ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - I liga PLO oldbojów 2021/2022
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Victoria Sianów 11 31 10 1 0 68 / 13 5 1 0 25 / 6 5 0 0 43 / 7
2.  STLA Szczecinek 11 24 8 0 3 45 / 15 5 0 1 31 / 5 3 0 2 14 / 10
3.  Oldboje Bruskowo Wielkie 11 23 7 2 2 48 / 20 3 1 1 22 / 11 4 1 1 26 / 9
4.  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 11 21 7 0 4 34 / 30 5 0 0 18 / 7 2 0 4 16 / 23
5.  Zryw Kretomino 10 19 6 1 3 30 / 15 4 1 0 22 / 6 2 0 3 8 / 9
6.  Olimp Złocieniec 11 18 6 0 5 33 / 33 3 0 2 17 / 10 3 0 3 16 / 23 1 3 1 0 0 4 / 3
7.  Mirstal Mirosławiec 10 18 6 0 4 34 / 35 4 0 2 23 / 20 2 0 2 11 / 15 1 0 0 0 1 3 / 4
8.  Oldboje Iskra Białogard 11 13 4 1 6 23 / 33 2 1 3 12 / 22 2 0 3 11 / 11
9.  Mechanik Bobolice 11 12 4 0 7 27 / 45 3 0 3 18 / 18 1 0 4 9 / 27
10.  Lech Czaplinek 11 11 3 2 6 20 / 37 2 0 3 10 / 16 1 2 3 10 / 21
11.  Amator Kołobrzeg 12 7 2 1 9 22 / 40 1 0 5 8 / 22 1 1 4 14 / 18
12.  Sparta Gryfice 11 6 2 0 9 22 / 59 2 0 3 17 / 22 0 0 6 5 / 37 1 3 1 0 0 5 / 0
13.  Gryf Kamień Pomorski 11 6 2 0 9 23 / 54 1 0 4 13 / 28 1 0 5 10 / 26 1 0 0 0 1 0 / 5
wyniki spotkań - I liga PLO oldbojów 2021/2022
  12345678910111213
1.  Amator Kołobrzeg
 
      
2.  Gryf Kamień Pomorski
 
      
3.  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
 
      
4.  Lech Czaplinek 
 
     
5.  Mechanik Bobolice 
 
     
6.  Mirstal Mirosławiec   
 
   
7.  Oldboje Bruskowo Wielkie   
 
   
8.  Oldboje Iskra Białogard    
 
  
9.  Olimp Złocieniec     
 
 
10.  Sparta Gryfice    
 
  
11.  STLA Szczecinek     
 
 
12.  Victoria Sianów      
 
13.  Zryw Kretomino      
 
terminarz - I liga PLO oldbojów 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Iskra Białogard - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 - 6 0 2 0
STLA Szczecinek - Sparta Gryfice 8 - 0 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 3 - 4 0 0 0
Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski 0 - 4 0 0 0
Amator Kołobrzeg - Lech Czaplinek 2 - 1 0 0 0
Zryw Kretomino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 6 - 2 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Kamień Pomorski - Amator Kołobrzeg 5 - 4 0 0 0
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 3 - 0 0 0 0
Sparta Gryfice - Mirstal Mirosławiec 3 - 6 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - STLA Szczecinek 0 - 2 0 0 0
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Iskra Białogard 2 - 1 0 0 0
Victoria Sianów - Zryw Kretomino 1 - 0 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Iskra Białogard - Victoria Sianów 1 - 8 0 0 1
STLA Szczecinek - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 8 - 2 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 - 2 0 0 0
Mechanik Bobolice - Sparta Gryfice 9 - 1 0 0 0
Amator Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 1 - 4 0 0 1
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 3 - 2 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 - 2 0 0 3
Sparta Gryfice - Amator Kołobrzeg 5 - 2 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - Mechanik Bobolice 6 - 0 0 0 0
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Mirstal Mirosławiec 3 - 0 0 0 2
Victoria Sianów - STLA Szczecinek 2 - 0 0 0 0
Zryw Kretomino - Oldboje Iskra Białogard 3 - 2 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Bobolice - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 1 0 0 1
STLA Szczecinek - Zryw Kretomino 0 - 1 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 1 - 11 0 0 0
Amator Kołobrzeg - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 - 5 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Złocieniec 1 - 3 0 0 1
Lech Czaplinek - Sparta Gryfice 3 - 0 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 5 - 0 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - Lech Czaplinek 4 - 4 0 0 0
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Amator Kołobrzeg 3 - 2 0 0 0
Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 7 - 5 0 0 0
Oldboje Iskra Białogard - STLA Szczecinek 4 - 2 0 0 0
06-11 17:00  Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec 0 0 3
7 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Iskra Białogard 2 - 1 0 0 1
Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino 5 - 2 0 0 0
Amator Kołobrzeg - Victoria Sianów 0 - 5 0 0 0
Lech Czaplinek - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 - 6 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 - 6 0 0 0
Olimp Złocieniec - Sparta Gryfice 7 - 2 0 0 1
8 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Bruskowo Wielkie - Olimp Złocieniec 9 - 4 0 0 0
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 7 - 0 0 0 0
Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg 0 - 0 0 0 0
Oldboje Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 3 - 4 0 0 0
STLA Szczecinek - Mirstal Mirosławiec 6 - 1 0 0 0
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski 4 - 3 0 0 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Bobolice - STLA Szczecinek 1 - 5 0 0 0
Lech Czaplinek - Zryw Kretomino 0 - 3 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów 3 - 11 0 0 0
Olimp Złocieniec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 4 0 0 0
Sparta Gryfice - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 - 6 0 0 0
Amator Kołobrzeg - Oldboje Iskra Białogard 1 - 3 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 7 - 0 0 0 1
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 9 - 1 0 0 0
Oldboje Iskra Białogard - Lech Czaplinek 1 - 1 0 0 1
STLA Szczecinek - Amator Kołobrzeg 4 - 1 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Mechanik Bobolice 8 - 0 0 0 0
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice 6 - 1 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - STLA Szczecinek 3 - 5 0 0 1
Amator Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec 3 - 4 0 0 2
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Iskra Białogard 3 - 4 0 0 0
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 3 - 2 0 0 0
Sparta Gryfice - Victoria Sianów 2 - 8 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 1 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 - 1 0 0 0
Zryw Kretomino - Sparta Gryfice 4 - 1 0 0 0
Oldboje Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 0 0
STLA Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 5 - 0 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 6 - 2 0 0 0
Mechanik Bobolice - Amator Kołobrzeg 1 - 5 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
30-10 16:00  Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 0 0 0
30-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
30-10 16:00  Olimp Złocieniec - STLA Szczecinek 0 0 0
30-10 16:00  Sparta Gryfice - Oldboje Iskra Białogard 0 0 0
30-10 16:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Zryw Kretomino 0 0 0
30-10 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Victoria Sianów 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
4 » Zmiana trenera w Inie!  »
2 » Czarne chmury nad Polon »
mecze:
113 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
35 » Olimp Gościno-Dąb Dębno
23 » Gavia Choszczno-Orzeł B »
19 » Błękitni II Stargard-Ra »
18 » Orzeł Mrzeżyno-Vineta I »
17 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
14 » Ina Goleniów-Orzeł Wałc »
13 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
13 » Polonia Płoty-Intermarc »
13 » AP Kotwica Kołobrzeg-Pł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
autentik Czarny997
Funioo2 Gigaszef
hubertkon JanuszGol
kokej Marny24ndp
Mispuchate... Monterzyst...
plomienm slavko80
Vitalis
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2971
• imprez: 133432
• newsów: 75517
• użytkowników: 79473
• komentarzy: 1129676
• zdjęć: 830822
• relacji: 39469
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies