ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  D±b Dębice 13 37 12 1 0 33 / 10 7 0 0 19 / 5 5 1 0 14 / 5
2.  Sarmata Dobra 13 34 11 1 1 57 / 13 6 1 0 36 / 9 5 0 1 21 / 4
3.  Ina Ińsko 13 31 10 1 2 39 / 16 5 0 1 20 / 5 5 1 1 19 / 11
4.  Radowia Radowo Małe 13 26 8 2 3 50 / 17 4 1 1 23 / 6 4 1 2 27 / 11 1 3 1 0 0 3 / 0
5.  Masovia Maszewo 13 26 8 2 3 30 / 15 5 1 1 13 / 6 3 1 2 17 / 9 1 0 0 0 1 0 / 3
6.  Promień Mosty 13 22 7 1 5 27 / 21 3 1 2 12 / 8 4 0 3 15 / 13
7.  D±brovia Stara D±browa 13 19 5 4 4 28 / 14 3 2 2 18 / 7 2 2 2 10 / 7
8.  Orkan Dalewo 13 15 4 3 6 25 / 35 1 1 2 10 / 14 3 2 4 15 / 21
9.  Orzeł Pęzino 13 13 4 1 8 27 / 41 1 1 5 14 / 26 3 0 3 13 / 15
10.  Płomień Lisowo 13 11 3 2 8 19 / 42 2 2 3 12 / 21 1 0 5 7 / 21 1 3 1 0 0 2 / 1
11.  Unia Stargard 13 11 3 2 8 16 / 30 1 1 4 6 / 17 2 1 4 10 / 13 1 0 0 0 1 1 / 2
12.  WODR Barzkowice 13 10 3 1 9 21 / 38 2 0 5 16 / 20 1 1 4 5 / 18
13.  Czarni Marianowo 13 5 1 2 10 18 / 45 1 1 5 9 / 17 0 1 5 9 / 28
14.  Rolpol Chlebowo 13 1 0 1 12 10 / 63 0 0 7 5 / 26 0 1 5 5 / 37
wyniki spotkań - A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020
  1234567891011121314
1.  Czarni Marianowo
 
2.  D±b Dębice
 
3.  D±brovia Stara D±browa
 
4.  Ina Ińsko
 
5.  Masovia Maszewo
 
6.  Orkan Dalewo
 
7.  Orzeł Pęzino
 
8.  Płomień Lisowo
 
9.  Promień Mosty
 
10.  Radowia Radowo Małe
 
11.  Rolpol Chlebowo
 
12.  Sarmata Dobra
 
13.  Unia Stargard
 
14.  WODR Barzkowice
 
terminarz - A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
D±b Dębice - Orkan Dalewo 4 - 1 0 0 22
Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 5 - 3 0 0 32
D±brovia Stara D±browa - Czarni Marianowo 7 - 0 0 0 12
Rolpol Chlebowo - Unia Stargard 0 - 2 0 0 4
Płomień Lisowo - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 47
Masovia Maszewo - Promień Mosty 3 - 1 0 0 12
WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino 1 - 2 0 1 2
2 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Płomień Lisowo 6 - 0 0 0 4
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 1 - 2 0 1 2
D±b Dębice - Sarmata Dobra 1 - 0 0 0 67
Ina Ińsko - Rolpol Chlebowo 5 - 0 0 0 2
Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 1 - 2 0 0 5
Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 3 - 0 0 0 16
Unia Stargard - D±brovia Stara D±browa 1 - 0 0 0 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
Sarmata Dobra - Orkan Dalewo 6 - 2 0 0 15
D±brovia Stara D±browa - Ina Ińsko 0 - 2 0 0 3
Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 3 - 3 0 0 8
Płomień Lisowo - Radowia Radowo Małe 1 - 6 0 0 6
Masovia Maszewo - D±b Dębice 0 - 1 0 0 39
Rolpol Chlebowo - Promień Mosty 1 - 2 0 0 1
WODR Barzkowice - Unia Stargard 2 - 3 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - WODR Barzkowice 3 - 0 0 0 7
D±b Dębice - Płomień Lisowo 2 - 1 0 0 12
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 1 - 2 0 0 1
Promień Mosty - D±brovia Stara D±browa 1 - 1 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Rolpol Chlebowo 13 - 1 0 0 7
Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 1 - 1 0 0 14
Unia Stargard - Orzeł Pęzino 0 - 3 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Unia Stargard 4 - 2 0 0 0
Rolpol Chlebowo - D±b Dębice 0 - 2 0 0 27
D±brovia Stara D±browa - Radowia Radowo Małe 0 - 0 0 0 8
Płomień Lisowo - Sarmata Dobra 0 - 8 0 10 9
Masovia Maszewo - Orkan Dalewo 2 - 1 0 0 5
Orzeł Pęzino - Ina Ińsko 1 - 5 0 0 3
WODR Barzkowice - Promień Mosty 2 - 3 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Czarni Marianowo 6 - 1 0 0 2
Promień Mosty - Orzeł Pęzino 4 - 1 0 0 4
D±b Dębice - D±brovia Stara D±browa 3 - 0 0 0 29
Sarmata Dobra - Rolpol Chlebowo 12 - 0 0 0 19
Masovia Maszewo - Płomień Lisowo 2 - 0 0 0 8
Orkan Dalewo - Unia Stargard 2 - 2 0 0 0
Radowia Radowo Małe - WODR Barzkowice 2 - 0 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Promień Mosty 1 - 2 0 0 1
Orzeł Pęzino - Radowia Radowo Małe 1 - 7 0 0 21
D±brovia Stara D±browa - Sarmata Dobra 2 - 4 0 0 35
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 1 - 1 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Masovia Maszewo 0 - 6 0 0 2
WODR Barzkowice - D±b Dębice 3 - 5 0 0 30
Unia Stargard - Ina Ińsko 2 - 2 0 0 7
8 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Unia Stargard 1 - 0 0 0 1
D±b Dębice - Orzeł Pęzino 4 - 1 0 0 21
Sarmata Dobra - WODR Barzkowice 5 - 2 0 0 6
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 3 - 1 0 0 7
Masovia Maszewo - D±brovia Stara D±browa 1 - 1 0 0 5
Orkan Dalewo - Ina Ińsko 3 - 6 0 0 2
Radowia Radowo Małe - Czarni Marianowo 3 - 2 0 0 5
9 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Promień Mosty 2 - 1 0 0 11
Czarni Marianowo - D±b Dębice 1 - 4 0 0 10
Orzeł Pęzino - Sarmata Dobra 0 - 3 0 0 58
D±brovia Stara D±browa - Płomień Lisowo 2 - 0 0 0 6
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 1 - 4 0 0 0
WODR Barzkowice - Masovia Maszewo 1 - 4 0 0 1
Unia Stargard - Radowia Radowo Małe 1 - 7 0 0 4
10 kolejka relacja fotki komentarze
D±b Dębice - Unia Stargard 3 - 1 0 0 6
Sarmata Dobra - Czarni Marianowo 4 - 1 0 0 6
Płomień Lisowo - WODR Barzkowice 1 - 1 0 0 0
Masovia Maszewo - Orzeł Pęzino 4 - 2 0 0 14
Orkan Dalewo - Promień Mosty 2 - 5 0 0 2
Radowia Radowo Małe - Ina Ińsko 1 - 2 0 1 15
Rolpol Chlebowo - D±brovia Stara D±browa 1 - 6 0 0 3
11 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - D±b Dębice 0 - 1 0 0 96
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 8 - 4 0 0 5
Czarni Marianowo - Masovia Maszewo 0 - 4 0 0 3
Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 0 - 3 0 0 16
D±brovia Stara D±browa - Orkan Dalewo 1 - 1 0 0 2
Unia Stargard - Sarmata Dobra 1 - 3 0 0 30
WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo 3 - 2 0 0 3
12 kolejka relacja fotki komentarze
D±b Dębice - Promień Mosty 2 - 1 0 0 21
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 3 - 0 0 0 23
D±brovia Stara D±browa - WODR Barzkowice 6 - 0 0 0 2
Masovia Maszewo - Unia Stargard 1 - 0 0 0 1
Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 5 - 2 0 0 4
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 2 - 4 0 0 9
Orkan Dalewo - Radowia Radowo Małe 3 - 1 0 0 15
13 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 1 - 1 0 0 2
Ina Ińsko - Masovia Maszewo 4 - 2 0 0 11
Radowia Radowo Małe - D±b Dębice 1 - 1 0 0 49
Promień Mosty - Sarmata Dobra 0 - 3 0 0 12
WODR Barzkowice - Orkan Dalewo 4 - 1 0 0 2
Orzeł Pęzino - D±brovia Stara D±browa 0 - 2 0 0 7
Unia Stargard - Płomień Lisowo 1 - 2 0 0 3
14 kolejka relacja fotki komentarze
21-03   Promień Mosty - Masovia Maszewo 0 0 0
21-03   Ina Ińsko - Płomień Lisowo 0 0 0
21-03   Czarni Marianowo - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
21-03   Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 0 0 0
21-03 15:00  Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra 0 0 1
21-03 18:30  Unia Stargard - Rolpol Chlebowo 0 0 0
22-03 15:00  Orkan Dalewo - D±b Dębice 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
28-03   Sarmata Dobra - D±b Dębice 0 0 0
28-03   WODR Barzkowice - Czarni Marianowo 0 0 0
28-03   Rolpol Chlebowo - Ina Ińsko 0 0 0
28-03   Płomień Lisowo - Promień Mosty 0 0 0
28-03 15:00  D±brovia Stara D±browa - Unia Stargard 0 0 0
29-03 14:00  Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe 0 0 0
29-03 15:00  Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
04-04   D±b Dębice - Masovia Maszewo 0 0 0
04-04   Radowia Radowo Małe - Płomień Lisowo 0 0 0
04-04   Promień Mosty - Rolpol Chlebowo 0 0 0
04-04   Ina Ińsko - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
04-04   Unia Stargard - WODR Barzkowice 0 0 0
04-04   Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 0 0 0
05-04 15:30  Orkan Dalewo - Sarmata Dobra 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
18-04   Orzeł Pęzino - Unia Stargard 0 0 0
18-04   WODR Barzkowice - Ina Ińsko 0 0 0
18-04   Rolpol Chlebowo - Radowia Radowo Małe 0 0 0
18-04   Płomień Lisowo - D±b Dębice 0 0 0
18-04 16:00  D±brovia Stara D±browa - Promień Mosty 0 0 0
19-04 15:00  Masovia Maszewo - Sarmata Dobra 0 0 0
19-04 16:00  Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
25-04   Sarmata Dobra - Płomień Lisowo 0 0 0
25-04   D±b Dębice - Rolpol Chlebowo 0 0 0
25-04   Radowia Radowo Małe - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
25-04   Promień Mosty - WODR Barzkowice 0 0 0
25-04   Ina Ińsko - Orzeł Pęzino 0 0 0
25-04   Unia Stargard - Czarni Marianowo 0 0 0
25-04 15:00  Orkan Dalewo - Masovia Maszewo 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
02-05   Czarni Marianowo - Ina Ińsko 0 0 0
02-05   Orzeł Pęzino - Promień Mosty 0 0 0
02-05   WODR Barzkowice - Radowia Radowo Małe 0 0 0
02-05   D±brovia Stara D±browa - D±b Dębice 0 0 0
02-05   Rolpol Chlebowo - Sarmata Dobra 0 0 0
02-05   Płomień Lisowo - Masovia Maszewo 0 0 0
02-05   Unia Stargard - Orkan Dalewo 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
09-05   D±b Dębice - WODR Barzkowice 0 0 0
09-05   Sarmata Dobra - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
09-05   Radowia Radowo Małe - Orzeł Pęzino 0 0 0
09-05   Promień Mosty - Czarni Marianowo 0 0 0
09-05   Ina Ińsko - Unia Stargard 0 0 0
09-05 16:30  Orkan Dalewo - Płomień Lisowo 0 0 0
10-05 15:00  Masovia Maszewo - Rolpol Chlebowo 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
16-05   Orzeł Pęzino - D±b Dębice 0 0 0
16-05   WODR Barzkowice - Sarmata Dobra 0 0 0
16-05   D±brovia Stara D±browa - Masovia Maszewo 0 0 0
16-05   Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 0 0 0
16-05   Unia Stargard - Promień Mosty 0 0 0
16-05   Ina Ińsko - Orkan Dalewo 0 0 0
16-05   Czarni Marianowo - Radowia Radowo Małe 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
23-05   Sarmata Dobra - Orzeł Pęzino 0 0 0
23-05   D±b Dębice - Czarni Marianowo 0 0 0
23-05   Radowia Radowo Małe - Unia Stargard 0 0 0
23-05   Promień Mosty - Ina Ińsko 0 0 0
23-05   Płomień Lisowo - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
24-05 15:00  Masovia Maszewo - WODR Barzkowice 0 0 0
24-05 16:00  Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
30-05   D±brovia Stara D±browa - Rolpol Chlebowo 0 0 0
30-05   Promień Mosty - Orkan Dalewo 0 0 0
30-05   Ina Ińsko - Radowia Radowo Małe 0 0 0
30-05   Unia Stargard - D±b Dębice 0 0 0
30-05   Czarni Marianowo - Sarmata Dobra 0 0 0
30-05   Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo 0 0 0
30-05   WODR Barzkowice - Płomień Lisowo 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
06-06   Radowia Radowo Małe - Promień Mosty 0 0 0
06-06   Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 0 0 0
06-06   Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino 0 0 0
06-06   Sarmata Dobra - Unia Stargard 0 0 0
06-06   D±b Dębice - Ina Ińsko 0 0 0
07-06 15:00  Masovia Maszewo - Czarni Marianowo 0 0 0
07-06 16:00  Orkan Dalewo - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
13-06   Promień Mosty - D±b Dębice 0 0 0
13-06   Ina Ińsko - Sarmata Dobra 0 0 0
13-06   Unia Stargard - Masovia Maszewo 0 0 0
13-06   Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 0 0 0
13-06   Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 0 0 0
13-06   WODR Barzkowice - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
13-06   Radowia Radowo Małe - Orkan Dalewo 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
21-06 13:00  D±brovia Stara D±browa - Orzeł Pęzino 0 0 0
21-06 13:00  Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 0 0 0
21-06 13:00  Płomień Lisowo - Unia Stargard 0 0 0
21-06 13:00  Masovia Maszewo - Ina Ińsko 0 0 0
21-06 13:00  Sarmata Dobra - Promień Mosty 0 0 0
21-06 13:00  D±b Dębice - Radowia Radowo Małe 0 0 0
21-06 13:00  Orkan Dalewo - WODR Barzkowice 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
12 » Proponowany podział na  »
6 » Pakiet pomocowy PZPN
1 » Kibice Pogoni pomagaj±
1 » Rozgrywki odwołane do 2 »
mecze:
1 » Sokół Sokoliniec-Remor  »
1 » Sokół Lulewice-Radew Bi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
go¶ci: 513
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122212
• newsów: 73205
• użytkowników: 74403
• komentarzy: 1094472
• zdjęć: 793280
• relacji: 38521
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies