ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - II Liga PLO 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Oldboje Bruskowo Wielkie 13 39 13 0 0 79 / 22 7 0 0 44 / 11 6 0 0 35 / 11
2.  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 12 30 10 0 2 48 / 14 4 0 0 22 / 3 6 0 2 26 / 11
3.  Ikar Krosino 13 23 7 2 4 38 / 31 4 1 2 25 / 15 3 1 2 13 / 16
4.  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 12 22 7 1 4 44 / 30 4 0 2 19 / 9 3 1 2 25 / 21
5.  Maxtrans-Sokół Karlino 12 21 7 0 5 42 / 29 4 0 3 20 / 21 3 0 2 22 / 8
6.  Oldboje Wyszewo 12 18 5 3 4 25 / 24 4 1 1 12 / 5 1 2 3 13 / 19
7.  TKKF Strażak Koszalin 12 16 5 1 6 30 / 37 2 1 3 16 / 25 3 0 3 14 / 12
8.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 12 12 3 3 6 30 / 42 3 1 2 20 / 25 0 2 4 10 / 17 2 4 1 1 0 5 / 3
9.  Intermarche-Rega Trzebiatów 12 12 3 3 6 20 / 31 1 2 4 10 / 17 2 1 2 10 / 14 2 2 0 2 0 2 / 2
10.  Pamet ¦widwin 12 12 3 3 6 24 / 40 0 2 4 8 / 29 3 1 2 16 / 11 2 1 0 1 1 3 / 5
11.  Sokół Stara D±browa 12 10 2 4 6 36 / 50 2 2 3 21 / 23 0 2 3 15 / 27
12.  Bizon Cerkwica 12 9 3 0 9 17 / 49 3 0 4 14 / 25 0 0 5 3 / 24
13.  Oldboje Błękitni Gonne Małe 12 0 1 0 11 17 / 51 1 0 2 4 / 7 0 0 9 13 / 44
Błękitni Gonne Małę ukarani kar± regulaminow± za walkover: -3pkt
wyniki spotkań - II Liga PLO 2020/2021
  12345678910111213
1.  Bizon Cerkwica
 
2.  Ikar Krosino
 
3.  Intermarche-Rega Trzebiatów
 
4.  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
 
5.  Maxtrans-Sokół Karlino
 
6.  Oldboje Błękitni Gonne Małe
 
7.  Oldboje Bruskowo Wielkie
 
8.  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez
 
9.  Oldboje Wyszewo
 
10.  Pamet ¦widwin
 
11.  Sokół Stara D±browa
 
12.  TKKF Strażak Koszalin
 
13.  Wybrzeże Rewalskie Rewal
 
terminarz - II Liga PLO 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
TKKF Strażak Koszalin - Sokół Stara D±browa 4 - 4 0 0 2
Pamet ¦widwin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 - 6 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo 0 - 1 0 0 1
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 0 0 0
Ikar Krosino - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 - 2 0 0 0
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Ikar Krosino 1 - 4 0 0 1
Sokół Stara D±browa - Pamet ¦widwin 1 - 5 0 0 4
Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica 2 - 0 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 - 12 0 0 2
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 4 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 2 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Bizon Cerkwica 7 - 0 0 0 0
Ikar Krosino - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 1 0 0 1
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Wyszewo 7 - 2 0 0 0
Sokół Stara D±browa - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 0 0 1
Pamet ¦widwin - TKKF Strażak Koszalin 0 - 4 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 - 1 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 1 - 5 0 0 1
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 3 0 0 2
Oldboje Wyszewo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 - 0 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 6 - 3 0 0 3
Bizon Cerkwica - Sokół Stara D±browa 3 - 0 0 0 1
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Ikar Krosino 5 - 0 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 - 0 0 0 0
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 2 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Wyszewo 3 - 2 0 0 1
Sokół Stara D±browa - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 - 3 0 0 0
Pamet ¦widwin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Bizon Cerkwica 3 - 1 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Stara D±browa - Oldboje Błękitni Gonne Małe 6 - 1 0 0 0
Bizon Cerkwica - Pamet ¦widwin 2 - 5 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 1 0 0 12
Oldboje Wyszewo - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 3 - 1 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ikar Krosino 2 - 3 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - TKKF Strażak Koszalin 6 - 1 1 10 5
7 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 1 0 0 3
Ikar Krosino - Oldboje Wyszewo 3 - 2 0 0 4
Sokół Stara D±browa - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 1 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 7 - 3 0 0 1
Pamet ¦widwin - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 - 6 0 2 0
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 4 0 0 3
8 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Bruskowo Wielkie - Intermarche-Rega Trzebiatów 10 - 0 0 16 2
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pamet ¦widwin 2 - 1 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin 1 - 2 0 0 3
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 0
Ikar Krosino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 3 0 0 0
Sokół Stara D±browa - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 7 - 7 0 0 2
9 kolejka relacja fotki komentarze
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 2 0 0 0
Ikar Krosino - Sokół Stara D±browa 7 - 4 0 0 0
Pamet ¦widwin - Maxtrans-Sokół Karlino 0 - 9 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Błękitni Gonne Małe 4 - 0 0 0 3
Bizon Cerkwica - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 - 6 0 6 0
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 2 - 5 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Pamet ¦widwin 0 - 1 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 2 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Stara D±browa 6 - 6 0 0 0
Oldboje Wyszewo - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 1 0 0 0
Bizon Cerkwica - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 - 3 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino 0 - 3 0 0 4
11 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Pamet ¦widwin 2 - 2 0 1 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 3 - 7 0 0 0
Sokół Stara D±browa - Oldboje Wyszewo 3 - 3 0 0 0
Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 7 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 - 0 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin 2 - 1 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ikar Krosino 1 - 1 0 0 2
Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Bizon Cerkwica 5 - 1 0 0 0
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół Stara D±browa 7 - 1 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 - 6 0 4 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet ¦widwin 4 - 2 0 0 1
Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin 2 - 1 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Bizon Cerkwica 7 - 1 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 0 0 0
Pamet ¦widwin - Oldboje Wyszewo 3 - 3 0 0 0
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Błękitni Gonne Małe 6 - 5 0 0 0
TKKF Strażak Koszalin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 9 0 0 0
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 5 - 3 1 0 2
14 kolejka relacja fotki komentarze
Oldboje Bruskowo Wielkie - Ikar Krosino 7 - 2 0 0 2
10-04 16:00  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Oldboje Błękitni Gonne Małe 0 0 0
10-04 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 0 0 0
10-04 16:00  Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
10-04 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Pamet ¦widwin 0 0 0
10-04 16:00  Sokół Stara D±browa - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
17-04 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 1
17-04 17:00  Pamet ¦widwin - Sokół Stara D±browa 0 0 0
17-04 17:00  Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo 0 0 0
17-04 17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
17-04 17:00  Ikar Krosino - Oldboje Błękitni Gonne Małe 0 0 0
17-04 17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
24-04 17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino 0 0 0
24-04 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
24-04 17:00  Oldboje Wyszewo - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 0 0
24-04 17:00  Bizon Cerkwica - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 0 0
24-04 17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Stara D±browa 0 0 0
24-04 17:00  TKKF Strażak Koszalin - Pamet ¦widwin 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
01-05 17:00  TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
01-05 17:00  Sokół Stara D±browa - Bizon Cerkwica 0 0 0
01-05 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 0 0
01-05 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Wyszewo 0 0 0
01-05 17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
01-05 17:00  Ikar Krosino - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
03-05 17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 0 0 0
03-05 17:00  Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
03-05 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 0 0
03-05 17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Sokół Stara D±browa 0 0 0
03-05 17:00  Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
03-05 17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet ¦widwin 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
08-05 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara D±browa 0 0 1
08-05 17:00  Pamet ¦widwin - Bizon Cerkwica 0 0 0
08-05 17:00  TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 0 0
08-05 17:00  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Oldboje Wyszewo 0 0 0
08-05 17:00  Ikar Krosino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
08-05 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
15-05 17:00  Oldboje Wyszewo - Ikar Krosino 0 0 0
15-05 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 0 0 0
15-05 17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół Stara D±browa 0 0 0
15-05 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
15-05 17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Pamet ¦widwin 0 0 0
15-05 17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
22-05 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Ikar Krosino 0 0 1
22-05 17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 0 0
22-05 17:00  Pamet ¦widwin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 0 0 0
22-05 17:00  TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
22-05 17:00  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Sokół Stara D±browa 0 0 0
22-05 17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Wyszewo 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
29-05 17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 0 0
29-05 17:00  Sokół Stara D±browa - Ikar Krosino 0 0 0
29-05 17:00  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
29-05 17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet ¦widwin 0 0 0
29-05 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
29-05 17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Bizon Cerkwica 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
05-06 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Bizon Cerkwica 0 0 0
05-06 17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
05-06 17:00  Pamet ¦widwin - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 0 0 0
05-06 17:00  Ikar Krosino - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
05-06 17:00  Sokół Stara D±browa - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
05-06 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Wyszewo 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
12-06 17:00  Oldboje Wyszewo - Sokół Stara D±browa 0 0 0
12-06 17:00  TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
12-06 17:00  Pamet ¦widwin - Ikar Krosino 0 0 0
12-06 17:00  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
12-06 17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 0 0 0
12-06 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
19-06 17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
19-06 17:00  Bizon Cerkwica - Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez 0 0 0
19-06 17:00  Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
19-06 17:00  Pamet ¦widwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
19-06 17:00  TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Wyszewo 0 0 0
19-06 17:00  Sokół Stara D±browa - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
26-06 17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino 0 0 0
26-06 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - TKKF Strażak Koszalin 0 0 0
26-06 17:00  Oldboje Wyszewo - Pamet ¦widwin 0 0 0
26-06 17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
26-06 17:00  Bizon Cerkwica - Ikar Krosino 0 0 0
26-06 17:00  Oldboje ¦wiatowid 63 Łobez - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
11 » Rozgrywki zawieszone d »
1 » Komunikat ! Rozgrywki  »
mecze:
7 » Flota ¦winouj¶cie-Nielb »
6 » Jarota Jarocin-Gwardia  »
3 » Radunia Stężyca-¦wit Sz »
3 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
2 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
2 » Błękitni Stargard-Sokół »
2 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
1 » KS Fala Międzyzdroje-Je »
1 » Orzeł Wałcz-Iskierka Sz »
1 » Legia Warszawa-Pogoń Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
go¶ci: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128334
• newsów: 74646
• użytkowników: 78930
• komentarzy: 1114114
• zdjęć: 809219
• relacji: 39141
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies