ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
terminarz - Puchar Polski ZZPN 2020/2021
wersja do druku
1 runda relacja fotki komentarze
Błękitni Trzygłów - Znicz Niedźwiedź 1 - 1 0 0 0
Future Szczecin - KP Przecław 0 - 2 0 0 0
Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo 1 - 0 0 0 5
Okręt Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 3 0 0 0
Pionier Szczecin - Sędziowie ZZPN 1 - 3 0 0 0
Gwiazda Żalęcino - Bryza Reńsko 4 - 1 0 0 0
Leśnik Kliniska - Korona Stuchowo 4 - 1 0 0 0
Wicher II Brojce - Bizon Cerkwica 3 - 4 0 0 0
Gardominka Mechowo - Prawobrzeże II Świnoujście 0 - 8 0 0 0
Zieloni Wyszobór - Pomorzanin Przybiernów 0 - 7 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Radowia Radowo Małe 1 - 5 0 0 0
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 3 - 0 0 0 0
Lotnik Czarne - Bałtyk Gostyń 5 - 5 0 0 1
Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki 1 - 0 0 0 0
Dęby Rogowo - Sparta Skalin 3 - 4 0 0 0
Piast Kolin - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Orzeł Małkocin 0 - 4 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Grot Gardno 1 - 5 0 60 0
Prawobrzeże Szczecin - Odrzanka Radziszewo 1 - 4 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 0 - 2 0 0 0
Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo 1 - 3 0 0 0
Aquila II Szczecin - Czarni Szczecin 3 - 4 0 0 0
Ina Recz - Sęp Brzesko 6 - 2 0 0 0
Ina Stradzewo - Pomorzanin Cychry 5 - 2 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kurzycko 8 - 1 0 0 0
Klon Krzymów - Piast Piaseczno 3 - 0 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Wicher Przelewice 2 - 5 0 0 0
Koral Mostkowo - Iskra II Banie 0 - 4 0 0 0
Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin 3 - 0 0 0 0
Unia Swochowo - Piast Karsko 6 - 5 0 0 2
Iskra Pomień - Polonia Giżyn 0 - 4 0 0 0
GKS Golenice - Korona Raduń 2 - 2 0 0 0
SALOS Szczecin - GKS Kołbacz 2 - 2 0 0 0
Sztorm Szczecin - Victoria 95 Przecław 2 - 1 0 45 2
AP Kotwica Kołobrzeg - Hajka Zegrze Pomorskie 7 - 3 0 0 3
Syrena-Grot Rymań - Grom Świelino 2 - 0 0 0 2
KS Sieciemin - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 1 0 0 1
Płomień Jeżyczki - Fala ABFrost Gąski 0 - 3 0 0 2
Wieża II Postomino - KS Skibno 5 - 2 0 0 0
Derby Karścino - Grot Gorawino 0 - 3 0 0 0
Wicher Mierzym - Grot Bonin 5 - 2 0 0 1
Błękitni Gonne Małe - Wspólni Różewo 3 - 2 0 0 2
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 3 - 1 0 0 0
Sokół Suliszewo - Wicher Rąbino 7 - 2 0 0 0
Gryf Budowo - Santos Kłębowiec 0 - 1 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja 0 - 1 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Giżyno 3 - 1 0 0 0
Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino 2 - 8 0 0 0
2 runda relacja fotki komentarze
Sędziowie ZZPN - Grot Gardno 4 - 3 0 80 0
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 3 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń 3 - 0 0 0 1
Sztorm Szczecin - Odrzanka Radziszewo 1 - 9 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe 1 - 4 0 0 1
Mechanik Warnice - Orzeł Pęzino 6 - 1 0 0 1
Gwiazda Żalęcino - Sparta Skalin 5 - 0 0 0 0
Ina Ińsko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 2 0 0 0
Orzeł Małkocin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 5 0 0 1
GKS Kołbacz - Vielgovia Szczecin 1 - 3 0 0 0
KP Przecław - Ina Recz 6 - 0 0 0 0
Ina Stradzewo - Łabędź Widuchowa 5 - 4 0 0 0
Klon Krzymów - Wicher II Brojce 2 - 2 0 0 2
Polonia Giżyn - Iskra II Banie 6 - 0 0 0 0
Ina Nadarzyn - Unia Swochowo 1 - 3 0 0 1
Korona Raduń - Znicz Niedźwiedź 2 - 1 0 0 0
Czarni Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 - 2 0 0 0
Prawobrzeże II Świnoujście - Bizon Cerkwica 3 - 3 0 0 0
3 runda relacja fotki komentarze
Ogniwo Babinek - Tanowia Tanowo 4 - 5 0 0 0
Santos Kłębowiec - Ikar Krosino 1 - 1 0 0 1
KP Przecław - Sędziowie ZZPN 0 - 1 0 40 0
Zryw Kołbaskowo - Energetyk Gryfino 1 - 3 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Odra Chojna 3 - 3 0 0 3
Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 3 - 1 0 0 3
Polonia Giżyn - Stal Szczecin 5 - 7 0 0 0
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 3 - 8 0 78 1
Odrzanka Radziszewo - Mierzynianka Mierzyn 4 - 2 0 0 0
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 5 - 2 0 0 1
Ehrle Dobra Szczecińska - Dąb Dębno 1 - 0 0 0 11
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń 0 - 6 0 0 2
Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 4 - 4 0 0 2
Radowia Radowo Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 5 0 0 0
Unia Swochowo - Sokół Pyrzyce 3 - 1 0 0 1
Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 0 - 2 0 0 0
Promień Mosty - Mewa Resko 3 - 0 0 0 0
Bizon Cerkwica - Sparta Gryfice 0 - 4 0 1 0
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 1 - 2 0 0 2
Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 4 0 0 0
Korona Raduń - Pomorzanin Nowogard 0 - 10 0 0 0
Gwiazda Żalęcino - Zorza Dobrzany 3 - 2 0 0 1
Ina Stradzewo - Orkan Suchań 2 - 4 0 0 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Gavia Choszczno 3 - 2 0 0 0
Dąb Dębice - Kłos Pełczyce 3 - 0 0 0 2
Wicher Przelewice - Unia Dolice 0 - 5 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Światowid 63 Łobez 3 - 0 0 0 0
Mechanik Warnice - Orzeł Bierzwnik 2 - 1 0 0 0
Drawa Drawno - Piast Chociwel 3 - 0 0 0 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 4 - 1 0 0 0
Grot Gorawino - Iskra Białogard 0 - 4 0 0 4
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 0 0 1
Wieża II Postomino - Sława Sławno 3 - 7 0 0 0
KS Sieciemin - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 0 0 0
Syrena-Grot Rymań - Saturn Mielno 1 - 7 0 0 0
Gryf Polanów - LZS Kowalewice 3 - 0 0 0 1
Płomień Myślino - Strong Zielenica 2 - 5 0 0 0
Wrzos Wrzosowo - Vimobilia Będzino 0 - 3 0 0 1
Głaz Tychowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 2 0 0 0
Wicher Mierzym - Zefir Wyszewo 4 - 5 0 0 3
Fala ABFrost Gąski - Wiekowianka Wiekowo 1 - 9 0 0 0
Resko Karcino - Victoria Sianów 6 - 1 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 5 - 2 0 3 2
Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna 3 - 0 0 0 3
Bytyń Nakielno - Redłovia Redło 3 - 0 0 0 1
KP Drawsko Pomorskie - Spójnia Świdwin 2 - 3 1 0 0
Grom Szwecja - Iskra Kłanino 1 - 1 0 0 1
Sokół Suliszewo - Korona Człopa 0 - 3 0 0 1
Błękitni Gonne Małe - Olimp Złocieniec 0 - 3 0 0 1
Błonie Barwice - Mechanik Turowo 3 - 0 0 0 1
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 4 - 5 0 0 0
4 runda relacja fotki komentarze
Wicher Brojce - Sędziowie ZZPN 2 - 2 0 0 1
Iskra Banie - Stal Szczecin 4 - 4 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Dolice 1 - 3 0 0 0
Gwiazda Żalęcino - Morzycko Moryń 0 - 5 0 0 3
Mechanik Warnice - Energetyk Gryfino 1 - 3 0 0 2
Unia Swochowo - Pogoń Barlinek 0 - 3 0 0 2
Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo 1 - 7 0 0 0
Drawa Drawno - Orkan Suchań 3 - 0 0 1 1
Dąb Dębice - Iskra Golczewo 4 - 0 0 0 1
Promień Mosty - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 1 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 0
Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 0 48 2
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 1 - 2 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 1 1
Saturn Mielno - Vimobilia Będzino 0 - 0 0 0 1
Gryf Polanów - Sława Sławno 1 - 0 0 0 1
KS Sieciemin - Wiekowianka Wiekowo 3 - 4 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin 2 - 1 0 0 2
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 1 - 4 0 0 2
Strong Zielenica - Zefir Wyszewo 5 - 3 0 1 3
AP Kotwica Kołobrzeg - Resko Karcino 4 - 4 0 0 1
Grom Szwecja - Orzeł Łubowo 0 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 0 3 35
Pionier 95 Borne Sulinowo - Ikar Krosino 0 - 4 0 0 0
Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 2 - 2 0 0 1
Bytyń Nakielno - Korona Człopa 2 - 7 0 1 1
5 runda relacja fotki komentarze
Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 0 0 7
Pogoń Barlinek - Sparta Węgorzyno 4 - 0 0 0 3
Jeziorak Szczecin - Polonia Płoty 3 - 0 0 0 8
Sparta Gryfice - Vineta Wolin 1 - 3 0 39 6
Drawa Drawno - Błękitni II Stargard 2 - 4 0 116 1
Wicher Brojce - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 0 0
Dąb Dębice - Iskierka Szczecin 3 - 1 0 0 2
Prawobrzeże Świnoujście - Chemik Police 5 - 0 0 0 1
Tanowia Tanowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 0 0 0 1
Iskra Banie - Ina Goleniów 1 - 2 0 0 0
Energetyk Gryfino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 0 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów 3 - 0 0 0 0
Unia Dolice - Flota Świnoujście 0 - 5 1 1 1
Błonie Barwice - Darłovia Darłowo 0 - 3 0 0 0
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 3 - 0 0 0 1
Wiekowianka Wiekowo - Gwardia Koszalin 1 - 2 0 0 1
Resko Karcino - Olimp Gościno 0 - 7 0 0 1
Strong Zielenica - Wieża Postomino 0 - 9 0 0 0
Ikar Krosino - GKS Manowo 0 - 2 0 0 0
Iskra Białogard - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 1
Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 0 - 3 0 0 0
Gryf Polanów - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 0 0 0
Orzeł Łubowo - MKP Szczecinek 1 - 2 0 0 4
Korona Człopa - Orzeł Wałcz 0 - 4 0 0 1
Pomorzanin Sławoborze - Sokół Karlino 3 - 0 0 0 0
Morzycko Moryń - Pogoń II Szczecin 0 - 7 0 0 1
6 runda relacja fotki komentarze
Pomorzanin Sławoborze - Mechanik Bobolice 1 - 5 0 0 4
MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 1 - 1 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 5 - 0 0 0 0
Energetyk Gryfino - Vineta Wolin 1 - 10 0 0 2
Pomorzanin Nowogard - Świt Szczecin 0 - 3 0 107 14
Pogoń Barlinek - Dąb Dębice 5 - 0 0 0 3
Tanowia Tanowo - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 3 0 42 0
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 1 - 5 1 93 0
Ina Goleniów - Pogoń II Szczecin 1 - 7 0 0 3
Wieża Postomino - GKS Manowo 0 - 3 0 0 0
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 3 - 0 0 0 0
Olimp Złocieniec - Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 0 0 3
Iskra Białogard - Orzeł Wałcz 3 - 0 0 0 0
1/8 finału relacja fotki komentarze
Iskra Białogard - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 0 0 0
GKS Manowo - Gwardia Koszalin 2 - 2 0 7 3
MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice 0 - 3 0 0 1
Prawobrzeże Świnoujście - Pogoń Barlinek 3 - 0 0 16 6
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Świt Szczecin 1 - 4 0 1 4
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 4 - 1 0 0 2
1/4 finału relacja fotki komentarze
Kotwica Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 1 6
Gwardia Koszalin - Pogoń Barlinek 3 - 0 0 0 6
Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin 5 - 3 0 0 2
Świt Szczecin - Flota Świnoujście 2 - 0 2 0 2
Prawobrzeże Świnoujście - Gwardia Koszalin 1 - 3 0 0 5
1/2 finału relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 0 1 11
Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice 1 - 0 0 0 6
finał relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 1 - 3 2 1 9
 
top komentarze
newsy:
6 » Czas podsumować czwarto »
1 » Radek Janukiewicz wraca »
1 » Czy mogę dodać własnego »
1 » Z pucharem na bakier
1 » 'Chcemy, żeby to było p »
mecze:
73 » Dąb Dębno-Orzeł Wałcz
35 » Zefir Wyszewo-Pogoń Poł »
30 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
28 » Gwardia Koszalin-Rasel  »
21 » Wrzos Wrzosowo-Gryf Dob »
21 » Hubertus Biały Bór-Wrzo »
19 » Gavia Choszczno-KP Draw »
17 » GKS Manowo-Biali Sądów
17 » Ina Nadarzyn-Korona Rad »
16 » Kłos Pełczyce-Iskra Lut »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2962
• imprez: 132359
• newsów: 75432
• użytkowników: 79384
• komentarzy: 1126904
• zdjęć: 827075
• relacji: 39427
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies