ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Gryf Polanów 12 32 10 2 0 48 / 12 5 1 0 19 / 7 5 1 0 29 / 5
2.  Arkadia Malechowo 12 28 9 1 2 41 / 15 4 1 1 20 / 7 5 0 1 21 / 8
3.  Wrzos Wrześnica 12 26 8 2 2 39 / 19 3 1 2 16 / 11 5 1 0 23 / 8
4.  KS Skibno 12 25 8 1 3 37 / 12 3 0 3 15 / 7 5 1 0 22 / 5
5.  KS Sieciemin 12 23 7 2 3 24 / 13 3 1 2 11 / 7 4 1 1 13 / 6
6.  Olympic Warszkowo 12 22 7 1 4 40 / 27 5 0 1 28 / 14 2 1 3 12 / 13
7.  Wieża II Postomino 12 14 4 2 6 27 / 33 3 1 2 23 / 18 1 1 4 4 / 15
8.  Darpol Barzowice 12 13 4 1 7 20 / 22 3 0 3 9 / 9 1 1 4 11 / 13
9.  Derby Gwiazdowo 12 11 3 2 7 18 / 33 2 2 2 13 / 12 1 0 5 5 / 21
10.  Błękitni Tychowo 12 10 3 1 8 24 / 46 3 1 2 15 / 17 0 0 6 9 / 29
11.  Passat Bukowo Morskie 12 9 3 0 9 28 / 42 2 0 4 14 / 17 1 0 5 14 / 25 1 3 1 0 0 7 / 3
12.  Płomień Jeżyczki 12 9 2 3 7 24 / 55 2 1 3 16 / 23 0 2 4 8 / 32 1 0 0 0 1 3 / 7
13.  Pogoń Noskowo 12 3 1 0 11 14 / 55 1 0 5 5 / 31 0 0 6 9 / 24
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020
  12345678910111213
1.  Arkadia Malechowo
 
2.  Błękitni Tychowo
 
3.  Darpol Barzowice
 
4.  Derby Gwiazdowo
 
5.  Gryf Polanów
 
6.  KS Sieciemin
 
7.  KS Skibno
 
8.  Olympic Warszkowo
 
9.  Passat Bukowo Morskie
 
10.  Płomień Jeżyczki
 
11.  Pogoń Noskowo
 
12.  Wieża II Postomino
 
13.  Wrzos Wrześnica
 
terminarz - A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie 3 - 0 0 0 0
KS Sieciemin - KS Skibno 0 - 1 0 0 0
Olympic Warszkowo - Darpol Barzowice 3 - 2 0 0 0
Wrzos Wrześnica - Wieża II Postomino 3 - 1 0 0 0
Błękitni Tychowo - Pogoń Noskowo 4 - 2 0 0 0
Gryf Polanów - Derby Gwiazdowo 4 - 0 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 1 - 4 0 0 0
KS Skibno - Błękitni Tychowo 3 - 0 0 0 0
Passat Bukowo Morskie - KS Sieciemin 0 - 2 0 0 0
Derby Gwiazdowo - Arkadia Malechowo 1 - 3 0 0 0
Płomień Jeżyczki - Gryf Polanów 1 - 8 0 0 0
Wieża II Postomino - Olympic Warszkowo 1 - 4 0 0 1
3 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Płomień Jeżyczki 8 - 1 0 0 2
KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo 4 - 0 0 0 0
Wrzos Wrześnica - KS Skibno 1 - 4 0 0 0
Olympic Warszkowo - Pogoń Noskowo 4 - 3 0 0 0
Darpol Barzowice - Wieża II Postomino 4 - 0 0 0 0
Błękitni Tychowo - Passat Bukowo Morskie 5 - 3 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Noskowo - Darpol Barzowice 0 - 3 0 0 0
KS Skibno - Olympic Warszkowo 1 - 2 0 0 0
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica 3 - 4 0 0 0
Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo 4 - 0 0 0 0
Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin 1 - 2 0 0 0
Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 2 - 1 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
KS Sieciemin - Gryf Polanów 0 - 4 0 0 0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 8 - 1 0 0 0
Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie 4 - 1 0 0 2
Darpol Barzowice - KS Skibno 0 - 2 0 0 0
Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki 5 - 1 0 0 0
Wieża II Postomino - Pogoń Noskowo 2 - 0 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Passat Bukowo Morskie - Darpol Barzowice 3 - 2 0 0 0
Derby Gwiazdowo - Olympic Warszkowo 4 - 3 0 0 0
Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica 2 - 2 0 0 0
Arkadia Malechowo - KS Sieciemin 0 - 0 0 0 0
KS Skibno - Wieża II Postomino 0 - 1 0 0 0
Gryf Polanów - Błękitni Tychowo 2 - 1 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Wrześnica - Gryf Polanów 1 - 1 0 0 0
Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki 8 - 0 0 0 0
Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo 1 - 0 0 0 0
Pogoń Noskowo - KS Skibno 0 - 9 0 0 1
Błękitni Tychowo - Arkadia Malechowo 1 - 5 0 0 0
Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie 5 - 2 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Passat Bukowo Morskie - Pogoń Noskowo 5 - 1 0 0 0
Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice 5 - 3 0 0 0
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrześnica 2 - 3 0 0 0
KS Sieciemin - Błękitni Tychowo 3 - 1 0 0 0
Derby Gwiazdowo - Wieża II Postomino 1 - 1 0 0 0
Gryf Polanów - Olympic Warszkowo 4 - 1 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin 1 - 3 0 0 0
Olympic Warszkowo - Arkadia Malechowo 3 - 5 0 0 0
Darpol Barzowice - Gryf Polanów 1 - 3 0 0 0
Pogoń Noskowo - Derby Gwiazdowo 2 - 1 0 0 0
KS Skibno - Passat Bukowo Morskie 5 - 1 0 0 0
Wieża II Postomino - Płomień Jeżyczki 4 - 4 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Derby Gwiazdowo - KS Skibno 1 - 3 0 0 0
Płomień Jeżyczki - Pogoń Noskowo 4 - 1 0 0 0
Arkadia Malechowo - Darpol Barzowice 2 - 1 0 0 0
KS Sieciemin - Olympic Warszkowo 1 - 1 0 0 0
Błękitni Tychowo - Wrzos Wrześnica 0 - 6 0 0 0
Gryf Polanów - Wieża II Postomino 4 - 1 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża II Postomino - Arkadia Malechowo 0 - 4 0 0 0
Olympic Warszkowo - Błękitni Tychowo 6 - 3 0 0 0
Darpol Barzowice - KS Sieciemin 3 - 0 0 0 0
Pogoń Noskowo - Gryf Polanów 1 - 8 0 0 0
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 5 - 0 0 0 0
Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo 2 - 3 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Płomień Jeżyczki - Passat Bukowo Morskie 3 - 7 0 0 0
Arkadia Malechowo - Pogoń Noskowo 5 - 2 0 0 0
Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo 2 - 1 0 0 0
KS Sieciemin - Wieża II Postomino 3 - 0 0 0 1
Błękitni Tychowo - Darpol Barzowice 0 - 0 0 0 0
Gryf Polanów - KS Skibno 3 - 3 0 0 8
13 kolejka relacja fotki komentarze
Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo 11 - 4 0 0 0
Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica 0 - 4 0 0 0
Pogoń Noskowo - KS Sieciemin 1 - 6 0 0 0
KS Skibno - Arkadia Malechowo 1 - 3 0 0 1
Passat Bukowo Morskie - Gryf Polanów 1 - 5 0 0 0
Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki 2 - 2 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
21-03   Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo 0 0 0
21-03   Derby Gwiazdowo - Gryf Polanów 0 0 0
21-03   Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo 0 0 0
21-03   KS Skibno - KS Sieciemin 0 0 0
21-03   Wieża II Postomino - Wrzos Wrześnica 0 0 0
22-03 12:00  Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
28-03   Arkadia Malechowo - Derby Gwiazdowo 0 0 0
28-03   Olympic Warszkowo - Wieża II Postomino 0 0 0
29-03 12:00  Wrzos Wrześnica - Pogoń Noskowo 0 0 0
29-03 12:00  KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
29-03 13:00  Błękitni Tychowo - KS Skibno 0 0 0
29-03 14:00  Gryf Polanów - Płomień Jeżyczki 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
04-04   Płomień Jeżyczki - Arkadia Malechowo 0 0 0
04-04   Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin 0 0 0
04-04   Passat Bukowo Morskie - Błękitni Tychowo 0 0 0
04-04   KS Skibno - Wrzos Wrześnica 0 0 0
04-04   Wieża II Postomino - Darpol Barzowice 0 0 0
05-04 12:00  Pogoń Noskowo - Olympic Warszkowo 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
18-04   Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo 0 0 0
18-04   Olympic Warszkowo - KS Skibno 0 0 0
18-04   Arkadia Malechowo - Gryf Polanów 0 0 0
19-04 12:00  KS Sieciemin - Płomień Jeżyczki 0 0 0
19-04 12:00  Wrzos Wrześnica - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
19-04 13:00  Błękitni Tychowo - Derby Gwiazdowo 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
25-04   KS Skibno - Darpol Barzowice 0 0 0
25-04   Płomień Jeżyczki - Błękitni Tychowo 0 0 0
25-04   Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 0 0 0
25-04   Passat Bukowo Morskie - Olympic Warszkowo 0 0 0
26-04 12:00  Pogoń Noskowo - Wieża II Postomino 0 0 0
26-04 16:00  Gryf Polanów - KS Sieciemin 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
02-05   Wieża II Postomino - KS Skibno 0 0 0
02-05   Darpol Barzowice - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
02-05   Olympic Warszkowo - Derby Gwiazdowo 0 0 0
03-05 12:00  Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki 0 0 0
03-05 12:00  KS Sieciemin - Arkadia Malechowo 0 0 0
03-05 13:00  Błękitni Tychowo - Gryf Polanów 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
09-05   Płomień Jeżyczki - Olympic Warszkowo 0 0 0
09-05   Arkadia Malechowo - Błękitni Tychowo 0 0 0
09-05   Derby Gwiazdowo - Darpol Barzowice 0 0 0
09-05   Passat Bukowo Morskie - Wieża II Postomino 0 0 0
09-05   KS Skibno - Pogoń Noskowo 0 0 0
10-05 16:00  Gryf Polanów - Wrzos Wrześnica 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
16-05   Wieża II Postomino - Derby Gwiazdowo 0 0 0
16-05   Darpol Barzowice - Płomień Jeżyczki 0 0 0
16-05   Olympic Warszkowo - Gryf Polanów 0 0 0
17-05 12:00  Pogoń Noskowo - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
17-05 12:00  Wrzos Wrześnica - Arkadia Malechowo 0 0 0
17-05 13:00  Błękitni Tychowo - KS Sieciemin 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
23-05   Derby Gwiazdowo - Pogoń Noskowo 0 0 0
23-05   Arkadia Malechowo - Olympic Warszkowo 0 0 0
23-05   Płomień Jeżyczki - Wieża II Postomino 0 0 0
23-05   Passat Bukowo Morskie - KS Skibno 0 0 0
24-05 12:00  KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica 0 0 0
24-05 16:00  Gryf Polanów - Darpol Barzowice 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
30-05   Olympic Warszkowo - KS Sieciemin 0 0 0
30-05   KS Skibno - Derby Gwiazdowo 0 0 0
30-05   Wieża II Postomino - Gryf Polanów 0 0 0
30-05   Darpol Barzowice - Arkadia Malechowo 0 0 0
31-05 12:00  Pogoń Noskowo - Płomień Jeżyczki 0 0 0
31-05 12:00  Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
06-06   Płomień Jeżyczki - KS Skibno 0 0 0
06-06   Arkadia Malechowo - Wieża II Postomino 0 0 0
06-06   Derby Gwiazdowo - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
07-06 12:00  KS Sieciemin - Darpol Barzowice 0 0 0
07-06 13:00  Błękitni Tychowo - Olympic Warszkowo 0 0 0
07-06 17:00  Gryf Polanów - Pogoń Noskowo 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
13-06   Darpol Barzowice - Błękitni Tychowo 0 0 0
13-06   Passat Bukowo Morskie - Płomień Jeżyczki 0 0 0
13-06   KS Skibno - Gryf Polanów 0 0 0
13-06   Wieża II Postomino - KS Sieciemin 0 0 0
13-06   Olympic Warszkowo - Wrzos Wrześnica 0 0 0
14-06 12:00  Pogoń Noskowo - Arkadia Malechowo 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
21-06 12:00  Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 0 0 0
21-06 13:00  Arkadia Malechowo - KS Skibno 0 0 0
21-06 13:00  Błękitni Tychowo - Wieża II Postomino 0 0 0
21-06 13:00  Gryf Polanów - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
21-06 13:00  Płomień Jeżyczki - Derby Gwiazdowo 0 0 0
21-06 13:00  KS Sieciemin - Pogoń Noskowo 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
13 » Dbają o murawę i budyne »
12 » Dąb Dębno z nowym trene »
6 » Capelli Sport partnere »
3 » Sparta zawiesi działaln »
3 » VI Runda Pucharu Polsk »
2 » Kołobrzeska rewolucja f »
2 » Na co stać Pogoń Szczec »
1 » Koniec sezonu
1 » Wypadki gryfickie
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
mecze:
16 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
4 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
1 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 897
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122222
• newsów: 73304
• użytkowników: 74478
• komentarzy: 1095076
• zdjęć: 793319
• relacji: 38528
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies