ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - IV liga zachodniopomorska 2021/2022
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębno 9 27 9 0 0 34 / 15 5 0 0 19 / 7 4 0 0 15 / 8
2.  Gwardia Koszalin 9 23 7 2 0 18 / 1 3 1 0 10 / 1 4 1 0 8 / 0
3.  Flota Świnoujście 9 21 6 3 0 19 / 2 3 1 0 9 / 1 3 2 0 10 / 1
4.  Vineta Wolin 9 19 6 1 2 25 / 5 4 0 0 11 / 0 2 1 2 14 / 5
5.  Biali Sądów 9 18 5 3 1 25 / 11 3 0 1 13 / 5 2 3 0 12 / 6 1 1 0 1 0 1 / 1
6.  Hutnik Szczecin 9 18 5 3 1 25 / 11 2 3 0 10 / 4 3 0 1 15 / 7 1 1 0 1 0 1 / 1
7.  Orzeł Wałcz 9 14 4 2 3 15 / 11 1 1 2 4 / 5 3 1 1 11 / 6 1 3 1 0 0 3 / 1
8.  MKP Szczecinek 9 14 4 2 3 25 / 13 2 1 2 12 / 7 2 1 1 13 / 6 1 0 0 0 1 1 / 3
9.  Jeziorak Szczecin 9 13 4 1 4 15 / 17 2 1 2 9 / 9 2 0 2 6 / 8
10.  Chemik Police 9 10 3 1 5 21 / 29 2 0 2 9 / 14 1 1 3 12 / 15 1 1 0 1 0 2 / 2
11.  Darłovia Darłowo 9 10 2 4 3 14 / 18 1 1 2 6 / 9 1 3 1 8 / 9 1 1 0 1 0 2 / 2
12.  Wieża Postomino 9 10 2 4 3 17 / 15 1 2 2 13 / 12 1 2 1 4 / 3
13.  GKS Manowo 9 9 2 3 4 13 / 15 1 3 1 9 / 7 1 0 3 4 / 8
14.  Olimp Gościno 9 9 3 0 6 9 / 26 2 0 3 6 / 15 1 0 3 3 / 11
15.  Błękitni II Stargard 9 8 2 2 5 16 / 26 2 1 1 10 / 8 0 1 4 6 / 18
16.  Sokół Karlino 9 7 1 4 4 9 / 14 1 1 2 4 / 4 0 3 2 5 / 10
17.  Ina Goleniów 9 6 2 0 7 14 / 32 1 0 4 9 / 20 1 0 3 5 / 12 1 3 1 0 0 5 / 3
18.  Rasel Dygowo 9 6 2 0 7 11 / 29 2 0 2 6 / 7 0 0 5 5 / 22 1 0 0 0 1 3 / 5
19.  Zefir Wyszewo 9 5 1 2 6 11 / 27 1 2 2 10 / 12 0 0 4 1 / 15
20.  Pogoń Połczyn Zdrój 9 4 1 1 7 10 / 29 0 1 4 6 / 14 1 0 3 4 / 15
wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2021/2022
  1234567891011121314151617181920
1.  Biali Sądów
 
          
2.  Błękitni II Stargard 
 
         
3.  Chemik Police 
 
         
4.  Darłovia Darłowo  
 
        
5.  Dąb Dębno   
 
      
6.  Flota Świnoujście   
 
       
7.  GKS Manowo   
 
      
8.  Gwardia Koszalin    
 
      
9.  Hutnik Szczecin    
 
     
10.  Ina Goleniów     
 
    
11.  Jeziorak Szczecin      
 
   
12.  MKP Szczecinek       
 
  
13.  Olimp Gościno     
 
    
14.  Orzeł Wałcz       
 
   
15.  Pogoń Połczyn Zdrój     
 
    
16.  Rasel Dygowo         
 
 
17.  Sokół Karlino       
 
   
18.  Vineta Wolin          
 
19.  Wieża Postomino        
 
 
20.  Zefir Wyszewo         
 
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2021/2022
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 0 - 3 2 0 13
Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 - 5 0 0 10
GKS Manowo - Gwardia Koszalin 0 - 1 0 0 14
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 4 - 0 0 0 5
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 - 3 0 0 18
Wieża Postomino - Sokół Karlino 1 - 1 0 0 9
Jeziorak Szczecin - Rasel Dygowo 4 - 0 0 97 25
Pogoń Połczyn Zdrój - Biali Sądów 2 - 2 0 65 18
Zefir Wyszewo - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 27
Dąb Dębno - Chemik Police 4 - 2 0 0 23
2 kolejka relacja fotki komentarze
Rasel Dygowo - Wieża Postomino 0 - 2 0 0 16
Chemik Police - Hutnik Szczecin 2 - 6 0 0 17
MKP Szczecinek - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 0 0 48 14
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 4 - 2 0 0 5
Sokół Karlino - Dąb Dębno 2 - 3 0 0 28
Flota Świnoujście - Zefir Wyszewo 4 - 0 2 37 20
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 4 - 2 0 0 20
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin 0 - 1 0 0 33
Vineta Wolin - GKS Manowo 2 - 0 0 0 13
Biali Sądów - Jeziorak Szczecin 3 - 0 0 89 15
3 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 18
Ina Goleniów - Chemik Police 4 - 6 0 59 17
Hutnik Szczecin - Sokół Karlino 2 - 2 0 0 15
Wieża Postomino - Biali Sądów 1 - 5 0 0 14
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 1 - 4 0 49 20
Olimp Gościno - Flota Świnoujście 0 - 3 2 0 11
Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek 1 - 1 0 100 8
Zefir Wyszewo - Błękitni II Stargard 5 - 4 0 33 24
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 1 - 0 0 2 21
Dąb Dębno - Rasel Dygowo 4 - 0 0 91 50
4 kolejka relacja fotki komentarze
Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin 0 - 2 0 16 30
Chemik Police - Zefir Wyszewo 3 - 0 0 49 27
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 1 - 1 0 0 15
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 3 - 1 0 0 37
Pogoń Połczyn Zdrój - Jeziorak Szczecin 1 - 2 0 163 21
Biali Sądów - Dąb Dębno 2 - 4 0 82 37
Flota Świnoujście - GKS Manowo 1 - 0 2 51 30
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 3 - 1 0 1 18
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 4 - 0 0 0 8
Sokół Karlino - Ina Goleniów 2 - 0 0 0 17
5 kolejka relacja fotki komentarze
Zefir Wyszewo - Sokół Karlino 1 - 1 0 49 11
Wieża Postomino - Pogoń Połczyn Zdrój 7 - 1 0 47 17
Dąb Dębno - MKP Szczecinek 4 - 3 0 73 35
Vineta Wolin - Darłovia Darłowo 3 - 0 0 0 6
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 0 - 0 2 0 28
GKS Manowo - Błękitni II Stargard 2 - 2 0 0 4
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 1 - 1 0 0 8
Olimp Gościno - Chemik Police 3 - 2 0 0 8
Ina Goleniów - Rasel Dygowo 5 - 3 0 0 24
Jeziorak Szczecin - Orzeł Wałcz 0 - 2 0 145 18
6 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - GKS Manowo 4 - 1 0 47 11
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 0 - 3 0 0 12
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 0 - 2 0 1 20
Jeziorak Szczecin - Wieża Postomino 2 - 1 0 120 13
Pogoń Połczyn Zdrój - Dąb Dębno 1 - 4 0 77 39
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 0 - 4 0 0 18
Sokół Karlino - Olimp Gościno 0 - 1 0 0 13
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 1 - 1 1 44 5
Biali Sądów - Ina Goleniów 5 - 1 0 0 14
Rasel Dygowo - Zefir Wyszewo 2 - 1 0 0 29
7 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2 - 1 0 0 17
GKS Manowo - Sokół Karlino 4 - 1 0 0 6
Gwardia Koszalin - Chemik Police 2 - 0 0 0 21
Hutnik Szczecin - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 1 0 48 12
Darłovia Darłowo - Flota Świnoujście 0 - 3 1 1 8
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 0 9
Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 4 - 0 0 0 4
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 0 - 5 0 0 14
Zefir Wyszewo - Biali Sądów 1 - 3 0 0 11
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 4 - 1 0 243 29
8 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Karlino - Gwardia Koszalin 0 - 0 0 0 37
Rasel Dygowo - GKS Manowo 1 - 3 0 0 17
Chemik Police - Vineta Wolin 0 - 7 0 0 10
MKP Szczecinek - Zefir Wyszewo 6 - 0 0 0 8
Wieża Postomino - Dąb Dębno 3 - 4 0 0 51
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Goleniów 1 - 2 0 42 23
Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 2 - 5 0 99 7
Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście 1 - 1 1 0 29
Biali Sądów - Olimp Gościno 3 - 0 0 0 18
Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 11
9 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Manowo - Biali Sądów 1 - 1 0 0 19
Gwardia Koszalin - Rasel Dygowo 7 - 1 0 3 32
Vineta Wolin - Sokół Karlino 2 - 0 0 0 11
Darłovia Darłowo - Chemik Police 2 - 2 0 0 11
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino 0 - 0 0 0 3
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 0 - 3 1 176 10
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 1 - 4 0 0 7
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 3 - 0 1 41 6
Zefir Wyszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 0 64 40
Dąb Dębno - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 118 109
10 kolejka relacja fotki komentarze
02-10 12:00  Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 0 0 2
02-10 12:00  Chemik Police - Flota Świnoujście 0 0 2
02-10 13:00  MKP Szczecinek - GKS Manowo 0 0 2
02-10 14:00  Wieża Postomino - Ina Goleniów 0 0 1
02-10 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 0 0 3
02-10 15:00  Jeziorak Szczecin - Zefir Wyszewo 0 0 4
02-10 15:00  Biali Sądów - Gwardia Koszalin 0 0 3
02-10 16:00  Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 0 0 2
02-10 16:00  Rasel Dygowo - Vineta Wolin 0 0 1
03-10 15:00  Dąb Dębno - Hutnik Szczecin 0 0 7
11 kolejka relacja fotki komentarze
09-10 11:00  GKS Manowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
09-10 12:00  Vineta Wolin - Biali Sądów 0 0 0
09-10 12:00  Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 0 0 0
09-10 12:00  Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 0 0 0
09-10 14:00  Zefir Wyszewo - Wieża Postomino 0 0 0
09-10 15:00  Ina Goleniów - Dąb Dębno 0 0 0
09-10 15:00  Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin 0 0 0
09-10 15:00  Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 0 0 0
09-10 15:00  Flota Świnoujście - Sokół Karlino 0 0 0
09-10 16:00  Błękitni II Stargard - Chemik Police 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
16-10 12:00  Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 0 0 0
16-10 13:00  MKP Szczecinek - Vineta Wolin 0 0 0
16-10 14:00  Jeziorak Szczecin - GKS Manowo 0 0 0
16-10 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Gwardia Koszalin 0 0 0
16-10 14:00  Wieża Postomino - Olimp Gościno 0 0 0
16-10 15:00  Orzeł Wałcz - Chemik Police 0 0 0
16-10 15:00  Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 0 0 0
16-10 15:00  Rasel Dygowo - Flota Świnoujście 0 0 0
17-10 15:00  Biali Sądów - Darłovia Darłowo 0 0 0
17-10 15:00  Dąb Dębno - Zefir Wyszewo 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
23-10   Vineta Wolin - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
23-10 11:00  GKS Manowo - Wieża Postomino 0 0 0
23-10 12:00  Chemik Police - Sokół Karlino 0 0 0
23-10 12:00  Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 0 0 0
23-10 14:00  Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 0 0 0
23-10 14:00  Zefir Wyszewo - Hutnik Szczecin 0 0 0
23-10 14:00  Gwardia Koszalin - Jeziorak Szczecin 0 0 0
23-10 15:00  Olimp Gościno - Dąb Dębno 0 0 0
23-10 15:00  Flota Świnoujście - Biali Sądów 0 0 0
24-10 15:00  Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
30-10 12:00  Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 0 0 0
30-10 13:00  MKP Szczecinek - Flota Świnoujście 0 0 0
30-10 14:00  Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin 0 0 0
30-10 14:00  Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 0 0 0
30-10 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Darłovia Darłowo 0 0 0
30-10 14:00  Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 0 0 0
30-10 14:00  Ina Goleniów - Zefir Wyszewo 0 0 0
30-10 14:00  Rasel Dygowo - Chemik Police 0 0 0
30-10 14:00  Biali Sądów - Błękitni II Stargard 0 0 0
31-10 14:00  Dąb Dębno - GKS Manowo 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
06-11   Vineta Wolin - Wieża Postomino 0 0 0
06-11 11:00  GKS Manowo - Hutnik Szczecin 0 0 0
06-11 12:00  Darłovia Darłowo - Jeziorak Szczecin 0 0 0
06-11 12:00  Chemik Police - Biali Sądów 0 0 0
06-11 13:00  Zefir Wyszewo - Orzeł Wałcz 0 0 0
06-11 13:00  Gwardia Koszalin - Dąb Dębno 0 0 0
06-11 14:00  Olimp Gościno - Ina Goleniów 0 0 0
06-11 14:00  Flota Świnoujście - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
06-11 15:00  Sokół Karlino - Rasel Dygowo 0 0 0
07-11 11:00  Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
11-11 12:00  Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin 0 0 0
11-11 12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Błękitni II Stargard 0 0 0
11-11 13:00  MKP Szczecinek - Chemik Police 0 0 0
11-11 13:00  Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 0 0 0
11-11 13:00  Zefir Wyszewo - Olimp Gościno 0 0 0
11-11 13:00  Biali Sądów - Sokół Karlino 0 0 0
11-11 14:00  Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 0 0 0
11-11 14:00  Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 0 0 0
11-11 14:00  Dąb Dębno - Vineta Wolin 0 0 0
11-11 14:00  Ina Goleniów - GKS Manowo 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
14-11 11:00  Rasel Dygowo - Biali Sądów 0 0 0
14-11 11:00  GKS Manowo - Zefir Wyszewo 0 0 0
14-11 12:00  Chemik Police - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
14-11 12:00  Darłovia Darłowo - Dąb Dębno 0 0 0
14-11 12:00  Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 0 0 0
14-11 12:00  Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 0 0 0
14-11 13:00  Flota Świnoujście - Wieża Postomino 0 0 0
14-11 14:00  Sokół Karlino - MKP Szczecinek 0 0 0
14-11 14:00  Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 0 0 0
14-11 17:00  Błękitni II Stargard - Jeziorak Szczecin 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
20-11 12:00  Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo 0 0 0
20-11 12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Karlino 0 0 0
20-11 13:00  MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 0 0 0
20-11 13:00  Jeziorak Szczecin - Chemik Police 0 0 0
20-11 13:00  Orzeł Wałcz - Biali Sądów 0 0 0
20-11 13:00  Zefir Wyszewo - Gwardia Koszalin 0 0 0
20-11 13:00  Ina Goleniów - Vineta Wolin 0 0 0
20-11 14:00  Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 0 0 0
20-11 14:00  Olimp Gościno - GKS Manowo 0 0 0
21-11 14:00  Dąb Dębno - Flota Świnoujście 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
27-11 11:00  GKS Manowo - Orzeł Wałcz 0 0 0
27-11 11:00  Rasel Dygowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
27-11 12:00  Darłovia Darłowo - Ina Goleniów 0 0 0
27-11 12:00  Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 0 0 0
27-11 12:00  Chemik Police - Wieża Postomino 0 0 0
27-11 13:00  Vineta Wolin - Zefir Wyszewo 0 0 0
27-11 13:00  Błękitni II Stargard - Dąb Dębno 0 0 0
27-11 13:00  Sokół Karlino - Jeziorak Szczecin 0 0 0
27-11 13:00  Gwardia Koszalin - Olimp Gościno 0 0 0
28-11 13:00  Biali Sądów - MKP Szczecinek 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
6 » Czas podsumować czwarto »
1 » Czy mogę dodać własnego »
1 » Z pucharem na bakier
1 » 'Chcemy, żeby to było p »
1 » Radek Janukiewicz wraca »
mecze:
73 » Dąb Dębno-Orzeł Wałcz
35 » Zefir Wyszewo-Pogoń Poł »
30 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
28 » Gwardia Koszalin-Rasel  »
21 » Wrzos Wrzosowo-Gryf Dob »
20 » Hubertus Biały Bór-Wrzo »
19 » Gavia Choszczno-KP Draw »
17 » Ina Nadarzyn-Korona Rad »
17 » GKS Manowo-Biali Sądów
16 » Kłos Pełczyce-Iskra Lut »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 jurgol
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2962
• imprez: 132359
• newsów: 75432
• użytkowników: 79384
• komentarzy: 1126906
• zdjęć: 827075
• relacji: 39427
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies