryń - Ehrle Dobra 5 - 0 0 0 3
4 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - GKS Kołbacz 2 - 0 0 1 11
Energetyk Gryfino - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 1 0 0 1
Hutnik Szczecin - Rurzyca Nawodna 1 - 1 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 144 1
Kasta Szczecin-Majowe - Myśla Dargomyśl 1 - 2 0 0 5
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 3 - 4 0 0 0
Dąb Dębno - Morzycko Moryń 2 - 4 0 72 20
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra 5 - 1 0 0 2
5 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Dąb Dębno 0 - 3 0 14 5
GKS Kołbaskowo-Przecław - Jeziorak Szczecin 3 - 4 0 99 1
GKS Kołbacz - Hutnik Szczecin 4 - 0 0 1 2
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 3 - 0 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Stal Szczecin 3 - 3 0 0 11
Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 1 - 4 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 4 - 1 0 0 2
Morzycko Moryń - Myśla Dargomyśl 1 - 3 0 0 6
6 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Dąb Dębno 2 - 5 0 0 7
Stal Szczecin - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 12
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 - 2 0 128 1
Energetyk Gryfino - Rurzyca Nawodna 1 - 0 0 0 0
Hutnik Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 1 0 0 4
Mierzynianka Mierzyn - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 - 3 0 0 1
Iskra Banie - GKS Kołbacz 5 - 1 0 1 11
Ehrle Dobra - Myśla Dargomyśl 4 - 1 0 0 5
7 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Stal Szczecin 0 - 3 0 0 10
Rurzyca Nawodna - Jeziorak Szczecin 3 - 3 0 165 2
GKS Kołbaskowo-Przecław - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Banie 1 - 5 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 5 - 0 0 0 1
GKS Kołbacz - Energetyk Gryfino 1 - 1 0 1 4
Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin 1 - 0 0 0 13
Dąb Dębno - Myśla Dargomyśl 3 - 1 0 95 11
8 kolejka relacja fotki komentarze
Mierzynianka Mierzyn - Rurzyca Nawodna 3 - 3 0 0 1
Stal Szczecin - Dąb Dębno 1 - 5 0 0 16
Hutnik Szczecin - Ehrle Dobra 1 - 2 0 0 1
Iskra Banie - Morzycko Moryń 2 - 1 0 0 1
Jeziorak Szczecin - GKS Kołbacz 2 - 3 0 1 5
Arkonia Szczecin - Myśla Dargomyśl 5 - 2 0 0 2
Energetyk Gryfino - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 0 0 2
GKS Kołbaskowo-Przecław - Osadnik Myślibórz 2 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Iskra Banie 1 - 3 0 0 1
Stal Szczecin - Myśla Dargomyśl 10 - 1 0 0 4
Rurzyca Nawodna - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 - 0 0 0 0
GKS Kołbacz - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 1 2
Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 1 - 5 0 90 2
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 0 - 1 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 - 4 0 0 0
Dąb Dębno - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 45 9
10 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 0 - 4 0 65 14
Mierzynianka Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 0 0 0 0
Energetyk Gryfino - Ehrle Dobra 7 - 0 0 72 2
Hutnik Szczecin - Myśla Dargomyśl 3 - 3 0 20 3
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 4 0 77 0
Iskra Banie - Dąb Dębno 4 - 2 0 0 8
Osadnik Myślibórz - Rurzyca Nawodna 5 - 1 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - GKS Kołbacz 2 - 0 0 1 2
11 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Jeziorak Szczecin 0 - 4 0 82 2
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 2 - 2 0 0 9
Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 - 2 0 0 0
GKS Kołbacz - Osadnik Myślibórz 2 - 3 0 1 2
Morzycko Moryń - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 0
Iskra Banie - Myśla Dargomyśl 5 - 0 0 0 3
Dąb Dębno - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 0 11
Rurzyca Nawodna - Arkonia Szczecin 2 - 3 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 40 1
Energetyk Gryfino - Myśla Dargomyśl 8 - 0 0 0 6
Jeziorak Szczecin - Dąb Dębno 2 - 2 0 92 12
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra 5 - 0 0 0 0
Rurzyca Nawodna - GKS Kołbacz 2 - 4 0 1 1
Osadnik Myślibórz - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 1 0 0 0
Iskra Banie - Stal Szczecin 1 - 0 0 0 9
GKS Kołbaskowo-Przecław - Morzycko Moryń 5 - 3 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Iskra Banie 1 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Myśla Dargomyśl 10 - 1 0 93 14
Ehrle Dobra - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 - 5 0 13 0
GKS Kołbacz - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 45 1
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 0
Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 1 0 0 3
Kasta Szczecin-Majowe - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 0 0
Dąb Dębno - Mierzynianka Mierzyn 4 - 0 0 0 8
14 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Iskra Banie 4 - 4 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 2 - 1 0 98 2
Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 2
Mierzynianka Mierzyn - Myśla Dargomyśl 4 - 0 0 0 1
Osadnik Myślibórz - Ehrle Dobra 2 - 0 0 0 0
GKS Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 1 0 1 4
Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń 1 - 0 0 0 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Dąb Dębno 5 - 2 0 0 12
15 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 0 1
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 25 7
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 90 4
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 3 - 3 0 1 8
Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia Szczecin 1 - 4 0 0 0
Morzycko Moryń - GKS Kołbacz 0 - 5 0 1 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Myśla Dargomyśl 5 - 1 0 0 2
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 - 4 0 1 40
16 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - GKS Kołbacz 0 - 1 0 1 3
Stal Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 3 0 0 2
Hutnik Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 - 2 0 0 1
Dąb Dębno - Rurzyca Nawodna 3 - 1 0 0 17
Iskra Banie - Jeziorak Szczecin 2 - 2 0 99 0
Myśla Dargomyśl - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 59 3
Morzycko Moryń - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 4 0 0 4
Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 4 - 1 0 0 2
17 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Dąb Dębno 2 - 0 0 1 11
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 3 - 3 0 0 4
Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra 5 - 0 0 0 1
Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin 1 - 4 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin 1 - 4 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 4 - 2 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 87 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Hutnik Szczecin 4 - 3 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Morzycko Moryń 0 - 2 0 0 0
Stal Szczecin - Rurzyca Nawodna 2 - 2 0 0 0
Energetyk Gryfino - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 2
Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 0 3
Iskra Banie - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 - 5 0 0 0
Myśla Dargomyśl - GKS Kołbacz 1 - 2 0 72 5
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 4 - 5 0 80 0
Dąb Dębno - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 0 0 17
19 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Arkonia Szczecin 1 - 5 0 0 0
GKS Kołbacz - Stal Szczecin 1 - 0 0 1 5
GKS Kołbaskowo-Przecław - Energetyk Gryfino 0 - 3 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 4 - 0 0 116 1
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 1 - 3 0 0 13
Myśla Dargomyśl - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 0 0 7
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 4 - 0 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Hutnik Szczecin 0 - 3 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 1 0 0 0
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 0 2
Hutnik Szczecin - GKS Kołbacz 0 - 0 0 1 3
Jeziorak Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 - 4 0 96 0
Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń 1 - 1 0 0 4
Dąb Dębno - Ehrle Dobra 4 - 1 0 87 2
Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 3 - 4 0 0 0
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 9 - 1 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Rurzyca Nawodna - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Mierzynianka Mierzyn 0 - 0 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Hutnik Szczecin 0 - 0 0 0 1
GKS Kołbacz - Iskra Banie 2 - 2 0 1 3
Myśla Dargomyśl - Ehrle Dobra 3 - 0 0 0 1
Morzycko Moryń - Stal Szczecin 2 - 2 0 0 1
Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin 3 - 0 0 0 0
Dąb Dębno - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 83 7
22 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Ehrle Dobra 3 - 0 0 0 2
Energetyk Gryfino - GKS Kołbacz 1 - 1 0 1 3
Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń 2 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Rurzyca Nawodna 5 - 3 0 98 1
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 1 - 5 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Dąb Dębno 0 - 1 0 86 33
Iskra Banie - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 7 0 47 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Hutnik Szczecin 1 - 1 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - Energetyk Gryfino 2 - 1 0 0 3
Myśla Dargomyśl - Arkonia Szczecin 1 - 3 1 0 2
Rurzyca Nawodna - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 0 0
GKS Kołbacz - Jeziorak Szczecin 0 - 2 0 81 3
Morzycko Moryń - Iskra Banie 0 - 4 0 0 0
Osadnik Myślibórz - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 - 0 0 0 2
Dąb Dębno - Stal Szczecin 4 - 1 1 91 19
24 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 3 - 4 0 0 7
Iskra Banie - Ehrle Dobra 7 - 0 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 1 0 0 1
Arkonia Szczecin - Osadnik Myślibórz 1 - 1 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - GKS Kołbacz 2 - 4 0 0 1
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 5 - 1 0 0 3
GKS Kołbaskowo-Przecław - Rurzyca Nawodna 4 - 0 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Stal Szczecin 2 - 0 0 0 3
25 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Energetyk Gryfino 0 - 4 0 0 2
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 2 - 3 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 0 - 7 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 0 2
Rurzyca Nawodna - Osadnik Myślibórz 1 - 6 0 0 1
Dąb Dębno - Iskra Banie 3 - 2 1 0 16
GKS Kołbacz - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 3 0 2 1
Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin 4 - 4 0 123 1
26 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 0 - 3 0 0 19
Hutnik Szczecin - Stal Szczecin 2 - 2 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Ehrle Dobra 3 - 2 0 95 0
Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 3 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Iskra Banie 3 - 3 0 0 2
Osadnik Myślibórz - GKS Kołbacz 1 - 0 0 1 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Mierzynianka Mierzyn 1 - 4 0 0 0
Stal Szczecin - Iskra Banie 0 - 3 0 0 1
Hutnik Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Energetyk Gryfino 3 - 1 0 0 11
GKS Kołbacz - Rurzyca Nawodna 2 - 2 0 1 0
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 4 - 2 0 212 20
Morzycko Moryń - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 5 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbaskowo-Przecław - Ehrle Dobra 5 - 1 0 0 1
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 2 - 3 0 0 5
Iskra Banie - Hutnik Szczecin 1 - 3 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno 0 - 3 0 0 3
Arkonia Szczecin - GKS Kołbacz 4 - 1 0 1 1
Myśla Dargomyśl - Jeziorak Szczecin 3 - 1 0 95 5
Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 2 - 1 0 0 2
Rurzyca Nawodna - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 3 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Osadnik Myślibórz 0 - 6 0 0 0
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 4 - 1 0 82 1
Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 0 0 0 0
Dąb Dębno - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 2 0 78 6
Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbacz 0 - 2 0 0 2
Myśla Dargomyśl - Mierzynianka Mierzyn 1 - 6 0 0 3
Iskra Banie - Arkonia Szczecin 3 - 1 0 0 2
Morzycko Moryń - Rurzyca Nawodna 1 - 1 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 3 - 3 0 0 1
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 4 - 3 0 109 18
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 4 - 2 0 0 0
Arkonia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 1 0 0 0
Energetyk Gryfino - Iskra Banie 2 - 1 0 0 1
GKS Kołbacz - Morzycko Moryń 7 - 0 0 1 2
Myśla Dargomyśl - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 3 0 0 2
Rurzyca Nawodna - Ehrle Dobra 10 - 3 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Gavia Choszczno-Biali S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
2 » Mechanik Bobolice-Pogoń »
2 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
2 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Wspólni Różewo-Lech Cza »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 26
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152675
• newsów: 78318
• użytkowników: 81241
• komentarzy: 1177688
• zdjęć: 903843
• relacji: 40704
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies