ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - III liga gr. II 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Radunia Stężyca 21 55 18 1 2 69 / 12 10 0 1 42 / 6 8 1 1 27 / 6
2.  Świt Szczecin 21 50 15 5 1 46 / 12 7 4 0 22 / 4 8 1 1 24 / 8
3.  Polonia Środa Wlkp. 21 47 14 5 2 47 / 20 5 4 2 19 / 16 9 1 0 28 / 4
4.  KP Starogard Gdański 21 36 11 3 7 29 / 29 6 0 5 17 / 19 5 3 2 12 / 10 1 3 1 0 0 2 / 1
5.  Elana Toruń 21 36 10 6 5 41 / 20 4 3 3 19 / 10 6 3 2 22 / 10 1 0 0 0 1 1 / 2
6.  GKS Przodkowo 21 35 10 5 6 36 / 23 4 2 5 16 / 13 6 3 1 20 / 10
7.  Bałtyk Gdynia 21 34 9 7 5 31 / 21 4 5 1 18 / 5 5 2 4 13 / 16 1 3 1 0 0 1 / 0
8.  Pogoń II Szczecin 21 34 10 4 7 48 / 39 6 1 2 25 / 19 4 3 5 23 / 20 1 0 0 0 1 0 / 1
9.  Kotwica Kołobrzeg 21 32 8 8 5 32 / 24 3 5 3 16 / 16 5 3 2 16 / 8
10.  Sokół Kleczew 21 30 9 3 9 33 / 32 2 2 6 9 / 19 7 1 3 24 / 13
11.  Bałtyk Koszalin 21 29 8 5 8 42 / 36 5 0 5 27 / 22 3 5 3 15 / 14 2 6 2 0 0 7 / 0
12.  Unia Janikowo 21 29 8 5 8 32 / 38 5 2 3 15 / 13 3 3 5 17 / 25 2 3 1 0 1 3 / 7
13.  Jarota Jarocin 21 29 8 5 8 43 / 33 3 4 3 14 / 15 5 1 5 29 / 18 2 0 0 0 2 1 / 4
14.  Pomorzanin Toruń 21 26 6 8 7 20 / 22 4 5 2 11 / 8 2 3 5 9 / 14 1 3 1 0 0 2 / 1
15.  Nielba Wągrowiec 21 26 7 5 9 39 / 37 3 2 6 18 / 22 4 3 3 21 / 15 1 0 0 0 1 1 / 2
16.  Unia Swarzędz 21 25 7 4 10 31 / 25 5 1 5 16 / 13 2 3 5 15 / 12 2 3 1 0 1 3 / 2
17.  Flota Świnoujście 21 25 6 7 8 24 / 35 3 3 5 15 / 19 3 4 3 9 / 16 2 3 1 0 1 3 / 3
18.  Gwardia Koszalin 21 25 7 4 10 26 / 33 3 2 6 12 / 19 4 2 4 14 / 14 2 3 1 0 1 2 / 3
19.  Gryf Wejherowo 21 21 6 3 12 31 / 49 3 1 7 18 / 25 3 2 5 13 / 24
20.  Chemik Police 21 9 2 3 16 10 / 63 1 1 8 5 / 23 1 2 8 5 / 40
21.  Górnik Konin 21 8 2 2 17 14 / 54 0 1 9 6 / 29 2 1 8 8 / 25
22.  Mieszko Gniezno 21 2 0 2 19 9 / 76 0 2 8 4 / 34 0 0 11 5 / 42
wyniki spotkań - III liga gr. II 2020/2021
  12345678910111213141516171819202122
1.  Bałtyk Gdynia
 
           
2.  Bałtyk Koszalin
 
           
3.  Chemik Police  
 
         
4.  Elana Toruń 
 
          
5.  Flota Świnoujście 
 
         
6.  GKS Przodkowo  
 
        
7.  Górnik Konin    
 
       
8.  Gryf Wejherowo   
 
       
9.  Gwardia Koszalin    
 
      
10.  Jarota Jarocin    
 
       
11.  Kotwica Kołobrzeg    
 
      
12.  KP Starogard Gdański     
 
     
13.  Mieszko Gniezno       
 
    
14.  Nielba Wągrowiec       
 
   
15.  Pogoń II Szczecin        
 
    
16.  Polonia Środa Wlkp.        
 
  
17.  Pomorzanin Toruń       
 
   
18.  Radunia Stężyca         
 
 
19.  Sokół Kleczew         
 
  
20.  Świt Szczecin         
 
 
21.  Unia Janikowo           
 
22.  Unia Swarzędz          
 
terminarz - III liga gr. II 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 2
Unia Swarzędz - Chemik Police 0 - 0 1 48 5
GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin 0 - 0 2 0 5
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 0 - 1 1 2 20
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 2 - 6 0 0 1
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 2 - 0 2 0 13
Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin 1 - 5 2 0 3
Flota Świnoujście - Unia Janikowo 3 - 1 2 43 10
Pomorzanin Toruń - Bałtyk Gdynia 0 - 2 0 0 1
Świt Szczecin - Górnik Konin 3 - 1 2 79 15
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 0 - 4 0 0 3
2 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - Gwardia Koszalin 0 - 6 1 0 27
GKS Przodkowo - Unia Swarzędz 4 - 2 0 0 0
Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec 0 - 6 0 0 0
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 2 - 2 2 54 11
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 3 - 4 0 0 5
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 19
Górnik Konin - Gryf Wejherowo 1 - 2 0 0 0
Sokół Kleczew - Pomorzanin Toruń 1 - 1 0 0 0
Radunia Stężyca - Świt Szczecin 5 - 1 2 0 25
Unia Janikowo - Polonia Środa Wlkp. 0 - 3 0 0 0
Elana Toruń - KP Starogard Gdański 1 - 2 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 3 - 1 0 0 0
Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 0 5
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 2 - 4 0 0 0
Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno 4 - 2 2 45 12
Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 1 - 3 0 1 20
Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca 1 - 2 0 0 1
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 1 - 1 1 0 16
KP Starogard Gdański - Górnik Konin 3 - 0 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 0 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Chemik Police 5 - 1 2 113 22
Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo 1 - 1 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin 2 - 0 0 0 18
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 5 - 2 0 0 8
Chemik Police - Gryf Wejherowo 2 - 3 0 0 2
Jarota Jarocin - Flota Świnoujście 3 - 1 0 1 6
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 1 - 6 0 0 0
Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 1 - 1 0 0 0
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 0 1 10
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 2 - 4 0 0 0
GKS Przodkowo - Świt Szczecin 1 - 2 1 1 8
Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Toruń 4 - 1 0 0 1
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 5 - 1 0 0 4
5 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 3 - 2 0 0 1
Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 4 - 0 0 0 0
KP Starogard Gdański - Chemik Police 2 - 0 0 0 4
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 3 - 0 0 5 29
Świt Szczecin - Unia Swarzędz 0 - 0 1 3 13
Flota Świnoujście - Elana Toruń 0 - 4 0 38 10
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 0 - 4 0 0 35
Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno 3 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 1 - 2 0 0 0
Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo 2 - 2 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 1 - 0 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 0 - 2 1 3 21
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 0 - 7 0 23 7
Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 6 - 0 0 0 14
Unia Swarzędz - Gryf Wejherowo 4 - 1 0 0 1
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 0
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 0 0 11
Jarota Jarocin - Pomorzanin Toruń 1 - 1 0 0 0
Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 0 - 1 0 0 1
Górnik Konin - Flota Świnoujście 1 - 1 0 1 10
Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 2 - 1 0 0 1
Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp. 1 - 4 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 2 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 1 - 3 0 0 0
Pomorzanin Toruń - Elana Toruń 0 - 0 0 0 0
Nielba Wągrowiec - Chemik Police 2 - 0 1 0 1
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 0 1 2 14
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2 - 2 0 0 18
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 3 - 1 0 0 0
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 4 - 1 0 0 4
Radunia Stężyca - Flota Świnoujście 8 - 1 1 1 12
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 1 - 1 0 0 0
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin 0 - 1 0 0 4
8 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 0 0 4
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1 - 4 0 0 11
Chemik Police - Flota Świnoujście 0 - 0 0 1 9
GKS Przodkowo - Nielba Wągrowiec 1 - 2 0 0 0
Górnik Konin - Pomorzanin Toruń 0 - 3 0 0 0
Świt Szczecin - Gryf Wejherowo 5 - 0 2 2 8
Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 0 - 2 0 3 9
Mieszko Gniezno - Unia Janikowo 1 - 4 0 0 0
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 1 - 1 0 0 0
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. 0 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 0 - 1 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Chemik Police 5 - 0 0 0 2
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz 4 - 3 0 0 0
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 3 - 1 0 0 0
Flota Świnoujście - GKS Przodkowo 1 - 1 0 69 9
Sokół Kleczew - Elana Toruń 1 - 1 0 0 0
Pomorzanin Toruń - Radunia Stężyca 2 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 - 1 0 0 37
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 2 - 4 2 2 5
Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin 2 - 3 0 0 6
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 6 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno 3 - 0 0 0 3
10 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 1 - 2 1 0 5
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. 0 - 2 0 0 0
Chemik Police - Pomorzanin Toruń 1 - 0 0 0 1
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec 2 - 2 0 0 7
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 2 5 12
Gryf Wejherowo - KP Starogard Gdański 2 - 1 0 0 0
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 1 - 0 0 0 0
Górnik Konin - Sokół Kleczew 0 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 7 - 1 0 0 2
Elana Toruń - Unia Janikowo 1 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 3 - 3 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Toruń - GKS Przodkowo 0 - 2 0 0 0
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 0 - 2 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Unia Swarzędz 0 - 0 0 0 0
Nielba Wągrowiec - Świt Szczecin 0 - 1 2 1 4
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 3 - 1 0 0 1
Unia Janikowo - Górnik Konin 2 - 1 0 0 0
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 0 - 4 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Chemik Police 6 - 0 0 0 2
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo 1 - 1 1 0 8
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 3 - 0 1 30 8
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 1 - 2 3 28 8
12 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 1 - 0 0 0 3
Unia Swarzędz - Pomorzanin Toruń 2 - 0 0 0 0
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 4 - 0 0 0 0
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 0 - 4 0 2 8
Elana Toruń - Mieszko Gniezno 5 - 0 0 0 0
Chemik Police - Sokół Kleczew 0 - 2 0 0 0
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin 1 - 4 0 0 0
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 0 0 2
Radunia Stężyca - Unia Janikowo 4 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Flota Świnoujście 2 - 0 2 3 5
Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec 2 - 4 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 0 - 1 0 0 0
Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin 1 - 1 0 0 7
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański 0 - 2 0 0 0
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 1 - 1 0 0 0
Unia Janikowo - Chemik Police 2 - 0 0 0 0
Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo 3 - 1 0 35 8
Jarota Jarocin - Elana Toruń 1 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 19
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 3 - 3 1 0 7
Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 0 - 6 2 1 10
Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz 1 - 0 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec 3 - 1 0 0 3
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 1 - 4 0 0 1
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 1 - 2 0 0 0
KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście 0 - 1 0 0 6
Chemik Police - Pogoń II Szczecin 0 - 2 0 0 1
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 2 - 0 0 2 8
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 5 - 0 0 0 0
Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wlkp. 0 - 4 0 0 0
Górnik Konin - Jarota Jarocin 1 - 9 0 0 0
GKS Przodkowo - Unia Janikowo 1 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Pomorzanin Toruń 2 - 0 2 1 11
15 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Janikowo - Unia Swarzędz 0 - 0 0 0 0
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 1 - 1 0 0 1
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 1 - 0 0 0 4
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 0 - 3 0 0 1
Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 1 55 10
Mieszko Gniezno - Chemik Police 1 - 1 0 0 2
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 1 - 4 0 0 1
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo 3 - 0 0 0 1
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 - 1 0 0 0
Elana Toruń - Górnik Konin 2 - 0 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0 - 0 1 0 4
16 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 1 - 0 0 0 3
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 0 - 1 0 0 2
Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście 1 - 1 0 0 2
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 2 - 2 0 2 7
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 3 - 1 0 0 2
GKS Przodkowo - Mieszko Gniezno 3 - 0 0 0 1
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia 3 - 0 0 0 1
Chemik Police - Jarota Jarocin 0 - 3 0 0 2
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 3 - 2 1 26 6
Radunia Stężyca - Elana Toruń 2 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń 1 - 0 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo 1 - 2 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 6 - 1 0 44 11
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 0 - 7 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec 1 - 1 0 0 0
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 0 - 3 1 42 17
Górnik Konin - Radunia Stężyca 0 - 3 0 0 0
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 2 - 1 0 0 0
Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 0 0 8
Unia Janikowo - Świt Szczecin 0 - 2 0 0 3
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 0
Elana Toruń - Chemik Police 6 - 0 1 0 1
18 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0 - 4 0 0 7
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 3 - 1 0 0 1
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wlkp. 1 - 2 0 1 5
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 2 - 0 0 2 3
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 - 3 0 0 1
Gryf Wejherowo - Unia Janikowo 1 - 4 0 0 1
Chemik Police - Górnik Konin 1 - 2 0 1 1
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 0 - 0 1 1 4
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń 1 - 2 0 0 1
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 0 - 1 0 0 6
GKS Przodkowo - Elana Toruń 1 - 2 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Radunia Stężyca - Chemik Police 9 - 0 0 0 7
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 0 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 1
Mieszko Gniezno - Świt Szczecin 0 - 5 2 3 3
Górnik Konin - GKS Przodkowo 1 - 2 0 0 0
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1 - 5 0 0 4
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 2 - 1 0 0 11
Elana Toruń - Unia Swarzędz 1 - 0 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec 1 - 2 0 0 0
Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście 0 - 0 0 0 1
Pogoń II Szczecin - Gryf Wejherowo 3 - 2 0 0 1
20 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca 0 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 2 - 3 0 1 10
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 4 - 2 0 0 1
Unia Swarzędz - Górnik Konin 0 - 2 0 0 0
Gwardia Koszalin - Elana Toruń 0 - 3 0 2 14
Flota Świnoujście - Bałtyk Gdynia 0 - 0 0 0 1
Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno 5 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Pomorzanin Toruń 1 - 1 0 0 0
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 1 - 0 0 0 0
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 2 - 3 0 0 0
Świt Szczecin - Jarota Jarocin 2 - 0 2 2 1
21 kolejka relacja fotki komentarze
Elana Toruń - Świt Szczecin 0 - 1 1 2 4
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście 0 - 2 0 0 4
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 0 0 0
Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin 1 - 0 0 0 3
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 1 80 7
Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec 2 - 1 0 0 0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 0 - 1 0 0 0
Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo 1 - 1 0 0 0
Górnik Konin - Gwardia Koszalin 0 - 1 0 0 5
Radunia Stężyca - Unia Swarzędz 1 - 0 0 0 0
Chemik Police - GKS Przodkowo 0 - 2 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Mimo wysokiego zwycięst »
mecze:
47 » Wieża Postomino-Dąb Dęb »
38 » Pomorzanin Nowogard-Pol »
36 » Sokół Karlino-Gwardia K »
25 » Orzeł Grzędzice-Orzeł P »
24 » Orzeł Wałcz-Flota Świno »
23 » KP Drawsko Pomorskie-Sa »
19 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ina »
17 » Biali Sądów-Olimp Gości »
16 » Rasel Dygowo-GKS Manowo
14 » Dąb Dębno-Orzeł Wałcz
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 nowy112
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2960
• imprez: 131994
• newsów: 75392
• użytkowników: 79354
• komentarzy: 1125926
• zdjęć: 826151
• relacji: 39404
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies