ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik Bobolice 15 37 12 1 2 57 / 21 6 0 1 26 / 6 6 1 1 31 / 15
2.  Korona Człopa 15 34 10 4 1 29 / 13 5 2 0 12 / 3 5 2 1 17 / 10
3.  Błonie Barwice 15 31 9 4 2 46 / 23 4 2 1 18 / 10 5 2 1 28 / 13
4.  Calisia Kalisz Pomorski 15 30 9 3 3 45 / 24 5 1 2 27 / 14 4 2 1 18 / 10
5.  Pogoń Połczyn Zdrój 15 27 8 3 4 47 / 33 4 2 1 29 / 17 4 1 3 18 / 16
6.  Drzewiarz Świerczyna 15 24 8 0 7 41 / 33 6 0 2 33 / 15 2 0 5 8 / 18 1 3 1 0 0 3 / 0
7.  Ikar Krosino 15 24 7 3 5 41 / 36 3 2 3 22 / 22 4 1 2 19 / 14 1 0 0 0 1 0 / 3
8.  Olimp Złocieniec 15 23 7 2 6 24 / 28 4 1 2 14 / 6 3 1 4 10 / 22
9.  Mechanik Turowo 15 21 6 3 6 41 / 42 4 1 3 25 / 17 2 2 3 16 / 25
10.  Zawisza Grzmiąca 15 20 6 2 7 37 / 38 4 1 3 25 / 21 2 1 4 12 / 17
11.  Głaz Tychowo 15 16 4 4 7 24 / 34 2 2 3 12 / 12 2 2 4 12 / 22
12.  Sad Chwiram 15 14 4 2 9 22 / 48 4 1 2 17 / 14 0 1 7 5 / 34
13.  Wiarus Żółtnica 15 11 3 2 10 22 / 35 1 2 4 12 / 18 2 0 6 10 / 17 1 3 1 0 0 3 / 0
14.  Redłovia Redło 15 11 3 2 10 24 / 44 2 0 6 10 / 24 1 2 4 14 / 20 1 0 0 0 1 0 / 3
15.  Spójnia Świdwin 15 9 2 3 10 24 / 43 1 2 5 10 / 20 1 1 5 14 / 23
16.  Orzeł Łubowo 15 8 2 2 11 14 / 43 2 1 5 11 / 16 0 1 6 3 / 27
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2019/2020
  12345678910111213141516
1.  Błonie Barwice
 
2.  Calisia Kalisz Pomorski
 
3.  Drzewiarz Świerczyna
 
4.  Głaz Tychowo
 
5.  Ikar Krosino
 
6.  Korona Człopa
 
7.  Mechanik Bobolice
 
8.  Mechanik Turowo
 
9.  Olimp Złocieniec
 
10.  Orzeł Łubowo
 
11.  Pogoń Połczyn Zdrój
 
12.  Redłovia Redło
 
13.  Sad Chwiram
 
14.  Spójnia Świdwin
 
15.  Wiarus Żółtnica
 
16.  Zawisza Grzmiąca
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 1 - 3 0 0 3
Redłovia Redło - Ikar Krosino 1 - 3 0 0 14
Głaz Tychowo - Mechanik Bobolice 1 - 2 0 89 2
Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec 0 - 2 0 1 22
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 1 - 2 0 73 33
Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram 10 - 2 0 0 9
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 0 - 1 0 0 2
Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 0 0 1 12
2 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój 8 - 5 0 2 8
Olimp Złocieniec - Mechanik Turowo 1 - 2 0 0 3
Sad Chwiram - Głaz Tychowo 0 - 0 0 0 2
Korona Człopa - Drzewiarz Świerczyna 2 - 0 0 63 5
Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski 4 - 2 0 0 7
Mechanik Bobolice - Orzeł Łubowo 7 - 0 0 0 4
Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 1 - 3 0 0 3
Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin 3 - 3 0 0 9
3 kolejka relacja fotki komentarze
Spójnia Świdwin - Mechanik Bobolice 2 - 6 0 0 1
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 2 - 1 0 0 11
Głaz Tychowo - Redłovia Redło 3 - 3 0 17 17
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 5 - 0 0 78 7
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 2 - 2 0 2 5
Zawisza Grzmiąca - Ikar Krosino 1 - 4 0 0 5
Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 3 - 2 0 0 0
Drzewiarz Świerczyna - Błonie Barwice 2 - 6 0 1 6
4 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Bobolice - Mechanik Turowo 5 - 1 0 0 13
Sad Chwiram - Spójnia Świdwin 6 - 4 0 1 5
Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna 1 - 2 0 0 12
Ikar Krosino - Korona Człopa 2 - 3 0 1 21
Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 1 0 1 7
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 0 0 6
Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 3 - 0 0 0 4
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 2 - 1 0 0 10
5 kolejka relacja fotki komentarze
Spójnia Świdwin - Redłovia Redło 0 - 4 0 0 8
Ikar Krosino - Głaz Tychowo 1 - 3 0 0 8
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 8 - 0 0 8 1
Mechanik Turowo - Sad Chwiram 8 - 0 0 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Bobolice 0 - 5 0 62 7
Korona Człopa - Błonie Barwice 1 - 1 0 52 6
Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 1 - 2 0 0 19
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 0 - 3 0 0 4
6 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 1 - 1 0 0 14
Ikar Krosino - Błonie Barwice 3 - 3 0 0 4
Wiarus Żółtnica - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 3 0 5 3
Mechanik Bobolice - Drzewiarz Świerczyna 3 - 0 0 0 16
Redłovia Redło - Mechanik Turowo 0 - 6 0 0 23
Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 4 - 1 0 0 16
Głaz Tychowo - Orzeł Łubowo 2 - 2 0 0 2
Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Człopa - Wiarus Żółtnica 2 - 0 0 56 2
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 4 - 4 0 0 15
Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło 5 - 1 0 74 5
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 6 - 2 0 5 42
Spójnia Świdwin - Głaz Tychowo 2 - 2 0 0 23
Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 2 - 2 0 0 3
Orzeł Łubowo - Ikar Krosino 3 - 1 0 0 6
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 5 - 0 0 0 2
8 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 0 4
Mechanik Bobolice - Korona Człopa 1 - 4 0 0 24
Sad Chwiram - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 0 43 5
Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 3 - 1 0 0 3
Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 0 0 8
Głaz Tychowo - Mechanik Turowo 2 - 1 0 0 10
Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 3 - 5 0 0 2
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 1 - 3 0 0 2
9 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło 4 - 4 0 5 14
Korona Człopa - Sad Chwiram 1 - 0 0 49 3
Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 1 - 3 0 0 15
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 6 - 0 0 0 1
Calisia Kalisz Pomorski - Głaz Tychowo 7 - 0 0 67 6
Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 1 - 1 0 0 5
Olimp Złocieniec - Wiarus Żółtnica 3 - 1 0 0 8
Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca 3 - 2 0 0 12
10 kolejka relacja fotki komentarze
Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo 1 - 1 0 0 9
Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica 3 - 0 0 0 25
Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 4 - 0 0 0 13
Redłovia Redło - Korona Człopa 1 - 4 0 0 10
Zawisza Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 4 0 1 8
Głaz Tychowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 2 0 1 6
Sad Chwiram - Błonie Barwice 3 - 2 0 0 5
Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 1 0 1 12
11 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Człopa - Zawisza Grzmiąca 1 - 0 0 58 14
Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin 1 - 0 0 66 10
Mechanik Turowo - Ikar Krosino 1 - 4 0 0 6
Pogoń Połczyn Zdrój - Głaz Tychowo 4 - 2 0 5 10
Błonie Barwice - Redłovia Redło 3 - 2 0 0 5
Olimp Złocieniec - Sad Chwiram 3 - 0 0 0 6
Wiarus Żółtnica - Mechanik Bobolice 2 - 5 0 0 8
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 5 - 1 0 0 11
12 kolejka relacja fotki komentarze
Redłovia Redło - Olimp Złocieniec 0 - 3 0 0 10
Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 2 - 7 0 0 6
Głaz Tychowo - Korona Człopa 2 - 0 0 2 13
Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 4 - 1 0 0 4
Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 3 0 0 3
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 4 - 3 0 0 8
Ikar Krosino - Mechanik Bobolice 2 - 6 0 1 11
Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 0 4 9
13 kolejka relacja fotki komentarze
Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino 4 - 4 0 51 14
Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 3 - 0 0 16 5
Korona Człopa - Orzeł Łubowo 3 - 0 0 1 5
Błonie Barwice - Głaz Tychowo 5 - 1 0 0 6
Olimp Złocieniec - Zawisza Grzmiąca 4 - 0 0 0 15
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 3 - 0 0 0 6
Mechanik Bobolice - Sad Chwiram 3 - 0 0 0 20
Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo 14 - 3 0 0 13
14 kolejka relacja fotki komentarze
Redłovia Redło - Mechanik Bobolice 1 - 4 0 0 7
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 3 - 1 0 0 6
Głaz Tychowo - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 1 12
Spójnia Świdwin - Korona Człopa 0 - 1 0 0 15
Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 2 0 1 12
Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna 4 - 2 0 60 13
Ikar Krosino - Sad Chwiram 1 - 1 0 0 6
Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 0 - 3 0 0 15
15 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 7 0 50 16
Korona Człopa - Mechanik Turowo 2 - 2 0 47 8
Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 3 - 1 0 0 3
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 1 - 0 1 1 9
Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo 1 - 3 0 0 5
Mechanik Bobolice - Zawisza Grzmiąca 3 - 1 0 0 17
Sad Chwiram - Redłovia Redło 2 - 0 0 0 2
Drzewiarz Świerczyna - Ikar Krosino 3 - 0 0 0 35
16 kolejka relacja fotki komentarze
14-03 13:00  Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 0 0 1
14-03 13:00  Ikar Krosino - Redłovia Redło 0 0 1
14-03 14:00  Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin 0 0 2
14-03 14:00  Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 2
14-03 15:00  Błonie Barwice - Mechanik Turowo 0 0 0
14-03 15:00  Mechanik Bobolice - Głaz Tychowo 0 0 1
14-03 15:00  Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
14-03 18:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna 0 2 5
17 kolejka relacja fotki komentarze
21-03   Mechanik Turowo - Olimp Złocieniec 0 0 0
21-03   Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło 0 0 0
21-03 15:00  Głaz Tychowo - Sad Chwiram 0 0 0
21-03 15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Ikar Krosino 0 0 0
21-03 15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Błonie Barwice 0 0 0
21-03 15:00  Spójnia Świdwin - Wiarus Żółtnica 0 0 0
22-03 13:00  Orzeł Łubowo - Mechanik Bobolice 0 0 0
22-03 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
28-03   Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo 0 0 0
28-03 14:00  Ikar Krosino - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
28-03 14:00  Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
28-03 14:00  Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
28-03 15:00  Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
28-03 15:00  Redłovia Redło - Głaz Tychowo 0 0 0
28-03 15:00  Mechanik Bobolice - Spójnia Świdwin 0 0 0
29-03 15:00  Sad Chwiram - Orzeł Łubowo 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
04-04   Mechanik Turowo - Mechanik Bobolice 0 0 0
04-04 15:00  Korona Człopa - Ikar Krosino 0 0 0
04-04 16:00  Głaz Tychowo - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
04-04 16:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 0 0 0
04-04 16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica 0 0 0
04-04 16:00  Spójnia Świdwin - Sad Chwiram 0 0 0
05-04 13:00  Orzeł Łubowo - Redłovia Redło 0 0 0
05-04 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Olimp Złocieniec 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
11-04 13:00  Głaz Tychowo - Ikar Krosino 0 0 0
11-04 13:00  Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 0 0 0
11-04 13:00  Redłovia Redło - Spójnia Świdwin 0 0 0
11-04 13:00  Sad Chwiram - Mechanik Turowo 0 0 0
11-04 13:00  Błonie Barwice - Korona Człopa 0 0 0
11-04 13:00  Mechanik Bobolice - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
11-04 13:00  Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
11-04 13:00  Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
18-04   Mechanik Turowo - Redłovia Redło 0 0 0
18-04 16:00  Błonie Barwice - Ikar Krosino 0 0 0
18-04 16:00  Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 0 0
18-04 16:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 0 0 0
18-04 16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Sad Chwiram 0 0 0
18-04 16:00  Spójnia Świdwin - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
19-04 13:00  Orzeł Łubowo - Głaz Tychowo 0 0 0
19-04 16:00  Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Bobolice 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
25-04   Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 0 0 0
25-04   Wiarus Żółtnica - Korona Człopa 0 0 0
25-04 14:00  Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 0 0 0
25-04 15:00  Ikar Krosino - Orzeł Łubowo 0 0 0
25-04 15:00  Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
25-04 16:00  Głaz Tychowo - Spójnia Świdwin 0 0 0
25-04 16:00  Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
25-04 17:00  Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
02-05   Mechanik Turowo - Głaz Tychowo 0 0 0
02-05 14:00  Olimp Złocieniec - Ikar Krosino 0 0 0
02-05 16:00  Spójnia Świdwin - Orzeł Łubowo 0 0 0
02-05 16:00  Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 0 0 0
02-05 16:00  Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło 0 0 0
02-05 16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
02-05 17:00  Korona Człopa - Mechanik Bobolice 0 0 0
02-05 17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Sad Chwiram 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
09-05   Ikar Krosino - Spójnia Świdwin 0 0 0
09-05   Wiarus Żółtnica - Olimp Złocieniec 0 0 0
09-05 11:00  Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
09-05 15:00  Redłovia Redło - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
09-05 17:00  Głaz Tychowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
09-05 17:00  Sad Chwiram - Korona Człopa 0 0 0
09-05 17:00  Mechanik Bobolice - Błonie Barwice 0 0 0
10-05 13:00  Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
16-05   Wiarus Żółtnica - Ikar Krosino 0 0 0
16-05   Mechanik Turowo - Spójnia Świdwin 0 0 0
16-05 14:00  Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 0 0 0
16-05 16:00  Błonie Barwice - Sad Chwiram 0 0 0
16-05 16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo 0 0 0
16-05 17:00  Korona Człopa - Redłovia Redło 0 0 0
16-05 17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
17-05 17:00  Drzewiarz Świerczyna - Głaz Tychowo 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
23-05   Ikar Krosino - Mechanik Turowo 0 0 0
23-05 11:00  Zawisza Grzmiąca - Korona Człopa 0 0 0
23-05 15:00  Redłovia Redło - Błonie Barwice 0 0 0
23-05 16:00  Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
23-05 17:00  Mechanik Bobolice - Wiarus Żółtnica 0 0 0
23-05 17:00  Głaz Tychowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
24-05 13:00  Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
24-05 16:00  Sad Chwiram - Olimp Złocieniec 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
30-05   Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 0 0 0
30-05 14:00  Olimp Złocieniec - Redłovia Redło 0 0 0
30-05 16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo 0 0 0
30-05 16:00  Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
30-05 17:00  Mechanik Bobolice - Ikar Krosino 0 0 0
30-05 17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 0 0 0
31-05 17:00  Korona Człopa - Głaz Tychowo 0 0 0
31-05 17:00  Drzewiarz Świerczyna - Spójnia Świdwin 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
06-06   Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
06-06   Ikar Krosino - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
06-06   Zawisza Grzmiąca - Olimp Złocieniec 0 0 0
06-06 15:00  Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 0 0 0
06-06 16:00  Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
06-06 17:00  Głaz Tychowo - Błonie Barwice 0 0 0
06-06 17:00  Sad Chwiram - Mechanik Bobolice 0 0 0
07-06 13:00  Orzeł Łubowo - Korona Człopa 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
13-06   Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
13-06 14:00  Olimp Złocieniec - Głaz Tychowo 0 0 0
13-06 16:00  Błonie Barwice - Orzeł Łubowo 0 0 0
13-06 17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Turowo 0 0 0
13-06 17:00  Korona Człopa - Spójnia Świdwin 0 0 0
13-06 17:00  Mechanik Bobolice - Redłovia Redło 0 0 0
14-06 17:00  Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 0 0 0
14-06 17:00  Sad Chwiram - Ikar Krosino 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
20-06 13:00  Redłovia Redło - Sad Chwiram 0 0 0
20-06 13:00  Ikar Krosino - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
20-06 13:00  Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
20-06 13:00  Mechanik Turowo - Korona Człopa 0 0 0
20-06 13:00  Spójnia Świdwin - Błonie Barwice 0 0 0
20-06 13:00  Orzeł Łubowo - Olimp Złocieniec 0 0 0
20-06 13:00  Głaz Tychowo - Wiarus Żółtnica 0 0 0
20-06 13:00  Zawisza Grzmiąca - Mechanik Bobolice 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
26 » Informacja ZZPN-u
6 » Pakiet pomocowy PZPN
3 » Komunikat Ekstraklasy
2 » Proponowany podział na  »
1 » Rudzik: Mam nadzieję,  »
mecze:
2 » Gryf Dobrowo-Hajka Zegr »
1 » Sokół Sokoliniec-Remor  »
1 » Sokół Lulewice-Radew Bi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
b3ck5
gości: 504
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122212
• newsów: 73208
• użytkowników: 74406
• komentarzy: 1094510
• zdjęć: 793280
• relacji: 38521
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies