ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - II liga 2023/2024
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń Siedlce 28 49 13 10 5 46 / 35 7 6 1 23 / 14 6 4 4 23 / 21
2.  KKS Kalisz 28 47 13 8 7 41 / 26 7 4 3 23 / 12 6 4 4 18 / 14
3.  Kotwica Kołobrzeg 28 46 13 7 8 53 / 40 7 2 5 21 / 15 6 5 3 32 / 25
4.  Chojniczanka Chojnice 28 42 11 9 8 36 / 33 6 6 2 20 / 13 5 3 6 16 / 20
5.  ŁKS II Łódź 28 40 11 7 10 42 / 38 7 3 4 23 / 17 4 4 6 19 / 21 5 4 1 1 3 4 / 5
6.  Polonia Bytom 28 40 10 10 8 40 / 39 7 6 1 28 / 21 3 4 7 12 / 18 6 13 4 1 1 11 / 7
7.  Radunia Stężyca 28 40 10 10 8 36 / 36 5 6 3 21 / 16 5 4 5 15 / 20 4 5 1 2 1 4 / 4
8.  Stal Stalowa Wola 28 40 11 7 10 33 / 34 9 2 3 24 / 13 2 5 7 9 / 21 5 6 2 0 3 6 / 9
9.  Zagłębie II Lubin 28 39 11 6 11 42 / 39 7 3 3 22 / 12 4 3 8 20 / 27 2 4 1 1 0 3 / 1
10.  Hutnik Kraków 28 39 10 9 9 38 / 38 6 5 3 24 / 18 4 4 6 14 / 20 2 1 0 1 1 1 / 3
11.  Lech II Poznań 28 37 10 7 11 33 / 41 6 2 6 16 / 23 4 5 5 17 / 18
12.  Skra Częstochowa 28 36 9 9 10 33 / 32 6 4 4 17 / 12 3 5 6 16 / 20
13.  Olimpia Elbląg 28 34 9 7 12 31 / 39 7 3 4 21 / 17 2 4 8 10 / 22
14.  Wisła Puławy 28 33 7 12 9 42 / 43 5 6 4 24 / 20 2 6 5 18 / 23 1 1 0 1 0 2 / 2
15.  GKS Jastrzębie 28 33 8 9 11 33 / 38 7 4 3 22 / 16 1 5 8 11 / 22 1 1 0 1 0 2 / 2
16.  Olimpia Grudziądz 28 30 7 9 12 29 / 36 5 4 5 17 / 14 2 5 7 12 / 22
17.  Stomil Olsztyn 28 29 8 5 15 24 / 33 6 3 5 15 / 13 2 2 10 9 / 20
18.  Sandecja Nowy Sącz 28 28 7 7 14 29 / 41 4 5 5 16 / 18 3 2 9 13 / 23
wyniki spotkań - II liga 2023/2024
  123456789101112131415161718
1.  Chojniczanka Chojnice
 
2.  GKS Jastrzębie
 
3.  Hutnik Kraków
 
4.  KKS Kalisz
 
5.  Kotwica Kołobrzeg
 
6.  Lech II Poznań
 
7.  ŁKS II Łódź
 
8.  Olimpia Elbląg
 
9.  Olimpia Grudziądz
 
10.  Pogoń Siedlce
 
11.  Polonia Bytom
 
12.  Radunia Stężyca
 
13.  Sandecja Nowy Sącz
 
14.  Skra Częstochowa
 
15.  Stal Stalowa Wola
 
16.  Stomil Olsztyn
 
17.  Wisła Puławy
 
18.  Zagłębie II Lubin
 
terminarz - II liga 2023/2024
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Siedlce - ŁKS II Łódź 1 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom 0 - 1 0 2 2
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań 2 - 2 0 0 0
Hutnik Kraków - Skra Częstochowa 3 - 0 0 0 0
Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice 1 - 0 0 0 0
GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola 0 - 0 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 3 - 1 0 0 0
KKS Kalisz - Radunia Stężyca 0 - 1 0 0 0
Stomil Olsztyn - Zagłębie II Lubin 1 - 2 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Wisła Puławy - ŁKS II Łódź 3 - 1 0 0 0
Skra Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań 1 - 0 0 0 0
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 2 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg 2 - 0 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom 1 - 0 0 0 0
Radunia Stężyca - Hutnik Kraków 1 - 1 0 0 0
Zagłębie II Lubin - KKS Kalisz 0 - 0 0 0 0
GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn 1 - 2 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
KKS Kalisz - GKS Jastrzębie 3 - 1 0 0 0
Skra Częstochowa - Polonia Bytom 1 - 0 0 0 0
Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg 1 - 5 1 0 1
ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice 3 - 2 0 0 0
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce 0 - 0 0 0 0
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 1 - 0 0 0 0
Hutnik Kraków - Zagłębie II Lubin 1 - 1 0 0 0
Radunia Stężyca - Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 0 0 0
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 1 - 1 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 1 - 2 0 0 0
Zagłębie II Lubin - Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 0 0 0
Pogoń Siedlce - KKS Kalisz 0 - 2 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 1
ŁKS II Łódź - Stal Stalowa Wola 3 - 0 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań 1 - 2 0 0 0
Radunia Stężyca - Polonia Bytom 1 - 1 0 0 0
GKS Jastrzębie - Hutnik Kraków 1 - 0 0 0 0
Wisła Puławy - Stomil Olsztyn 2 - 1 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
KKS Kalisz - Wisła Puławy 1 - 0 0 0 0
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce 1 - 1 0 0 0
GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 0 0 0
Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom 3 - 0 0 0 0
Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca 0 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz 1 - 2 0 0 3
Stal Stalowa Wola - Chojniczanka Chojnice 5 - 2 0 0 0
Lech II Poznań - Skra Częstochowa 1 - 1 0 0 0
Stomil Olsztyn - ŁKS II Łódź 0 - 1 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Radunia Stężyca - Lech II Poznań 1 - 0 0 0 0
Skra Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 0 0 1
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 1 - 1 0 0 0
Zagłębie II Lubin - Olimpia Elbląg 2 - 1 0 0 0
GKS Jastrzębie - Polonia Bytom 4 - 2 0 0 0
Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz 3 - 0 0 0 0
Wisła Puławy - Hutnik Kraków 0 - 1 0 0 0
Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn 0 - 1 0 0 0
ŁKS II Łódź - KKS Kalisz 3 - 0 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa 0 - 0 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Puławy 1 - 2 0 0 0
Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie 2 - 1 0 0 0
Polonia Bytom - Pogoń Siedlce 1 - 1 0 0 0
KKS Kalisz - Stal Stalowa Wola 1 - 0 0 0 0
Lech II Poznań - Zagłębie II Lubin 2 - 1 0 0 0
Hutnik Kraków - ŁKS II Łódź 4 - 1 0 0 0
Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 2 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 1 - 1 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Jastrzębie - Lech II Poznań 0 - 2 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa 0 - 0 0 0 0
Radunia Stężyca - Olimpia Grudziądz 5 - 1 0 0 0
ŁKS II Łódź - Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 0 0 0
Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 2 - 1 0 0 0
Stomil Olsztyn - KKS Kalisz 0 - 3 0 0 0
Wisła Puławy - Polonia Bytom 0 - 0 0 0 0
Zagłębie II Lubin - Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 0 0 1
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Skra Częstochowa - Radunia Stężyca 1 - 1 0 0 0
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy 3 - 2 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Zagłębie II Lubin 0 - 2 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 2 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie 2 - 0 0 0 0
KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice 0 - 1 0 0 0
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 0 - 4 0 0 0
Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn 2 - 1 0 0 0
Polonia Bytom - ŁKS II Łódź 2 - 1 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Wisła Puławy - Lech II Poznań 2 - 2 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - Radunia Stężyca 5 - 1 0 0 0
KKS Kalisz - Hutnik Kraków 3 - 0 0 0 0
Zagłębie II Lubin - Skra Częstochowa 0 - 2 0 0 0
Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg 3 - 3 0 0 1
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 0 0 0
Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom 1 - 0 0 0 0
ŁKS II Łódź - Olimpia Elbląg 1 - 1 0 0 0
GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz 3 - 2 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice 0 - 2 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - KKS Kalisz 0 - 2 0 0 0
Lech II Poznań - ŁKS II Łódź 0 - 3 0 0 0
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 0 - 0 0 0 0
Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie 0 - 0 0 0 0
Radunia Stężyca - Zagłębie II Lubin 3 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy 3 - 2 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 2 - 3 0 0 0
Polonia Bytom - Stomil Olsztyn 4 - 3 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
ŁKS II Łódź - Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 0 0 1
Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań 3 - 1 0 0 0
GKS Jastrzębie - Radunia Stężyca 1 - 1 0 0 0
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 0 0 0
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 2 - 1 0 0 0
Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz 3 - 1 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie II Lubin 2 - 1 0 0 0
Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg 1 - 1 0 0 0
KKS Kalisz - Polonia Bytom 0 - 0 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Elbląg - KKS Kalisz 0 - 0 0 0 0
Skra Częstochowa - Wisła Puławy 4 - 1 0 0 0
Polonia Bytom - Hutnik Kraków 0 - 1 0 0 0
Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce 1 - 2 0 0 0
Olimpia Grudziądz - ŁKS II Łódź 1 - 1 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 1 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola 1 - 0 0 0 0
Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie 1 - 1 0 0 0
Lech II Poznań - Stomil Olsztyn 1 - 0 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
KKS Kalisz - Lech II Poznań 2 - 1 0 0 0
Wisła Puławy - Radunia Stężyca 0 - 1 0 0 0
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 1 - 0 0 0 0
Stomil Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - Polonia Bytom 3 - 2 0 0 0
ŁKS II Łódź - Skra Częstochowa 1 - 3 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie 1 - 0 0 0 0
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 2 - 0 0 0 0
Pogoń Siedlce - Zagłębie II Lubin 2 - 1 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 1 - 2 0 0 0
Olimpia Elbląg - Sandecja Nowy Sącz 4 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz 2 - 1 0 0 0
Polonia Bytom - Chojniczanka Chojnice 1 - 1 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 3 - 0 0 0 0
GKS Jastrzębie - Pogoń Siedlce 2 - 1 0 0 0
Lech II Poznań - Hutnik Kraków 4 - 3 0 0 0
Radunia Stężyca - ŁKS II Łódź 0 - 0 0 0 0
Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin 3 - 3 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Wisła Puławy - GKS Jastrzębie 2 - 2 0 0 0
Polonia Bytom - Olimpia Elbląg 2 - 1 0 0 0
KKS Kalisz - Olimpia Grudziądz 2 - 2 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - Lech II Poznań 0 - 0 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce 1 - 2 0 0 0
Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa 2 - 1 0 0 0
Hutnik Kraków - Kotwica Kołobrzeg 3 - 5 0 0 2
Stal Stalowa Wola - Radunia Stężyca 1 - 2 0 0 0
ŁKS II Łódź - Zagłębie II Lubin 2 - 1 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Kotwica Kołobrzeg - Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 0 0 2
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków 0 - 2 0 0 0
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice 2 - 1 0 0 0
GKS Jastrzębie - ŁKS II Łódź 3 - 2 0 0 1
Lech II Poznań - Polonia Bytom 1 - 0 0 0 0
Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn 1 - 0 0 0 0
Zagłębie II Lubin - Stal Stalowa Wola 4 - 0 0 0 0
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 2 - 2 0 0 0
Skra Częstochowa - KKS Kalisz 4 - 1 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 1 - 0 0 0 0
Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn 2 - 1 0 0 0
Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg 3 - 3 0 0 1
Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 3 - 1 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy 1 - 1 0 0 0
Radunia Stężyca - KKS Kalisz 1 - 4 0 0 0
ŁKS II Łódź - Pogoń Siedlce 1 - 2 0 0 0
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków 1 - 2 0 0 0
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 2 - 1 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 0 0 1
Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice 1 - 2 0 0 0
Hutnik Kraków - Radunia Stężyca 3 - 1 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa 2 - 2 0 0 0
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie 2 - 0 0 0 0
KKS Kalisz - Zagłębie II Lubin 3 - 1 0 0 0
Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz 2 - 1 0 0 0
ŁKS II Łódź - Wisła Puławy 2 - 1 0 0 0
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 2 - 1 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Zagłębie II Lubin - Hutnik Kraków 2 - 0 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - ŁKS II Łódź 3 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań 1 - 2 0 0 1
Polonia Bytom - Skra Częstochowa 2 - 2 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 2 - 1 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3 - 0 0 0 0
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1 - 0 0 0 0
GKS Jastrzębie - KKS Kalisz 1 - 1 0 0 0
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 2 - 2 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Stalowa Wola - ŁKS II Łódź 1 - 0 0 0 0
Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2 - 1 0 0 0
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 2 - 1 0 0 0
Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz 0 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 3 - 0 0 0 0
Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 1 - 1 0 0 0
KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 5 - 1 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie II Lubin 1 - 1 0 0 0
Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 1 - 1 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 1 - 1 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 1 - 3 0 0 0
Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 1 - 1 0 0 0
Skra Częstochowa - Lech II Poznań 0 - 2 0 0 0
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin 3 - 1 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - Stal Stalowa Wola 1 - 1 0 0 0
ŁKS II Łódź - Stomil Olsztyn 2 - 0 0 0 0
Wisła Puławy - KKS Kalisz 1 - 1 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Bytom - GKS Jastrzębie 0 - 0 0 0 0
KKS Kalisz - ŁKS II Łódź 2 - 2 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce 2 - 3 0 0 0
Hutnik Kraków - Wisła Puławy 1 - 1 0 0 0
Stomil Olsztyn - Stal Stalowa Wola 0 - 1 0 0 0
Lech II Poznań - Radunia Stężyca 1 - 2 0 0 0
Olimpia Elbląg - Zagłębie II Lubin 1 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Skra Częstochowa 0 - 1 0 0 1
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 0 - 1 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 0 - 0 0 0 0
Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 1 - 3 0 0 0
Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań 1 - 1 0 0 0
Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3 - 3 0 0 0
GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 1 - 2 0 0 0
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 1
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1 - 0 0 0 0
Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz 0 - 1 0 0 0
ŁKS II Łódź - Hutnik Kraków 0 - 0 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice 0 - 0 0 0 0
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 1 - 0 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS II Łódź 0 - 1 0 0 0
KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 0 - 0 0 0 0
Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1 - 1 0 0 0
Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 1 - 1 0 0 0
Polonia Bytom - Wisła Puławy 2 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin 1 - 2 0 0 1
Lech II Poznań - GKS Jastrzębie 2 - 0 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 4 - 0 0 0 0
GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 0 0 2
Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 0 0 0
Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 3 - 0 0 0 0
Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 3 - 2 0 0 0
Zagłębie II Lubin - Olimpia Grudziądz 1 - 2 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz 0 - 1 0 0 0
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 2 - 0 0 0 0
ŁKS II Łódź - Polonia Bytom 0 - 2 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia Elbląg - ŁKS II Łódź 1 - 3 0 0 0
Skra Częstochowa - Zagłębie II Lubin 2 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce 2 - 2 0 0 1
Lech II Poznań - Wisła Puławy 0 - 1 0 0 0
Hutnik Kraków - KKS Kalisz 2 - 1 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 0 - 0 0 0 0
Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 2 - 1 0 0 0
Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice 1 - 2 0 0 0
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4 - 3 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 0 - 0 0 0 0
Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 0 - 1 0 0 0
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 0 - 0 0 0 0
KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków 2 - 2 0 0 0
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 0 0 0
Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca 2 - 0 0 0 0
GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2 - 0 0 0 0
ŁKS II Łódź - Lech II Poznań 2 - 2 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
19-04 19:00  Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 0 0 0
19-04 20:30  Polonia Bytom - KKS Kalisz 0 0 0
20-04 12:30  Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy 0 0 0
20-04 17:30  Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 0 0 0
21-04 12:00  Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola 0 0 0
21-04 13:00  Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie 0 0 0
21-04 14:00  Zagłębie II Lubin - Chojniczanka Chojnice 0 0 0
21-04 14:00  Kotwica Kołobrzeg - ŁKS II Łódź 0 0 0
22-04 18:15  Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
26-04 19:30  Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz 0 0 0
26-04 20:00  Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 0 0 0
27-04 14:00  Hutnik Kraków - Polonia Bytom 0 0 0
27-04 17:00  KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 0 0 0
27-04 17:00  Wisła Puławy - Skra Częstochowa 0 0 0
27-04 17:00  GKS Jastrzębie - Zagłębie II Lubin 0 0 0
27-04 19:45  Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
29-04 18:00  ŁKS II Łódź - Olimpia Grudziądz 0 0 0
29-04 18:15  Stomil Olsztyn - Lech II Poznań 0 0 0
31 kolejka relacja fotki komentarze
03-05 16:00  Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 0 0 0
03-05 19:00  Skra Częstochowa - ŁKS II Łódź 0 0 0
03-05 19:00  Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 0 0 0
04-05   Radunia Stężyca - Wisła Puławy 0 0 0
04-05   Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 0 0 0
04-05 13:30  Lech II Poznań - KKS Kalisz 0 0 0
04-05 17:30  Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 0 0 0
05-05 16:00  Zagłębie II Lubin - Pogoń Siedlce 0 0 0
06-05 18:15  GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 0 0 0
32 kolejka relacja fotki komentarze
11-05   Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom 0 0 0
11-05   Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 0 0 0
11-05   Hutnik Kraków - Lech II Poznań 0 0 0
11-05   Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 0 0 0
11-05   ŁKS II Łódź - Radunia Stężyca 0 0 0
11-05 15:45  Zagłębie II Lubin - Wisła Puławy 0 0 0
11-05 17:00  KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
11-05 17:00  Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie 0 0 0
11-05 19:30  Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 0 0 0
33 kolejka relacja fotki komentarze
17-05 19:00  Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn 0 0 0
18-05   GKS Jastrzębie - Wisła Puławy 0 0 0
18-05   Zagłębie II Lubin - ŁKS II Łódź 0 0 0
18-05   Radunia Stężyca - Stal Stalowa Wola 0 0 0
18-05   Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz 0 0 0
18-05   Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków 0 0 0
18-05   Lech II Poznań - Sandecja Nowy Sącz 0 0 0
18-05   Olimpia Elbląg - Polonia Bytom 0 0 0
18-05 17:00  Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 0 0 0
34 kolejka relacja fotki komentarze
25-05 14:00  Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg 0 0 0
25-05 14:00  Polonia Bytom - Lech II Poznań 0 0 0
25-05 14:00  Sandecja Nowy Sącz - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
25-05 14:00  Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz 0 0 0
25-05 14:00  KKS Kalisz - Skra Częstochowa 0 0 0
25-05 14:00  Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca 0 0 0
25-05 14:00  Stal Stalowa Wola - Zagłębie II Lubin 0 0 0
25-05 14:00  ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie 0 0 0
25-05 14:00  Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
4 » Ryszard Tarasiewicz now »
1 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
18 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
16 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
13 » Polski Cukier Kluczevia »
11 » Biali Sądów-Błękitni II »
11 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
10 » Wieża Postomino-Darłovi »
10 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
10 » KS Dzikowo-Wrzos Borne  »
10 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
9 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78120
• użytkowników: 81088
• komentarzy: 1173097
• zdjęć: 895701
• relacji: 40611
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies