ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A klasa gr. 6 2021/2022
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Rurzyca Nawodna 24 56 18 2 4 98 / 33 9 0 3 47 / 17 9 2 1 51 / 16
2.  Czcibor Cedynia 24 53 17 2 5 77 / 27 8 2 2 37 / 14 9 0 3 40 / 13 2 3 1 0 1 7 / 3
3.  Pomorzanin Cychry 24 53 17 2 5 72 / 36 8 1 3 42 / 18 9 1 2 30 / 18 2 3 1 0 1 3 / 7
4.  Myśla Dargomyśl 24 46 14 4 6 71 / 44 9 1 2 41 / 20 5 3 4 30 / 24
5.  Mieszko Mieszkowice 24 44 14 2 8 58 / 30 8 1 3 35 / 13 6 1 5 23 / 17
6.  Zieloni Zielin 24 42 13 3 8 75 / 64 6 2 4 42 / 28 7 1 4 33 / 36
7.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 24 40 11 7 6 63 / 42 6 3 3 37 / 23 5 4 3 26 / 19
8.  Chrobry Lisie Pole 24 33 9 6 9 36 / 36 5 4 3 19 / 13 4 2 6 17 / 23
9.  Witniczanka Witnica 24 28 8 4 12 51 / 57 4 2 6 23 / 25 4 2 6 28 / 32
10.  Sekwoja Brwice 24 20 6 2 16 43 / 78 4 0 8 23 / 39 2 2 8 20 / 39
11.  GKS Golenice 24 19 6 1 17 42 / 79 3 1 8 17 / 33 3 0 9 25 / 46
12.  Piast Piaseczno 24 7 1 4 19 25 / 92 1 3 8 13 / 47 0 1 11 12 / 45 2 3 1 0 1 4 / 4
13.  Zjednoczeni Kurzycko 24 7 2 1 21 27 / 120 1 0 11 15 / 57 1 1 10 12 / 63 2 3 1 0 1 4 / 4
• Iskra II Banie wycofano z rozgrywek po rundzie jesiennej - wyniki zostały anulowane.
wyniki spotkań - A klasa gr. 6 2021/2022
  12345678910111213
1.  Chrobry Lisie Pole
 
2.  Czcibor Cedynia
 
3.  GKS Golenice
 
4.  Mieszko Mieszkowice
 
5.  Myśla Dargomyśl
 
6.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój
 
7.  Piast Piaseczno
 
8.  Pomorzanin Cychry
 
9.  Rurzyca Nawodna
 
10.  Sekwoja Brwice
 
11.  Witniczanka Witnica
 
12.  Zieloni Zielin
 
13.  Zjednoczeni Kurzycko
 
terminarz - A klasa gr. 6 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole 2 - 1 0 0 2
GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice 1 - 2 0 0 1
Czcibor Cedynia - Pomorzanin Cychry 1 - 2 0 0 9
Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno 4 - 2 0 0 4
Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice 1 - 5 0 0 2
Rurzyca Nawodna - Zieloni Zielin 3 - 4 0 0 20
2 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna 3 - 0 0 0 9
Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 1 0 0 2
Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin 2 - 0 0 0 3
Sekwoja Brwice - GKS Golenice 1 - 5 0 0 2
Piast Piaseczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 0 0 2
Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 4 - 1 0 0 1
3 kolejka relacja fotki komentarze
Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia 3 - 1 0 0 2
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 1 - 2 0 0 1
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 4 - 0 0 0 7
GKS Golenice - Chrobry Lisie Pole 0 - 0 0 0 1
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 3 - 2 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Sekwoja Brwice 3 - 0 0 0 2
4 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 0 - 4 0 0 1
Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna 0 - 1 0 0 3
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 10
Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 0 0 1
Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice 3 - 2 0 0 1
Piast Piaseczno - GKS Golenice 2 - 6 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 5 - 4 0 0 1
Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice 6 - 0 0 0 1
Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 0 0 3
Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno 7 - 1 0 0 14
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 2 - 5 0 0 1
Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Cedynia 0 - 6 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 1 0 0 2
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 2 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 1 - 0 0 0 3
Czcibor Cedynia - GKS Golenice 5 - 0 0 0 0
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 3 - 1 0 0 1
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 1 - 4 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry 1 - 2 0 0 4
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 5 - 1 0 0 1
Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole 0 - 2 0 0 2
GKS Golenice - Witniczanka Witnica 4 - 3 0 0 1
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 2 - 6 0 0 1
Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 2 - 1 0 0 5
8 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 3 - 3 0 0 5
Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 4 - 2 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zjednoczeni Kurzycko 9 - 0 0 0 0
Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 8 - 4 0 0 4
Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole 1 - 2 0 0 8
Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice 3 - 3 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 1 - 3 0 0 1
Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry 2 - 5 0 0 0
GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 4 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl 6 - 2 0 0 1
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 1 - 1 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 2 - 1 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 1 - 3 0 0 3
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 8 - 0 0 0 1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Rurzyca Nawodna 1 - 6 0 0 2
Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice 3 - 1 0 0 1
Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno 4 - 0 0 0 1
Zjednoczeni Kurzycko - GKS Golenice 2 - 3 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 0 - 0 0 0 1
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 1 - 2 0 0 1
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 6 0 0 1
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 3 - 1 0 0 6
Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko 8 - 1 0 0 0
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 - 6 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Golenice - Rurzyca Nawodna 0 - 4 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 6 - 2 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 0 - 0 0 0 0
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 2 - 3 0 0 1
Czcibor Cedynia - Piast Piaseczno 3 - 1 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 2 - 5 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry 1 - 2 0 0 1
Zieloni Zielin - GKS Golenice 4 - 2 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 6 - 0 0 0 1
Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 3 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Myśla Dargomyśl 1 - 2 0 0 1
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 3 - 5 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - GKS Golenice 4 - 3 0 0 0
Pomorzanin Cychry - Czcibor Cedynia 1 - 6 0 0 4
Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 0 0 0 0
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 1 - 6 0 0 0
Zieloni Zielin - Rurzyca Nawodna 0 - 3 0 0 2
Sekwoja Brwice - Zjednoczeni Kurzycko 4 - 2 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice 1 - 0 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno 1 - 1 0 0 0
Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia 0 - 4 0 0 1
Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry 3 - 4 0 0 3
Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 0 - 5 0 0 0
GKS Golenice - Sekwoja Brwice 5 - 3 0 0 1
16 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 0
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 1 - 0 0 0 2
Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice 2 - 1 0 0 0
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 2 - 1 0 0 0
Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica 4 - 1 0 0 1
Sekwoja Brwice - Rurzyca Nawodna 3 - 9 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica 3 - 0 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry 3 - 1 0 0 4
GKS Golenice - Piast Piaseczno 2 - 1 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 3 - 1 0 0 0
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice 4 - 1 0 0 2
18 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Zieloni Zielin 1 - 1 0 0 1
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 1 - 1 0 0 5
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 0 - 6 0 0 0
Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice 1 - 5 0 0 0
Czcibor Cedynia - Zjednoczeni Kurzycko 6 - 0 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 4 - 1 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 3 - 1 0 0 0
GKS Golenice - Czcibor Cedynia 0 - 3 0 0 0
Zieloni Zielin - Piast Piaseczno 9 - 1 0 0 1
Sekwoja Brwice - Pomorzanin Cychry 3 - 0 0 0 1
Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 0 - 2 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Witniczanka Witnica - GKS Golenice 5 - 1 0 0 3
Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna 1 - 1 0 0 3
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 1 - 2 0 0 0
Pomorzanin Cychry - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 - 0 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 1 0 0 0
Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice 0 - 5 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 1 - 2 0 0 1
Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry 0 - 0 0 0 0
Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 2 - 5 0 0 0
Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno 3 - 1 0 0 0
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 1 - 3 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 5 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 5 - 0 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 1 - 4 0 0 3
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 2
Czcibor Cedynia - Mieszko Mieszkowice 0 - 2 0 0 2
Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko 11 - 0 0 0 0
Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole 0 - 0 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 2 - 0 0 0 1
Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 2 0 0 1
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 - 4 0 0 1
Sekwoja Brwice - Czcibor Cedynia 0 - 3 0 0 0
GKS Golenice - Zjednoczeni Kurzycko 0 - 3 0 0 0
Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry 0 - 5 0 0 1
24 kolejka relacja fotki komentarze
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 0 0 2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 7 - 4 0 0 0
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 2 - 0 0 0 0
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 3 - 1 0 0 4
Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna 1 - 10 0 0 0
Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 4 - 1 0 0 1
25 kolejka relacja fotki komentarze
Rurzyca Nawodna - GKS Golenice 9 - 1 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 2 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 3 - 3 0 0 0
Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko 6 - 1 0 0 0
Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl 4 - 1 0 0 2
Piast Piaseczno - Czcibor Cedynia 0 - 5 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Golenice - Zieloni Zielin 1 - 5 0 0 0
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 2 - 0 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 4 - 1 0 0 0
Pomorzanin Cychry - Rurzyca Nawodna 3 - 4 0 0 61
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sekwoja Brwice 2 - 2 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice 2 - 3 0 0 2
 
top komentarze
newsy:
4 » Ryszard Tarasiewicz now »
1 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
18 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
16 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
13 » Polski Cukier Kluczevia »
11 » Biali Sądów-Błękitni II »
11 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
10 » Wieża Postomino-Darłovi »
10 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
10 » KS Dzikowo-Wrzos Borne  »
10 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
9 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78120
• użytkowników: 81088
• komentarzy: 1173097
• zdjęć: 895701
• relacji: 40611
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies