ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 2022/2023
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Odra Chojna 30 84 28 0 2 122 / 25 15 0 0 59 / 8 13 0 2 63 / 17
2.  Arkonia Szczecin 30 62 20 2 8 89 / 38 12 0 3 54 / 19 8 2 5 35 / 19
3.  Jeziorak Szczecin 30 59 19 2 9 107 / 47 11 2 2 61 / 20 8 0 7 46 / 27
4.  Stal Szczecin 30 58 18 4 8 65 / 32 10 1 4 33 / 15 8 3 4 32 / 17
5.  Iskra Banie 30 56 18 2 10 87 / 54 11 2 2 51 / 24 7 0 8 36 / 30
6.  Osadnik Myślibórz 30 55 17 4 9 80 / 47 10 2 3 49 / 19 7 2 6 31 / 28
7.  Mierzynianka Mierzyn 30 47 15 2 13 82 / 49 8 1 6 45 / 29 7 1 7 37 / 20
8.  Kasta Szczecin-Majowe 30 46 14 4 12 63 / 59 8 3 4 29 / 23 6 1 8 34 / 36
9.  Rurzyca Nawodna 30 45 14 3 13 60 / 76 6 1 8 33 / 49 8 2 5 27 / 27
10.  KP Przecław 30 41 12 5 13 52 / 63 8 3 4 27 / 22 4 2 9 25 / 41
11.  Ehrle Dobra 30 40 12 4 14 53 / 69 6 1 8 30 / 37 6 3 6 23 / 32
12.  Orzeł Grzędzice 30 32 9 5 16 53 / 83 6 2 7 25 / 39 3 3 9 28 / 44
13.  Morzycko Moryń 30 25 8 1 21 34 / 93 7 1 7 24 / 37 1 0 14 10 / 56
14.  Czcibor Cedynia 30 23 6 5 19 33 / 88 4 2 9 13 / 35 2 3 10 20 / 53 2 6 2 0 0 7 / 2
15.  Łabędź Widuchowa 30 23 7 2 21 37 / 102 5 1 9 21 / 46 2 1 12 16 / 56 2 0 0 0 2 2 / 7
16.  Ogniwo Babinek 30 1 0 1 29 29 / 121 0 1 14 15 / 55 0 0 15 14 / 66
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 2022/2023
  12345678910111213141516
1.  Arkonia Szczecin
 
2.  Czcibor Cedynia
 
3.  Ehrle Dobra
 
4.  GKS Kołbaskowo-Przecław
 
5.  Iskra Banie
 
6.  Jeziorak Szczecin
 
7.  Kasta Szczecin-Majowe
 
8.  Łabędź Widuchowa
 
9.  Mierzynianka Mierzyn
 
10.  Morzycko Moryń
 
11.  Odra Chojna
 
12.  Ogniwo Babinek
 
13.  Orzeł Grzędzice
 
14.  Osadnik Myślibórz
 
15.  Rurzyca Nawodna
 
16.  Stal Szczecin
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 2022/2023
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 3 - 3 0 146 4
Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 4 - 1 0 0 7
Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 0 - 1 0 0 4
Osadnik Myślibórz - Rurzyca Nawodna 0 - 0 0 0 3
GKS Kołbaskowo-Przecław - Arkonia Szczecin 0 - 2 0 0 5
Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa 3 - 0 0 0 2
Orzeł Grzędzice - Iskra Banie 2 - 3 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra 1 - 1 0 0 1
2 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Czcibor Cedynia 5 - 2 0 0 0
Ehrle Dobra - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 4 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 117 1
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 1 - 1 0 0 0
Iskra Banie - Ogniwo Babinek 4 - 2 0 0 3
Morzycko Moryń - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 1 0 0 1
Stal Szczecin - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 67 0
Łabędź Widuchowa - Odra Chojna 0 - 6 0 0 6
3 kolejka relacja fotki komentarze
Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Banie 4 - 0 0 0 0
Ogniwo Babinek - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 0 2
Odra Chojna - Arkonia Szczecin 2 - 1 0 0 4
GKS Kołbaskowo-Przecław - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 0
Czcibor Cedynia - Ehrle Dobra 0 - 0 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Stal Szczecin 0 - 4 0 2 3
Osadnik Myślibórz - Łabędź Widuchowa 4 - 2 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Rurzyca Nawodna 2 - 3 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 0 1
Arkonia Szczecin - Osadnik Myślibórz 5 - 2 0 0 2
Iskra Banie - GKS Kołbaskowo-Przecław 7 - 2 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 1 0 145 3
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 5 - 1 0 0 3
Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia 3 - 2 0 0 3
Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek 3 - 1 0 0 3
Ehrle Dobra - Odra Chojna 1 - 6 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Rurzyca Nawodna 2 - 0 0 0 2
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Grzędzice 3 - 1 0 0 1
Ogniwo Babinek - Stal Szczecin 0 - 4 0 0 1
Czcibor Cedynia - Iskra Banie 0 - 5 0 0 1
Odra Chojna - Morzycko Moryń 4 - 0 0 0 4
Osadnik Myślibórz - Ehrle Dobra 2 - 3 0 0 4
Mierzynianka Mierzyn - Łabędź Widuchowa 4 - 3 0 0 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 86 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Rurzyca Nawodna 2 - 3 0 0 3
Jeziorak Szczecin - Czcibor Cedynia 10 - 1 0 134 0
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 0 - 1 0 0 0
Ogniwo Babinek - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 6 0 0 2
Stal Szczecin - Łabędź Widuchowa 0 - 1 0 0 2
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 1 - 6 0 0 1
Iskra Banie - Odra Chojna 2 - 3 0 0 1
Orzeł Grzędzice - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 3 0 0 4
7 kolejka relacja fotki komentarze
Kasta Szczecin-Majowe - Stal Szczecin 0 - 2 0 0 0
Odra Chojna - Jeziorak Szczecin 4 - 1 0 125 0
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 4 - 0 0 0 0
Morzycko Moryń - Rurzyca Nawodna 1 - 4 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra 1 - 2 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Arkonia Szczecin 1 - 3 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Ogniwo Babinek 5 - 0 0 0 0
Czcibor Cedynia - Orzeł Grzędzice 0 - 3 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 0 0 0 3
Ehrle Dobra - Łabędź Widuchowa 5 - 0 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 2 - 3 0 85 1
Ogniwo Babinek - Czcibor Cedynia 0 - 4 0 0 0
Morzycko Moryń - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 0
Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 1 - 3 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Odra Chojna 1 - 9 0 4 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra 2 - 3 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Rurzyca Nawodna 4 - 1 0 100 0
Czcibor Cedynia - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 5 0 0 0
Odra Chojna - Ogniwo Babinek 6 - 0 0 0 1
Osadnik Myślibórz - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 2 - 1 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Morzycko Moryń 1 - 0 0 0 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Stal Szczecin 1 - 1 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 5 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 96 0
Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz 2 - 5 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - Odra Chojna 2 - 3 0 0 3
GKS Kołbaskowo-Przecław - Czcibor Cedynia 1 - 1 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Rurzyca Nawodna 4 - 0 0 0 1
Stal Szczecin - Ehrle Dobra 0 - 1 0 0 1
Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin 1 - 4 0 0 2
11 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Iskra Banie 3 - 1 0 0 0
Ehrle Dobra - Morzycko Moryń 4 - 1 0 0 2
Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Grzędzice 0 - 1 0 0 1
Odra Chojna - GKS Kołbaskowo-Przecław 5 - 1 0 0 4
Osadnik Myślibórz - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 1 0 0 1
Ogniwo Babinek - Rurzyca Nawodna 1 - 3 0 0 1
Łabędź Widuchowa - Jeziorak Szczecin 2 - 4 0 91 2
Czcibor Cedynia - Stal Szczecin 1 - 3 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Morzycko Moryń 3 - 1 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 46 1
Orzeł Grzędzice - Łabędź Widuchowa 1 - 0 0 0 1
Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn 3 - 4 0 0 4
Kasta Szczecin-Majowe - Rurzyca Nawodna 2 - 2 0 0 0
Iskra Banie - Ehrle Dobra 4 - 0 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Osadnik Myślibórz 0 - 6 0 0 1
Czcibor Cedynia - Odra Chojna 0 - 5 0 0 4
13 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 0 0
Ehrle Dobra - Jeziorak Szczecin 1 - 4 0 98 0
Osadnik Myślibórz - Czcibor Cedynia 8 - 1 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 2 0 0 3
Odra Chojna - Stal Szczecin 2 - 0 0 0 4
Łabędź Widuchowa - Ogniwo Babinek 3 - 2 0 0 2
Morzycko Moryń - Iskra Banie 2 - 1 0 0 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Rurzyca Nawodna 0 - 3 0 0 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Iskra Banie 1 - 3 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 4 - 1 0 100 1
Kasta Szczecin-Majowe - Łabędź Widuchowa 5 - 1 0 0 1
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 3 - 0 0 0 2
GKS Kołbaskowo-Przecław - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 0 0 0
Ogniwo Babinek - Arkonia Szczecin 0 - 1 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Ehrle Dobra 2 - 1 0 0 1
Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna 0 - 1 0 0 1
15 kolejka relacja fotki komentarze
Morzycko Moryń - Orzeł Grzędzice 5 - 4 0 0 4
Ehrle Dobra - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 0
Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 4 - 0 0 0 1
Arkonia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 1 0 33 1
Iskra Banie - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 99 0
Mierzynianka Mierzyn - Czcibor Cedynia 4 - 0 0 0 1
Odra Chojna - Rurzyca Nawodna 2 - 1 0 0 6
Łabędź Widuchowa - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 1 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Morzycko Moryń - Ogniwo Babinek 4 - 2 0 0 0
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 3 - 2 0 92 4
Rurzyca Nawodna - Osadnik Myślibórz 0 - 3 0 0 0
Ehrle Dobra - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 0 0 0
Iskra Banie - Orzeł Grzędzice 4 - 3 0 0 7
Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna 2 - 6 0 0 3
Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 2 - 4 0 0 1
Arkonia Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 - 0 0 0 2
17 kolejka relacja fotki komentarze
Kasta Szczecin-Majowe - Morzycko Moryń 4 - 0 0 0 1
Rurzyca Nawodna - Stal Szczecin 0 - 2 0 0 5
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 0 - 5 0 0 1
Ogniwo Babinek - Iskra Banie 0 - 3 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Jeziorak Szczecin 2 - 5 0 95 0
Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 5 - 0 0 0 1
Czcibor Cedynia - Arkonia Szczecin 1 - 1 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Ehrle Dobra 1 - 2 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Czcibor Cedynia 2 - 2 0 0 0
Stal Szczecin - Orzeł Grzędzice 2 - 2 0 0 8
Jeziorak Szczecin - Ogniwo Babinek 5 - 0 0 92 0
Rurzyca Nawodna - Mierzynianka Mierzyn 0 - 6 0 0 3
Arkonia Szczecin - Odra Chojna 0 - 3 0 0 3
Iskra Banie - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Osadnik Myślibórz 2 - 1 0 0 0
Morzycko Moryń - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 - 1 0 8 2
19 kolejka relacja fotki komentarze
Odra Chojna - Ehrle Dobra 6 - 1 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 3 - 1 0 101 2
Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 5 - 4 0 0 1
Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice 3 - 3 0 0 1
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 - 1 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 2 - 0 0 0 6
Czcibor Cedynia - Morzycko Moryń 3 - 1 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Iskra Banie 3 - 2 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Osadnik Myślibórz 2 - 3 0 0 0
Stal Szczecin - Ogniwo Babinek 3 - 1 0 34 7
Jeziorak Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 1 0 122 0
Rurzyca Nawodna - Arkonia Szczecin 3 - 5 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Mierzynianka Mierzyn 0 - 5 0 0 2
Orzeł Grzędzice - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 3 0 0 4
Morzycko Moryń - Odra Chojna 0 - 3 0 0 3
Iskra Banie - Czcibor Cedynia 5 - 0 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Kasta Szczecin-Majowe - Ogniwo Babinek 1 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 0
Odra Chojna - Iskra Banie 3 - 2 0 0 1
Rurzyca Nawodna - Ehrle Dobra 1 - 1 0 0 3
Łabędź Widuchowa - Stal Szczecin 0 - 5 0 0 9
Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 7 - 0 0 0 0
Czcibor Cedynia - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 127 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Orzeł Grzędzice 1 - 1 0 0 1
22 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Mierzynianka Mierzyn 0 - 1 0 0 0
Stal Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 0 0 14
Arkonia Szczecin - Łabędź Widuchowa 6 - 0 0 48 1
Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń 6 - 4 0 0 2
Ogniwo Babinek - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 - 5 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Czcibor Cedynia 2 - 2 0 0 0
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 4 - 2 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Odra Chojna 1 - 5 0 112 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń 5 - 0 0 0 4
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 3 - 1 0 46 42
Łabędź Widuchowa - Ehrle Dobra 1 - 0 0 0 1
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 1 - 3 0 0 2
Odra Chojna - Orzeł Grzędzice 1 - 0 0 0 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 1 0 0 1
Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 96 1
Czcibor Cedynia - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 1
24 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Arkonia Szczecin 1 - 0 0 0 5
Stal Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 0 0 0 6
Kasta Szczecin-Majowe - Czcibor Cedynia 1 - 0 0 1 0
Orzeł Grzędzice - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 0 2
Ogniwo Babinek - Odra Chojna 0 - 5 0 0 1
Rurzyca Nawodna - Jeziorak Szczecin 0 - 5 0 79 11
Iskra Banie - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 0
Morzycko Moryń - Łabędź Widuchowa 0 - 0 0 0 1
25 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Stal Szczecin 0 - 1 0 0 8
Arkonia Szczecin - Morzycko Moryń 6 - 0 0 42 14
Rurzyca Nawodna - Orzeł Grzędzice 7 - 2 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 1 - 4 0 98 0
Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 0 - 3 0 0 2
Odra Chojna - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 0 0 1 1
Czcibor Cedynia - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 - 3 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Ogniwo Babinek 6 - 0 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Kasta Szczecin-Majowe - Osadnik Myślibórz 1 - 1 0 0 0
Iskra Banie - Arkonia Szczecin 1 - 1 0 0 1
Rurzyca Nawodna - Ogniwo Babinek 4 - 3 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 0 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Odra Chojna 2 - 1 0 0 0
Morzycko Moryń - Ehrle Dobra 2 - 1 0 0 0
Stal Szczecin - Czcibor Cedynia 2 - 0 0 0 13
Jeziorak Szczecin - Łabędź Widuchowa 8 - 0 0 84 2
27 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra - Iskra Banie 0 - 8 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Ogniwo Babinek 9 - 0 0 0 1
Rurzyca Nawodna - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 5 0 0 3
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 1 - 4 0 115 6
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 6 - 0 0 0 2
Osadnik Myślibórz - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 1 0 0 0
Morzycko Moryń - Stal Szczecin 1 - 3 0 0 6
Łabędź Widuchowa - Orzeł Grzędzice 0 - 6 0 0 4
28 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Banie - Morzycko Moryń 5 - 1 0 0 0
Stal Szczecin - Odra Chojna 5 - 2 0 1 16
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 0 - 6 0 0 1
Jeziorak Szczecin - Ehrle Dobra 8 - 2 0 0 0
Ogniwo Babinek - Łabędź Widuchowa 1 - 3 0 0 0
Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz 1 - 3 0 0 0
Rurzyca Nawodna - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 - 2 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Arkonia Szczecin 2 - 6 0 0 3
29 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin - Ogniwo Babinek 9 - 1 0 0 1
Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 2 - 1 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - GKS Kołbaskowo-Przecław 5 - 0 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 5 0 0 0
Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin 1 - 9 0 0 1
Ehrle Dobra - Orzeł Grzędzice 7 - 2 0 0 1
Iskra Banie - Stal Szczecin 3 - 2 0 2 20
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 1 - 3 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
Rurzyca Nawodna - Odra Chojna 0 - 3 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Iskra Banie 5 - 1 0 1 1
GKS Kołbaskowo-Przecław - Łabędź Widuchowa 4 - 1 0 0 1
Czcibor Cedynia - Mierzynianka Mierzyn 0 - 3 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia Szczecin 0 - 4 0 48 17
Orzeł Grzędzice - Morzycko Moryń 1 - 0 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin 1 - 1 0 0 6
Ogniwo Babinek - Ehrle Dobra 1 - 5 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
4 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 11
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78312
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177678
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies