ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - A klasa gr. 4 2021/2022
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Grot Gardno 23 55 18 1 4 77 / 20 10 1 1 48 / 8 8 0 3 29 / 12
2.  Ogniwo Babinek 22 52 17 1 4 76 / 35 9 0 2 43 / 21 8 1 2 33 / 14
3.  GKS Kołbacz 22 50 16 2 4 86 / 33 9 1 1 55 / 15 7 1 3 31 / 18
4.  Wicher Steklno 22 41 13 2 7 88 / 49 7 0 4 47 / 20 6 2 3 41 / 29 1 3 1 0 0 6 / 3
5.  Kluczevia II Stargard 22 41 13 2 7 59 / 40 8 1 2 31 / 11 5 1 5 28 / 29 1 0 0 0 1 3 / 6
6.  Odrzanka Radziszewo 22 36 10 6 6 64 / 39 5 3 3 27 / 20 5 3 3 37 / 19 2 4 1 1 0 4 / 1
7.  Mechanik Warnice 22 36 11 3 8 44 / 38 7 2 3 27 / 15 4 1 5 17 / 23 2 1 0 1 1 1 / 4
8.  Unia Swochowo 22 34 10 4 8 63 / 50 5 2 4 28 / 25 5 2 4 35 / 25
9.  Unia Stargard 22 32 10 2 10 51 / 66 5 2 4 27 / 33 5 0 6 24 / 33
10.  Piast Kolin 23 23 6 5 12 49 / 67 3 2 6 21 / 28 3 3 6 28 / 39
11.  Sęp Brzesko 22 18 5 3 14 46 / 67 3 1 7 21 / 34 2 2 7 25 / 33
12.  Sparta Skalin 22 13 4 1 17 35 / 97 2 1 8 21 / 45 2 0 9 14 / 52
13.  Sokół II Pyrzyce 22 10 3 1 18 29 / 80 2 1 7 16 / 34 1 0 11 13 / 46
14.  Bryza Reńsko 22 7 2 1 19 24 / 110 1 0 10 13 / 57 1 1 9 11 / 53
wyniki spotkań - A klasa gr. 4 2021/2022
  1234567891011121314
1.  Bryza Reńsko
 
2.  GKS Kołbacz
 
3.  Grot Gardno
 
4.  Kluczevia II Stargard
 
5.  Mechanik Warnice
 
6.  Odrzanka Radziszewo
 
7.  Ogniwo Babinek
 
8.  Piast Kolin
 
9.  Sęp Brzesko
 
10.  Sokół II Pyrzyce
 
11.  Sparta Skalin
 
12.  Unia Stargard
 
13.  Unia Swochowo
 
14.  Wicher Steklno
 
terminarz - A klasa gr. 4 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Sparta Skalin 6 - 1 0 0 1
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 2 - 1 0 0 3
Unia Stargard - Piast Kolin 3 - 3 0 0 0
Ogniwo Babinek - Wicher Steklno 6 - 1 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Bryza Reńsko 4 - 0 0 0 1
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 0 - 1 0 56 1
Sokół II Pyrzyce - Unia Swochowo 2 - 6 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Bryza Reńsko - Ogniwo Babinek 1 - 7 0 0 0
Piast Kolin - Sęp Brzesko 3 - 2 0 0 2
Sparta Skalin - Odrzanka Radziszewo 1 - 5 0 0 0
Unia Swochowo - Mechanik Warnice 2 - 1 0 0 0
Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce 10 - 2 0 0 0
Grot Gardno - Kluczevia II Stargard 2 - 1 0 80 0
Unia Stargard - GKS Kołbacz 1 - 4 0 0 1
3 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Piast Kolin 3 - 1 0 0 4
Odrzanka Radziszewo - Unia Stargard 4 - 0 0 0 0
Ogniwo Babinek - Grot Gardno 0 - 4 0 0 1
Mechanik Warnice - Wicher Steklno 3 - 1 0 0 0
Unia Swochowo - Sęp Brzesko 3 - 2 0 0 5
Kluczevia II Stargard - Sparta Skalin 4 - 1 0 0 2
Sokół II Pyrzyce - Bryza Reńsko 2 - 2 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 3 - 2 0 0 2
Bryza Reńsko - Mechanik Warnice 0 - 5 0 0 0
Piast Kolin - Unia Swochowo 2 - 2 0 0 1
Grot Gardno - Sokół II Pyrzyce 4 - 0 0 0 0
Wicher Steklno - Sęp Brzesko 7 - 3 0 0 2
Sparta Skalin - Ogniwo Babinek 2 - 4 0 0 3
Unia Stargard - Kluczevia II Stargard 2 - 5 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Babinek - Unia Stargard 2 - 1 0 0 1
Mechanik Warnice - Grot Gardno 1 - 0 0 0 0
Sęp Brzesko - Bryza Reńsko 1 - 2 0 0 1
Unia Swochowo - Wicher Steklno 1 - 3 0 0 0
Kluczevia II Stargard - GKS Kołbacz 2 - 1 0 0 2
Odrzanka Radziszewo - Piast Kolin 7 - 5 0 0 3
Sokół II Pyrzyce - Sparta Skalin 5 - 1 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Bryza Reńsko - Unia Swochowo 0 - 7 0 0 1
Piast Kolin - Wicher Steklno 5 - 5 0 0 3
Sparta Skalin - Mechanik Warnice 1 - 3 0 0 0
GKS Kołbacz - Ogniwo Babinek 3 - 1 0 0 3
Odrzanka Radziszewo - Kluczevia II Stargard 1 - 4 0 0 1
Grot Gardno - Sęp Brzesko 1 - 1 0 0 1
Unia Stargard - Sokół II Pyrzyce 2 - 1 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Babinek - Odrzanka Radziszewo 2 - 1 0 0 1
Mechanik Warnice - Unia Stargard 7 - 0 0 0 0
Unia Swochowo - Grot Gardno 1 - 2 0 66 0
Wicher Steklno - Bryza Reńsko 3 - 0 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Piast Kolin 3 - 0 0 0 0
Sokół II Pyrzyce - GKS Kołbacz 0 - 1 0 0 2
Sęp Brzesko - Sparta Skalin 5 - 1 0 0 1
8 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Mechanik Warnice 2 - 2 0 1 1
Piast Kolin - Bryza Reńsko 3 - 0 0 0 4
Sparta Skalin - Unia Swochowo 4 - 10 0 0 1
Odrzanka Radziszewo - Sokół II Pyrzyce 5 - 1 0 0 0
Grot Gardno - Wicher Steklno 3 - 1 0 108 0
Kluczevia II Stargard - Ogniwo Babinek 0 - 1 0 0 7
Unia Stargard - Sęp Brzesko 3 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swochowo - Unia Stargard 5 - 0 0 0 1
Bryza Reńsko - Grot Gardno 1 - 6 0 0 0
Ogniwo Babinek - Piast Kolin 5 - 1 0 0 1
Mechanik Warnice - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 0 0 0
GKS Kołbacz - Sęp Brzesko 5 - 1 0 3 2
Wicher Steklno - Sparta Skalin 10 - 0 0 0 0
Sokół II Pyrzyce - Kluczevia II Stargard 3 - 1 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Unia Swochowo 2 - 4 0 48 5
Piast Kolin - Grot Gardno 0 - 1 0 0 2
Ogniwo Babinek - Sokół II Pyrzyce 3 - 2 0 0 1
Sparta Skalin - Bryza Reńsko 3 - 1 0 0 3
Odrzanka Radziszewo - Sęp Brzesko 0 - 0 0 0 2
Kluczevia II Stargard - Mechanik Warnice 4 - 0 0 0 3
Unia Stargard - Wicher Steklno 3 - 10 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
Sęp Brzesko - Kluczevia II Stargard 1 - 2 0 0 0
Unia Swochowo - Odrzanka Radziszewo 3 - 3 0 0 0
Mechanik Warnice - Ogniwo Babinek 1 - 4 0 0 1
Grot Gardno - Sparta Skalin 5 - 1 0 79 0
Bryza Reńsko - Unia Stargard 1 - 6 0 0 0
Sokół II Pyrzyce - Piast Kolin 1 - 4 0 0 0
Wicher Steklno - GKS Kołbacz 4 - 0 0 3 5
12 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Sparta Skalin 4 - 0 0 0 1
GKS Kołbacz - Bryza Reńsko 13 - 1 0 0 0
Ogniwo Babinek - Sęp Brzesko 5 - 1 0 0 1
Unia Stargard - Grot Gardno 2 - 1 0 0 1
Kluczevia II Stargard - Unia Swochowo 2 - 2 0 0 1
Mechanik Warnice - Sokół II Pyrzyce 2 - 1 0 0 1
Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno 3 - 6 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Sęp Brzesko - Sokół II Pyrzyce 4 - 1 0 0 0
Mechanik Warnice - Piast Kolin 0 - 0 0 0 0
Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 0 - 4 0 0 1
Grot Gardno - GKS Kołbacz 3 - 0 0 93 1
Wicher Steklno - Kluczevia II Stargard 6 - 3 0 0 1
Sparta Skalin - Unia Stargard 0 - 2 0 0 0
Bryza Reńsko - Odrzanka Radziszewo 2 - 4 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Unia Stargard 1 - 3 0 0 1
Unia Swochowo - Sokół II Pyrzyce 3 - 0 0 0 1
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 0 - 2 0 65 0
Sęp Brzesko - Mechanik Warnice 0 - 2 0 0 0
Sparta Skalin - GKS Kołbacz 3 - 7 0 0 1
Bryza Reńsko - Kluczevia II Stargard 1 - 5 0 0 0
Wicher Steklno - Ogniwo Babinek 2 - 3 0 37 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Unia Stargard 6 - 1 0 0 3
Odrzanka Radziszewo - Sparta Skalin 2 - 1 0 0 0
Mechanik Warnice - Unia Swochowo 3 - 0 0 0 0
Ogniwo Babinek - Bryza Reńsko 6 - 3 0 0 0
Sęp Brzesko - Piast Kolin 1 - 3 0 0 0
Sokół II Pyrzyce - Wicher Steklno 0 - 2 0 0 1
Kluczevia II Stargard - Grot Gardno 4 - 1 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Skalin - Kluczevia II Stargard 1 - 1 0 0 0
Piast Kolin - GKS Kołbacz 0 - 1 0 0 5
Wicher Steklno - Mechanik Warnice 1 - 2 0 0 0
Sęp Brzesko - Unia Swochowo 2 - 3 0 0 0
Grot Gardno - Ogniwo Babinek 2 - 0 0 137 1
Bryza Reńsko - Sokół II Pyrzyce 0 - 1 0 0 0
Unia Stargard - Odrzanka Radziszewo 2 - 2 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swochowo - Piast Kolin 5 - 5 0 0 0
Mechanik Warnice - Bryza Reńsko 3 - 0 0 0 0
Sęp Brzesko - Wicher Steklno 3 - 3 0 0 0
Ogniwo Babinek - Sparta Skalin 7 - 2 0 0 4
Kluczevia II Stargard - Unia Stargard 2 - 3 0 0 0
Sokół II Pyrzyce - Grot Gardno 0 - 3 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - GKS Kołbacz 1 - 1 0 0 1
18 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Kołbacz - Kluczevia II Stargard 6 - 0 0 1 1
Piast Kolin - Odrzanka Radziszewo 1 - 7 0 0 0
Sparta Skalin - Sokół II Pyrzyce 4 - 3 0 0 0
Wicher Steklno - Unia Swochowo 2 - 1 0 0 0
Grot Gardno - Mechanik Warnice 5 - 1 0 0 0
Unia Stargard - Ogniwo Babinek 1 - 6 0 0 1
Bryza Reńsko - Sęp Brzesko 2 - 8 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Sęp Brzesko - Grot Gardno 1 - 7 0 0 0
Wicher Steklno - Piast Kolin 0 - 3 0 0 0
Unia Swochowo - Bryza Reńsko 3 - 2 0 0 0
Mechanik Warnice - Sparta Skalin 2 - 3 0 0 0
Ogniwo Babinek - GKS Kołbacz 2 - 4 0 0 1
Sokół II Pyrzyce - Unia Stargard 2 - 6 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Odrzanka Radziszewo 3 - 2 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Kluczevia II Stargard 1 - 5 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Ogniwo Babinek 1 - 1 0 0 1
GKS Kołbacz - Sokół II Pyrzyce 6 - 1 0 0 2
Sparta Skalin - Sęp Brzesko 2 - 6 0 0 0
Grot Gardno - Unia Swochowo 3 - 0 0 0 0
Bryza Reńsko - Wicher Steklno 2 - 6 0 0 0
Unia Stargard - Mechanik Warnice 5 - 1 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Steklno - Grot Gardno 2 - 3 0 0 2
Mechanik Warnice - GKS Kołbacz 2 - 4 0 0 24
Ogniwo Babinek - Kluczevia II Stargard 5 - 1 0 0 1
Unia Swochowo - Sparta Skalin 2 - 3 0 0 0
Sęp Brzesko - Unia Stargard 3 - 2 0 0 0
Sokół II Pyrzyce - Odrzanka Radziszewo 1 - 8 0 0 0
Bryza Reńsko - Piast Kolin 3 - 2 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Ogniwo Babinek 1 - 2 0 0 1
Odrzanka Radziszewo - Mechanik Warnice 3 - 0 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Sokół II Pyrzyce 3 - 0 0 0 0
Sparta Skalin - Wicher Steklno 0 - 3 0 1 1
Sęp Brzesko - GKS Kołbacz 0 - 8 0 0 3
Grot Gardno - Bryza Reńsko 12 - 0 0 0 0
Unia Stargard - Unia Swochowo 3 - 0 0 0 3
23 kolejka relacja fotki komentarze
Grot Gardno - Piast Kolin 8 - 1 0 0 1
28-05 16:00  Wicher Steklno - Unia Stargard 0 0 0
28-05 16:00  Sęp Brzesko - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
28-05 16:00  Mechanik Warnice - Kluczevia II Stargard 0 0 0
28-05 17:00  Unia Swochowo - GKS Kołbacz 0 0 0
29-05 16:00  Sokół II Pyrzyce - Ogniwo Babinek 0 0 0
29-05 17:00  Bryza Reńsko - Sparta Skalin 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
04-06 15:00  Piast Kolin - Sokół II Pyrzyce 0 0 0
04-06 16:00  Ogniwo Babinek - Mechanik Warnice 0 0 0
04-06 17:00  GKS Kołbacz - Wicher Steklno 0 0 0
04-06 17:00  Odrzanka Radziszewo - Unia Swochowo 0 0 0
05-06 11:00  Sparta Skalin - Grot Gardno 0 0 0
05-06 17:00  Unia Stargard - Bryza Reńsko 0 0 0
05-06 19:00  Kluczevia II Stargard - Sęp Brzesko 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
11-06 16:00  Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
11-06 17:00  Sęp Brzesko - Ogniwo Babinek 0 0 0
11-06 17:30  Unia Swochowo - Kluczevia II Stargard 0 0 0
12-06 11:00  Sparta Skalin - Piast Kolin 0 0 0
12-06 16:00  Sokół II Pyrzyce - Mechanik Warnice 0 0 0
12-06 16:00  Grot Gardno - Unia Stargard 0 0 0
12-06 17:00  Bryza Reńsko - GKS Kołbacz 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
19-06 16:00  Unia Stargard - Sparta Skalin 0 0 0
19-06 16:00  GKS Kołbacz - Grot Gardno 0 0 0
19-06 16:00  Odrzanka Radziszewo - Bryza Reńsko 0 0 0
19-06 16:00  Kluczevia II Stargard - Wicher Steklno 0 0 0
19-06 16:00  Ogniwo Babinek - Unia Swochowo 0 0 0
19-06 16:00  Sokół II Pyrzyce - Sęp Brzesko 0 0 0
19-06 16:00  Piast Kolin - Mechanik Warnice 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
5 » Umowa z Kamilem Drygase »
2 » Jens Gustafsson po raz  »
2 » Trener Andrzej Tychows »
mecze:
18 » Pogoń Szczecin-Termalic »
18 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
17 » Pomorzanin Nowogard-Isk »
15 » Drawa Drawsko Pomorskie »
15 » Gryf Kamień Pomorski-Wy »
15 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
13 » Gavia Choszczno-Sarmata »
11 » Iskra Białogard-Zawisza »
10 » Chemik Police-Rasel Dyg »
10 » Płomień Myślino-AP Kotw »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 22
ArteFix banito89
estan52 Fazi877
GaviaFC grubyziom
kibic2wybr... kondi24
Lopez1971 lynn
MarceliSzp... Mazep12
Mentosss Meteor80
mik79 pierin
Pogon74 sasha
Waasik wiekowiank...
zapala81 zonapilkar...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136283
• newsów: 76257
• użytkowników: 79830
• komentarzy: 1139399
• zdjęć: 844915
• relacji: 39841
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies