ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 1 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Sparta Gryfice 26 68 22 2 2 117 / 17 12 0 1 67 / 7 10 2 1 50 / 10
2.  Gryf Kamień Pomorski 26 64 20 4 2 98 / 13 10 2 1 44 / 6 10 2 1 54 / 7
3.  Rega Trzebiatów 26 62 20 2 4 85 / 31 12 0 1 52 / 13 8 2 3 33 / 18
4.  Vineta II Wolin 26 57 18 3 5 77 / 30 9 2 2 42 / 12 9 1 3 35 / 18
5.  Orzeł Łoźnica 26 45 13 6 7 51 / 41 7 3 3 27 / 22 6 3 4 24 / 19
6.  Jantar Dziwnów 26 39 12 3 11 58 / 59 8 1 4 32 / 26 4 2 7 26 / 33
7.  Prawobrzeże Świnoujście 26 34 9 7 10 45 / 53 5 5 3 25 / 21 4 2 7 20 / 32 2 3 1 0 1 4 / 3
8.  Masovia Maszewo 26 34 10 4 12 50 / 49 8 1 4 34 / 15 2 3 8 16 / 34 2 3 1 0 1 3 / 4
9.  OKS Center MD Goleniów 26 33 10 3 13 36 / 58 7 3 3 23 / 18 3 0 10 13 / 40
10.  Piast Chociwel 26 31 10 1 15 43 / 61 6 0 7 24 / 34 4 1 8 19 / 27
11.  Światowid 63 Łobez 26 30 9 3 14 39 / 70 6 3 4 24 / 20 3 0 10 15 / 50
12.  Orzeł Grzędzice 26 28 9 1 16 46 / 68 4 0 9 26 / 42 5 1 7 20 / 26
13.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 26 27 7 6 13 43 / 81 4 3 6 19 / 30 3 3 7 24 / 51
14.  Polonia Płoty 26 25 8 1 17 45 / 78 6 0 7 32 / 38 2 1 10 13 / 40
15.  Sarmata Dobra 26 13 4 1 21 38 / 96 3 1 9 24 / 41 1 0 12 14 / 55
16.  Iskra Golczewo 26 9 2 3 21 24 / 90 1 1 11 11 / 44 1 2 10 13 / 46
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 1 2023/2024
  12345678910111213141516
1.  Dąbrovia Stara Dąbrowa
 
2.  Gryf Kamień Pomorski
 
3.  Iskra Golczewo
 
4.  Jantar Dziwnów
 
5.  Masovia Maszewo
 
6.  OKS Center MD Goleniów
 
7.  Orzeł Grzędzice
 
8.  Orzeł Łoźnica
 
9.  Piast Chociwel
 
10.  Polonia Płoty
 
11.  Prawobrzeże Świnoujście
 
12.  Rega Trzebiatów
 
13.  Sarmata Dobra
 
14.  Sparta Gryfice
 
15.  Światowid 63 Łobez
 
16.  Vineta II Wolin
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 1 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Vineta II Wolin - Iskra Golczewo 2 - 0 0 0 5
OKS Center MD Goleniów - Sparta Gryfice 0 - 4 0 72 2
Prawobrzeże Świnoujście - Rega Trzebiatów 3 - 3 0 0 3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Światowid 63 Łobez 3 - 0 0 9 9
Sarmata Dobra - Gryf Kamień Pomorski 1 - 9 0 50 5
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 2 - 1 0 0 3
Masovia Maszewo - Orzeł Grzędzice 3 - 1 0 24 3
Piast Chociwel - Orzeł Łoźnica 1 - 6 0 0 9
2 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 3 - 2 0 0 12
Sparta Gryfice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 - 1 0 52 8
Polonia Płoty - OKS Center MD Goleniów 4 - 1 0 0 4
Prawobrzeże Świnoujście - Masovia Maszewo 2 - 0 0 0 11
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 1 - 4 0 38 3
Orzeł Grzędzice - Vineta II Wolin 2 - 5 0 0 1
Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 0 - 2 0 45 3
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 4 - 3 0 1 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
OKS Center MD Goleniów - Iskra Golczewo 4 - 1 0 0 5
Jantar Dziwnów - Orzeł Grzędzice 3 - 2 0 0 2
Masovia Maszewo - Rega Trzebiatów 1 - 3 0 34 1
Sarmata Dobra - Światowid 63 Łobez 3 - 4 0 0 7
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Polonia Płoty 2 - 3 0 0 1
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Łoźnica 0 - 0 0 52 15
Vineta II Wolin - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 1 0 0 4
Piast Chociwel - Sparta Gryfice 0 - 4 0 71 10
4 kolejka relacja fotki komentarze
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 1 - 1 0 0 3
Iskra Golczewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 3 0 0 6
Masovia Maszewo - Vineta II Wolin 0 - 0 0 0 2
Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 10 - 1 0 99 4
Orzeł Grzędzice - OKS Center MD Goleniów 3 - 1 0 0 6
Światowid 63 Łobez - Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 0 1 4
Polonia Płoty - Piast Chociwel 0 - 4 0 2 2
Rega Trzebiatów - Orzeł Łoźnica 4 - 0 0 0 14
5 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 2 - 0 0 0 3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice 0 - 0 0 1 2
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 1 - 1 0 68 8
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 3 - 1 0 6 6
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 2 - 1 0 0 3
Sarmata Dobra - Polonia Płoty 4 - 1 0 1 3
Vineta II Wolin - Rega Trzebiatów 5 - 2 0 0 5
OKS Center MD Goleniów - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 0 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski 2 - 4 0 1 1
Prawobrzeże Świnoujście - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 1 0 0 4
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 1 - 4 0 0 3
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 0 - 1 0 0 3
Orzeł Grzędzice - Piast Chociwel 1 - 2 0 1 16
Vineta II Wolin - Jantar Dziwnów 3 - 1 0 0 2
Rega Trzebiatów - Światowid 63 Łobez 5 - 0 0 5 5
Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 1 - 3 0 82 29
7 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Rega Trzebiatów 0 - 3 0 0 2
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 3 - 0 0 57 3
Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty 3 - 1 0 1 4
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo 1 - 1 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Vineta II Wolin 0 - 2 0 0 5
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 0 - 2 0 12 2
Sarmata Dobra - Orzeł Grzędzice 1 - 2 0 1 11
Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 0 0 5
8 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez 7 - 3 0 0 3
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 3 - 0 0 0 1
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 1 - 4 0 61 4
Masovia Maszewo - Piast Chociwel 5 - 1 0 0 12
Orzeł Grzędzice - Gryf Kamień Pomorski 0 - 9 0 37 2
Vineta II Wolin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 - 0 0 93 2
Jantar Dziwnów - OKS Center MD Goleniów 3 - 1 0 0 1
Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 3 - 1 0 114 9
9 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 5 - 0 0 79 4
Piast Chociwel - Vineta II Wolin 1 - 3 0 0 7
Gryf Kamień Pomorski - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 0 0 55 0
Orzeł Łoźnica - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 1 2
Światowid 63 Łobez - Iskra Golczewo 3 - 1 0 18 6
Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 0 - 0 0 0 4
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Jantar Dziwnów 3 - 2 0 0 1
OKS Center MD Goleniów - Rega Trzebiatów 0 - 0 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Rega Trzebiatów - Polonia Płoty 4 - 2 0 1 4
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica 3 - 3 0 0 0
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 0 - 4 0 2 2
Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 0 38 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Światowid 63 Łobez 3 - 2 0 6 5
Jantar Dziwnów - Piast Chociwel 1 - 5 0 1 8
Vineta II Wolin - Sarmata Dobra 3 - 0 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 7 - 1 0 1 1
Sparta Gryfice - Orzeł Grzędzice 6 - 1 0 60 1
Gryf Kamień Pomorski - Vineta II Wolin 1 - 3 0 66 2
Orzeł Łoźnica - Masovia Maszewo 3 - 2 0 0 1
Piast Chociwel - OKS Center MD Goleniów 4 - 3 0 0 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rega Trzebiatów 2 - 4 0 0 0
Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 1 - 2 0 0 3
Światowid 63 Łobez - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 0 0 12 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 1 - 5 0 1 3
Masovia Maszewo - Światowid 63 Łobez 5 - 0 0 19 7
Rega Trzebiatów - Iskra Golczewo 4 - 0 0 0 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel 2 - 1 0 0 3
Orzeł Grzędzice - Polonia Płoty 2 - 3 0 8 1
OKS Center MD Goleniów - Sarmata Dobra 3 - 2 0 0 0
Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski 0 - 7 0 1 1
Vineta II Wolin - Orzeł Łoźnica 0 - 2 0 0 22
13 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 3 - 0 0 3 7
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 0 0 1 0
Światowid 63 Łobez - Vineta II Wolin 2 - 6 0 7 1
Iskra Golczewo - Orzeł Grzędzice 2 - 5 0 1 8
Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 6 - 0 0 1 2
Gryf Kamień Pomorski - OKS Center MD Goleniów 7 - 0 0 60 2
Sarmata Dobra - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 3 0 0 4
Piast Chociwel - Rega Trzebiatów 1 - 4 0 0 7
14 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Światowid 63 Łobez 5 - 1 0 0 1
Rega Trzebiatów - Orzeł Grzędzice 3 - 2 0 1 1
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 1 - 1 0 0 4
Masovia Maszewo - Polonia Płoty 5 - 0 0 1 3
Piast Chociwel - Sarmata Dobra 4 - 1 0 0 6
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Gryf Kamień Pomorski 0 - 4 0 0 7
Vineta II Wolin - Sparta Gryfice 1 - 1 0 134 7
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica 1 - 0 0 0 18
15 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Grzędzice - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 3 0 1 1
Orzeł Łoźnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 2 0 0 13
Polonia Płoty - Vineta II Wolin 0 - 3 0 1 4
Gryf Kamień Pomorski - Piast Chociwel 5 - 1 0 0 3
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 1 - 4 0 0 7
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 5 - 1 0 2 3
Sarmata Dobra - Rega Trzebiatów 0 - 2 0 0 2
Światowid 63 Łobez - OKS Center MD Goleniów 3 - 0 0 4 3
16 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Golczewo - Vineta II Wolin 0 - 4 0 59 4
Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 0 - 3 0 4 2
Sparta Gryfice - OKS Center MD Goleniów 6 - 0 0 0 1
Orzeł Łoźnica - Piast Chociwel 2 - 0 0 0 3
Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra 12 - 0 0 67 0
Orzeł Grzędzice - Masovia Maszewo 1 - 3 0 2 2
Rega Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 8 - 0 0 0 1
Światowid 63 Łobez - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 1 0 0 15
17 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 4 - 0 0 56 1
Masovia Maszewo - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 2 0 0 3
Gryf Kamień Pomorski - Rega Trzebiatów 2 - 1 0 1 1
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 0 - 2 0 0 4
OKS Center MD Goleniów - Polonia Płoty 2 - 1 0 0 0
Vineta II Wolin - Orzeł Grzędzice 1 - 0 0 1 0
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 0 - 2 0 0 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sparta Gryfice 0 - 6 0 0 1
18 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 3 0 0 4
Orzeł Łoźnica - Gryf Kamień Pomorski 0 - 4 0 0 0
Iskra Golczewo - OKS Center MD Goleniów 3 - 2 0 0 1
Sparta Gryfice - Piast Chociwel 2 - 0 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 2 - 1 0 0 4
Rega Trzebiatów - Masovia Maszewo 4 - 2 0 0 1
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta II Wolin 0 - 2 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Jantar Dziwnów 5 - 3 0 1 1
19 kolejka relacja fotki komentarze
Vineta II Wolin - Masovia Maszewo 7 - 2 0 0 1
Gryf Kamień Pomorski - Światowid 63 Łobez 4 - 0 0 0 2
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 2 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Grzędzice 1 - 2 0 1 0
Orzeł Łoźnica - Rega Trzebiatów 0 - 4 0 0 1
Piast Chociwel - Polonia Płoty 4 - 0 0 0 2
Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 3 - 5 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Iskra Golczewo 2 - 1 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Sarmata Dobra 2 - 0 0 0 4
Prawobrzeże Świnoujście - OKS Center MD Goleniów 2 - 0 0 0 0
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 1 - 2 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Orzeł Łoźnica 0 - 0 0 0 1
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 0 81 7
Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 0 - 2 0 0 0
Rega Trzebiatów - Vineta II Wolin 3 - 1 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 3 0 1 8
21 kolejka relacja fotki komentarze
Jantar Dziwnów - Vineta II Wolin 5 - 1 0 0 0
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 0 - 3 0 0 14
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 1 - 0 0 0 2
Piast Chociwel - Orzeł Grzędzice 0 - 2 0 1 2
Światowid 63 Łobez - Rega Trzebiatów 1 - 2 0 0 1
Sarmata Dobra - Iskra Golczewo 3 - 5 0 68 2
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 1 - 1 0 0 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 2 0 0 1
22 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica 6 - 2 0 0 3
Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel 0 - 0 0 1 1
Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski 0 - 5 0 0 2
Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez 7 - 0 0 0 2
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 - 0 0 16 4
Orzeł Grzędzice - Sarmata Dobra 5 - 2 0 1 2
Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów 4 - 1 0 0 3
Vineta II Wolin - OKS Center MD Goleniów 1 - 2 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Grzędzice 1 - 0 0 1 4
Piast Chociwel - Masovia Maszewo 2 - 1 0 0 3
Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 5 0 0 2
Sparta Gryfice - Rega Trzebiatów 2 - 0 0 0 9
Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty 5 - 0 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Vineta II Wolin 2 - 4 0 0 2
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo 2 - 2 0 0 2
OKS Center MD Goleniów - Jantar Dziwnów 3 - 3 0 0 1
24 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 1 - 9 0 0 2
Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez 0 - 2 0 60 1
Rega Trzebiatów - OKS Center MD Goleniów 4 - 0 0 0 0
Jantar Dziwnów - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 3 0 0 6
Masovia Maszewo - Sarmata Dobra 4 - 1 0 0 4
Vineta II Wolin - Piast Chociwel 2 - 0 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 0 - 5 0 0 4
Orzeł Grzędzice - Orzeł Łoźnica 0 - 1 0 1 7
25 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 9 - 0 0 0 1
Piast Chociwel - Jantar Dziwnów 4 - 3 0 0 1
Polonia Płoty - Rega Trzebiatów 1 - 5 0 0 1
Gryf Kamień Pomorski - Masovia Maszewo 4 - 0 0 0 1
Sarmata Dobra - Vineta II Wolin 2 - 1 0 0 1
Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 0 5
OKS Center MD Goleniów - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 2 0 0 3
Światowid 63 Łobez - Orzeł Grzędzice 0 - 3 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Rega Trzebiatów - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 - 2 0 0 1
Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra 3 - 0 0 0 0
Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica 2 - 1 0 0 1
OKS Center MD Goleniów - Piast Chociwel 2 - 0 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Sparta Gryfice 0 - 5 0 0 6
Prawobrzeże Świnoujście - Światowid 63 Łobez 5 - 0 0 41 2
Iskra Golczewo - Polonia Płoty 1 - 1 0 0 1
Vineta II Wolin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 0 0 2
27 kolejka relacja fotki komentarze
25-05 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów 0 0 0
25-05 14:00  Iskra Golczewo - Rega Trzebiatów 0 0 0
25-05 15:00  Polonia Płoty - Orzeł Grzędzice 0 0 1
25-05 15:00  Sarmata Dobra - OKS Center MD Goleniów 0 0 1
25-05 15:00  Światowid 63 Łobez - Masovia Maszewo 0 0 0
25-05 16:00  Orzeł Łoźnica - Vineta II Wolin 0 0 3
25-05 16:00  Piast Chociwel - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 0 0
25-05 16:00  Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
30-05 12:00  Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 0 0 0
30-05 12:00  Prawobrzeże Świnoujście - Polonia Płoty 0 0 0
30-05 12:00  Rega Trzebiatów - Piast Chociwel 0 0 0
30-05 12:00  Vineta II Wolin - Światowid 63 Łobez 0 0 0
30-05 16:00  Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica 0 0 0
30-05 17:00  OKS Center MD Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
30-05 18:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sarmata Dobra 0 0 0
30-05 18:00  Orzeł Grzędzice - Iskra Golczewo 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
02-06 11:00  Światowid 63 Łobez - Jantar Dziwnów 0 0 0
02-06 12:00  Orzeł Łoźnica - OKS Center MD Goleniów 0 0 0
02-06 12:00  Polonia Płoty - Masovia Maszewo 0 0 0
02-06 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 0 0
02-06 14:00  Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
02-06 15:00  Sarmata Dobra - Piast Chociwel 0 0 0
02-06 16:00  Orzeł Grzędzice - Rega Trzebiatów 0 0 0
02-06 17:00  Sparta Gryfice - Vineta II Wolin 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
08-06 17:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łoźnica 0 0 0
08-06 17:00  Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 0 0 0
08-06 17:00  Masovia Maszewo - Iskra Golczewo 0 0 0
08-06 17:00  OKS Center MD Goleniów - Światowid 63 Łobez 0 0 0
08-06 17:00  Piast Chociwel - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
08-06 17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Grzędzice 0 0 0
08-06 17:00  Rega Trzebiatów - Sarmata Dobra 0 0 0
08-06 17:00  Vineta II Wolin - Polonia Płoty 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
mecze:
41 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
33 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
26 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
20 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
16 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
15 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
13 » Sad Chwiram-Zawisza Grz »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
13 » Pogoń Połczyn Zdrój-Gav »
11 » Sęp Brzesko-Piast Kolin
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
tusonics
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78214
• użytkowników: 81187
• komentarzy: 1175966
• zdjęć: 900692
• relacji: 40668
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies