ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - A klasa gr. 8 2021/2022
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  KS Sieciemin 10 27 9 0 1 34 / 10 5 0 0 20 / 5 4 0 1 14 / 5
2.  Arkadia Malechowo 10 23 7 2 1 49 / 14 4 0 0 25 / 3 3 2 1 24 / 11
3.  KS Skibno 10 22 7 1 2 40 / 10 5 0 1 26 / 5 2 1 1 14 / 5
4.  Darłovia II Darłowo 10 19 6 1 3 25 / 17 4 0 1 19 / 3 2 1 2 6 / 14 1 3 1 0 0 2 / 0
5.  Strong Zielenica 10 19 6 1 3 23 / 15 3 1 0 15 / 3 3 0 3 8 / 12 1 0 0 0 1 0 / 2
6.  Wieża II Postomino 10 11 3 2 5 19 / 24 2 2 2 15 / 12 1 0 3 4 / 12
7.  Błękitni Stary Jarosław 9 10 2 4 3 15 / 17 0 2 2 5 / 9 2 2 1 10 / 8 1 3 1 0 0 2 / 1
8.  Derby Gwiazdowo 10 10 3 1 6 13 / 21 1 0 4 5 / 12 2 1 2 8 / 9 1 0 0 0 1 1 / 2
9.  Błękitni Tychowo 10 6 1 3 6 11 / 21 1 2 2 7 / 8 0 1 4 4 / 13
10.  Passat Bukowo Morskie 10 5 1 2 7 14 / 42 1 1 4 10 / 17 0 1 3 4 / 25
11.  Darpol Barzowice 9 1 0 1 8 1 / 53 0 1 3 1 / 19 0 0 5 0 / 34
wyniki spotkań - A klasa gr. 8 2021/2022
  1234567891011
1.  Arkadia Malechowo
 
     
2.  Błękitni Stary Jarosław 
 
    
3.  Błękitni Tychowo
 
    
4.  Darłovia II Darłowo 
 
    
5.  Darpol Barzowice   
 
  
6.  Derby Gwiazdowo   
 
 
7.  KS Sieciemin  
 
   
8.  KS Skibno  
 
  
9.  Passat Bukowo Morskie  
 
  
10.  Strong Zielenica     
 
11.  Wieża II Postomino    
 
terminarz - A klasa gr. 8 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia II Darłowo - Strong Zielenica 2 - 0 0 0 1
KS Sieciemin - Darpol Barzowice 7 - 0 0 0 1
Wieża II Postomino - Derby Gwiazdowo 4 - 0 0 0 0
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Tychowo 3 - 1 0 0 0
KS Skibno - Arkadia Malechowo 1 - 3 0 0 3
2 kolejka relacja fotki komentarze
Strong Zielenica - Wieża II Postomino 5 - 1 0 0 3
Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin 1 - 6 0 0 0
Passat Bukowo Morskie - Darłovia II Darłowo 1 - 2 0 0 2
Błękitni Stary Jarosław - KS Skibno 1 - 1 0 0 0
Błękitni Tychowo - Arkadia Malechowo 2 - 2 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 5 - 3 0 0 3
KS Sieciemin - Strong Zielenica 4 - 2 0 0 1
Darłovia II Darłowo - Błękitni Tychowo 5 - 0 0 0 11
KS Skibno - Darpol Barzowice 10 - 0 0 0 0
Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie 8 - 3 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia II Darłowo - Wieża II Postomino 1 - 0 0 0 2
Passat Bukowo Morskie - KS Sieciemin 1 - 2 0 0 1
Darpol Barzowice - Arkadia Malechowo 0 - 11 0 0 1
Derby Gwiazdowo - KS Skibno 2 - 1 0 0 0
Błękitni Tychowo - Błękitni Stary Jarosław 1 - 4 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
KS Sieciemin - Darłovia II Darłowo 3 - 0 0 0 6
Arkadia Malechowo - Derby Gwiazdowo 2 - 0 0 0 1
KS Skibno - Strong Zielenica 3 - 0 0 0 6
Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo 1 - 1 0 0 2
14-11 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Darpol Barzowice 0 0 2
6 kolejka relacja fotki komentarze
Strong Zielenica - Arkadia Malechowo 2 - 2 0 0 12
Passat Bukowo Morskie - KS Skibno 1 - 7 0 0 7
Derby Gwiazdowo - Błękitni Stary Jarosław 1 - 2 0 0 0
Wieża II Postomino - KS Sieciemin 1 - 3 0 0 0
Błękitni Tychowo - Darpol Barzowice 3 - 0 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie 12 - 0 0 0 2
KS Sieciemin - Błękitni Tychowo 1 - 0 0 0 0
Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo 0 - 4 0 0 0
KS Skibno - Darłovia II Darłowo 7 - 0 0 0 8
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 2 - 3 0 0 1
8 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia II Darłowo - Arkadia Malechowo 1 - 3 0 0 6
Strong Zielenica - Darpol Barzowice 4 - 0 0 0 1
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław 1 - 1 0 0 0
Wieża II Postomino - KS Skibno 1 - 5 0 0 0
Błękitni Tychowo - Derby Gwiazdowo 0 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Wieża II Postomino 6 - 0 0 0 2
Derby Gwiazdowo - Strong Zielenica 0 - 1 0 0 2
Błękitni Stary Jarosław - Darłovia II Darłowo 2 - 2 0 0 1
Darpol Barzowice - Passat Bukowo Morskie 1 - 1 0 0 0
KS Skibno - KS Sieciemin 2 - 0 0 0 16
10 kolejka relacja fotki komentarze
Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo 3 - 4 0 0 0
KS Sieciemin - Arkadia Malechowo 5 - 3 0 0 19
Darłovia II Darłowo - Darpol Barzowice 10 - 0 0 0 1
Wieża II Postomino - Błękitni Stary Jarosław 0 - 0 0 0 0
Błękitni Tychowo - Strong Zielenica 1 - 2 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
Strong Zielenica - Passat Bukowo Morskie 4 - 0 0 0 0
KS Skibno - Błękitni Tychowo 3 - 2 0 0 3
Darpol Barzowice - Wieża II Postomino 0 - 3 0 0 0
Derby Gwiazdowo - Darłovia II Darłowo 1 - 2 0 0 0
Błękitni Stary Jarosław - KS Sieciemin 0 - 3 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
02-04   Błękitni Tychowo - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
02-04   Strong Zielenica - Darłovia II Darłowo 0 0 0
02-04   Derby Gwiazdowo - Wieża II Postomino 0 0 0
02-04   Darpol Barzowice - KS Sieciemin 0 0 0
02-04   Arkadia Malechowo - KS Skibno 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
5 » Najpierw 0:53, teraz 0: »
5 » Kary zawieszenia licenc »
4 » Wielka szansa na Nowy S »
2 » Pomorzanin rozpocznie p »
1 » Przygotowania Pogoni Po »
1 » Kamil Lech zawodnikiem  »
mecze:
7 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
7 » Pomorzanin Nowogard-Pog »
3 » Pomorzanin Nowogard-Sv  »
3 » Pogoń Szczecin-Hansa Ro »
2 » Zryw Kołbaskowo-Gwiazda »
2 » Pogoń Szczecin- Rapid W »
2 » Pomorzanin Nowogard-Vin »
2 » Polonia Płoty-Płomień L »
2 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
1 » WKK Wrocław-Sensation  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 Sharkey
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2981
• imprez: 133854
• newsów: 75818
• użytkowników: 79597
• komentarzy: 1133824
• zdjęć: 836660
• relacji: 39628
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies