ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Ogniwo Babinek 14 36 12 0 2 46 / 20 7 0 0 23 / 9 5 0 2 23 / 11
2.  Orzeł Grzędzice 14 35 11 2 1 43 / 15 5 2 0 22 / 9 6 0 1 21 / 6
3.  ŁabędĽ Widuchowa 14 32 10 2 2 56 / 18 7 0 1 28 / 6 3 2 1 28 / 12
4.  Grot Gardno 14 28 9 1 4 44 / 21 6 1 0 23 / 8 3 0 4 21 / 13
5.  Odrzanka Radziszewo 14 25 8 1 5 45 / 15 6 1 0 34 / 3 2 0 5 11 / 12
6.  Znicz NiedĽwiedĽ 14 24 8 0 6 46 / 28 5 0 1 23 / 8 3 0 5 23 / 20
7.  Czarni Fiege Lubanowo 14 23 7 2 5 48 / 31 6 0 3 41 / 22 1 2 2 7 / 9 1 3 1 0 0 9 / 4
8.  Wicher Steklno 14 23 7 2 5 41 / 39 3 1 3 10 / 16 4 1 2 31 / 23 1 0 0 0 1 4 / 9
9.  Zjednoczeni Kobylanka 14 19 6 1 7 35 / 45 2 1 3 12 / 17 4 0 4 23 / 28
10.  Unia Swochowo 14 16 5 1 8 30 / 54 3 1 3 18 / 19 2 0 5 12 / 35
11.  Orzeł Małkocin 14 15 5 0 9 34 / 35 5 0 4 28 / 16 0 0 5 6 / 19
12.  Czarni Czarnówko 14 10 3 1 10 28 / 76 1 0 5 15 / 40 2 1 5 13 / 36
13.  Podlesie Sowno 14 4 1 1 12 13 / 71 1 0 4 10 / 25 0 1 8 3 / 46
14.  Zootechnik Kołbacz 26 1 4 2 20 20 / 61 3 1 9 13 / 31 1 1 11 7 / 30
Zootechnik Kołbacz wycofał się z rozgrywek. Wyniki zostały zweryfikowane jako walkower dla rywali.
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020
  1234567891011121314
1.  Czarni Czarnówko
 
2.  Czarni Fiege Lubanowo
 
3.  Grot Gardno
 
4.  ŁabędĽ Widuchowa
 
5.  Odrzanka Radziszewo
 
6.  Ogniwo Babinek
 
7.  Orzeł Grzędzice
 
8.  Orzeł Małkocin
 
9.  Podlesie Sowno
 
10.  Unia Swochowo
 
11.  Wicher Steklno
 
12.  Zjednoczeni Kobylanka
 
13.  Znicz NiedĽwiedĽ
 
14.  Zootechnik Kołbacz
 
terminarz - A-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Grot Gardno 3 - 2 0 0 3
Orzeł Grzędzice - Odrzanka Radziszewo 2 - 1 0 0 0
ŁabędĽ Widuchowa - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 6
Unia Swochowo - Czarni Czarnówko 1 - 1 0 0 3
Orzeł Małkocin - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 1 0 0 9
Zootechnik Kołbacz - Podlesie Sowno 4 - 1 0 0 3
Wicher Steklno - Znicz NiedĽwiedĽ 0 - 3 0 0 3
2 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Babinek - Znicz NiedĽwiedĽ 5 - 3 0 0 0
ŁabędĽ Widuchowa - Unia Swochowo 1 - 0 0 0 0
Orzeł Małkocin - Podlesie Sowno 8 - 0 0 0 4
Grot Gardno - Wicher Steklno 3 - 3 0 109 0
Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Grzędzice 0 - 1 0 0 1
Odrzanka Radziszewo - Czarni Fiege Lubanowo 0 - 0 0 0 0
Czarni Czarnówko - Zootechnik Kołbacz 0 - 2 0 0 1
3 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 4 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - ŁabędĽ Widuchowa 1 - 1 0 1 1
Orzeł Grzędzice - Podlesie Sowno 7 - 1 0 0 1
Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 1 - 7 0 0 2
Orzeł Małkocin - Czarni Czarnówko 3 - 1 0 0 5
Grot Gardno - Znicz NiedĽwiedĽ 3 - 1 0 0 0
Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo 1 - 0 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Podlesie Sowno 3 - 0 0 0 2
Ogniwo Babinek - Grot Gardno 3 - 1 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Unia Swochowo 4 - 0 0 0 1
Czarni Czarnówko - Orzeł Grzędzice 2 - 4 0 0 0
ŁabędĽ Widuchowa - Orzeł Małkocin 4 - 1 0 0 7
Zjednoczeni Kobylanka - Wicher Steklno 4 - 5 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Znicz NiedĽwiedĽ 2 - 0 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Czarni Czarnówko 9 - 1 0 1 0
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 2 - 0 0 0 3
Orzeł Grzędzice - ŁabędĽ Widuchowa 0 - 0 0 0 1
Orzeł Małkocin - Unia Swochowo 7 - 0 0 0 1
Zootechnik Kołbacz - Ogniwo Babinek 0 - 4 0 0 1
Wicher Steklno - Podlesie Sowno 1 - 1 0 0 4
Znicz NiedĽwiedĽ - Zjednoczeni Kobylanka 2 - 3 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Małkocin 2 - 1 0 0 9
Ogniwo Babinek - Odrzanka Radziszewo 2 - 1 0 0 0
ŁabędĽ Widuchowa - Czarni Fiege Lubanowo 4 - 0 0 0 1
Unia Swochowo - Orzeł Grzędzice 1 - 3 0 0 1
Zjednoczeni Kobylanka - Grot Gardno 2 - 1 0 0 0
Podlesie Sowno - Znicz NiedĽwiedĽ 1 - 9 0 0 0
Czarni Czarnówko - Wicher Steklno 1 - 10 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo 3 - 4 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Zootechnik Kołbacz 1 - 0 0 0 7
Grot Gardno - Podlesie Sowno 8 - 0 0 0 0
Znicz NiedĽwiedĽ - Czarni Czarnówko 4 - 0 0 0 0
Orzeł Małkocin - Ogniwo Babinek 1 - 2 0 0 7
Odrzanka Radziszewo - Zjednoczeni Kobylanka 4 - 1 0 0 0
Wicher Steklno - ŁabędĽ Widuchowa 3 - 5 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Zootechnik Kołbacz 3 - 2 0 0 2
Ogniwo Babinek - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 2 0 0 2
Czarni Czarnówko - Grot Gardno 1 - 10 0 0 0
ŁabędĽ Widuchowa - Znicz NiedĽwiedĽ 3 - 2 0 0 0
Unia Swochowo - Wicher Steklno 4 - 1 0 0 0
Podlesie Sowno - Odrzanka Radziszewo 1 - 7 0 0 0
Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice 0 - 4 0 0 9
9 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Małkocin 6 - 2 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek 4 - 3 0 0 6
Grot Gardno - ŁabędĽ Widuchowa 4 - 3 0 87 0
Znicz NiedĽwiedĽ - Unia Swochowo 8 - 2 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Czarni Czarnówko 12 - 0 0 0 0
Zjednoczeni Kobylanka - Podlesie Sowno 3 - 0 0 0 0
Wicher Steklno - Zootechnik Kołbacz 2 - 1 0 0 3
10 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Babinek - Podlesie Sowno 3 - 0 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Czarni Fiege Lubanowo 3 - 3 0 0 2
Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kobylanka 8 - 3 0 0 1
ŁabędĽ Widuchowa - Odrzanka Radziszewo 3 - 0 0 0 1
Unia Swochowo - Grot Gardno 3 - 1 0 0 1
Zootechnik Kołbacz - Znicz NiedĽwiedĽ 1 - 4 0 0 0
Orzeł Małkocin - Wicher Steklno 2 - 5 0 0 2
11 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Steklno - Orzeł Grzędzice 1 - 5 0 0 1
Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz 1 - 0 0 65 0
Czarni Fiege Lubanowo - Ogniwo Babinek 2 - 3 0 1 3
Znicz NiedĽwiedĽ - Orzeł Małkocin 4 - 2 0 0 1
Odrzanka Radziszewo - Unia Swochowo 10 - 2 0 0 0
Zjednoczeni Kobylanka - ŁabędĽ Widuchowa 1 - 8 0 0 1
Podlesie Sowno - Czarni Czarnówko 3 - 5 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Steklno 9 - 4 0 0 0
Ogniwo Babinek - Czarni Czarnówko 4 - 2 0 0 1
Orzeł Grzędzice - Znicz NiedĽwiedĽ 5 - 1 0 0 1
ŁabędĽ Widuchowa - Podlesie Sowno 9 - 0 0 0 1
Unia Swochowo - Zjednoczeni Kobylanka 5 - 6 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 1 - 2 0 0 1
Orzeł Małkocin - Grot Gardno 1 - 3 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Grot Gardno - Orzeł Grzędzice 2 - 1 0 91 1
Wicher Steklno - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 5
Znicz NiedĽwiedĽ - Czarni Fiege Lubanowo 2 - 1 0 0 1
Czarni Czarnówko - ŁabędĽ Widuchowa 3 - 11 0 0 1
Odrzanka Radziszewo - Orzeł Małkocin 3 - 0 0 0 1
Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz 2 - 2 0 0 0
Podlesie Sowno - Unia Swochowo 2 - 4 0 1 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
21-03   Grot Gardno - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
21-03   Znicz NiedĽwiedĽ - Wicher Steklno 0 0 0
21-03   Odrzanka Radziszewo - Orzeł Grzędzice 0 0 0
Podlesie Sowno - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 0 0 0
21-03   Czarni Czarnówko - Unia Swochowo 0 0 0
21-03   Ogniwo Babinek - ŁabędĽ Widuchowa 0 0 0
22-03 15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Małkocin 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
28-03   Unia Swochowo - ŁabędĽ Widuchowa 0 0 0
28-03   Znicz NiedĽwiedĽ - Ogniwo Babinek 0 0 0
28-03   Wicher Steklno - Grot Gardno 0 0 0
28-03   Czarni Fiege Lubanowo - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
28-03   Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka 0 0 0
28-03   Podlesie Sowno - Orzeł Małkocin 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Czarni Czarnówko 0 - 3 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
04-04   Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno 0 0 0
04-04   Ogniwo Babinek - Unia Swochowo 0 0 0
ŁabędĽ Widuchowa - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 0 0 0
04-04   Czarni Czarnówko - Orzeł Małkocin 0 0 0
04-04   Podlesie Sowno - Orzeł Grzędzice 0 0 0
04-04   Znicz NiedĽwiedĽ - Grot Gardno 0 0 0
05-04 15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
18-04   Orzeł Grzędzice - Czarni Czarnówko 0 0 0
18-04   Grot Gardno - Ogniwo Babinek 0 0 0
18-04   Znicz NiedĽwiedĽ - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
18-04   Wicher Steklno - Zjednoczeni Kobylanka 0 0 0
18-04   Podlesie Sowno - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
Unia Swochowo - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 0 0 0
19-04 15:00  Orzeł Małkocin - ŁabędĽ Widuchowa 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
25-04   Czarni Czarnówko - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
Ogniwo Babinek - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 0 0 0
25-04   Unia Swochowo - Orzeł Małkocin 0 0 0
25-04   Podlesie Sowno - Wicher Steklno 0 0 0
25-04   Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 0 0 0
26-04 14:00  ŁabędĽ Widuchowa - Orzeł Grzędzice 0 0 0
26-04 15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Znicz NiedĽwiedĽ 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Małkocin - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 0 0 0
02-05   Odrzanka Radziszewo - Ogniwo Babinek 0 0 0
02-05   Grot Gardno - Zjednoczeni Kobylanka 0 0 0
02-05   Znicz NiedĽwiedĽ - Podlesie Sowno 0 0 0
02-05   Wicher Steklno - Czarni Czarnówko 0 0 0
02-05   Czarni Fiege Lubanowo - ŁabędĽ Widuchowa 0 0 0
02-05   Orzeł Grzędzice - Unia Swochowo 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
09-05   Podlesie Sowno - Grot Gardno 0 0 0
09-05   Ogniwo Babinek - Orzeł Małkocin 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Grzędzice 0 - 3 0 0 0
09-05   Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
09-05   Czarni Czarnówko - Znicz NiedĽwiedĽ 0 0 0
10-05 14:00  ŁabędĽ Widuchowa - Wicher Steklno 0 0 0
10-05 16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Zootechnik Kołbacz - Czarni Fiege Lubanowo 0 - 3 0 0 0
16-05   Odrzanka Radziszewo - Podlesie Sowno 0 0 0
16-05   Grot Gardno - Czarni Czarnówko 0 0 0
16-05   Znicz NiedĽwiedĽ - ŁabędĽ Widuchowa 0 0 0
16-05   Wicher Steklno - Unia Swochowo 0 0 0
16-05   Orzeł Grzędzice - Orzeł Małkocin 0 0 0
17-05 16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Ogniwo Babinek 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
23-05   Podlesie Sowno - Zjednoczeni Kobylanka 0 0 0
23-05   Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Wicher Steklno 0 - 3 0 0 0
23-05   Unia Swochowo - Znicz NiedĽwiedĽ 0 0 0
23-05   Czarni Czarnówko - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
24-05 14:00  ŁabędĽ Widuchowa - Grot Gardno 0 0 0
24-05 15:00  Orzeł Małkocin - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
30-05   Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Grzędzice 0 0 0
30-05   Podlesie Sowno - Ogniwo Babinek 0 0 0
30-05   Odrzanka Radziszewo - ŁabędĽ Widuchowa 0 0 0
30-05   Grot Gardno - Unia Swochowo 0 0 0
Znicz NiedĽwiedĽ - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 0 0 0
30-05   Wicher Steklno - Orzeł Małkocin 0 0 0
31-05 16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Czarni Czarnówko 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
06-06   Ogniwo Babinek - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
06-06   Orzeł Grzędzice - Wicher Steklno 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno 0 - 3 0 0 0
06-06   Unia Swochowo - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
06-06   Czarni Czarnówko - Podlesie Sowno 0 0 0
07-06 14:00  ŁabędĽ Widuchowa - Zjednoczeni Kobylanka 0 0 0
07-06 15:00  Orzeł Małkocin - Znicz NiedĽwiedĽ 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
13-06   Znicz NiedĽwiedĽ - Orzeł Grzędzice 0 0 0
13-06   Czarni Czarnówko - Ogniwo Babinek 0 0 0
13-06   Podlesie Sowno - ŁabędĽ Widuchowa 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 0 0 0
13-06   Grot Gardno - Orzeł Małkocin 0 0 0
13-06   Wicher Steklno - Czarni Fiege Lubanowo 0 0 0
14-06 16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Unia Swochowo 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
21-06 13:00  Czarni Fiege Lubanowo - Znicz NiedĽwiedĽ 0 0 0
21-06 13:00  Orzeł Grzędzice - Grot Gardno 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Zjednoczeni Kobylanka 0 - 3 0 0 0
21-06 13:00  Unia Swochowo - Podlesie Sowno 0 0 0
21-06 13:00  ŁabędĽ Widuchowa - Czarni Czarnówko 0 0 0
21-06 13:00  Ogniwo Babinek - Wicher Steklno 0 0 0
21-06 13:00  Orzeł Małkocin - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
38 » Kołobrzeska rewolucja f »
6 » Dawid Retlewski żegna s »
5 » Capelli Sport partnere »
5 » VI Runda Pucharu Polsk »
4 » LKS Polonia Płoty zapra »
2 » Sparta zawiesi działaln »
1 » Wypadki gryfickie
1 » Na co stać Pogoń Szczec »
1 » Szukamy trenera
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
mecze:
10 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
aszn yodastars
go¶ci: 800
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122221
• newsów: 73290
• użytkowników: 74474
• komentarzy: 1095033
• zdjęć: 793319
• relacji: 38526
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies