ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A-klasa Gr. 11 - Koszalin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  KP Drawsko Pomorskie 13 39 13 0 0 73 / 4 7 0 0 52 / 2 6 0 0 21 / 2
2.  Grom Szwecja 13 29 9 2 2 34 / 11 4 1 2 16 / 7 5 1 0 18 / 4 1 3 1 0 0 3 / 1
3.  Sokół Suliszewo 13 29 9 2 2 34 / 17 6 0 1 19 / 8 3 2 1 15 / 9 1 0 0 0 1 1 / 3
4.  Santos Kłębowiec 13 27 9 0 4 35 / 10 5 0 2 22 / 4 4 0 2 13 / 6
5.  Mirstal Mirosławiec 13 25 8 1 4 49 / 27 6 0 1 33 / 12 2 1 3 16 / 15
6.  Wspólni Różewo 13 22 7 1 5 38 / 30 3 0 4 20 / 17 4 1 1 18 / 13
7.  Gryf Budowo 13 16 5 1 7 30 / 30 2 1 3 14 / 14 3 0 4 16 / 16
8.  Kopanik Lubno 13 15 5 0 8 26 / 51 1 0 5 7 / 21 4 0 3 19 / 30 1 3 1 0 0 4 / 3
9.  Grom Giżyno 13 15 5 0 8 26 / 39 1 0 5 12 / 17 4 0 3 14 / 22 1 0 0 0 1 3 / 4
10.  Błękitni Pomierzyn 13 14 4 2 7 29 / 33 1 1 4 10 / 11 3 1 3 19 / 22
11.  Bytyń Nakielno 13 13 4 1 8 24 / 29 2 1 3 11 / 11 2 0 5 13 / 18
12.  Znicz Dzikowo 13 11 3 2 8 15 / 33 1 2 4 10 / 17 2 0 4 5 / 16
13.  Legion Strączno 13 9 3 0 10 19 / 47 0 0 6 10 / 26 3 0 4 9 / 21
14.  Kolejarz Wierzchowo 13 3 1 0 12 10 / 81 0 0 6 4 / 35 1 0 6 6 / 46
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 11 - Koszalin 2019/2020
  1234567891011121314
1.  Błękitni Pomierzyn
 
2.  Bytyń Nakielno
 
3.  Grom Giżyno
 
4.  Grom Szwecja
 
5.  Gryf Budowo
 
6.  Kolejarz Wierzchowo
 
7.  Kopanik Lubno
 
8.  KP Drawsko Pomorskie
 
9.  Legion Strączno
 
10.  Mirstal Mirosławiec
 
11.  Santos Kłębowiec
 
12.  Sokół Suliszewo
 
13.  Wspólni Różewo
 
14.  Znicz Dzikowo
 
terminarz - A-klasa Gr. 11 - Koszalin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno 5 - 1 0 0 3
Grom Szwecja - Kolejarz Wierzchowo 4 - 0 0 0 1
KP Drawsko Pomorskie - Błękitni Pomierzyn 10 - 0 0 16 5
Sokół Suliszewo - Gryf Budowo 4 - 1 0 1 1
Santos Kłębowiec - Legion Strączno 5 - 1 0 0 4
Wspólni Różewo - Kopanik Lubno 1 - 2 0 0 1
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 1 - 2 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Giżyno - Znicz Dzikowo 4 - 2 0 0 0
Grom Szwecja - KP Drawsko Pomorskie 0 - 3 0 5 4
Kolejarz Wierzchowo - Legion Strączno 1 - 2 0 0 1
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 3 - 3 0 0 0
Gryf Budowo - Mirstal Mirosławiec 2 - 5 0 0 1
Kopanik Lubno - Santos Kłębowiec 0 - 2 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Sokół Suliszewo 1 - 1 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Błękitni Pomierzyn 5 - 2 0 0 1
Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 1 - 3 0 0 2
KP Drawsko Pomorskie - Kolejarz Wierzchowo 16 - 0 0 35 7
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 4 - 2 0 0 0
Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno 4 - 0 0 0 0
Legion Strączno - Kopanik Lubno 2 - 3 0 0 0
Znicz Dzikowo - Gryf Budowo 1 - 0 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 - 1 0 0 4
KP Drawsko Pomorskie - Sokół Suliszewo 2 - 1 0 21 5
Kolejarz Wierzchowo - Kopanik Lubno 1 - 8 0 0 1
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 0 - 2 0 0 1
Gryf Budowo - Wspólni Różewo 1 - 5 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo 0 - 1 0 0 1
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 0 - 2 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - KP Drawsko Pomorskie 0 - 6 0 0 6
Sokół Suliszewo - Kolejarz Wierzchowo 3 - 0 0 0 2
Wspólni Różewo - Błękitni Pomierzyn 0 - 2 0 0 0
Santos Kłębowiec - Gryf Budowo 4 - 0 0 0 0
Legion Strączno - Grom Giżyno 1 - 2 0 0 1
Kopanik Lubno - Bytyń Nakielno 4 - 2 0 0 0
Znicz Dzikowo - Grom Szwecja 2 - 2 0 0 7
6 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Wspólni Różewo 0 - 1 0 0 12
Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 2 - 1 0 0 3
Kolejarz Wierzchowo - Bytyń Nakielno 0 - 7 0 0 4
Gryf Budowo - Legion Strączno 6 - 1 0 0 2
Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec 0 - 3 0 0 8
KP Drawsko Pomorskie - Znicz Dzikowo 2 - 0 0 15 3
Grom Giżyno - Kopanik Lubno 3 - 4 0 0 3
7 kolejka relacja fotki komentarze
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 0 - 1 0 0 12
Mirstal Mirosławiec - Kolejarz Wierzchowo 11 - 0 0 0 3
Wspólni Różewo - KP Drawsko Pomorskie 1 - 4 0 0 2
Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn 1 - 5 0 0 1
Kopanik Lubno - Gryf Budowo 2 - 5 0 0 1
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 0 - 1 0 0 1
Znicz Dzikowo - Sokół Suliszewo 2 - 2 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Znicz Dzikowo 4 - 1 0 0 3
Grom Szwecja - Legion Strączno 6 - 0 0 0 6
Kolejarz Wierzchowo - Grom Giżyno 0 - 6 0 0 0
Gryf Budowo - Bytyń Nakielno 3 - 0 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Kopanik Lubno 8 - 0 0 0 1
KP Drawsko Pomorskie - Santos Kłębowiec 2 - 1 0 12 11
Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo 4 - 1 0 0 2
9 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Mirstal Mirosławiec 5 - 2 0 0 1
Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 0 - 2 0 0 2
Legion Strączno - KP Drawsko Pomorskie 0 - 4 0 7 3
Kopanik Lubno - Grom Szwecja 0 - 6 0 0 3
Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn 5 - 3 0 0 0
Znicz Dzikowo - Kolejarz Wierzchowo 2 - 6 0 0 1
Grom Giżyno - Gryf Budowo 1 - 3 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Bytyń Nakielno 3 - 1 0 0 2
Mirstal Mirosławiec - Santos Kłębowiec 2 - 0 0 0 7
Kolejarz Wierzchowo - Gryf Budowo 2 - 6 0 0 1
Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno 1 - 2 0 0 0
KP Drawsko Pomorskie - Kopanik Lubno 9 - 0 0 25 2
Sokół Suliszewo - Legion Strączno 2 - 1 0 0 2
Znicz Dzikowo - Wspólni Różewo 1 - 3 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo 7 - 0 0 0 0
Santos Kłębowiec - Znicz Dzikowo 6 - 0 0 0 2
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 2 - 7 0 0 1
Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo 1 - 5 0 0 1
Bytyń Nakielno - KP Drawsko Pomorskie 0 - 2 0 10 9
Grom Giżyno - Grom Szwecja 1 - 2 0 0 8
Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn 1 - 1 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno 6 - 2 0 0 1
Grom Szwecja - Gryf Budowo 2 - 1 0 0 1
Kolejarz Wierzchowo - Błękitni Pomierzyn 0 - 6 0 0 0
KP Drawsko Pomorskie - Grom Giżyno 11 - 0 0 27 5
Sokół Suliszewo - Bytyń Nakielno 3 - 1 0 0 1
Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec 2 - 5 0 0 1
Znicz Dzikowo - Legion Strączno 1 - 2 0 0 2
13 kolejka relacja fotki komentarze
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 3 - 0 0 0 4
Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie 1 - 2 0 1 1
Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo 3 - 0 0 0 3
Legion Strączno - Wspólni Różewo 4 - 5 1 1 5
Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo 0 - 1 0 3 0
Grom Giżyno - Sokół Suliszewo 3 - 4 0 0 2
Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja 0 - 4 0 0 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
21-03   Legion Strączno - Santos Kłębowiec 0 0 0
21-03   Kolejarz Wierzchowo - Grom Szwecja 0 0 0
21-03 13:00  Kopanik Lubno - Wspólni Różewo 0 0 0
21-03 15:00  Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
21-03 15:00  Gryf Budowo - Sokół Suliszewo 0 0 0
22-03 13:00  Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo 0 0 0
22-03 13:00  Błękitni Pomierzyn - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
28-03   Legion Strączno - Kolejarz Wierzchowo 0 0 0
28-03   Santos Kłębowiec - Kopanik Lubno 0 0 0
28-03   Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno 0 0 0
28-03   Znicz Dzikowo - Grom Giżyno 0 0 0
28-03   Mirstal Mirosławiec - Gryf Budowo 0 0 0
28-03   KP Drawsko Pomorskie - Grom Szwecja 0 0 0
28-03 14:00  Sokół Suliszewo - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
04-04   Kolejarz Wierzchowo - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
04-04   Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 0 0 0
04-04   Błękitni Pomierzyn - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
04-04 13:00  Kopanik Lubno - Legion Strączno 0 0 0
04-04 15:00  Grom Giżyno - Wspólni Różewo 0 0 0
04-04 16:00  Gryf Budowo - Znicz Dzikowo 0 0 0
05-04 13:00  Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
18-04   Legion Strączno - Bytyń Nakielno 0 0 0
18-04   Santos Kłębowiec - Grom Giżyno 0 0 0
18-04   Wspólni Różewo - Gryf Budowo 0 0 0
18-04   Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
18-04   Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 0 0 0
18-04 13:00  Kopanik Lubno - Kolejarz Wierzchowo 0 0 0
18-04 14:00  Sokół Suliszewo - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
25-04   Kolejarz Wierzchowo - Sokół Suliszewo 0 0 0
25-04   KP Drawsko Pomorskie - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
25-04   Grom Szwecja - Znicz Dzikowo 0 0 0
25-04   Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 0 0 0
25-04   Gryf Budowo - Santos Kłębowiec 0 0 0
25-04 16:00  Grom Giżyno - Legion Strączno 0 0 0
26-04 13:00  Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
02-05   Wspólni Różewo - Grom Szwecja 0 0 0
02-05   Legion Strączno - Gryf Budowo 0 0 0
02-05   Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo 0 0 0
02-05   Santos Kłębowiec - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
02-05   Znicz Dzikowo - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
02-05 13:00  Kopanik Lubno - Grom Giżyno 0 0 0
03-05 13:00  Bytyń Nakielno - Kolejarz Wierzchowo 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
09-05   Kolejarz Wierzchowo - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
09-05   KP Drawsko Pomorskie - Wspólni Różewo 0 0 0
09-05   Grom Szwecja - Santos Kłębowiec 0 0 0
09-05   Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno 0 0 0
09-05 14:00  Sokół Suliszewo - Znicz Dzikowo 0 0 0
09-05 16:00  Gryf Budowo - Kopanik Lubno 0 0 0
09-05 16:00  Grom Giżyno - Bytyń Nakielno 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
16-05   Znicz Dzikowo - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
16-05   Legion Strączno - Grom Szwecja 0 0 0
16-05   Santos Kłębowiec - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
16-05   Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo 0 0 0
16-05 13:00  Kopanik Lubno - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
16-05 16:00  Grom Giżyno - Kolejarz Wierzchowo 0 0 0
17-05 13:00  Bytyń Nakielno - Gryf Budowo 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
23-05   Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno 0 0 0
23-05   Kolejarz Wierzchowo - Znicz Dzikowo 0 0 0
23-05   Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo 0 0 0
23-05   KP Drawsko Pomorskie - Legion Strączno 0 0 0
23-05   Grom Szwecja - Kopanik Lubno 0 0 0
23-05 14:00  Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 0 0 0
23-05 16:00  Gryf Budowo - Grom Giżyno 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
30-05   Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
30-05   Gryf Budowo - Kolejarz Wierzchowo 0 0 0
30-05   Legion Strączno - Sokół Suliszewo 0 0 0
30-05   Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
30-05   Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo 0 0 0
30-05 13:00  Kopanik Lubno - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
31-05 13:00  Bytyń Nakielno - Grom Szwecja 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
06-06   Błękitni Pomierzyn - Gryf Budowo 0 0 0
06-06   Kolejarz Wierzchowo - Wspólni Różewo 0 0 0
06-06   Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec 0 0 0
06-06   Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno 0 0 0
06-06   KP Drawsko Pomorskie - Bytyń Nakielno 0 0 0
06-06   Grom Szwecja - Grom Giżyno 0 0 0
06-06 15:00  Sokół Suliszewo - Kopanik Lubno 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
13-06   Legion Strączno - Znicz Dzikowo 0 0 0
13-06   Błękitni Pomierzyn - Kolejarz Wierzchowo 0 0 0
13-06   Gryf Budowo - Grom Szwecja 0 0 0
13-06   Grom Giżyno - KP Drawsko Pomorskie 0 0 0
13-06   Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo 0 0 0
13-06 13:00  Kopanik Lubno - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
13-06 15:00  Bytyń Nakielno - Sokół Suliszewo 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
20-06 15:00  Sokół Suliszewo - Grom Giżyno 0 0 0
21-06 13:00  Kolejarz Wierzchowo - Santos Kłębowiec 0 0 0
21-06 13:00  Znicz Dzikowo - Kopanik Lubno 0 0 0
21-06 13:00  Mirstal Mirosławiec - Bytyń Nakielno 0 0 0
21-06 13:00  KP Drawsko Pomorskie - Gryf Budowo 0 0 0
21-06 13:00  Grom Szwecja - Błękitni Pomierzyn 0 0 0
21-06 13:00  Wspólni Różewo - Legion Strączno 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
12 » Proponowany podział na  »
6 » Pakiet pomocowy PZPN
1 » Kibice Pogoni pomagają
1 » Rozgrywki odwołane do 2 »
mecze:
1 » Sokół Sokoliniec-Remor  »
1 » Sokół Lulewice-Radew Bi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 487
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122212
• newsów: 73205
• użytkowników: 74403
• komentarzy: 1094472
• zdjęć: 793280
• relacji: 38521
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies