ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 4 2021/2022
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Gavia Choszczno 25 58 18 4 3 64 / 21 9 2 2 34 / 12 9 2 1 30 / 9
2.  Calisia Kalisz Pomorski 25 53 16 5 4 74 / 28 11 1 1 46 / 13 5 4 3 28 / 15
3.  Zorza Dobrzany 25 52 16 4 5 63 / 31 9 3 1 35 / 15 7 1 4 28 / 16
4.  Lech Czaplinek 25 46 13 7 5 55 / 32 7 3 2 29 / 16 6 4 3 26 / 16
5.  Olimp Złocieniec 25 44 14 2 9 62 / 37 9 2 2 36 / 14 5 0 7 26 / 23 1 0 0 0 1 1 / 3
6.  Sarmata Dobra 25 44 12 8 5 47 / 38 5 5 3 20 / 20 7 3 2 27 / 18 1 3 1 0 0 3 / 1
7.  Orzeł Bierzwnik 25 39 10 9 6 50 / 41 6 4 2 31 / 15 4 5 4 19 / 26 2 6 2 0 0 4 / 2
8.  Piast Chociwel 25 39 12 3 10 48 / 38 7 1 4 31 / 20 5 2 6 17 / 18 2 0 0 0 2 2 / 4
9.  Ina Ińsko 25 36 9 9 7 42 / 34 6 5 2 26 / 13 3 4 5 16 / 21
10.  Drawa Drawsko Pomorskie 25 35 10 5 10 48 / 45 7 2 3 25 / 16 3 3 7 23 / 29
11.  Korona Człopa 25 28 7 7 11 48 / 55 5 3 4 30 / 22 2 4 7 18 / 33
12.  Światowid 63 Łobez 25 23 6 5 14 37 / 59 5 3 5 29 / 24 1 2 9 8 / 35
13.  Błękitni Pomierzyn 25 20 5 5 15 34 / 75 3 4 5 20 / 23 2 1 10 14 / 52
14.  Sparta Węgorzyno 25 18 5 3 17 35 / 66 4 1 8 19 / 34 1 2 9 16 / 32
15.  Iskra Pomień 25 14 3 5 17 40 / 88 1 2 9 14 / 36 2 3 8 26 / 52
16.  Drawa Drawno 25 10 3 1 21 22 / 81 2 0 10 11 / 40 1 1 11 11 / 41
* Drawa Drawno wycofała się z rozgrywek
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 4 2021/2022
  12345678910111213141516
1.  Błękitni Pomierzyn
 
2.  Calisia Kalisz Pomorski
 
3.  Drawa Drawno
 
4.  Drawa Drawsko Pomorskie
 
5.  Gavia Choszczno
 
6.  Ina Ińsko
 
7.  Iskra Pomień
 
8.  Korona Człopa
 
9.  Lech Czaplinek
 
10.  Olimp Złocieniec
 
11.  Orzeł Bierzwnik
 
12.  Piast Chociwel
 
13.  Sarmata Dobra
 
14.  Sparta Węgorzyno
 
15.  Światowid 63 Łobez
 
16.  Zorza Dobrzany
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 4 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 7 - 0 0 0 10
Sarmata Dobra - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 0 0 0 7
Gavia Choszczno - Olimp Złocieniec 2 - 0 0 0 19
Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno 3 - 0 0 0 10
Drawa Drawsko Pomorskie - Korona Człopa 5 - 1 0 0 4
Błękitni Pomierzyn - Drawa Drawno 2 - 1 0 69 11
Iskra Pomień - Zorza Dobrzany 2 - 5 0 0 5
Lech Czaplinek - Piast Chociwel 2 - 0 0 1 11
2 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 17
Calisia Kalisz Pomorski - Gavia Choszczno 1 - 2 0 0 3
Drawa Drawno - Lech Czaplinek 2 - 3 0 66 1
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 3 - 3 0 0 22
Piast Chociwel - Iskra Pomień 5 - 1 0 0 4
Drawa Drawsko Pomorskie - Błękitni Pomierzyn 1 - 0 0 2 1
Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 0 - 0 0 0 6
Korona Człopa - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 0 1
3 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 5 0 1 15
Sarmata Dobra - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 0 9
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 2 0 0 1
Orzeł Bierzwnik - Piast Chociwel 2 - 1 0 0 7
Gavia Choszczno - Światowid 63 Łobez 0 - 0 0 0 12
Sparta Węgorzyno - Olimp Złocieniec 3 - 12 0 0 12
Błękitni Pomierzyn - Korona Człopa 1 - 2 0 0 2
Iskra Pomień - Drawa Drawno 0 - 3 0 65 8
4 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Sparta Węgorzyno 3 - 1 0 0 12
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 0 3
Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik 0 - 4 0 61 6
Drawa Drawsko Pomorskie - Iskra Pomień 5 - 1 0 55 18
Piast Chociwel - Sarmata Dobra 0 - 4 0 0 13
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 0 - 2 0 0 26
Światowid 63 Łobez - Ina Ińsko 1 - 1 0 0 11
Błękitni Pomierzyn - Lech Czaplinek 1 - 1 0 66 6
5 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Korona Człopa 1 - 1 0 1 9
Sarmata Dobra - Drawa Drawno 4 - 2 0 0 4
Ina Ińsko - Zorza Dobrzany 0 - 5 0 0 9
Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 0 64 32
Sparta Węgorzyno - Światowid 63 Łobez 1 - 4 0 2 11
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 2 0 0 4
Gavia Choszczno - Piast Chociwel 1 - 3 0 0 14
Iskra Pomień - Błękitni Pomierzyn 2 - 4 0 0 4
6 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Iskra Pomień 5 - 4 0 1 1
Zorza Dobrzany - Sparta Węgorzyno 4 - 3 0 0 2
Piast Chociwel - Ina Ińsko 1 - 0 0 0 1
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 0 - 2 0 3 17
Drawa Drawno - Gavia Choszczno 1 - 4 0 64 5
Błękitni Pomierzyn - Orzeł Bierzwnik 2 - 3 0 0 5
Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 2 0 0 0
Drawa Drawsko Pomorskie - Sarmata Dobra 0 - 2 0 1 32
7 kolejka relacja fotki komentarze
Sarmata Dobra - Błękitni Pomierzyn 3 - 1 0 0 6
Ina Ińsko - Drawa Drawno 1 - 1 0 63 7
Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno 4 - 3 0 0 10
Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 5 - 1 0 0 9
Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek 3 - 2 0 1 4
Gavia Choszczno - Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 0 0 9 21
Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany 1 - 0 0 0 13
Iskra Pomień - Korona Człopa 3 - 2 0 0 6
8 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Sarmata Dobra 1 - 1 0 1 5
Drawa Drawno - Sparta Węgorzyno 3 - 1 0 75 2
Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 2 - 0 0 0 5
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 0 0 0 1
Piast Chociwel - Olimp Złocieniec 4 - 2 0 0 14
Drawa Drawsko Pomorskie - Ina Ińsko 1 - 1 0 2 5
Błękitni Pomierzyn - Gavia Choszczno 0 - 3 0 0 9
Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 2 - 2 0 0 11
9 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Błękitni Pomierzyn 2 - 1 0 0 3
Drawa Drawsko Pomorskie - Sparta Węgorzyno 4 - 2 0 8 7
Calisia Kalisz Pomorski - Piast Chociwel 1 - 1 0 75 2
Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 2 - 2 0 0 28
Sarmata Dobra - Iskra Pomień 3 - 3 0 0 6
Gavia Choszczno - Lech Czaplinek 1 - 0 0 1 10
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 2 - 0 0 0 6
Olimp Złocieniec - Drawa Drawno 2 - 1 0 2 7
10 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Ina Ińsko 1 - 1 0 1 7
Drawa Drawno - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 7 0 67 5
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 0 - 4 0 0 4
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 3 - 0 0 0 13
Orzeł Bierzwnik - Sarmata Dobra 2 - 2 0 0 35
Drawa Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 2 29
Błękitni Pomierzyn - Sparta Węgorzyno 4 - 2 0 0 2
Iskra Pomień - Gavia Choszczno 0 - 1 0 0 10
11 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Iskra Pomień 4 - 0 0 0 5
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 2 0 74 9
Sarmata Dobra - Korona Człopa 4 - 2 0 0 8
Gavia Choszczno - Orzeł Bierzwnik 3 - 2 0 0 34
Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek 1 - 5 0 1 0
Olimp Złocieniec - Błękitni Pomierzyn 4 - 1 0 0 4
Światowid 63 Łobez - Drawa Drawno 8 - 1 0 1 9
Zorza Dobrzany - Piast Chociwel 2 - 0 0 0 9
12 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 1 41
Korona Człopa - Piast Chociwel 2 - 4 0 0 4
Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko 3 - 0 0 80 12
Drawa Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez 4 - 1 0 9 4
Sarmata Dobra - Gavia Choszczno 0 - 3 0 0 13
Drawa Drawno - Zorza Dobrzany 1 - 3 0 79 3
Błękitni Pomierzyn - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 0 0 5
Iskra Pomień - Sparta Węgorzyno 1 - 1 0 84 2
13 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 0 - 1 0 0 5
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 4 - 2 0 73 1
Piast Chociwel - Drawa Drawno 4 - 1 0 0 2
Gavia Choszczno - Korona Człopa 1 - 1 0 0 9
Sparta Węgorzyno - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Iskra Pomień 7 - 0 0 0 9
Zorza Dobrzany - Drawa Drawsko Pomorskie 5 - 0 0 0 12
Światowid 63 Łobez - Błękitni Pomierzyn 6 - 1 0 12 5
14 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Światowid 63 Łobez 2 - 0 0 1 4
Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno 0 - 0 0 71 12
Korona Człopa - Drawa Drawno 5 - 1 0 0 6
Drawa Drawsko Pomorskie - Piast Chociwel 0 - 2 0 38 16
Błękitni Pomierzyn - Zorza Dobrzany 3 - 0 0 57 11
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 0 5
Iskra Pomień - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 5 0 0 3
Gavia Choszczno - Ina Ińsko 3 - 1 0 0 9
15 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek 2 - 2 0 1 1
Ina Ińsko - Korona Człopa 2 - 2 0 0 2
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 6 - 0 0 0 1
Światowid 63 Łobez - Iskra Pomień 2 - 3 0 6 9
Piast Chociwel - Błękitni Pomierzyn 7 - 1 0 0 6
Drawa Drawno - Drawa Drawsko Pomorskie 4 - 3 0 66 6
Olimp Złocieniec - Sarmata Dobra 1 - 3 0 1 7
Sparta Węgorzyno - Gavia Choszczno 1 - 0 0 0 26
16 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko 1 - 1 0 0 2
Piast Chociwel - Lech Czaplinek 0 - 1 0 7 3
Olimp Złocieniec - Gavia Choszczno 2 - 2 0 0 6
Calisia Kalisz Pomorski - Sarmata Dobra 6 - 2 0 72 15
Zorza Dobrzany - Iskra Pomień 3 - 3 0 0 11
Drawa Drawno - Błękitni Pomierzyn 0 - 3 0 0 4
Światowid 63 Łobez - Orzeł Bierzwnik 2 - 2 0 0 7
Korona Człopa - Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 0 0 6
17 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Węgorzyno - Korona Człopa 1 - 2 0 0 0
Orzeł Bierzwnik - Zorza Dobrzany 2 - 4 0 0 1
Ina Ińsko - Olimp Złocieniec 3 - 0 0 0 1
Lech Czaplinek - Drawa Drawno 3 - 0 0 0 1
Sarmata Dobra - Światowid 63 Łobez 1 - 0 0 3 8
Gavia Choszczno - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 0 0 58 15
Iskra Pomień - Piast Chociwel 0 - 3 0 0 5
Błękitni Pomierzyn - Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 0 1 11
18 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Dobrzany - Sarmata Dobra 2 - 0 0 0 11
Olimp Złocieniec - Sparta Węgorzyno 3 - 0 0 0 2
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Ińsko 5 - 0 0 65 2
Piast Chociwel - Orzeł Bierzwnik 1 - 2 0 0 3
Światowid 63 Łobez - Gavia Choszczno 0 - 3 0 0 5
Drawa Drawno - Iskra Pomień 0 - 3 0 0 2
Korona Człopa - Błękitni Pomierzyn 8 - 0 0 43 3
Drawa Drawsko Pomorskie - Lech Czaplinek 0 - 0 0 29 24
19 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 3 - 1 0 0 2
Lech Czaplinek - Błękitni Pomierzyn 5 - 0 0 1 4
Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno 3 - 0 0 0 1
Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 1 - 3 0 0 21
Sarmata Dobra - Piast Chociwel 1 - 0 0 0 9
Ina Ińsko - Światowid 63 Łobez 5 - 0 0 0 9
Sparta Węgorzyno - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 2 0 1 13
Iskra Pomień - Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 5 0 73 9
20 kolejka relacja fotki komentarze
Drawa Drawsko Pomorskie - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 0 23 1
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 2 - 1 0 0 9
Piast Chociwel - Gavia Choszczno 2 - 2 0 0 14
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 76 8
Światowid 63 Łobez - Sparta Węgorzyno 1 - 3 0 0 3
Drawa Drawno - Sarmata Dobra 0 - 3 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Iskra Pomień 1 - 1 0 1 2
Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 - 3 0 1 1
21 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Węgorzyno - Zorza Dobrzany 0 - 2 0 0 3
Ina Ińsko - Piast Chociwel 0 - 0 0 0 2
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 3 - 0 0 74 2
Gavia Choszczno - Drawa Drawno 3 - 0 0 0 2
Sarmata Dobra - Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 4 0 1 10
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Pomierzyn 0 - 0 0 1 4
Iskra Pomień - Lech Czaplinek 1 - 2 0 1 3
Olimp Złocieniec - Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 0 9
22 kolejka relacja fotki komentarze
Lech Czaplinek - Orzeł Bierzwnik 5 - 0 0 1 2
Drawa Drawsko Pomorskie - Gavia Choszczno 1 - 5 0 14 5
Drawa Drawno - Ina Ińsko 0 - 3 0 0 1
Korona Człopa - Iskra Pomień 5 - 3 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Piast Chociwel 1 - 2 0 0 7
Światowid 63 Łobez - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 4 0 84 3
Błękitni Pomierzyn - Sarmata Dobra 2 - 3 0 1 6
Zorza Dobrzany - Olimp Złocieniec 3 - 2 0 0 15
23 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Zorza Dobrzany 3 - 1 0 82 15
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 4 - 1 0 0 5
Gavia Choszczno - Błękitni Pomierzyn 9 - 0 0 1 6
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 0 0 0 2
Sarmata Dobra - Lech Czaplinek 0 - 4 0 6 4
Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 6 - 2 0 132 1
Światowid 63 Łobez - Korona Człopa 2 - 1 0 0 4
Sparta Węgorzyno - Drawa Drawno 3 - 0 0 0 1
24 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Węgorzyno - Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 1 0 0 7
Lech Czaplinek - Gavia Choszczno 1 - 3 0 1 13
Piast Chociwel - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 3 0 80 3
Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez 4 - 1 0 0 7
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 3 - 3 0 0 6
Drawa Drawno - Olimp Złocieniec 0 - 3 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Ina Ińsko 2 - 5 0 1 3
Iskra Pomień - Sarmata Dobra 1 - 3 0 62 2
25 kolejka relacja fotki komentarze
Sparta Węgorzyno - Błękitni Pomierzyn 5 - 2 0 1 1
Zorza Dobrzany - Korona Człopa 5 - 1 0 0 6
Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pomorskie 4 - 0 0 0 19
Gavia Choszczno - Iskra Pomień 6 - 2 0 0 25
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 2 - 0 0 1 7
Ina Ińsko - Lech Czaplinek 1 - 1 0 1 4
Sarmata Dobra - Orzeł Bierzwnik 0 - 0 0 0 4
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 3 - 0 0 0 1
26 kolejka relacja fotki komentarze
21-05 15:00  Orzeł Bierzwnik - Gavia Choszczno 0 0 11
21-05 15:00  Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno 0 1 1
Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez 0 - 3 0 0 1
21-05 15:00  Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 0 0 1
21-05 17:00  Korona Człopa - Sarmata Dobra 0 0 1
22-05 11:00  Drawa Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski 0 2 4
22-05 13:00  Błękitni Pomierzyn - Olimp Złocieniec 0 0 2
22-05 14:00  Iskra Pomień - Ina Ińsko 0 0 1
27 kolejka relacja fotki komentarze
28-05 14:00  Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 0 0 0
28-05 15:00  Gavia Choszczno - Sarmata Dobra 0 0 0
Zorza Dobrzany - Drawa Drawno 3 - 0 0 0 1
28-05 15:00  Piast Chociwel - Korona Człopa 0 0 0
28-05 15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
28-05 16:00  Sparta Węgorzyno - Iskra Pomień 0 0 0
29-05 11:00  Światowid 63 Łobez - Drawa Drawsko Pomorskie 0 0 0
29-05 13:00  Ina Ińsko - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
01-06 18:00  Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
01-06 18:00  Iskra Pomień - Olimp Złocieniec 0 0 0
01-06 18:00  Orzeł Bierzwnik - Sparta Węgorzyno 0 0 0
01-06 18:00  Sarmata Dobra - Ina Ińsko 0 0 0
01-06 18:00  Korona Człopa - Gavia Choszczno 0 0 0
01-06 18:00  Błękitni Pomierzyn - Światowid 63 Łobez 0 0 0
Drawa Drawno - Piast Chociwel 0 - 3 0 0 1
01-06 18:00  Drawa Drawsko Pomorskie - Zorza Dobrzany 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
04-06 14:00  Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
04-06 15:00  Zorza Dobrzany - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
04-06 15:00  Piast Chociwel - Drawa Drawsko Pomorskie 0 0 0
Drawa Drawno - Korona Człopa 0 - 3 0 0 1
04-06 16:00  Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra 0 0 0
04-06 17:00  Ina Ińsko - Gavia Choszczno 0 0 0
05-06 12:00  Światowid 63 Łobez - Lech Czaplinek 0 0 0
05-06 17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Iskra Pomień 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
11-06 17:00  Gavia Choszczno - Sparta Węgorzyno 0 0 0
Drawa Drawsko Pomorskie - Drawa Drawno 3 - 0 0 0 1
11-06 17:00  Błękitni Pomierzyn - Piast Chociwel 0 0 0
11-06 17:00  Lech Czaplinek - Zorza Dobrzany 0 0 0
11-06 17:00  Iskra Pomień - Światowid 63 Łobez 0 0 0
11-06 17:00  Korona Człopa - Ina Ińsko 0 0 0
11-06 17:00  Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
11-06 17:00  Sarmata Dobra - Olimp Złocieniec 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Jens Gustafsson po raz  »
1 » Od nowego sezonu Pogoń  »
1 » Wróżymy z fusów i tabel »
mecze:
22 » Mechanik Warnice-GKS Ko »
20 » Gavia Choszczno-Iskra P »
18 » Pogoń Wierzchowo-Orzeł  »
17 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
16 » Zefir Wyszewo-Dąb Dębno
12 » Darłovia Darłowo-Biali  »
12 » Flota Świnoujście-Rasel »
11 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
11 » Olimp Złocieniec-Drawa  »
10 » Prawobrzeże Świnoujście »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
emil123
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136274
• newsów: 76233
• użytkowników: 79818
• komentarzy: 1138835
• zdjęć: 844027
• relacji: 39831
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies