ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - II Liga PLO oldbojów 2021/2022
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  TKKF Strażak Koszalin 20 44 14 2 4 72 / 32 9 1 0 44 / 11 5 1 4 28 / 21
2.  Oldboje Wyszewo 20 40 12 4 4 87 / 34 7 2 1 43 / 10 5 2 3 44 / 24
3.  Perła Gmina Dygowo 20 38 11 5 4 58 / 43 5 4 1 30 / 14 6 1 3 28 / 29
4.  Oldboje Światowid 63 Łobez 19 37 11 4 4 85 / 35 7 1 1 57 / 14 4 3 3 28 / 21
5.  Pamet Świdwin 20 33 11 0 9 75 / 61 6 0 4 34 / 31 5 0 5 41 / 30
6.  Maxtrans-Sokół Karlino 19 32 10 2 7 51 / 43 6 0 3 27 / 21 4 2 4 24 / 22
7.  Pomorzanin Sławoborze 19 30 10 0 9 54 / 48 5 0 4 23 / 19 5 0 5 31 / 29
8.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 19 23 7 2 10 54 / 62 5 1 4 29 / 26 2 1 6 25 / 36
9.  Sokół Stara Dąbrowa 18 22 7 1 10 48 / 72 5 1 3 24 / 21 2 0 7 24 / 51
10.  Intermarche-Rega Trzebiatów 19 19 6 1 12 31 / 68 5 1 4 22 / 22 1 0 8 9 / 46
11.  Oldboje Błękitni Gonne Małe 19 14 5 2 12 40 / 91 3 1 6 28 / 59 2 1 6 12 / 32
12.  Bizon Cerkwica 19 6 2 0 17 34 / 82 2 0 8 21 / 40 0 0 9 13 / 42
13.  Darłovia Darłowo 19 13 7 1 11 42 / 60 6 0 3 34 / 27 1 1 8 8 / 33
• Błękitni Gonne Małe -3pkt za walkowera
• Darłovia Darłowo -9pkt za 3 walkowery. Zgodnie z regulaminem wycofano z rozgrywek i sklasyfikowano na ostatnim miejscu.
wyniki spotkań - II Liga PLO oldbojów 2021/2022
  12345678910111213
1.  Bizon Cerkwica
 
 
2.  Darłovia Darłowo
 
  
3.  Intermarche-Rega Trzebiatów
 
  
4.  Maxtrans-Sokół Karlino
 
  
5.  Oldboje Błękitni Gonne Małe
 
  
6.  Oldboje Światowid 63 Łobez 
 
 
7.  Oldboje Wyszewo
 
  
8.  Pamet Świdwin 
 
 
9.  Perła Gmina Dygowo 
 
10.  Pomorzanin Sławoborze 
 
 
11.  Sokół Stara Dąbrowa  
 
12.  TKKF Strażak Koszalin  
 
13.  Wybrzeże Rewalskie Rewal  
 
terminarz - II Liga PLO oldbojów 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Pamet Świdwin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 0 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin 1 - 4 0 0 0
Oldboje Wyszewo - Sokół Stara Dąbrowa 6 - 1 0 0 0
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Błękitni Gonne Małe 12 - 0 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 4 - 1 0 0 0
Perła Gmina Dygowo - Pomorzanin Sławoborze 0 - 3 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Bizon Cerkwica - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 - 3 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin 4 - 6 0 0 0
Darłovia Darłowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 6 0 0 0
Perła Gmina Dygowo - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 1 0 0 0
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Wyszewo 0 - 9 0 0 3
Sokół Stara Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 3 - 5 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica 4 - 2 0 0 1
Oldboje Światowid 63 Łobez - Perła Gmina Dygowo 13 - 0 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 - 0 0 0 1
Maxtrans-Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 2 - 5 0 0 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 3 0 0 1
Pamet Świdwin - Sokół Stara Dąbrowa 4 - 1 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Wyszewo 3 - 3 0 0 1
Sokół Stara Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 0 0 1
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pamet Świdwin 1 - 16 0 0 1
Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin 2 - 8 0 0 1
Darłovia Darłowo - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 - 7 0 0 2
Maxtrans-Sokół Karlino - Pomorzanin Sławoborze 6 - 2 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Sławoborze 1 - 3 0 0 1
TKKF Strażak Koszalin - Perła Gmina Dygowo 3 - 1 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Stara Dąbrowa 8 - 2 0 0 0
Darłovia Darłowo - Oldboje Wyszewo 5 - 3 0 0 0
Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica 3 - 1 0 0 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Błękitni Gonne Małe 1 - 2 0 0 3
6 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 6 0 0 0
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 0 0 2
Perła Gmina Dygowo - Pamet Świdwin 4 - 1 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Wyszewo 4 - 3 0 0 1
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 - 0 0 0 1
Darłovia Darłowo - TKKF Strażak Koszalin 1 - 0 0 0 4
7 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino 0 - 0 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Pomorzanin Sławoborze 3 - 2 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 6 - 1 0 0 0
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Błękitni Gonne Małe 1 - 2 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Perła Gmina Dygowo 1 - 4 0 0 0
Pamet Świdwin - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 0 2
8 kolejka relacja fotki komentarze
Bizon Cerkwica - Sokół Stara Dąbrowa 1 - 2 0 0 0
Perła Gmina Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 0 0 2
Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 9 - 2 0 0 1
Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin 3 - 1 0 0 0
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Wyszewo 3 - 3 0 0 6
Pamet Świdwin - Pomorzanin Sławoborze 6 - 9 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 2 0 0 2
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Sławoborze 1 - 0 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 0 0
Sokół Stara Dąbrowa - Perła Gmina Dygowo 0 - 3 0 0 0
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Bizon Cerkwica 2 - 1 0 0 1
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Światowid 63 Łobez 6 - 3 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 2 - 1 0 0 0
Darłovia Darłowo - Sokół Stara Dąbrowa 8 - 3 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 4 0 0 0
Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin 4 - 0 0 0 2
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin 6 - 2 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo 0 - 9 0 0 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Światowid 63 Łobez 0 - 0 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 0 - 6 0 0 0
Sokół Stara Dąbrowa - Pomorzanin Sławoborze 2 - 1 0 0 1
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Darłovia Darłowo 3 - 3 0 0 5
Bizon Cerkwica - Perła Gmina Dygowo 0 - 3 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia Darłowo - Bizon Cerkwica 5 - 2 0 0 1
Oldboje Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 - 2 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół Stara Dąbrowa 4 - 3 1 33 1
Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 12 - 0 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin 3 - 0 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 - 3 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Światowid 63 Łobez 4 - 4 0 0 0
Perła Gmina Dygowo - Darłovia Darłowo 7 - 0 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Wyszewo 1 - 3 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 1 - 4 0 0 1
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino 5 - 7 0 0 0
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Sławoborze - Perła Gmina Dygowo 2 - 4 0 0 0
Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 5 0 0 0
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Światowid 63 Łobez 0 - 6 0 0 1
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Wyszewo 2 - 1 0 0 2
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet Świdwin 0 - 4 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 3 0 0 2
15 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Światowid 63 Łobez - Bizon Cerkwica 7 - 2 0 0 1
Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 - 2 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Sokół Stara Dąbrowa 13 - 1 0 0 1
Maxtrans-Sokół Karlino - Perła Gmina Dygowo 3 - 1 0 0 0
Oldboje Wyszewo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 1 - 1 0 0 1
Pomorzanin Sławoborze - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia Darłowo - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 1 0 0 0
Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo 4 - 6 0 0 1
Oldboje Błękitni Gonne Małe - TKKF Strażak Koszalin 5 - 3 0 0 2
Sokół Stara Dąbrowa - Pamet Świdwin 5 - 2 0 0 0
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 - 2 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 0 0 0 1
17 kolejka relacja fotki komentarze
TKKF Strażak Koszalin - Bizon Cerkwica 5 - 1 0 0 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Stara Dąbrowa 4 - 3 0 0 0
Oldboje Wyszewo - Perła Gmina Dygowo 3 - 4 0 0 1
Oldboje Światowid 63 Łobez - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 0 1
Pomorzanin Sławoborze - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 0 0 6 4
Pamet Świdwin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 - 2 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Bizon Cerkwica - Pamet Świdwin 5 - 4 0 0 0
Oldboje Wyszewo - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 0 1
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Światowid 63 Łobez 0 - 2 0 0 0
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 0 0 0 0
Sokół Stara Dąbrowa - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 3 0 0 0
Perła Gmina Dygowo - TKKF Strażak Koszalin 1 - 1 0 0 1
19 kolejka relacja fotki komentarze
TKKF Strażak Koszalin - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 0 0
Oldboje Światowid 63 Łobez - Maxtrans-Sokół Karlino 6 - 2 0 0 0
Pamet Świdwin - Perła Gmina Dygowo 1 - 5 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 6 - 2 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Błękitni Gonne Małe 2 - 1 0 0 0
Oldboje Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 7 - 1 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Sławoborze - TKKF Strażak Koszalin 0 - 2 0 0 0
Darłovia Darłowo - Pamet Świdwin 0 - 3 0 0 0
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara Dąbrowa 3 - 8 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Wyszewo 2 - 4 0 0 0
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 4 0 0 0
Perła Gmina Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 7 - 2 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Sławoborze - Pamet Świdwin 2 - 3 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Perła Gmina Dygowo 3 - 3 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 0 0
Oldboje Wyszewo - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 - 1 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 0 0 0 2
04-06 18:00  Sokół Stara Dąbrowa - Bizon Cerkwica 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
28-05 17:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
28-05 17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin 0 0 0
28-05 17:00  Pomorzanin Sławoborze - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 3 0 0 0
28-05 17:00  Perła Gmina Dygowo - Sokół Stara Dąbrowa 0 0 0
28-05 18:30  Bizon Cerkwica - Oldboje Błękitni Gonne Małe 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
5 » Umowa z Kamilem Drygase »
2 » Trener Andrzej Tychows »
2 » Jens Gustafsson po raz  »
mecze:
18 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
18 » Pomorzanin Nowogard-Isk »
18 » Pogoń Szczecin-Termalic »
15 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
14 » Gavia Choszczno-Sarmata »
14 » Gryf Kamień Pomorski-Wy »
14 » Drawa Drawsko Pomorskie »
10 » Płomień Myślino-AP Kotw »
10 » Chemik Police-Rasel Dyg »
9 » Biali Sądów-Flota Świno »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 31
banito89 bertus
estan52 Fazi877
GKR1946 growlinder
Januszek16... jurgol
karol12 KrolBalu
Krzysiekp7... LiMoNkA
maggi MarceliSzp...
marcin567 Mazep12
Mentosss Meteor80
mik79 Numer10
pierin pilkarzyk1...
portowiec2... szymon1999
t0825 tomdar
Waasik wiekowiank...
YamahaGo zapala81
ziomal33
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136283
• newsów: 76257
• użytkowników: 79830
• komentarzy: 1139421
• zdjęć: 844991
• relacji: 39841
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies