ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A klasa gr. 1 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Vineta II Wolin 26 71 23 2 1 121 / 27 12 1 0 67 / 11 11 1 1 54 / 16
2.  OKS Center MD Goleniów 26 63 20 3 3 82 / 36 10 3 0 41 / 14 10 0 3 41 / 22
3.  Hanza Goleniów 26 58 18 4 4 73 / 32 9 3 2 43 / 16 9 1 2 30 / 16
4.  Korona Stuchowo 26 57 18 3 5 87 / 33 10 0 3 53 / 14 8 3 2 34 / 19
5.  Wicher Brojce 26 55 17 4 5 70 / 34 8 4 1 34 / 16 9 0 4 36 / 18
6.  Pomorzanin Przybiernów 26 40 12 4 10 71 / 47 7 1 5 47 / 25 5 3 5 24 / 22
7.  LZS Błękitni Trzygłów 26 37 12 1 13 48 / 55 8 0 5 30 / 28 4 1 8 18 / 27
8.  Zalew Stepnica 26 28 8 4 14 59 / 91 5 2 6 36 / 44 3 2 8 23 / 47
9.  Pionier Żarnowo 26 27 8 3 15 56 / 64 5 0 8 30 / 23 3 3 7 26 / 41
10.  Fala Międzyzdroje 26 26 7 5 14 46 / 74 5 1 7 25 / 27 2 4 7 21 / 47
11.  Jantar II Dziwnów 26 19 5 4 17 51 / 85 4 2 7 30 / 39 1 2 10 21 / 46 2 3 1 0 1 7 / 5
12.  Bizon Cerkwica 26 19 5 4 17 47 / 97 4 3 6 24 / 38 1 1 11 23 / 59 2 3 1 0 1 5 / 7
13.  Leśnik Kliniska 26 18 5 3 18 35 / 80 4 2 7 21 / 39 1 1 11 14 / 41
14.  Resko Karcino 26 6 2 0 24 22 / 113 1 0 11 14 / 39 1 0 13 8 / 74
• Resko Karcino - wycofane z rozgrywek po rundzie jesiennej
wyniki spotkań - A klasa gr. 1 2022/2023
  1234567891011121314
1.  Bizon Cerkwica
 
2.  Fala Międzyzdroje
 
3.  Hanza Goleniów
 
4.  Jantar II Dziwnów
 
5.  Korona Stuchowo
 
6.  Leśnik Kliniska
 
7.  LZS Błękitni Trzygłów
 
8.  OKS Center MD Goleniów
 
9.  Pionier Żarnowo
 
10.  Pomorzanin Przybiernów
 
11.  Resko Karcino 
 
12.  Vineta II Wolin
 
13.  Wicher Brojce
 
14.  Zalew Stepnica
 
terminarz - A klasa gr. 1 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Fala Międzyzdroje 7 - 3 0 0 0
Hanza Goleniów - Vineta II Wolin 3 - 1 0 0 3
LZS Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska 2 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 3 - 6 0 0 1
Resko Karcino - OKS Center MD Goleniów 3 - 6 0 0 2
Jantar II Dziwnów - Pionier Żarnowo 5 - 1 0 0 0
Wicher Brojce - Bizon Cerkwica 3 - 2 0 0 1
2 kolejka relacja fotki komentarze
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 5 - 0 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - LZS Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Wicher Brojce 0 - 4 0 0 0
Vineta II Wolin - Resko Karcino 12 - 1 0 0 0
Bizon Cerkwica - Hanza Goleniów 1 - 8 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Leśnik Kliniska 5 - 0 0 0 0
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 2 - 3 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - OKS Center MD Goleniów 1 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - Pionier Żarnowo 2 - 2 0 0 1
Jantar II Dziwnów - Hanza Goleniów 0 - 1 0 0 1
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 5 - 0 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Vineta II Wolin 0 - 6 0 0 0
Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska 4 - 2 0 0 0
Resko Karcino - Bizon Cerkwica 1 - 4 0 0 5
4 kolejka relacja fotki komentarze
OKS Center MD Goleniów - Zalew Stepnica 5 - 2 0 0 1
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 1 - 4 0 0 0
Wicher Brojce - Hanza Goleniów 2 - 2 0 0 1
Jantar II Dziwnów - Resko Karcino 9 - 3 0 0 0
Vineta II Wolin - Pomorzanin Przybiernów 2 - 1 0 0 1
Bizon Cerkwica - LZS Błękitni Trzygłów 0 - 1 0 0 0
Leśnik Kliniska - Korona Stuchowo 0 - 4 0 0 3
5 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Bizon Cerkwica 7 - 3 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Jantar II Dziwnów 2 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - Vineta II Wolin 2 - 9 0 0 1
Korona Stuchowo - OKS Center MD Goleniów 4 - 1 0 0 2
Resko Karcino - Wicher Brojce 1 - 6 0 0 2
Fala Międzyzdroje - Leśnik Kliniska 4 - 2 0 0 0
Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo 4 - 1 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Brojce - LZS Błękitni Trzygłów 0 - 0 0 0 2
Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska 3 - 0 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Fala Międzyzdroje 1 - 1 0 0 4
Vineta II Wolin - Korona Stuchowo 1 - 1 0 0 1
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 4 - 4 0 0 2
Jantar II Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów 2 - 1 0 0 0
Hanza Goleniów - Resko Karcino 7 - 0 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Brojce 1 - 2 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Hanza Goleniów 1 - 3 0 0 0
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 7 - 2 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Vineta II Wolin 1 - 5 0 0 0
Zalew Stepnica - Jantar II Dziwnów 5 - 3 0 0 0
Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 1 - 5 0 0 3
Resko Karcino - Pionier Żarnowo 1 - 5 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Brojce - Zalew Stepnica 3 - 2 0 0 1
Vineta II Wolin - Leśnik Kliniska 3 - 2 0 0 3
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 6 - 1 0 0 0
Resko Karcino - LZS Błękitni Trzygłów 0 - 2 0 0 1
Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 0 0 0
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 2 - 2 0 0 1
Jantar II Dziwnów - Korona Stuchowo 1 - 2 0 0 3
9 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo 2 - 3 0 0 6
Pomorzanin Przybiernów - Resko Karcino 12 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 1 - 2 0 0 1
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 2 - 3 0 0 2
Fala Międzyzdroje - Jantar II Dziwnów 1 - 1 0 0 0
Leśnik Kliniska - Bizon Cerkwica 2 - 1 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Vineta II Wolin 2 - 2 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 1 - 3 0 0 0
Pionier Żarnowo - Vineta II Wolin 1 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Leśnik Kliniska 1 - 1 0 0 0
Resko Karcino - Zalew Stepnica 0 - 1 0 0 0
Bizon Cerkwica - OKS Center MD Goleniów 0 - 3 0 0 1
Hanza Goleniów - Korona Stuchowo 1 - 1 0 0 2
11 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo 2 - 2 0 0 1
Fala Międzyzdroje - Hanza Goleniów 1 - 3 0 0 0
Korona Stuchowo - Resko Karcino 8 - 0 0 0 0
Vineta II Wolin - Bizon Cerkwica 9 - 1 0 0 0
Leśnik Kliniska - Wicher Brojce 0 - 3 0 0 0
Zalew Stepnica - LZS Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 1
OKS Center MD Goleniów - Jantar II Dziwnów 5 - 2 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
LZS Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo 3 - 1 0 0 5
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 4 - 3 0 0 0
Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 8 - 1 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Vineta II Wolin 2 - 7 0 0 0
Wicher Brojce - OKS Center MD Goleniów 4 - 0 0 0 0
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 2 - 0 0 0 0
Resko Karcino - Fala Międzyzdroje 8 - 0 0 0 5
13 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów 3 - 2 0 0 0
Fala Międzyzdroje - LZS Błękitni Trzygłów 3 - 2 0 0 0
Bizon Cerkwica - Jantar II Dziwnów 3 - 2 0 0 0
Leśnik Kliniska - Resko Karcino 2 - 3 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 4 - 0 0 0 1
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 1 - 1 0 0 0
Vineta II Wolin - Wicher Brojce 3 - 1 0 0 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
OKS Center MD Goleniów - Resko Karcino 3 - 0 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów 1 - 2 0 0 0
Bizon Cerkwica - Wicher Brojce 0 - 4 0 0 0
Pionier Żarnowo - Jantar II Dziwnów 3 - 0 0 0 0
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 5 - 1 0 0 0
Vineta II Wolin - Hanza Goleniów 2 - 0 0 0 1
Leśnik Kliniska - LZS Błękitni Trzygłów 2 - 1 0 0 2
15 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 9 - 0 0 0 0
Wicher Brojce - Jantar II Dziwnów 4 - 2 0 0 0
Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 1 - 1 0 0 0
Resko Karcino - Vineta II Wolin 0 - 3 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów 0 - 4 0 0 0
Hanza Goleniów - Bizon Cerkwica 3 - 3 0 0 1
Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów 1 - 1 0 0 2
16 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier Żarnowo - Wicher Brojce 3 - 1 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 1 - 3 0 0 0
Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica 2 - 1 0 0 4
Bizon Cerkwica - Resko Karcino 3 - 0 0 0 0
Vineta II Wolin - LZS Błękitni Trzygłów 3 - 0 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 2 - 2 0 0 0
Hanza Goleniów - Jantar II Dziwnów 6 - 1 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Vineta II Wolin 0 - 1 0 0 0
Korona Stuchowo - Leśnik Kliniska 2 - 0 0 0 0
Resko Karcino - Jantar II Dziwnów 0 - 3 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica 2 - 1 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo 1 - 3 0 0 0
Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 3 - 7 0 0 0
Hanza Goleniów - Wicher Brojce 1 - 4 0 0 1
18 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier Żarnowo - Hanza Goleniów 2 - 3 0 0 0
Wicher Brojce - Resko Karcino 3 - 0 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Korona Stuchowo 4 - 2 0 0 4
Jantar II Dziwnów - LZS Błękitni Trzygłów 1 - 5 0 0 0
Vineta II Wolin - Zalew Stepnica 11 - 0 0 0 1
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów 0 - 0 0 0 0
Leśnik Kliniska - Fala Międzyzdroje 2 - 3 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Stuchowo - Vineta II Wolin 1 - 2 0 62 2
Pomorzanin Przybiernów - Jantar II Dziwnów 3 - 1 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce 2 - 0 0 0 2
Hanza Goleniów - Resko Karcino 3 - 0 0 0 0
Fala Międzyzdroje - OKS Center MD Goleniów 1 - 2 0 0 0
Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 7 - 2 0 0 0
Leśnik Kliniska - Pionier Żarnowo 4 - 2 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Brojce - Pomorzanin Przybiernów 3 - 1 0 0 0
Pionier Żarnowo - Resko Karcino 3 - 0 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 5 - 0 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Zalew Stepnica 0 - 3 0 0 0
Vineta II Wolin - Fala Międzyzdroje 7 - 1 0 0 1
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 2 - 5 0 0 0
Hanza Goleniów - LZS Błękitni Trzygłów 4 - 0 0 0 1
21 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów 1 - 3 0 0 0
Korona Stuchowo - Jantar II Dziwnów 3 - 0 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica 2 - 1 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Resko Karcino 3 - 0 0 0 0
Zalew Stepnica - Wicher Brojce 3 - 5 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Pionier Żarnowo 3 - 2 0 0 0
Leśnik Kliniska - Vineta II Wolin 0 - 7 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Resko Karcino - Pomorzanin Przybiernów 0 - 3 0 0 0
Pionier Żarnowo - LZS Błękitni Trzygłów 2 - 3 0 0 0
Hanza Goleniów - Zalew Stepnica 1 - 1 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Fala Międzyzdroje 3 - 3 0 0 0
Vineta II Wolin - OKS Center MD Goleniów 4 - 1 0 39 6
Wicher Brojce - Korona Stuchowo 0 - 0 0 58 2
Bizon Cerkwica - Leśnik Kliniska 4 - 1 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - LZS Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - Resko Karcino 3 - 0 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce 1 - 3 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Bizon Cerkwica 3 - 0 0 0 0
Korona Stuchowo - Hanza Goleniów 1 - 2 0 50 0
Leśnik Kliniska - Jantar II Dziwnów 5 - 5 0 0 0
Vineta II Wolin - Pionier Żarnowo 4 - 2 0 0 2
24 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 1 - 2 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 6 - 3 0 0 0
Resko Karcino - Korona Stuchowo 0 - 3 0 0 0
Bizon Cerkwica - Vineta II Wolin 2 - 6 0 0 0
Hanza Goleniów - Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 0 0
Jantar II Dziwnów - OKS Center MD Goleniów 1 - 6 0 0 0
Wicher Brojce - Leśnik Kliniska 6 - 2 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Stuchowo - LZS Błękitni Trzygłów 3 - 1 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Resko Karcino 3 - 0 0 0 0
Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów 0 - 5 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Wicher Brojce 1 - 0 0 0 7
Vineta II Wolin - Jantar II Dziwnów 6 - 0 0 0 0
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 3 - 2 0 0 0
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 0 - 3 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo 1 - 3 0 0 0
Resko Karcino - Leśnik Kliniska 0 - 3 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Bizon Cerkwica 5 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - Vineta II Wolin 2 - 3 0 0 0
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 1 - 2 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 6 - 2 0 0 0
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 0 0 3
 
top komentarze
newsy:
2 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
39 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
29 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
25 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
24 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
14 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
13 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
13 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
12 » Sokół Pyrzyce-Lech Czap »
11 » Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 15
Antylaga AreqV
ElPolako10 Eugenbodo6...
filip9 Iksdewrzos
JanuszGol kakalosz
lisu99 MirstalekF...
nik Pele87
robs Romarjo
vaeloran
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78123
• użytkowników: 81104
• komentarzy: 1173437
• zdjęć: 896438
• relacji: 40614
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies