ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Biali Sądów 15 34 10 4 1 61 / 19 5 2 1 38 / 14 5 2 0 23 / 5
2.  Energetyk Gryfino 15 32 10 2 3 47 / 31 6 1 1 26 / 13 4 1 2 21 / 18
3.  Osadnik Myślibórz 15 30 9 3 3 35 / 23 1 0 0 3 / 1 8 3 3 32 / 22
4.  Dąb Dębno 15 29 9 2 4 25 / 25 4 1 2 14 / 14 5 1 2 11 / 11
5.  Sokół Pyrzyce 15 25 8 1 6 30 / 34 0 0 0 0 / 0 8 1 6 30 / 34 2 6 2 0 0 3 / 1
6.  Kłos Pełczyce 15 25 8 1 6 29 / 24 4 1 3 16 / 12 4 0 3 13 / 12 2 3 1 0 1 2 / 1
7.  Czcibor Cedynia 15 25 8 1 6 25 / 20 4 0 5 12 / 16 4 1 1 13 / 4 2 0 0 0 2 1 / 4
8.  Odra Chojna 15 21 6 3 6 35 / 25 3 2 3 16 / 15 3 1 3 19 / 10
9.  Morzycko Moryń 15 19 6 1 8 30 / 33 5 1 4 23 / 17 1 0 4 7 / 16
10.  A.P. Gavia Choszczno 15 17 5 2 8 25 / 35 4 1 3 13 / 15 1 1 5 12 / 20
11.  Unia Dolice 15 16 4 4 7 25 / 26 2 2 4 14 / 15 2 2 3 11 / 11
12.  Iskra Banie 15 15 4 3 8 31 / 39 2 2 4 16 / 19 2 1 4 15 / 20 1 3 1 0 0 4 / 2
13.  Stal Lipiany 15 15 4 3 8 33 / 53 3 1 5 21 / 31 1 2 3 12 / 22 1 0 0 0 1 2 / 4
14.  Orkan Suchań 15 13 3 4 8 24 / 33 3 2 4 16 / 16 0 2 4 8 / 17 2 6 2 0 0 4 / 0
15.  Piast Karsko 15 13 4 1 10 22 / 49 2 1 7 11 / 35 2 0 3 11 / 14 2 3 1 0 1 3 / 3
16.  Drawa Drawno 15 13 4 1 10 20 / 28 2 1 6 10 / 15 2 0 4 10 / 13 2 0 0 0 2 0 / 4
Decyzją ZZPN - z powodu pandemii sezon zakończony wcześniej. Drużyny zajmujące w momencie przerwania rozgrywek miejsca premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej - awans otrzymały, natomiast nie było spadków.
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
  12345678910111213141516
1.  A.P. Gavia Choszczno
 
       
2.  Biali Sądów
 
       
3.  Czcibor Cedynia 
 
     
4.  Dąb Dębno  
 
      
5.  Drawa Drawno 
 
     
6.  Energetyk Gryfino   
 
    
7.  Iskra Banie   
 
    
8.  Kłos Pełczyce    
 
   
9.  Morzycko Moryń  
 
   
10.  Odra Chojna      
 
 
11.  Orkan Suchań    
 
  
12.  Osadnik Myślibórz           
 
   
13.  Piast Karsko    
 
 
14.  Sokół Pyrzyce             
 
  
15.  Stal Lipiany     
 
 
16.  Unia Dolice       
 
terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Drawa Drawno 1 - 0 0 60 4
Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 7
Czcibor Cedynia - Odra Chojna 0 - 3 0 48 7
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 11
Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 - 1 0 0 7
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 6 - 5 0 0 13
Piast Karsko - Biali Sądów 0 - 9 0 1 71
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 1 - 2 0 31 168
2 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 4 - 0 0 0 13
Orkan Suchań - Iskra Banie 0 - 3 0 0 12
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 7
Drawa Drawno - Dąb Dębno 0 - 0 1 65 72
Kłos Pełczyce - Piast Karsko 3 - 0 0 0 15
Biali Sądów - Unia Dolice 3 - 3 0 0 44
A.P. Gavia Choszczno - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 0 7
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 1 - 3 0 0 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 11
Stal Lipiany - Orkan Suchań 2 - 2 0 0 11
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 0 - 4 1 74 115
A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 2 - 1 0 0 16
Drawa Drawno - Iskra Banie 5 - 1 0 80 6
Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 0 13
Piast Karsko - Odra Chojna 0 - 8 0 0 31
Morzycko Moryń - Biali Sądów 0 - 0 0 0 32
4 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 7 - 3 0 0 35
Biali Sądów - Dąb Dębno 7 - 1 1 0 113
Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń 3 - 1 0 0 7
Odra Chojna - Unia Dolice 1 - 1 0 7 11
Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 0 - 0 0 0 7
Iskra Banie - Stal Lipiany 4 - 2 0 0 23
A.P. Gavia Choszczno - Piast Karsko 2 - 5 0 0 22
Drawa Drawno - Osadnik Myślibórz 0 - 1 0 60 28
5 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - A.P. Gavia Choszczno 2 - 0 0 0 11
Dąb Dębno - Kłos Pełczyce 2 - 1 1 51 125
Stal Lipiany - Drawa Drawno 5 - 2 0 1 22
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 5 - 1 0 75 18
Czcibor Cedynia - Iskra Banie 3 - 0 0 0 4
Piast Karsko - Energetyk Gryfino 0 - 4 0 2 6
Biali Sądów - Osadnik Myślibórz 1 - 3 0 0 39
Morzycko Moryń - Odra Chojna 3 - 1 1 0 26
6 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Piast Karsko 3 - 0 0 0 23
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 0 - 4 0 0 4
Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 1 - 1 0 0 18
Stal Lipiany - Czcibor Cedynia 0 - 7 0 0 9
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 - 2 0 60 50
A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 2 - 1 0 0 2
Drawa Drawno - Biali Sądów 1 - 2 0 71 28
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 2 - 3 0 0 14
7 kolejka relacja fotki komentarze
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 6 - 0 0 0 9
Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno 2 - 1 0 91 51
Unia Dolice - Orkan Suchań 2 - 2 0 0 4
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 1 - 5 0 0 3
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 4 - 3 0 0 21
Piast Karsko - Iskra Banie 3 - 3 0 0 5
Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 1 - 0 0 0 4
Biali Sądów - Kłos Pełczyce 7 - 1 0 51 50
8 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 11
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 2 - 1 1 0 53
Iskra Banie - Unia Dolice 0 - 2 0 0 2
Stal Lipiany - Piast Karsko 2 - 5 0 0 6
Odra Chojna - Biali Sądów 2 - 4 0 0 26
Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce 1 - 2 0 0 7
A.P. Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 10
Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 0 - 1 0 66 3
9 kolejka relacja fotki komentarze
Dąb Dębno - Orkan Suchań 3 - 2 1 2 49
Kłos Pełczyce - Odra Chojna 2 - 1 0 0 6
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 4 - 1 0 7 10
Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce 0 - 3 0 61 15
Biali Sądów - A.P. Gavia Choszczno 4 - 4 0 34 55
Unia Dolice - Stal Lipiany 3 - 4 0 0 6
Piast Karsko - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 0 7
Morzycko Moryń - Iskra Banie 3 - 2 0 0 5
10 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Biali Sądów 2 - 2 0 0 18
Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz 2 - 2 0 0 2
Stal Lipiany - Morzycko Moryń 6 - 1 0 0 4
A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 2 - 1 0 0 13
Drawa Drawno - Odra Chojna 0 - 3 0 61 8
Iskra Banie - Dąb Dębno 0 - 1 1 0 47
Czcibor Cedynia - Unia Dolice 2 - 1 0 0 3
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 0 - 4 0 0 10
11 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 1 - 3 0 0 11
Dąb Dębno - Stal Lipiany 3 - 3 1 81 85
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 2 - 2 0 0 11
Odra Chojna - A.P. Gavia Choszczno 4 - 2 0 0 10
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 2 - 2 0 0 10
Biali Sądów - Orkan Suchań 4 - 1 0 67 39
Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia 0 - 2 0 0 5
Piast Karsko - Drawa Drawno 3 - 0 0 0 3
12 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 3 - 1 0 0 5
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 1 - 3 0 44 12
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 2 - 4 0 0 5
Drawa Drawno - A.P. Gavia Choszczno 3 - 0 0 56 5
Iskra Banie - Biali Sądów 0 - 2 0 0 21
Czcibor Cedynia - Dąb Dębno 0 - 2 0 0 88
Piast Karsko - Unia Dolice 3 - 0 0 0 3
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 3 - 0 0 0 11
13 kolejka relacja fotki komentarze
Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 2 - 3 0 0 120
A.P. Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 2 - 2 0 0 9
Unia Dolice - Drawa Drawno 1 - 2 0 0 6
Odra Chojna - Orkan Suchań 2 - 0 0 1 16
Kłos Pełczyce - Iskra Banie 4 - 5 0 0 22
Biali Sądów - Stal Lipiany 6 - 1 0 0 40
Morzycko Moryń - Piast Karsko 4 - 1 0 0 4
Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz 3 - 1 0 0 21
14 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 - 4 0 0 5
Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 2 - 4 0 0 20
Unia Dolice - Morzycko Moryń 3 - 1 0 0 6
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 3 - 1 0 0 27
Drawa Drawno - Energetyk Gryfino 1 - 4 0 1 7
Iskra Banie - Odra Chojna 2 - 2 0 31 2
Czcibor Cedynia - Biali Sądów 0 - 4 0 0 20
Piast Karsko - Dąb Dębno 0 - 2 0 0 53
15 kolejka relacja fotki komentarze
Dąb Dębno - Unia Dolice 2 - 0 1 64 55
Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 2 - 0 0 0 12
Biali Sądów - Sokół Pyrzyce 6 - 0 0 64 32
Odra Chojna - Stal Lipiany 2 - 2 0 0 10
Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 4 - 1 0 0 4
Morzycko Moryń - Drawa Drawno 2 - 6 0 1 5
A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 2 - 1 0 0 8
Piast Karsko - Osadnik Myślibórz 1 - 3 0 0 4
 
top komentarze
newsy:
5 » Czy w Biesiekierzu dosz »
1 » OKS Goleniów poszukuje  »
1 » Jak skompromitować włas »
mecze:
34 » Intermarche-Rega Trzebi »
28 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
23 » Hutnik Szczecin-Gryf Ka »
20 » Arkonia Szczecin-Pomorz »
20 » Sparta Węgorzyno-Biali  »
16 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
15 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
14 » Błękitni II Stargard-MK »
13 » CRS Pogoń Barlinek-Stal »
11 » GKS Leśnik Manowo-Mecha »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2893
• imprez: 125493
• newsów: 74167
• użytkowników: 75049
• komentarzy: 1111674
• zdjęć: 806954
• relacji: 38924
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies