ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - A klasa gr. 8 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Wspólni Różewo 11 27 9 0 2 31 / 13 5 0 1 19 / 7 4 0 1 12 / 6
2.  Grom Szwecja 11 25 8 1 2 32 / 14 5 0 1 20 / 8 3 1 1 12 / 6
3.  Błękitni Ostrowice 12 23 7 2 3 31 / 27 4 1 1 15 / 8 3 1 2 16 / 19
4.  Pogoń Wierzchowo 11 22 7 1 3 21 / 16 5 0 1 16 / 8 2 1 2 5 / 8
5.  Santos Kłębowiec 12 20 6 2 4 24 / 16 2 1 2 4 / 4 4 1 2 20 / 12
6.  Mechanik Turowo 11 18 5 3 3 23 / 14 2 2 1 11 / 6 3 1 2 12 / 8 1 3 1 0 0 3 / 1
7.  Wrzos Borne Sulinowo 12 18 6 0 6 32 / 29 4 0 3 22 / 14 2 0 3 10 / 15 1 0 0 0 1 1 / 3
8.  Hubertus Biały Bór 10 17 5 2 3 21 / 16 3 0 1 13 / 7 2 2 2 8 / 9
9.  Wiarus Żółtnica 12 14 4 2 6 15 / 19 2 1 3 7 / 8 2 1 3 8 / 11
10.  KS Dzikowo 11 9 1 6 4 13 / 24 0 4 1 6 / 9 1 2 3 7 / 15
11.  Pionier 95 Borne Sulinowo 11 7 1 4 6 17 / 19 0 2 4 6 / 12 1 2 2 11 / 7
12.  Błonie Barwice 11 3 0 3 8 7 / 28 0 2 4 4 / 16 0 1 4 3 / 12 1 0 0 0 1 0 / 1
13.  Sad Chwiram 11 3 1 0 10 5 / 37 0 0 5 2 / 20 1 0 5 3 / 17 1 3 1 0 0 1 / 0
wyniki spotkań - A klasa gr. 8 2022/2023
  12345678910111213
1.  Błękitni Ostrowice
 
      
2.  Błonie Barwice
 
      
3.  Grom Szwecja
 
      
4.  Hubertus Biały Bór 
 
     
5.  KS Dzikowo  
 
    
6.  Mechanik Turowo   
 
   
7.  Pionier 95 Borne Sulinowo   
 
   
8.  Pogoń Wierzchowo   
 
   
9.  Sad Chwiram   
 
   
10.  Santos Kłębowiec     
 
  
11.  Wiarus Żółtnica      
 
12.  Wrzos Borne Sulinowo     
 
13.  Wspólni Różewo      
 
terminarz - A klasa gr. 8 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Mechanik Turowo 2 - 0 0 0 2
Wrzos Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec 2 - 4 0 0 3
Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór 5 - 1 0 0 13
Pogoń Wierzchowo - Wiarus Żółtnica 3 - 1 0 0 19
Błonie Barwice - KS Dzikowo 1 - 1 0 0 5
Błękitni Ostrowice - Sad Chwiram 3 - 0 0 0 1
2 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Grom Szwecja 2 - 5 0 0 13
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 4 - 0 0 0 6
Hubertus Biały Bór - Błękitni Ostrowice 5 - 3 0 0 17
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wspólni Różewo 2 - 3 0 0 31
Sad Chwiram - Pogoń Wierzchowo 0 - 1 0 0 8
KS Dzikowo - Santos Kłębowiec 1 - 4 0 0 6
3 kolejka relacja fotki komentarze
Błonie Barwice - Sad Chwiram 0 - 1 0 0 4
Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 2 0 0 14
Wrzos Borne Sulinowo - KS Dzikowo 4 - 1 0 0 10
Błękitni Ostrowice - Mechanik Turowo 2 - 1 0 0 4
Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór 1 - 2 0 0 20
Santos Kłębowiec - Wiarus Żółtnica 0 - 1 0 1 7
4 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Grom Szwecja 1 - 3 0 0 4
Mechanik Turowo - Pogoń Wierzchowo 0 - 0 0 0 12
Wiarus Żółtnica - Wrzos Borne Sulinowo 0 - 4 0 0 25
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Ostrowice 1 - 3 0 0 13
Sad Chwiram - Santos Kłębowiec 0 - 6 0 0 6
04-03 11:00  Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 0 0 6
5 kolejka relacja fotki komentarze
Błonie Barwice - Mechanik Turowo 1 - 5 0 0 3
Wrzos Borne Sulinowo - Sad Chwiram 4 - 0 0 0 24
Błękitni Ostrowice - Wspólni Różewo 3 - 0 0 0 3
Santos Kłębowiec - Hubertus Biały Bór 1 - 0 0 0 7
Pogoń Wierzchowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 0 0 0 24
KS Dzikowo - Wiarus Żółtnica 1 - 1 0 0 11
6 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Santos Kłębowiec 1 - 1 0 0 5
Wspólni Różewo - Pogoń Wierzchowo 4 - 2 0 0 5
Hubertus Biały Bór - Wrzos Borne Sulinowo 3 - 0 0 0 15
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błonie Barwice 1 - 1 0 0 13
Grom Szwecja - Błękitni Ostrowice 2 - 3 0 0 9
Sad Chwiram - KS Dzikowo 1 - 3 0 0 3
7 kolejka relacja fotki komentarze
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 1 - 0 0 0 4
Błonie Barwice - Wspólni Różewo 0 - 5 0 0 5
Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 1 - 3 0 0 17
Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 0 0 0 10
Pogoń Wierzchowo - Grom Szwecja 3 - 1 0 0 15
KS Dzikowo - Hubertus Biały Bór 1 - 1 0 0 10
8 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Błonie Barwice 2 - 0 0 0 6
Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec 4 - 0 0 0 4
Mechanik Turowo - KS Dzikowo 4 - 0 0 0 13
Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 3 - 1 0 0 11
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wrzos Borne Sulinowo 1 - 2 0 0 29
Błękitni Ostrowice - Pogoń Wierzchowo 1 - 2 0 0 33
9 kolejka relacja fotki komentarze
Błonie Barwice - Błękitni Ostrowice 2 - 2 0 0 4
Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo 0 - 0 0 0 9
Wrzos Borne Sulinowo - Wspólni Różewo 1 - 3 0 0 3
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 0 - 3 0 0 3
Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór 1 - 4 0 0 5
KS Dzikowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 3 0 0 23
10 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Sad Chwiram 4 - 0 0 0 4
Błękitni Ostrowice - Santos Kłębowiec 4 - 3 0 0 3
Grom Szwecja - Wrzos Borne Sulinowo 5 - 1 0 0 16
Wspólni Różewo - KS Dzikowo 3 - 0 0 0 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 1 - 3 0 0 20
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 2 - 1 0 0 6
11 kolejka relacja fotki komentarze
Wiarus Żółtnica - Wspólni Różewo 0 - 1 0 0 6
Wrzos Borne Sulinowo - Błękitni Ostrowice 7 - 2 0 0 6
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 2 - 3 0 0 22
Santos Kłębowiec - Pogoń Wierzchowo 3 - 0 0 0 8
Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 6 0 0 15
KS Dzikowo - Grom Szwecja 0 - 0 0 0 4
12 kolejka relacja fotki komentarze
Błonie Barwice - Santos Kłębowiec 0 - 2 0 0 6
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 3 - 1 0 0 8
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 5 - 2 0 0 6
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 0 - 0 0 0 16
Pogoń Wierzchowo - Wrzos Borne Sulinowo 6 - 3 0 0 83
Błękitni Ostrowice - KS Dzikowo 2 - 2 0 0 7
13 kolejka relacja fotki komentarze
Wiarus Żółtnica - Błękitni Ostrowice 2 - 3 0 0 5
Wrzos Borne Sulinowo - Błonie Barwice 3 - 1 0 0 16
19-11 14:00  Mechanik Turowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 0 6
20-11 11:00  Hubertus Biały Bór - Wspólni Różewo 0 0 5
20-11 13:00  Sad Chwiram - Grom Szwecja 0 0 4
05-03 13:00  KS Dzikowo - Pogoń Wierzchowo 0 2 35
 
top komentarze
newsy:
7 » Kamil Drygas odchodzi z »
1 » asta II Szczecin poszuk »
1 » Adam Frączczak wraca do »
1 » Orzeł Małkocin poszukuj »
1 » Robert Żywulski piłkarz »
mecze:
8 » Widzew Łódź-Pogoń Szcze »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » Developres Bella Dolina »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » Koral Mostkowo-Iskra Lu »
1 » MKKS Żak Koszalin-Polph »
1 » Radomka Radom-IŁ Capita »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » Energa MKS Kalisz-IŁ Ca »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
jarzyna90
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3037
• imprez: 143342
• newsów: 76981
• użytkowników: 80317
• komentarzy: 1151692
• zdjęć: 862001
• relacji: 40134
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies