ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - A klasa gr. 9 2021/2022
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik II Iskra Kłanino 12 33 11 0 1 65 / 23 5 0 0 35 / 10 6 0 1 30 / 13
2.  Orzeł Łubowo 12 29 9 2 1 38 / 15 3 2 1 19 / 10 6 0 0 19 / 5
3.  Hubertus Biały Bór 12 28 9 1 2 54 / 15 6 0 0 30 / 3 3 1 2 24 / 12
4.  Pionier 95 Borne Sulinowo 12 25 8 1 3 43 / 20 4 0 2 24 / 15 4 1 1 19 / 5
5.  Mechanik Turowo 11 20 6 2 3 36 / 26 3 0 2 18 / 13 3 2 1 18 / 13
6.  Błonie Barwice 11 17 5 2 4 31 / 22 3 0 2 19 / 7 2 2 2 12 / 15
7.  Grom Świelino 12 15 4 3 5 18 / 28 2 1 3 12 / 15 2 2 2 6 / 13
8.  Wrzos Borne Sulinowo 12 14 4 2 6 26 / 34 1 2 3 12 / 17 3 0 3 14 / 17
9.  Wicher Rąbino 12 11 3 2 7 21 / 35 2 2 3 14 / 17 1 0 4 7 / 18
10.  Pogoń Wierzchowo 12 10 3 1 8 27 / 47 1 0 4 10 / 15 2 1 4 17 / 32
11.  KS Gwda Wielka 11 8 2 2 7 15 / 42 1 2 2 9 / 14 1 0 5 6 / 28
12.  Drzewiarz Krosino 12 6 1 3 8 16 / 45 1 2 4 7 / 17 0 1 4 9 / 28
13.  Sokół Spore 11 1 0 1 10 13 / 51 0 0 7 8 / 33 0 1 3 5 / 18
wyniki spotkań - A klasa gr. 9 2021/2022
  12345678910111213
1.  Błonie Barwice
 
      
2.  Drzewiarz Krosino
 
     
3.  Grom Świelino 
 
     
4.  Hubertus Biały Bór
 
      
5.  KS Gwda Wielka 
 
      
6.  Mechanik II Iskra Kłanino  
 
     
7.  Mechanik Turowo  
 
    
8.  Orzeł Łubowo  
 
    
9.  Pionier 95 Borne Sulinowo   
 
   
10.  Pogoń Wierzchowo     
 
  
11.  Sokół Spore   
 
  
12.  Wicher Rąbino    
 
 
13.  Wrzos Borne Sulinowo      
 
terminarz - A klasa gr. 9 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik II Iskra Kłanino 5 - 2 0 0 7
Drzewiarz Krosino - Wrzos Borne Sulinowo 0 - 1 0 7 7
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 2 - 3 0 0 5
Wicher Rąbino - Pogoń Wierzchowo 3 - 3 0 0 3
Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 5 - 0 0 0 23
Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 0 - 0 0 0 2
2 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Pogoń Wierzchowo 7 - 0 0 0 3
Błonie Barwice - Wicher Rąbino 8 - 1 0 0 6
Wrzos Borne Sulinowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 2 0 0 9
KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór 0 - 4 0 0 11
Grom Świelino - Sokół Spore 4 - 0 0 1 3
Orzeł Łubowo - Drzewiarz Krosino 7 - 2 0 2 11
3 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 0 - 3 0 0 12
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 1 - 4 0 0 4
Wicher Rąbino - KS Gwda Wielka 1 - 0 0 0 1
Sokół Spore - Mechanik II Iskra Kłanino 1 - 4 0 0 1
Drzewiarz Krosino - Mechanik Turowo 0 - 5 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Grom Świelino 6 - 0 0 1 11
4 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Borne Sulinowo - Sokół Spore 7 - 4 0 0 6
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 3 - 1 0 0 11
Drzewiarz Krosino - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 4 0 2 7
Grom Świelino - Wicher Rąbino 2 - 1 0 1 2
Mechanik II Iskra Kłanino - Hubertus Biały Bór 4 - 1 0 0 16
KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo 1 - 3 0 0 8
5 kolejka relacja fotki komentarze
Błonie Barwice - KS Gwda Wielka 6 - 0 0 0 6
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 3 - 5 0 0 10
Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino 1 - 2 0 1 4
Wicher Rąbino - Mechanik II Iskra Kłanino 1 - 8 0 0 2
Sokół Spore - Orzeł Łubowo 0 - 2 0 0 2
Hubertus Biały Bór - Wrzos Borne Sulinowo 3 - 1 0 0 32
6 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Borne Sulinowo - Wicher Rąbino 1 - 4 0 0 5
Drzewiarz Krosino - Sokół Spore 1 - 1 0 1 2
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 2 - 2 0 0 27
Grom Świelino - Błonie Barwice 3 - 3 0 1 5
Mechanik II Iskra Kłanino - Pogoń Wierzchowo 6 - 4 0 0 7
12-03 15:00  Mechanik Turowo - KS Gwda Wielka 0 0 4
7 kolejka relacja fotki komentarze
Błonie Barwice - Mechanik II Iskra Kłanino 0 - 1 0 0 6
Pogoń Wierzchowo - Wrzos Borne Sulinowo 1 - 2 0 0 29
Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Krosino 4 - 1 0 1 7
Wicher Rąbino - Orzeł Łubowo 1 - 2 0 0 7
Sokół Spore - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 6 0 0 5
KS Gwda Wielka - Grom Świelino 1 - 1 0 0 6
8 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Grom Świelino 3 - 0 0 0 1
Wrzos Borne Sulinowo - Błonie Barwice 0 - 1 0 0 2
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 4 - 2 0 2 15
Drzewiarz Krosino - Wicher Rąbino 2 - 1 0 8 0
Mechanik II Iskra Kłanino - KS Gwda Wielka 11 - 1 0 0 2
Orzeł Łubowo - Pogoń Wierzchowo 5 - 3 0 0 11
9 kolejka relacja fotki komentarze
Błonie Barwice - Orzeł Łubowo 2 - 4 0 0 13
Pogoń Wierzchowo - Drzewiarz Krosino 7 - 2 0 0 7
Sokół Spore - Mechanik Turowo 1 - 5 0 0 5
Wicher Rąbino - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 2 0 1 3
Grom Świelino - Mechanik II Iskra Kłanino 2 - 4 0 4 1
KS Gwda Wielka - Wrzos Borne Sulinowo 5 - 4 0 0 14
10 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Mechanik II Iskra Kłanino 3 - 8 0 0 65
Wrzos Borne Sulinowo - Grom Świelino 1 - 1 0 0 2
Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 8 - 1 0 2 3
Sokół Spore - Hubertus Biały Bór 2 - 10 0 0 11
Drzewiarz Krosino - Błonie Barwice 3 - 3 0 1 7
Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka 4 - 0 0 0 7
11 kolejka relacja fotki komentarze
Błonie Barwice - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 1 0 0 6
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 7 - 1 0 0 47
Mechanik II Iskra Kłanino - Wrzos Borne Sulinowo 6 - 2 0 0 19
Wicher Rąbino - Sokół Spore 6 - 0 0 0 4
Grom Świelino - Orzeł Łubowo 1 - 3 0 1 8
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino 2 - 2 0 12 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier 95 Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 4 - 2 0 0 0
Mechanik Turowo - Wrzos Borne Sulinowo 2 - 4 0 0 57
Orzeł Łubowo - Mechanik II Iskra Kłanino 1 - 3 0 0 17
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 2 - 3 0 0 2
Drzewiarz Krosino - Grom Świelino 1 - 2 0 3 8
Hubertus Biały Bór - Wicher Rąbino 5 - 0 0 0 6
13 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 1 - 5 0 0 14
Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 4 0 0 3
Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór 0 - 5 0 0 11
Wicher Rąbino - Mechanik Turowo 2 - 2 0 0 3
Mechanik II Iskra Kłanino - Drzewiarz Krosino 8 - 2 0 8 5
13-03 13:00  Błonie Barwice - Sokół Spore 0 0 2
 
top komentarze
newsy:
10 » Oświadczenie Kamila Twa »
6 » Skórniewski: Nie rozmaw »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Małkowski: Moim sportow »
mecze:
19 » Błękitni II Stargard-Dą »
19 » Gwardia Koszalin-Olimp  »
16 » Rasel Dygowo-Pogoń Połc »
14 » Biali Sądów-MKP Szczeci »
13 » Dąb Dębno-Flota Świnouj »
12 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
11 » Flota Świnoujście-Hutni »
8 » Darłovia Darłowo-Ina Go »
7 » Zefir Wyszewo-Vineta Wo »
5 » Chemik Police-Wieża Pos »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 Kibicfanpi...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2973
• imprez: 133596
• newsów: 75622
• użytkowników: 79581
• komentarzy: 1133474
• zdjęć: 834843
• relacji: 39524
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies